علایق ١۰ مرد در سکس

١۰ مرد دگرجنس‌گرا درمورد حرکت مورد علاقه‌شان در سکس می‌گویند

آنها عاشق خوردن کُس‌تان هستند، باور کنید دروغ نمی‌گویند!

by Cosmo Frank
Sep 11, 2015

از ١۰ مرد دگرجنس‌گرای بیست‌و‌چندساله خواسته شده است کارهای مورد علاقه‌‌ی‌شان هنگام سکس با زنان را در میان بگذارند.
خبر خوش این است که اکثرشان عاشق خوردن کُس هستند!

١) نمی‌توانم برای خوردن کُس‌اش صبر کنم
«دوست دارم به او نشان دهم که عاشق خوردن کُس‌اش هستم برای همین همیشه اول من هستم که سکس دهانی را شروع می‌کنم. همچنین مطمئن می‌شوم که او نیز متوجه اشتیاقم هنگام خوردن کص‌اش می‌شود.»
"کِوین" — ۲۹ساله

۲) از بازی کردن با مقعدش توسط انگشتانم واقعاً خوشم می‌آید
«هر موقع موقعیت‌اش پیش بیاید انگشتم را وارد مقعدش می‌کنم، البته تا وقتی که خودش هم از این کارم لذت ببرد. حس می‌کنم این کارم کلاً لذت سکس‌مان را چند پله بالا تر می‌برد، به علاوه غیرعادی و کثیف بودن این کار خودش حشری‌ترم می‌کند.»
"گرنت" — ۲۵ساله

۳) عاشق خوردن کُس زن‌ها هستم
«من به سه دلیل عاشق خوردن کُس هستم، اول این که خودم از این کار لذت می‌برم، دوم این که طرف مقابلم هم لذت می‌برد و سوم این که با این کار فشار از روی او برداشته می‌شود تا لازم نباشد حتماً موقع دخول به ارگاسم برسد که همین آرامش خاطر باعث می‌شود هر دو بیشتر از این کار لذت ببریم.»
"دیلان" — ۳١ساله

۴) حرکت خاصی دارم که وقتی او روی من قرار دارد انجامش می‌دهم
«توضیحش یکم سخت است ولی سعی‌ام را می‌کنم؛ اول انگشت حلقه و میانی را از هم باز می‌کنم و آنها را به صورت افقی بین ابتدای بدنه‌ی کیرم قرار می‌دهم. نمی‌دانم چگونه و چرا این حرکت را کشف کردم ولی این کارم دوست دخترم را حشری‌تر می‌کند و همین حشری شدنش برای من لذت‌بخش است.»
"تد" — ۲۴ساله

۵) واقعاً چیزی سکسی‌تر از خوردن کُس هم هست؟!
«واقعاً نمی‌دانم چه چیزی سکسی‌تر از خوردن کُس یک دختر است، من عاشق سکس هستم ولی واقعاً هیچ چیزی با خوردن کُس قابل مقایسه نیست، همچنین لذتی که زنان از خوردن کُس‌شان می‌برند دیوانه‌کننده است. نمی‌توانید صدای آه و ناله‌هایشان با هیچ چیزی عوض کنید!»
"گرِگ" — ۲۳ساله

۶) واقعاً بازی کردن با نوک سینه‌هایش را دوست دارم
«غیر از خود سکس عاشق بازی کردن با نوک سینه‌های دوست دخترم هستم. شما می‌توانید فقط با وقت گذاشتن روی نوک سینه‌های زنان آنها را حتی به ارگاسم هم برسانید. حس می‌کنم خیلی از مردها به اندازه کافی برای نوک سینه‌ها وقت نمی‌گذارند و سریع می‌روند سراغ سکس دهانی یا دخول. سینه‌ها را فراموش نکنید، این از من به شما نصیحت!»
"کریس" — ۲۷ساله

۷) عاشق اذیت کردن موقع سکس هستم
«اگر مجبور باشم حرکت مورد علاقه‌ام را انتخاب کنم حتماً جوابم اذیت کردن موقع سکس است، کیرم را وسط دخول در میاورم و روی کُسش می‌کشم، تا حدی که برای کیرم التماس کند، قسم می‌خورم چند ثانیه بعد از این که دوباره شروع به دخول کنید به ارگاسم می‌رسند.»
"استفن" — ۲۶ساله

۸) دوست دارم با کمربندم دست‌هایش را ببندم
«نمی‌دانم تاثیر Fifty Shades است یا نه ولی دوست دارم دست‌های پارتنرم را با کمربند ببندم. این کارم یکجور سکس خشن ملایم حساب می‌شود و خیلی غیرعادی نیست و کلاً برای هردوی‌مان قابل تحمل و البته فوق‌العاده لذت‌بخش است. روز بعدش هم همیشه بهش پیام می‌دهم که همان کمربند دیشبی را سرکار پوشیده‌ام. و شروع می‌کنم به پیامک‌بازی. خود همین خیلی سرگرم کننده است.»
"تام" — ۲۵ساله

۹) آیا خوردن کُس هم حساب می‌شود؟
«خوردن کُس هم حساب است؟ من واقعاً عاشق این کار هستم و خیلی وقت‌ها حس می‌کنم خیلی از زن‌ها حرف مرا باور نمی‌کنند. همین لذت بردن آنها از این کارم و کنترل من روی آنها خودش برای من سکسی‌ست. تازه وقتی نوبت ساک‌زدن او می‌شود که دیگر خودش یک دنیای دیگه‌ست... واقعاً چیزی از این بهتر هم سراغ دارید؟!»
"نیک" — ۲۷ساله

١۰) دست به کار شدن
«من عاشق خوردن کُس هستم ولی دست به کار شدن را هم دوست دارم، البته اگر منظورم را می‌فهمید. انگشت‌کردن و تحریک همزمان چوچوله با دهانم ظاهراً همیشه جواب می‌دهد و باعث ارگاسم شان می‌شود، به نظرم این تکنیک فوق‌العاده است.»
"فیل" — ۲۷ساله

منبع:

cosmopolitan.com/sex-love/news/a46163/men-share-their-favorite-ways-to-turn-women-on-in-the-bedroom

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 696

• 3404

عالی

عالی

ـــــــــــ

• 1

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1787

• 21663

خوب بود

خوب بود

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما «اسلام واقعی» چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «