عکس سکسی حضرت علی (ع)

• Omid 2000  

• عضو از
    1390/8/23

• پست‌ها: 981

• 68

چه سکسیه

‏.
عجب شباهتی!‏‎

ـــــــــــ

• 29

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

واقعا دیگه ادم نمیدونه چی بگه اخه انسان یکم فکر کن اگر قبول نداری چرا به عقده و مقدسات عده زیادی از اونایی که قبول دارن و احترام میزارن به امامنشون توهین میکونی تو قبول نداری لا اقل توهین نکن یکم انسانیت داشته باش

ـــــــــــ

• 18

• ar 94  
  • عضو از 1391/12/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 12

دیوس چی باید گفت به تو؟ اگه ببینمت یه گوریل میکنم تو حلقت که دیگه از اینا ننویسی . دیییییییوووووووسسسسسسس

ـــــــــــ

• 9

• ar 94  
  • عضو از 1391/12/3

• 12

دیوس چی باید گفت به تو؟ اگه ببینمت یه گوریل میکنم تو حلقت که دیگه از اینا ننویسی . دیییییییوووووووسسسسسسس

ـــــــــــ

• 4

• ABRA  
  • عضو از 1389/11/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 3634

• 31

خجالت بکش کس مغز حذف کن تایپک رو

ـــــــــــ

• 6

• مسعود99  

• عضو از 1391/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 114

• 7

كثافت آشغال اينها چيه نشون ميدي و مينويسي .بگيرمت ميكنمت كه تا آخر عمر توهين به بزرگان ديني نكني

ـــــــــــ

• 3

• mansour0432  
  • عضو از 1391/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 3

آخه بی ناموس هرزه با همه چیز شوخی با حضرت علی هم شوخی ؟

ـــــــــــ

• 3

• saba_saba  
  • عضو از 1390/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

خيلي خر هستين مگه اين سايت صاحب نداره كه اينقدر راحت توهين مي كنند اين كس كشا

ـــــــــــ

• 2

• mehranjoon1356  

• عضو از 1391/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 2181

• 124

پسر خوب چرا با توهین کردن به اعتقادات دیگران خودتو کوچیک میکنی و گزک دست خیلیها میدی؟ اینجوری فرق تو با خیلی از ادمهای نفهم چیه؟ تو فقط اعتقادات خودتو مستند بنویس بدون توهین به کسی بذار دیگران خودشون راه درست رو از راه نادرست جدا کنن علی هر چی بود و هرکی بود من بهش احترام میذارم چون هم وفادار بود هم پای اعتقاداتش ایستاد و هم توهین به کسی من ندیدم بکنه حتی تو جنگ و غارت ایران هم شرکت نداشت کمی انسانیت چیز خوبیه

ـــــــــــ

• 2

• teen wolf  

• عضو از 1391/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

[quote=mehranjoon1356]پسر خوب چرا با توهین کردن به اعتقادات دیگران خودتو کوچیک میکنی و گزک دست خیلیها میدی؟ اینجوری فرق تو با خیلی از ادمهای نفهم چیه؟ تو فقط اعتقادات خودتو مستند بنویس بدون توهین به کسی بذار دیگران خودشون راه درست رو از راه نادرست جدا کنن علی هر چی بود و هرکی بود من بهش احترام میذارم چون هم وفادار بود هم پای اعتقاداتش ایستاد و هم توهین به کسی من ندیدم بکنه حتی تو جنگ و غارت ایران هم شرکت نداشت کمی انسانیت چیز خوبیه[/quote] ایشون تو غارت ایران دستی نداشتن چون مشغول غارت جاهای دیگه بودن,البته حسن وحسین نقش پررنگی در غارت ایران داشتند مخصوصا ذر مازندران ;-) ولی من کار امید رو تصدیق نمیکنم,واعتقاد دارم که با دلیل ومدرک حرف زدن بهتر از فحاشی وتوهین هست! به امید آزادی ایران وایرانی <3

ـــــــــــ

• 0

• jackbauer3671  
  • عضو از 1391/11/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

kheyli bi sharafi haramzade.........................

ـــــــــــ

• 0

از همتون خواهش میکنن.به حق امامانمون بعد از من دیگه اینجا کامنت نزارید تا پرچم اینجا پایین بیاد.و بی حرمتی به مقدسات از بین بره

ـــــــــــ

• 0

• kos1234  
  • عضو از 1391/12/3

• 2

اولا این عکس عکس امام علی (ع)نیست وخدا لعنت کنه کسی را که این عکس را به امام علی نسبت میدهد دوما پیامبر میگه دشمن امام علی زنازاده است وشک ندارم تو که این پست را گذاشتی زنا زاده ای انشاالله اتش جهنم سزای اعمالت باشه

ـــــــــــ

• 2

چرابعضی ها اینقدر بی شعورند اگر مسلمان نیستند به اعتقادات مسلمانان هم توهین نکنند

ـــــــــــ

• 0

• Ezra  
  • عضو از 1391/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 7

درست زدي به هدف!!! پارچه قرمز رو هم كه جلوي مسلمونا گرفتي و مي بيني كه وحشي شدن!!!

ـــــــــــ

• 7

• Combatant0426  
  • عضو از 1391/5/25

Avazi hazfe6 kn

ـــــــــــ

• 0

کیرم تو کون همه کس و کارت کیرم دهن امواتت کیر پس یقه ت

ـــــــــــ

• 0

• RastinSexy  
  • عضو از 1391/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 2

پس بازم بزار...همین 3تا؟

ـــــــــــ

• 1

• shaghboy  
  • عضو از 1391/11/30

کثافت بی شعور

ـــــــــــ

• 0

• gol11  
  • عضو از 1391/8/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

ای دیوث عوضی بی شعور کثیف .خدا لعنتت کنه کیرم توکون جد ابادت

ـــــــــــ

• 0

• Omid 2000  
  • عضو از 1390/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 981

• 68

متأسفم برای تمام کسایی که فحش دادن.از فحش دادن به من متأسف نیستم چون اصولأ این روش مسلموناست حتی خود محمد و علی هم تا سخن مخالفی میشنیدن با شمشیر جواب میدادن و سرکوب میکردن از این متأسفم که ایرانیا چه ارادتی دارن نسبت به قاتلان و متجاوزین به ناموس آبا و اجداد این سرزمین.همین علی سگ کش که سنگشو به سینه میزنید در حمله اعراب به ایران و قتل و غارت و چپاول فرهنگ،دین،رسوم،ناموس و سرزمین ایران نقش کلیدی داشت.تا کی میخواید در جهل و خرافه دست و پا بزنید؟ این عکس چهره واقعی بت مقدس شماست اگه ناراحت شدید دیگه گناه من نیست حقیقت تلخه [quote=erfan_bagheri64]واقعا دیگه ادم نمیدونه چی بگه اخه انسان یکم فکر کن اگر قبول نداری چرا به عقده و مقدسات عده زیادی از اونایی که قبول دارن و احترام میزارن به امامنشون توهین میکونی تو قبول نداری لا اقل توهین نکن یکم انسانیت داشته باش[/quote] وقتی مسلمونا یاد گرفتن به اعتقادات دیگران احترام بزارن منم میزارم خود قرآنتون پر توهینه.اگه من زنا زاده ام الله و محمد هم زنازاده ان چون اونا هم توهین کردن شگرد شما مسلمونا همینه خوب به اعتقادات دیگران توهین میکنید و اگه دستتون برسه گردن غیر مسلمونا رو میزنید بعد که یه جا گیر می افتید و بهتون توهین میشه ننه من غریبم بازی درمیارید و میگید اگه دین نداری آزاده باش [quote=افسانه۱۹]یه آدم عاقل هیچ وقت این کاررونمیکنه. شمامشکل دارید .توهین نمیکنم فقط شما به یه روان پزشک مراجعه کن[/quote] بله در شهری که همه یه چشم دارن به کسی که میبینه و سالمه میخندن.تو غصه منو نخور یه فکری به حال خودت بکن همین علی که سنگشو به سینه میزنی زمان حمله اعراب دختران ایرانی رو با خفت و خواری به بازار مدینه برای کنیزی و فروش برد.تو یه دختری تصور کن زمان حمله اعراب زندگی میکردی و تو رو برای فروش به عربستان میبردن چه حالی داشتی؟ [quote=mansour0432]‏ با همه چیز شوخی با حضرت علی هم شوخی ؟[/quote] آره هیچ چیز اونقد مقدس نیست که نشه به طنز و انتقاد کشید.علی یه آدم معمولی بوده مبلغان دین اونو در حد خدا بالا بردن.اگه برای ته یه بت مقدسه از نظر من نیست

ـــــــــــ

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «