عمه بلقیس نباشیم...

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت...
به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده...
عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.
هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت.
اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، همسایه‌ها چی فکر میکنند؟؟!!!

چون اصولأ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.
"عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.
عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند.
به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.
عمه بلقیس ها داعیه‌دارِ فرهنگ و شرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند ...

داش صادق هدایت

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• DarkBrigade  

• عضو از 1394/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 93

• 162

سلام
توی روسیه ازین عمه بالقیس ها بعنوان دوربین...

سلام توی روسیه ازین عمه بالقیس ها بعنوان دوربین مداربسته استفاده میکنن: ))

ـــــــــــ

You Cant Break Out Of The Flat Circle

• 1

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 667

• 645

سلام به بچه های شهوانی، صبح شنبه همتون کیری، کیر...

سلام به بچه های شهوانی، صبح شنبه همتون کیری، کیر منم تو دستتون،

ـــــــــــ

• 0

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• 645

نقل از: Fb0095

نقل از: Fb0095 دنبال یه خانم متشخص برا فانتزی ماماااااان و پسری هستم تا باهم شیطونی کنیم و پسر حرف گوش کنش باشم. اگه خانمی مایله مامانم بشه به ایدیم تو تل گر ام پیام بده اشنا بشیم. ممنون: @momuly

دوس داری پسر خودم شی؟

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 3126

• 14908

نقل از: کوثلاو

نقل از: کوثلاو سلام به بچه های شهوانی، صبح شنبه همتون کیری، کیر منم تو دستتون،

صبح شنبه ای که با سرما خوردگی شروع شه

باید رید توش :/

ـــــــــــ

• 2

• kamilover  

• عضو از 1395/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 372

• 524

سلام. ای صاحب تاپیکی که میروی سوی گاه! بپا یه نفر...

سلام. ای صاحب تاپیکی که میروی سوی گاه! بپا یه نفر از عقبت نکنه تو ناگاه!!!! (biggrin) (biggrin) این یه شوخیه نه چندان . . . بود در پاسخ به صبح به خیر گوئیه روز شنبت! (rose)

ـــــــــــ

آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم، احساس سوختن به تماشا نمیرود! دقت فرمودی؟! نمیرود!

• 1

• kamilover  

• عضو از 1395/4/10

• 524

در خصوص رفتار عمه بلقیس مابانه باید ریشه یابی کرد...

در خصوص رفتار عمه بلقیس مابانه باید ریشه یابی کرد که این خوی و منش از کجا اومده و چطور ترویج میشه! کلا یه نکته وجود داره! ما آدمها رفتارها و حالات مختلفی رو که انجام میدیم یه بخشهاییش که خیلی هم میشه گفت زیاد نیست، ذاتی و ژنتیکیه و بخش قابل توجهیش اکتسابیه که این قسمت اکتسابی بخشیش مربوطه به شخصیت و هنجارهای شکل گرفته در کودکی (معمولا تا 12-13 سالگی) و الباقی هم که برای پس از آنه. نکته ای که هست اینه که مکانیزم اکتسابه ویژگی های رفتاری در انگلیسی اصطلاحلا Enrolment هست بدین معنی که شما رفتاری از شخصی رو میبینی و برات اون رفتار جذابه (از هر زاویه و بُعدی) و اون رفتار رو اکتساب میکنی. حالا بعد از این همه آسمون ریسمون بافتن میخوام بیان کنم که وقتی پدر و مادرهای ایرانی (و تقریبا اکثر فرهنگهای شرقی) از بدو تولده بچه تا حتی زمان بچه دار شدنش میخوان تو همه چی اظهار نظر کنن و به همه چی کار دارن خب آدمها به طور ناخودآگاه این سیستم رو فرا میگیرند! و البته خانم ها (و برخی از آقایون) اصولا یه وجه کنجکاوانه خاصی دارند که ناخودآگاه به سمته عمع بلقیس بودن پیش میرانَدِشان! یه وجه دیگه هم در این طرز فکر و رفتار هست و اونم اینه که آدمی که کار نداره و سرِ کاره ناخودآگاه سرک میکشه این ور و اونور و این واسش عادت و حتی بعضی وقتا تفریح میشه!

ـــــــــــ

آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم، احساس سوختن به تماشا نمیرود! دقت فرمودی؟! نمیرود!

• 1

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• 645

جالب اینجاست اکثر اونایی که ادعا میکنن سرشون تو...

جالب اینجاست اکثر اونایی که ادعا میکنن سرشون تو کون خودشونه ناخواسته و اغلب ازروی عادت هم که شده یه سری تو کون اینو اون میکنن

ـــــــــــ

• 1

• kamilover  

• عضو از 1395/4/10

• 524

عاره! خب میگم که! فضای مجازی هم به این قضیه دامن...

عاره! خب میگم که! فضای مجازی هم به این قضیه دامن میزنه! یه زمانی بحثه ورود فضای مجازی و دسترسی به خدمات شبکه های اجتماعی و ابزار های ارتباطی مبتنی بر اون بود حدود 5-6 سال پیش که تازه داشت وایبر و امثالهم پا میگرفت! اون زمان یه سری از مسئولینه وزارته ارشاد و همچنین وزارته ارتباطات عنوان کردند که باید دسترسی به این شبکه ها و خدماتش محدود شه تا زمانیکه پیوستِ فرهنگیه استفاده از اونها تصویب و پیاده سازی شه! اون زمان خوده من خُرده گرفتم و حرفاشون رو به سُخره گرفتم که البته پُر بیراه هم نبود چون اصولا مسئولینِ متعهدنمای بیسواد خروجی عملیاتی و مشخصی ندارند و معمولا یه مشتی خزَعبلاته انشایی رو از جاهای دیگه کپی میکنند و به سبکه "باید چنین و چنان شود" میدن بیرون. منتها الان که دارم نگاه میکنم واقعا شیوع طاعون-گونه ی مشکلات و فقره فرهنگیمون رو بر اساس دسترسی راحت و آسان به شبکه های اجتماعی میشه به راحتی دید. یکی از ساده ترین نمونه هاش که به شدت هم آسیب رسانه نمونه ی پخش شدنه فیلم رابطه شخصیه اون خانمه بازیگر بود ! و یا نمونه های انتشار وایرال و زنجیره ای مطالبه بدون پشتوانه و اشتراک گذاری اونها برای همه کانتکتها بدون اینکه قبلش صحت و سُقمه مطلب بررسی شه. این همه چیز گفتم که باز تاکید کنم دسترسی به فضای مجازی و برداشته شدنه یه سری محدودیت های مکانی، باعث میشه این اخلاقه سرک کشیدن در زندگی دیگران بیشتر جا بیافته و خودشو نشون بده (dash)

ـــــــــــ

• 1

• kamilover  

• عضو از 1395/4/10

• 524

عاقا واقعا بُوَخشیــــــــد، من شروع میکنم تایپیدن...

عاقا واقعا بُوَخشیــــــــد، من شروع میکنم تایپیدن دیگه دسته خودم نیست و یهو طولانی و خسته کننده میشه. دو سه بار هم خواستم ویرایش کنم که واقعا دستم نرفت چیزی رو حذف کنم

ـــــــــــ

• 1

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• 645

باز تو شبکه های مجازی میگیم یسریا ازین مطالب سود...

باز تو شبکه های مجازی میگیم یسریا ازین مطالب سود میبرن و از همچین خبرهایی پول می‌سازند ولی تو واقعیت چی؟ براشون چی داره؟

ـــــــــــ

• 0

• kamilover  

• عضو از 1395/4/10

• 524

تو واقعیت از انجام این کار لذت میبرن خیلیا...

تو واقعیت از انجام این کار لذت میبرن خیلیا متاسفانه.

ـــــــــــ

• 1

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• 645

نقل از: kamilover

نقل از: kamilover تو واقعیت از انجام این کار لذت میبرن خیلیا متاسفانه.

ما چرا اینقدر بد شدیم که از اذیت کردن دیگران لذت میبریم؟؟

ـــــــــــ

• 0

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• 645

چراوقتی یارو دوسدخترشو میبره خونش، منه همسایه چرا...

چراوقتی یارو دوسدخترشو میبره خونش، منه همسایه چرا باید حسودی و فضولیم یجا گل کنه؟ بخدا خیلی زشته، تو هم عرزه داشته باش برو بکن، یا عرزه داشته باش برو بده، یا جنم داشته باش بخاطر همون خدایی که سنگشو به سینه میزنی بذار جوون نیم ساعت خوش باشه و ازفشار زندگی به دور

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تا به حال با فکر *سکس با محارم* خودارضایی کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «