علت نازکردن،وبهانه آوردن مفعول

سلام به شهوانیان عزیز،مدتی سئوالی برام پیش اومده.اینکه بایکی آشنا(مفعول) میشی.میری مکان.کارتو انجام میدی.بهبهو.چهچه.قراردوم که میشه.مفعولت از کیرت تعریف میکنه.به یاد کیرت چندشب خواب نداشتم وچه کیرخوردنی و....بعداز3الی4 سری.دیگه جواب زنگ یاپیام هاتو نمیدن.وشروع به بهانه آوردن میکنن.علت چیست؟
مفعول یازن پوش از رفسنجان.بیادخصوصی

ـــــــــــ

ویگولنچ♂♂♂♂
ماشاا....به چشماتون ♀♂♂♂♂♂♀ ‏

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• aliluxury0211  
  • عضو از 1398/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 11

??

داداش ٤ ٥ بار طرفو ميكني ديگه اون بايد دل تو رو بزنه ???

ـــــــــــ

• 0

• HUNTER Butt  
  • عضو از 1393/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 174

• 85

نقل از: aliluxury0211

نقل از: aliluxury0211 داداش ٤ ٥ بار طرفو ميكني ديگه اون بايد دل تو رو بزنه ???

اینم خودش حرفیه.یعنی کون اوناهم کیر منو میزنه.

ـــــــــــ

ویگولنچ♂♂♂♂ ماشاا....به چشماتون ♀♂♂♂♂♂♀ ‏

• 0

• gharbsoni  
  • عضو از 1396/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 15

ببین فانتزی هاش چیه و چه چیزایی و چه مکان هایی رو...

ببین فانتزی هاش چیه و چه چیزایی و چه مکان هایی رو دوس داره تجربه کنه و چه چیزایی براش سخته مثلا من خودم به شخصه شیو کردن کل بدن سختمه.یه فاعل داشتم که چندباری خودش سریع شیوم کرد و کلی هم لذت بردیم

ـــــــــــ

• 0

• HUNTER Butt  
  • عضو از 1393/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 174

• 85

نقل از: gharbsoni

نقل از: gharbsoni ببین فانتزی هاش چیه و چه چیزایی و چه مکان هایی رو دوس داره تجربه کنه و چه چیزایی براش سخته مثلا من خودم به شخصه شیو کردن کل بدن سختمه.یه فاعل داشتم که چندباری خودش سریع شیوم کرد و کلی هم لذت بردیم

با 2نفر تو شهوانی آشنا شدم.هردوشون دوست داشتن ساپورت زنونه ویاشرت زنونه بپوشن.منم همه جور تو کردن هواشونو داشتم.باعجله شروع نمیکردم.هرجا که مشکل داشتن.توقف میکردن.بعدازسکس راضی بودن.ولی اینکه بعداز3الی4نوبت کات کردن سئوال بودش.

ـــــــــــ

ویگولنچ♂♂♂♂ ماشاا....به چشماتون ♀♂♂♂♂♂♀ ‏

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما، تا چه میزان اجازه دارید در گرایشات یا عقاید مذهبی همسرتان (یا همسر آینده) دخالت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «