عیسی مسیح مروج اخلاق یا بی اخلاقی؟

• reza_irani_  

• عضو از
    1397/9/19

• پست‌ها: 474

• 286

خب، خلاصه کلام عیسی مسیح تو یه جمله خلاصه می‌شه،، همه رو دوست داشته باشید،، بنا به حرف های مسیح تو اناجیل و حکایات باقی مونده از اون، مسیح میگفت عاشق همه باشید، چه اون فرد ظالم، مالیات گیر، زناکار، خیانتکار، ادم کش و... باشه، فقط اونو باید به چشم محبت دید،، جمله مسیح این بود که اگه به گوش راستت سیلی زد گوش چپت رو بیار جلو تا بزنن (مفهوم همینه حالا شاید متن دقیقا این باشه)،، حالا اون طرف اندیشه های مسیح چیه؟ معلومه، بی اخلاقی مطلق، بی قانونی و نابودی. چون بنا به مسیح هر کس هر کاری که دلش بخواد و انجام بده و اخر سر هم نباید مجازات شه،مسیح مورج محبت هست نه اخلاق،، زشت ترین بی اخلاقی ها و انحطاطات اخلاقی هم از عشق و محبت نادرست میاد نه نفرت،، چنگیزخان بیشتر از مسیح در زمینه اخلاق خدمت کرده،، اصل اخلاقی چنگیزخان ساده بود، به تعهدات خودتون عمل کنید و به حق خودتون قانع باشید و بد نباشید وگرنه بد میبینید(جنگ با خوارزمشاهیان رو هم خوارزمشاهیان شروع کردند و کاروان های تجاری و افراد چنگیزخان رو غارت و قتل عام کردند)،، مسیحیت یعنی دین ضعف و زبونی،، به تمام بی اخلاقی ها مجوز انجام میده و اجازه مجازات نمیده و در اخر هم در توبه بازه و مغفرت خدا و بهشت،، مزخرفه، مسخره هست،، مسیح معلم اخلاقه یا معلم یا معلم بی اخلاقی و هرج و مرج و بی عدالتی؟؟

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 474

• 286

اه یادم رفت، نظری، انتقادی، پیشنهادی دارید بگید

اه یادم رفت، نظری، انتقادی، پیشنهادی دارید بگید

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

• manam35  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 432

• 358

درخت رو باید از میوش بشناسی حالا پیروان مسیح الان...

درخت رو باید از میوش بشناسی حالا پیروان مسیح الان خوب رفتار میکنن و مردم آواره به کشوراشون پناه میبرن یا پیروان ،،،؟

ـــــــــــ

مسافر دانشجو سرباز وخلاصه هرکی که همشهری حساب نشه پیام بدن واسه سکس

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 286

نقل از: manam35

نقل از: manam35 درخت رو باید از میوش بشناسی حالا پیروان مسیح الان خوب رفتار میکنن و مردم آواره به کشوراشون پناه میبرن یا پیروان ،،،؟

چه ربطی داره جدا؟ همون پیروان مسیح تو قرون وسطا آدم میسوزوندن و تیکه تیکه و تاریک ترین سال ها رو برای جهانیان درست کردن،، اونا مسیح بودن؟نه،، پیروان مسیح ربطی به مسیح ندارن،

ـــــــــــ

• 0

• Siavvashhhhhhh  

• عضو از 1397/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 157

• 977

اگر بی دینی

یه تاپیک مثل همین برای محمد بزن و از سوره های توبه و احزاب و نسا و تحریم بگو ...

ـــــــــــ

بزرگی را گفتن چه خبر ؟ گفت : شکر الکی خدا ، شاید هم شکر خدای الکی

• 1

• aabas00900  

• عضو از 1397/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 134

برادر

عاقل به اشاره میفهمه و نادان با چماق هم نمیفهمه قطعا جنابعالی همون نادانی به دولیل اولا ان بزرگوار حضرت هستن همانگونه که به ابوالفضل و یا خدیجه همسر حضر محمد میگیم دوما منظور ترویج ندادن خشونته والا دستورات الهی ثابته دقیق نقطه مقابل ان اسلام که خون ها ریخته شد بخاطرش ، وشما مشاهده میکنی هنوز که هنوزه این بود اسلام با خشونت دین ترویج می دهد و برده جنگی میگرد جهاد نکاح میکند . چرا ؟ چون پیامبر ما اسلام را اینگونه معرفی کرد

ـــــــــــ

• 0

• aabas00900  

• عضو از 1397/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 134

برادر

عاقل به اشاره میفهمه و نادان با چماق هم نمیفهمه قطعا جنابعالی همون نادانی به دولیل اولا ان بزرگوار حضرت هستن همانگونه که به ابوالفضل و یا خدیجه همسر حضر محمد میگیم دوما منظور ترویج ندادن خشونته والا دستورات الهی ثابته دقیق نقطه مقابل ان اسلام که خون ها ریخته شد بخاطرش ، وشما مشاهده میکنی هنوز که هنوزه این بود اسلام با خشونت دین ترویج می دهد و برده جنگی میگرد جهاد نکاح میکند . چرا ؟ چون پیامبر ما اسلام را اینگونه معرفی کرد

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 286

نقل از: Siavvashhhhhhh

نقل از: Siavvashhhhhhh یه تاپیک مثل همین برای محمد بزن و از سوره های توبه و احزاب و نسا و تحریم بگو ...

بی دین که هستم اما در این گونه موارد روزی چنتا تاپیک میزنن،، زدن حرف های تکراری برا من جالب نیست، حرف ها نو باید زد

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 7179

• 27674

نقل از: reza_irani_

نقل از: Siavvashhhhhhh یه تاپیک مثل همین برای محمد بزن و از سوره های توبه و احزاب و نسا و تحریم بگو ...
بی دین که هستم اما در این گونه موارد روزی چنتا تاپیک میزنن،، زدن حرف های تکراری برا من جالب نیست، حرف ها نو باید زد

بهت نمیاد بی دین باشی

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 286

نقل از: Lady_Ronaak

بهت نمیاد بی دین باشی

بهم چی میاد؟ به خدا (یان) اعتقاد دارم، بی دین یعنی کسی که دینی نداره و منم ندارم

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 7179

• 27674

بهت نمیاد بی دین باشی

بهم چی میاد؟ به خدا (یان) اعتقاد دارم، بی دین یعنی کسی که دینی نداره و منم ندارم

اولا خدا نه و سازنده دوما منم به اون سازنده یا سازنده ها اعتقاد دارم و شک ندارم خوب کصخلمون کردن

ـــــــــــ

• 0

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 286

بهت نمیاد بی دین باشی

اولا خدا نه و سازنده دوما منم به اون سازنده یا سازنده ها اعتقاد دارم و شک ندارم خوب کصخلمون کردن

چرا اسم خدا یا خدایان رو نمیزاری روشون؟ من که اینجوری راحت ترم،، نگفتی، از دید تو من مسلمون و بسیجی ام؟ نظرت رو بگو

ـــــــــــ

• 0

• Sallomenta...  

• عضو از 1397/10/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 856

• 2335

نه،اين نميتونه درست باشه...

مسيح نميتونه مروج بي بند و باري باشه. خود شما گفتي که از اصول اخلاقي مسيح، محبت به همه بوده و اين يني مثبت انديشي. اين يني ذهنيت نيکو به ديگران داشتن. حالا شما يه جامعه اي رو تصور کن که توش همه همچين اعتقادي داشته باشن، اين اتفاق، الان توو برخي جوامع غربي افتاده. اما تو ايران، شما اولين چيزي که به ذهنت بعد از خوندن اين متن ميرسه اينه که باهاش مقابله کني چون نظري مخالف نظر شما داره. اصول اخلاقي مسيح بر اساس انسانيت عه ولي اين نکته مهمه که اگه فرد درگير مذهب و اعتقاد خشک و خالي بشه، انسان متوحش و خطرناکي ميشه. مثل امثال داعش يا قرون وسطا و سلطه ي کليسا. مسيح مردم رو به زن باره گي دعوت نميکرد،نميگف در ازاي دزدي دست فرد قطع بشه . مسيح اصول اعتقاديش بر اساس انسانيت بود. بيايم همه چيز رو با هم قاطي نکنيم و اديان رو به هم تعميم نديم. در ضمن يه نکته ي زيبا درباره اديان، دوران قرون وسطا، يه نقطه سياه در کارنامه مسيحيت بود. سلطه ي کليسا بر شخصي ترين امور مردم تا کلي ترين سياست هاي نظام. اما باظهور پروتستان، اون دوران تموم شد. ما هم دقيقا در اين نقطه از تاريخ اسلام قرار داريم و شرايط براي شروع يه اعتراض جديد داره مهيا ميشه. به اميد اديان بدون تعصب و اخلاق براي همه.

ـــــــــــ
an unhappy person   -_-

• 1

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• 286

نقل از: Sallomenta...

نقل از: Sallomenta... مسيح نميتونه مروج بي بند و باري باشه. خود شما گفتي که از اصول اخلاقي مسيح، محبت به همه بوده و اين يني مثبت انديشي. اين يني ذهنيت نيکو به ديگران داشتن. حالا شما يه جامعه اي رو تصور کن که توش همه همچين اعتقادي داشته باشن، اين اتفاق، الان توو برخي جوامع غربي افتاده. اما تو ايران، شما اولين چيزي که به ذهنت بعد از خوندن اين متن ميرسه اينه که باهاش مقابله کني چون نظري مخالف نظر شما داره. اصول اخلاقي مسيح بر اساس انسانيت عه ولي اين نکته مهمه که اگه فرد درگير مذهب و اعتقاد خشک و خالي بشه، انسان متوحش و خطرناکي ميشه. مثل امثال داعش يا قرون وسطا و سلطه ي کليسا. مسيح مردم رو به زن باره گي دعوت نميکرد،نميگف در ازاي دزدي دست فرد قطع بشه . مسيح اصول اعتقاديش بر اساس انسانيت بود. بيايم همه چيز رو با هم قاطي نکنيم و اديان رو به هم تعميم نديم. در ضمن يه نکته ي زيبا درباره اديان، دوران قرون وسطا، يه نقطه سياه در کارنامه مسيحيت بود. سلطه ي کليسا بر شخصي ترين امور مردم تا کلي ترين سياست هاي نظام. اما باظهور پروتستان، اون دوران تموم شد. ما هم دقيقا در اين نقطه از تاريخ اسلام قرار داريم و شرايط براي شروع يه اعتراض جديد داره مهيا ميشه. به اميد اديان بدون تعصب و اخلاق براي همه.

نه، جامعه ای که بخواد بر اساس اندیشه مسیح بنا شه نابود می‌شه، چون، کار های بد مجازات نداره، ادم همیشه به قلاده نیاز داره، حالا خواه قانون باشه و خواه دین،، محبت و مهربونی حدی داره که مسیح حد رو شکوند،، مشکل اینه که فکر میکنی آدم یه موجودی هست که تا مجبور نشه عوضی نمیشه، ولی واقعیت اینه بد ذاتی تو خون بشر هست(البته تو زنان بسی بیشتره) ، ادم نیاز داره به هم نوعش تجاوز کنه، بکشه، بدبختش کنه و..... جدا میگم، اینو فروید هم گفته،،، مسیح نمیگه اخلاق مدار باشید، میگه مهربون باشید،، مسیح راه رو برا هر گونه پست فطرتی ای باز میکنه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «