عظیم ترین ماشین جنگی جهان در راه ایران

ناو آبراهام لینکلن به خلیج فارس می آید.این ناو پیچیده ترین و عظیم ترین ماشینی ست که بشر تا به حال ساخته است.

این ناو آخرین بار در سال ۲۰۰۳ برای حمله به عراق به خلیج فارس آمده بود

ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن دو هفته زودتر از زمان مقرر به نزدیکی دریای عمان رسید. آمریکا تصاویری از این ناو هواپیمابر منتشر کرده که نشان می دهد کارکنان آن در حال آماده سازی بمب ها بر روی عرشه این ناو هستند. این تصاویر سه روز پیش گرفته شده است اما امروز شنبه منتشر شدند.

به گزارش یورونیوز، این ناو هواپیمابر که کمتر از یکماه پس از آنکه رئیس جمهوری آمریکا، سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار داد به سمت خلیج‌ فارس روانه شد و اکنون به نزدیکی دریای عمان رسیده است.

جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید پیش تر گفته بود که اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن و یگان بمب‌افکن ارتش آمریکا به خاورمیانه حامل یک پیام روشن برای رژیم ایران است.

همچنین جان بولتون تصریح کرده بود که امسال آخرین سالی‌ است که رژیم اشغالگر ایران سالگرد انقلابش را جشن می‌گیرد.

بنا به برخی‌ گزارشها سازمان مجاهدین خلق ایران که تمامی اطلاعات نظامی فوق سری سپاه پاسداران را در اختیار آمریکا و شخص جان بولتون قرارداده تنها و تنها یک خواسته از آمریکا و شخص جان بولتون داشته است و آنهم اجرای احکام اعدام سران رژیم از جمله شخص خامنه‌ای به دست این سازمان و همچنین کشتار و پاکسازی تمامی عوامل سپاه تروریستی پاسداران و سازمان بسیج شده و آمریکا هم با این خواسته تلویحا موافقت کرده است.

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• icy_girl  

• عضو از 1393/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2668

• 6651

..

اخر نفهمیدم شما اینوری هستی یا اونوری :|

ـــــــــــ

• 1

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 128

• 104

نقل از: icy_girl

نقل از: icy_girl اخر نفهمیدم شما اینوری هستی یا اونوری :|

کدوم وری؟

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 7048

• 27414

من که چشم آب نمیخوره جنگم بشه چند نفر بی گناه می میرن و این رژیمم پابرجاست

متاسفانه

تا جهان هست عاغا هم هست

ـــــــــــ

• 0

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2761

• 6819

وقتی چند روز پیش من در مورد این ناو توضیح دادم ی...

وقتی چند روز پیش من در مورد این ناو توضیح دادم ی مشت شرو کردن توهین کردن امیدوارم شاد باشی

ـــــــــــ

dances with pills

• 2

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 620

• 2506

صندلی داغ با حضور Steve.jobs

این قضیه جنگ رو که من قبل از سال تو تاپیک صندلی داغ گفتم.

اتفاق بدتر از جنگ اینه که:اخوندا همه سرمایه ارزی کشور رو با خودشون میبرن!اونوقت ما میمونیمو امیر تتلو.

ـــــــــــ

به داد ما برس ای مسیح صد دلاری|دوباره وعده کن آن فریب اختیاری

• 1

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• 104

نقل از: Steve.jobs

نقل از: Steve.jobs این قضیه جنگ رو که من قبل از سال تو تاپیک صندلی داغ گفتم. اتفاق بدتر از جنگ اینه که:اخوندا همه سرمایه ارزی کشور رو با خودشون میبرن!اونوقت ما میمونیمو امیر تتلو.

کجا میبرن؟ توی گور؟

ـــــــــــ

• 0

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 2506

نه خیر عزیز جان.

نقل از: PAYANDEH.IRAN
نقل از: Steve.jobs این قضیه جنگ رو که من قبل از سال تو تاپیک صندلی داغ گفتم. اتفاق بدتر از جنگ اینه که:اخوندا همه سرمایه ارزی کشور رو با خودشون میبرن!اونوقت ما میمونیمو امیر تتلو.

کجا میبرن؟ توی گور؟

خیلی از کشورا هستن که در قبال یه پول بسیار درشت،به این اخوندهای کثیف جا و مکان برا زندگی میدن.

ـــــــــــ

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2761

• 6819

کجا میبرن؟ توی گور؟

خیلی از کشورا هستن که در قبال یه پول بسیار درشت،به این اخوندهای کثیف جا و مکان برا زندگی میدن.

ایضا تصحیح میکنم این اخوندا الانشم تو خیلی از کشورا اقامتگاه اختصاصی خودشون برا فردای فرارو ساختن

ـــــــــــ

dances with pills

• 1

• dadyar59  
  • عضو از 1389/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 100

• 87

آرش

آخوندا هیچ جا نمیتونن برن اگه ایران با امریکا هم پیمان بشه همشونو برمیگردونن اصلاً برن فقط آزاد بشیم همین کافیه

ـــــــــــ

• 0

• totomn  

• عضو از 1397/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 235

دلاک داشته چاقوشو تیز میکرده بچه هم میخندیده،یهو...

دلاک داشته چاقوشو تیز میکرده بچه هم میخندیده،یهو یکی میگه بخند این چاقو رو داره واسه دول تو تیز میکنه خخ.. حالا فعلا هیجان زده بشید و مسخره بازی دربیارید بزا چاقو تیز بشه

ـــــــــــ

• 1

• Mo.2424  
  • عضو از 1397/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 2

اينقدر جق زدي كه مغزت گوزيده ! اول برو درباره ناو...

اينقدر جق زدي كه مغزت گوزيده ! اول برو درباره ناو هاي امريكا بخون ، ميفهمي كه هميشه به صورت گردشي تويه كل دنيا ميرن ، بعد بيا تز بده !!

ـــــــــــ

• 0

• DON_BEEN  
  • عضو از 1397/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 298

هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

ترس از جنگ بهترین راه برای فرونشاندن بغض های خفتهء مردم هست

و دیگر کسی از ترس جنگ به نا به سامانی ها اعتراضی نخواهد داشت

ـــــــــــ

• 0

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 2506

اوا

نقل از: lovely_grl

کجا میبرن؟ توی گور؟

ایضا تصحیح میکنم این اخوندا الانشم تو خیلی از کشورا اقامتگاه اختصاصی خودشون برا فردای فرارو ساختن

صدالبته

ـــــــــــ

• 0

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• 104

نقل از: dadyar59

نقل از: dadyar59 آخوندا هیچ جا نمیتونن برن اگه ایران با امریکا هم پیمان بشه همشونو برمیگردونن اصلاً برن فقط آزاد بشیم همین کافیه

آخوندا مرگشون حتمیه حالا یا به دست آمریکا یا به دست مردم

ـــــــــــ

• 0

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 402

• 198

کسی که از نزديک شدن ارتش خارجی به وطنش خوشحال بشه،...

کسی که از نزديک شدن ارتش خارجی به وطنش خوشحال بشه، لازمه که يه تجديد نظر بکنه. تاريخ ايران پر از اين خائنهاست.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون. خيلی از مطالبی که توی اين سايت ميبينيد ويروس روحه که از بيمارا داره منتشر ميشه. با ماسک و دستکش وارد شويد.

• 0

• SlaveForGirls  
  • عضو از 1396/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 24

اگه اونا بزرگترین ناو رو دارن ما بهترین ناوشکن رو...

اگه اونا بزرگترین ناو رو دارن ما بهترین ناوشکن رو داریم.

اژدر_حوت (cool)

ـــــــــــ

• 1

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• 104

نقل از: elephunk

نقل از: elephunk کسی که از نزديک شدن ارتش خارجی به وطنش خوشحال بشه، لازمه که يه تجديد نظر بکنه. تاريخ ايران پر از اين خائنهاست.

بی‌ پدر و مادر عرب پرست دشمن که اجداد تو باشن ۱۴۰۰ ساله که ایرانو اشغال کرن بلیت یه سره به کربلا یادت نره وگرنه تو چاه فاضلاب دفنت می‌کنیم

ـــــــــــ

• 0

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• 104

نقل از: SlaveForGirls

نقل از: SlaveForGirls اگه اونا بزرگترین ناو رو دارن ما بهترین ناوشکن رو داریم. #اژدر_حوت (cool)

آره؟ بکنش تو کوس مادر خامنه ای (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 402

• 198

حرف زدنت نشون ميده کاملا عقلت رو از دست دادی. خيلی...

حرف زدنت نشون ميده کاملا عقلت رو از دست دادی. خيلی بهت فشار اومده. به اميد اهورا مزدای ايران بزرگ، تو هم به زودی سقط ميشی مثل بقيه دشمنان وجودی ايران. مثل اون سعوديهايی که همين حرفهای تورو ميزنن، اونوقت بقيه رو متهم به عرب پرستی ميکنی. ديوونه شدی ديگه. موضع تو عين موضع عربستان سعوديه، بعد من عرب پرستم يا تو ديوانه؟ تو يا خائنی و پول ميگيری توی چنتا سايت با چنتا پروفايل عقده هاتو خالی ميکنی يا بی نهايت احمقی. البته تابلو هست که کی هستی و در واقع هر دوی اين صفات ويژه رو دارا هستی.

شرم بر تو که ضد منافع ملی کشورت با دشمن همصدايی.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون. خيلی از مطالبی که توی اين سايت ميبينيد ويروس روحه که از بيمارا داره منتشر ميشه. با ماسک و دستکش وارد شويد.

• 0

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• 104

نقل از: elephunk

نقل از: elephunk حرف زدنت نشون ميده کاملا عقلت رو از دست دادی. خيلی بهت فشار اومده. به اميد اهورا مزدای ايران بزرگ، تو هم به زودی سقط ميشی مثل بقيه دشمنان وجودی ايران. مثل اون سعوديهايی که همين حرفهای تورو ميزنن، اونوقت بقيه رو متهم به عرب پرستی ميکنی. ديوونه شدی ديگه. موضع تو عين موضع عربستان سعوديه، بعد من عرب پرستم يا تو ديوانه؟ تو يا خائنی و پول ميگيری توی چنتا سايت با چنتا پروفايل عقده هاتو خالی ميکنی يا بی نهايت احمقی. البته تابلو هست که کی هستی و در واقع هر دوی اين صفات ويژه رو دارا هستی. شرم بر تو که ضد منافع ملی کشورت با دشمن همصدايی.

منافع ملی‌ ایران وقتی تامین میشه که شما دزدای جا کش عرب پرست ثروت‌های ایران رو خرج ترور و غزه و لبنان نکنین حالا برو به چریدنت برس فردا باید بری نماز جمعه بع بع کنی‌

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «