عکس محارم پخش کردن یا نکردن

• @shab  

• عضو از
    1398/3/10

• پست‌ها: 731

• 880

دوستان یه موضوع ذهنم رو درگیر کرده
واقعا میشه به کسی اعتماد کرد و عکس داد؟ من که خودم نظرم اینه که نمیشه. اما خیلیا مییان اصرار میکنن که عکس بدم
من میدونم که خیلیها عکسهای فیک رو به اسم محارم خودشون میدن. اما من از این کار خوشم نمیاد به نظرم آدم اگر میخواد عکس بده یا باید عکس واقعی محارمش رو بده یا اصلا مثل من بگه عکس نمیدم بهتره
واقعیتش اینه که هیچ کاکولدی از اینکه عکس محارمش رو بده بدش نمیاد اما واقعا بی جنبه بودن مردم و شرایط جامعه اجازه نمیده
حتی یک زمانی به یک فردی در سکرت چت عکس میدادم اما متوجه شدم خیلی اشتباه میکردم چون لعنتی با یک گوشی دیگه از عکسایی که میفرستادم عکس میگرفت این شد که تصمیم گرفتم دیگه در سکرت هم ندم.
ظاهرا تنها راه برای دادن عکس اعتماد هست که اون هم با توجه به ملت دست به کیر قابل تحقق نیست
اگر توجه کنید عکس واقعی دادن کار کوچیکی نیست چراکه وقتی تو این عکس رو به یک شخص میدی معلوم نیست این عکس به دست کی میرسه و نقل و انتقال این عکس شاید تا سالها ادامه پیدا کنه همینطور که میبینید بعضی از عکسها چندین ساله که داره دست به دست میشه و تقریبا 80 میلیون آدم اون رو دیدن
تنها راه عکس دادن همینطور که گفتم اعتماد کردنه و اونم که بعیده آدم قابل اعتماد پیدا بشه
نظر شما چی هست. البته آدمهای منطقی پاسخ بدن برادران کیر به دست که معلومه میگن نه زودی عکساتون رو پخش کنید و هرکس اومد بش اعتماد کنید

راستی نظرتون رو در مورد صدا هم بگید. اگر کسی صدای زنی رو بشنوه اونم نه برای یکی دو دقیقه برای مثلا 20 دقیقه میتونه بشناستش؟

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Weneedfreedom7  

• عضو از 1398/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 249

• 359

تنها عکسهایی رو باید داد که اگر هر کسی ببینه مشکلی...

تنها عکسهایی رو باید داد که اگر هر کسی ببینه مشکلی ایجاد نکنه. مثلا اگر تو منزل گرفته میشه داخل منزل دیده نشه . یا چهره دیده نشه. کلا من با عکسهای کلوز آپ موافقم

ـــــــــــ

همه انسانها آزادند و موظفند به آزادی هم احترام بگذارند.بالاخص به آزادی همسرشون

تاپیکهام روببینین و نظر بدین

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 731

• 880

نقل از: ی.پسر.خوب

نقل از: ی.پسر.خوب سلام حاجی تو دنیایی ک آدمایی ک میبینی تو کونت میزارن بنظزت اعتماد وجود داره. #اعتماد_نکنیم

موافقم جالبم اینجاست همه میگن من با بقیه فرق میکنم. پس این عکسا رو عمم پخش میکنه

ـــــــــــ

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 880

نقل از: Weneedfreedom7

نقل از: Weneedfreedom7 تنها عکسهایی رو باید داد که اگر هر کسی ببینه مشکلی ایجاد نکنه. مثلا اگر تو منزل گرفته میشه داخل منزل دیده نشه . یا چهره دیده نشه. کلا من با عکسهای کلوز آپ موافقم

احساس میکنم ماشینی هستن. یعنی فقط اندام رو نشون میدن که البته امکان اثباتشونم نیست هرکسی میتونه یه اندام بذاره بگه زنمه یا خواهرمه چطور میخوای ثابت کنی

ـــــــــــ

• 0

• Daakoo3  

• عضو از 1399/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 304

• 635

درود

داداش ببین خودت به جمله منطق هم اشاره کردی! پس ببین واقعا منطق چی میگه؟ اون زن ناموسته از وقتی عضو شدم بخاطر مخالفت با بی غیرتا تا الان هزار بار فحش شنیدم مهم نیست شاید در عوض تونسته باشم یکی یا دوتا یا هرچندتا از اونای که تاپیک گذاشتن که آیا زنم با یکی دیگه یه شب عوض کنم کار اشتباهی هست یا دست و اشکالی نداره. بخاط همین موضوع تاپیک گذاشته بود که منم هرجا اینجور تاپیکارو ببینم غلط بودنشو میگم مهم نیست فحش میدن یا نه شاید حرف من بهشون بربخوره بلکه منصرف بشه.!!! دوست عزیز عکس ناموستو به یکی دیگه بدی و از اونم عکس ناموسشو بگیری و غکر کنی حالا مساوی شدین و اشکالی نداره. باید بگم سخت در اشتباهی!!!! کاری با مذهب یا اسلام ندارم بخاطر غیرت انسانی میگم اینجور کارا مال آدم بی غیرته توکه میگی خودتم مخالفی پ چرا تاپیک گذاشتی؟ اگه میخوای نظر اکثریت رو بدونی که اکثریت میگن کار درستی نیست. بازم خود دانی و از حرفام نرنجی.

ـــــــــــ

چه دردی است در میان جمع بودن ولی در گوشه ای تنها نشستن...

• 1

• yosef95  
  • عضو از 1393/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 102

• 40

خیلی از بچه های بی‌غیرت سایت برام عکس میفرستن یا...

خیلی از بچه های بی‌غیرت سایت برام عکس میفرستن یا شماره مامانشونو بهم میدن. منم کاری نمیکنم پشیمون بشن

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 880

نقل از: Daakoo3

نقل از: Daakoo3 داداش ببین خودت به جمله منطق هم اشاره کردی! پس ببین واقعا منطق چی میگه؟ اون زن ناموسته از وقتی عضو شدم بخاطر مخالفت با بی غیرتا تا الان هزار بار فحش شنیدم مهم نیست شاید در عوض تونسته باشم یکی یا دوتا یا هرچندتا از اونای که تاپیک گذاشتن که آیا زنم با یکی دیگه یه شب عوض کنم کار اشتباهی هست یا دست و اشکالی نداره. بخاط همین موضوع تاپیک گذاشته بود که منم هرجا اینجور تاپیکارو ببینم غلط بودنشو میگم مهم نیست فحش میدن یا نه شاید حرف من بهشون بربخوره بلکه منصرف بشه.!!! دوست عزیز عکس ناموستو به یکی دیگه بدی و از اونم عکس ناموسشو بگیری و غکر کنی حالا مساوی شدین و اشکالی نداره. باید بگم سخت در اشتباهی!!!! کاری با مذهب یا اسلام ندارم بخاطر غیرت انسانی میگم اینجور کارا مال آدم بی غیرته توکه میگی خودتم مخالفی پ چرا تاپیک گذاشتی؟ اگه میخوای نظر اکثریت رو بدونی که اکثریت میگن کار درستی نیست. بازم خود دانی و از حرفام نرنجی.

نه فحش کاری که قرار نیست کنیم مثل آدم حرف میزنیم دوست عزیز اولا من خودم کاکولدم هررچی هم فحش بدی برام مهم نیست. حالا ارادی یا غیر ارادی من کاکولد شدم لذتم میبرم. شما هم حق نداری بخاطر کاکولدیم بم فحش بدی من هم حق ندارم به شما توهین کنم ثانیا فکر نمیکنم کاکولدی با صحبتهای شما دست از گرایشش بکشه. این حس یه حس قوی هست

ـــــــــــ

• 0

• ggd  

• عضو از 1398/7/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 297

• 220

عکس بدون صورت بده بهترین راهه هم خودت به عنوان یه...

عکس بدون صورت بده بهترین راهه هم خودت به عنوان یه کاکولد لذت میبری هم یه حالی به طرف میدی اما عکس با صورت مسئله اعتماد میاد وسط که این روزا نمیشه به کسی اعتماد کرد

ـــــــــــ

بی نیستم فرقی نمیکنه روی کی بی هستی(زن،مامان،خواهر)دوست داشتی بیا خصوصی

• 0

• .Goodnight.  

• عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 209

• 3195

خیر اصلا اعتماد نکن 90 درصدشون یه مشت جقین

خیر اصلا اعتماد نکن 90 درصدشون یه مشت جقین

ـــــــــــ

• 1

• cuckoldboy868  

• عضو از 1398/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 20

درکت میکنم عزیزم :*

"دوستان یه موضوع ذهنم رو درگیر کرده واقعا میشه به کسی اعتماد کرد و عکس داد؟ من که خودم نظرم اینه که نمیشه."

منم موافقم، نمیشه اعتماد کرد پس همیشه یه جوری عکس میدم که نه چهره معلوم باشه، نه خونه قابل تشخیص باشه. موافقم که بیشتر حسش میپره، ولی من که عکس واقعی میدم منو به همون اندازه که باید تحریک کنه تحریک میکنه

"حتی یک زمانی به یک فردی در سکرت چت عکس میدادم اما متوجه شدم خیلی اشتباه میکردم چون لعنتی با یک گوشی دیگه از عکسایی که میفرستادم عکس میگرفت"

عزیزم اصلا گوشی دیگه هم نمیخواد، اپ های ضبط از صفحه گوشی هست، مثل آب خوردن عکسای فرستاده شده تو سکرت چت رو ذخیره میکنن، اگه برات مهمه که عکس پخش نشه، هیچ وقت تو سکرت هم نفرست.

"البته آدمهای منطقی پاسخ بدن برادران کیر به دست که معلومه میگن نه زودی عکساتون رو پخش کنید"

من علاوه بر اینکه سعی میکنم منطقی جوابتو بدم، هم حس هم هستم، یعنی منم آرزومه که مامان و آبجیم جندگی میکردن و منم حال میکردم. تا جایی که مشکل امنیتی پیش نیاد برام عکس هم میذارم، میتونی تو پروفایلم ببینیشون.

"راستی نظرتون رو در مورد صدا هم بگید. اگر کسی صدای زنی رو بشنوه اونم نه برای یکی دو دقیقه برای مثلا 20 دقیقه میتونه بشناستش؟"

عزیزم به نظر من تنها در صورتی که یارو از آشناهای نزدیک باشه و مدت طولانی با اون زنه که صداشو میشنوه حرف زده باشه، ممکنه از رو لحن و صدا تشخیص بده و بشناسدش.

و اما سخن آخر اعتماد نکن، ممکنه بدجوری پشیمونی بیاره من یه بار اعتماد کردم و آیدی آبجیمو به یکی که بهش عکس بدون چهره میدادم دادم، بی شرف میخواست همه چی رو به آبجیم بگه، دیگه هیچ وقت الکی به کسی اعتماد نمیکنم. فقط و فقط یه بار اتفاق افتاد و یه گروه متاهلای بیغیرت همراه یه هات وایف منو تو گروهشون پذیرفتن، و لذت بخشترین تجربه تلگرامیم رو اونجا داشتم. همه اعضا عکس مامان و آبجیم رو داشتن، حتی داشتیم به جایی میرسیدیم که برم سر قرار و کیر کلفتشون ترتیب منو بده، ولی خب ترس نذاشت قرار بذارم واقعا اگه فضای جامعه مون اینجوری نبود میتونست اون جمع حضوری هم باشه و هیچ لذتی بالاتر از مهمونی اونجوری نیس که مثلا 3-4 زوج اپن مایند جمع شن و خوش بگذرونن تو یه شب.

ـــــــــــ

بی غیرتی بالاترین لذت دنیاست (ok)

• 2

• 3rdspace  
  • عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 35

یه گوشی برای نجابت،دیگری آبکشی شده از مایع جنابت.

گوشی دومش هیچ گوشی اول چه گوشی بوده که قابلیت اسکرین شات نداشته اما قابلیت سکرت چت داشته؟ بوی زنای شهوانیون نثار آن شخص

ـــــــــــ

روز اول از اولین سال شهوانی

• 0

من کلا با عکس مخالفم ، به نظر من اگر میخوای کسی با...

من کلا با عکس مخالفم ، به نظر من اگر میخوای کسی با دیدن عکس محارمت لذت ببره توام شاهد باشی ، بهترین کار اینکه فردی رو پیدا کنی که حضوری عکسارو نشونش بدی ، یعنی تو گوشی یا لپ تاپ خودت نگاه کنه ، ارسال نکنی ، اینجوری خیالت آسوده هس ، در مورد صدا هم خب معلومه کسی آشنا باشه حتی با چندثانیه هم احتمال داره بشناسه چه رسد بیس دقیقه ، واقعا تو ایران کار آقایون کاکولد یا مفعول خیلی خیلی سخته و برای ارضای نیازشون عذاب میکشن

ـــــــــــ

سلام ، ۳۷ ساله و مجردم ، دنبال رابطه دائمی و پایدار با زوجی از تبریز هستم ، آیدی تلگرام tabriz1982 لطفا برای سکس چت و کارای الکی وقت منو نگیر ، فقط و فقط واقعی

• 1

• Daakoo3  

• عضو از 1399/3/7

• 635

دوست عزیز امیدوارم در هدفی که داری موفق باشی....

دوست عزیز امیدوارم در هدفی که داری موفق باشی. بدرود

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 880

نقل از: .Goodnight.

نقل از: .Goodnight. خیر اصلا اعتماد نکن 90 درصدشون یه مشت جقین

متاسفانه

ـــــــــــ

• 0

• Daakoo3  

• عضو از 1399/3/7

• 635

برات داستان یه روانپزشک رو گزاشتم گفتم شاید ناراحت...

برات داستان یه روانپزشک رو گزاشتم گفتم شاید ناراحت بشی پاکش کردم گفتم چه ربطی به من داره. به هرحال موفق باشی دوست عزیز

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 880

نقل از: cuckoldboy868

نقل از: cuckoldboy868 "دوستان یه موضوع ذهنم رو درگیر کرده واقعا میشه به کسی اعتماد کرد و عکس داد؟ من که خودم نظرم اینه که نمیشه." منم موافقم، نمیشه اعتماد کرد پس همیشه یه جوری عکس میدم که نه چهره معلوم باشه، نه خونه قابل تشخیص باشه. موافقم که بیشتر حسش میپره، ولی من که عکس واقعی میدم منو به همون اندازه که باید تحریک کنه تحریک میکنه "حتی یک زمانی به یک فردی در سکرت چت عکس میدادم اما متوجه شدم خیلی اشتباه میکردم چون لعنتی با یک گوشی دیگه از عکسایی که میفرستادم عکس میگرفت" عزیزم اصلا گوشی دیگه هم نمیخواد، اپ های ضبط از صفحه گوشی هست، مثل آب خوردن عکسای فرستاده شده تو سکرت چت رو ذخیره میکنن، اگه برات مهمه که عکس پخش نشه، هیچ وقت تو سکرت هم نفرست. "البته آدمهای منطقی پاسخ بدن برادران کیر به دست که معلومه میگن نه زودی عکساتون رو پخش کنید" من علاوه بر اینکه سعی میکنم منطقی جوابتو بدم، هم حس هم هستم، یعنی منم آرزومه که مامان و آبجیم جندگی میکردن و منم حال میکردم. تا جایی که مشکل امنیتی پیش نیاد برام عکس هم میذارم، میتونی تو پروفایلم ببینیشون. "راستی نظرتون رو در مورد صدا هم بگید. اگر کسی صدای زنی رو بشنوه اونم نه برای یکی دو دقیقه برای مثلا 20 دقیقه میتونه بشناستش؟" عزیزم به نظر من تنها در صورتی که یارو از آشناهای نزدیک باشه و مدت طولانی با اون زنه که صداشو میشنوه حرف زده باشه، ممکنه از رو لحن و صدا تشخیص بده و بشناسدش. و اما سخن آخر اعتماد نکن، ممکنه بدجوری پشیمونی بیاره من یه بار اعتماد کردم و آیدی آبجیمو به یکی که بهش عکس بدون چهره میدادم دادم، بی شرف میخواست همه چی رو به آبجیم بگه، دیگه هیچ وقت الکی به کسی اعتماد نمیکنم. فقط و فقط یه بار اتفاق افتاد و یه گروه متاهلای بیغیرت همراه یه هات وایف منو تو گروهشون پذیرفتن، و لذت بخشترین تجربه تلگرامیم رو اونجا داشتم. همه اعضا عکس مامان و آبجیم رو داشتن، حتی داشتیم به جایی میرسیدیم که برم سر قرار و کیر کلفتشون ترتیب منو بده، ولی خب ترس نذاشت قرار بذارم واقعا اگه فضای جامعه مون اینجوری نبود میتونست اون جمع حضوری هم باشه و هیچ لذتی بالاتر از مهمونی اونجوری نیس که مثلا 3-4 زوج اپن مایند جمع شن و خوش بگذرونن تو یه شب.

ازت ممنونم بهترین جوابها رو دادی اون اپها هم که گفتی پس دیگه واسه همیشه سکرت هم ننمیدم. خیلی بده که اینطور

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 880

نقل از: 3rdspace

نقل از: 3rdspace گوشی دومش هیچ گوشی اول چه گوشی بوده که قابلیت اسکرین شات نداشته اما قابلیت سکرت چت داشته؟ بوی زنای شهوانیون نثار آن شخص

برای خودم هم ناراحت کنندست اما مجبوریم سکرت هم ندیم

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 880

نقل از: آقای-ماساژور61

نقل از: آقای-ماساژور61 من کلا با عکس مخالفم ، به نظر من اگر میخوای کسی با دیدن عکس محارمت لذت ببره توام شاهد باشی ، بهترین کار اینکه فردی رو پیدا کنی که حضوری عکسارو نشونش بدی ، یعنی تو گوشی یا لپ تاپ خودت نگاه کنه ، ارسال نکنی ، اینجوری خیالت آسوده هس ، در مورد صدا هم خب معلومه کسی آشنا باشه حتی با چندثانیه هم احتمال داره بشناسه چه رسد بیس دقیقه ، واقعا تو ایران کار آقایون کاکولد یا مفعول خیلی خیلی سخته و برای ارضای نیازشون عذاب میکشن

از خیلی خیلی بیشتره. دارم به این نتیجه میرسم تنها راهش اینه سفر کنی یه کشور یا شهر دیگه کارت رو بکنی بیای

ـــــــــــ

• 1

• Sister_x_Lover  

• عضو از 1398/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 51

دادن عکس - پخش صدا

سلام دادن عکس و شکل عکس بستگی به طرف داره: 1- به جقی، کونی، بی عرضه، معتاد و سواستفاده گر جماعت چیزی نده. 2- در حالت عادی و صرفا برای بامزه شدن و از یکنواختی درآوردن چت نهایتا عکس های بسته بدون چهره از سینه، کس و کون جایز است! البته اگر باطرف اشتراکات لازم رو داشته باشی. 3- با یه نفر توافقات نسبی و دو طرفه پیدا می کنی و یا یه توافق محکم یه طرفه پیدا می کنی. اینجا کیفیت اطلاعات و عکسایی که میذاری بستگی به مرزهای اعتماد ایجاد شده داره. 4- به مرور زمان کسایی در چت با خصوصیات تقریبا اونی که می خوای پیدا می کنی. شماره رد و بدل می کنید. کارت ملی اش رو میبینی و .... در کل برای همدیگه احراز هویت میشید حضوری میری میبینیش یا وب و ... . اینجا دیگه کاملا دو طرفه هستش و مرزی نیست. اما در مورد صدا باید بگم که چون ارزش بصری برای جق نداره کمتر جقی ای پیدا میشه صدا رو ذخیره کنه و ... .

ـــــــــــ

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 880

نقل از: Sister_x_Lover

نقل از: Sister_x_Lover سلام دادن عکس و شکل عکس بستگی به طرف داره: 1- به جقی، کونی، بی عرضه، معتاد و سواستفاده گر جماعت چیزی نده. 2- در حالت عادی و صرفا برای بامزه شدن و از یکنواختی درآوردن چت نهایتا عکس های بسته بدون چهره از سینه، کس و کون جایز است! البته اگر باطرف اشتراکات لازم رو داشته باشی. 3- با یه نفر توافقات نسبی و دو طرفه پیدا می کنی و یا یه توافق محکم یه طرفه پیدا می کنی. اینجا کیفیت اطلاعات و عکسایی که میذاری بستگی به مرزهای اعتماد ایجاد شده داره. 4- به مرور زمان کسایی در چت با خصوصیات تقریبا اونی که می خوای پیدا می کنی. شماره رد و بدل می کنید. کارت ملی اش رو میبینی و .... در کل برای همدیگه احراز هویت میشید حضوری میری میبینیش یا وب و ... . اینجا دیگه کاملا دو طرفه هستش و مرزی نیست. اما در مورد صدا باید بگم که چون ارزش بصری برای جق نداره کمتر جقی ای پیدا میشه صدا رو ذخیره کنه و ... .

آخه مشکل اینجاست تا بخوای بفهمی این طرف جقی هست یا آدم حسابی یا از کدوم دسته هست که گفتی مدتی طول میکشه اینا هم که پیام میدن حرف بعد از سلامشون عکس دادنه دیگه من چطور میتونم تشخیص بدم از کدوم دستست

ـــــــــــ

• 0

• Sister_x_Lover  

• عضو از 1398/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 51

ایجاد پست

نقل از: @shab
نقل از: Sister_x_Lover سلام دادن عکس و شکل عکس بستگی به طرف داره: 1- به جقی، کونی، بی عرضه، معتاد و سواستفاده گر جماعت چیزی نده. 2- در حالت عادی و صرفا برای بامزه شدن و از یکنواختی درآوردن چت نهایتا عکس های بسته بدون چهره از سینه، کس و کون جایز است! البته اگر باطرف اشتراکات لازم رو داشته باشی. 3- با یه نفر توافقات نسبی و دو طرفه پیدا می کنی و یا یه توافق محکم یه طرفه پیدا می کنی. اینجا کیفیت اطلاعات و عکسایی که میذاری بستگی به مرزهای اعتماد ایجاد شده داره. 4- به مرور زمان کسایی در چت با خصوصیات تقریبا اونی که می خوای پیدا می کنی. شماره رد و بدل می کنید. کارت ملی اش رو میبینی و .... در کل برای همدیگه احراز هویت میشید حضوری میری میبینیش یا وب و ... . اینجا دیگه کاملا دو طرفه هستش و مرزی نیست. اما در مورد صدا باید بگم که چون ارزش بصری برای جق نداره کمتر جقی ای پیدا میشه صدا رو ذخیره کنه و ... .
آخه مشکل اینجاست تا بخوای بفهمی این طرف جقی هست یا آدم حسابی یا از کدوم دسته هست که گفتی مدتی طول میکشه اینا هم که پیام میدن حرف بعد از سلامشون عکس دادنه دیگه من چطور میتونم تشخیص بدم از کدوم دستست

اینجور پست ها رو در انجمن اصلی ایجاد کن: (forum/29/) هر کی اول بسم اله عکس می خواد یا جقی هستش یا کونی یا بی عرضه یا معتاد یا سواستفاده گر و ... . دلیلی نداره برای خوشحال شدن کسایی که نمی دونی کی هستن هر چی عکس بدی باز از یه زاویه دیگه و یه شکل دیگه می خوان و سیرمونی ندارن خودتو به زحمت بندازی. سواستفاده گرا که میگن اثبات کن اثبات کن و ... تا جوششی در تو ایجاد بشه که یه طرفه اطلاعات بدی ... بدون این که خودشون کاری بکنن یا خدمتی بهت انجام بدن.

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «