عیسی مسیح مروج اخلاق یا بی اخلاقی؟

• reza_irani_  

• عضو از
    1397/9/19

• پست‌ها: 167

• 81

خب، خلاصه کلام عیسی مسیح تو یه جمله خلاصه می‌شه،، همه رو دوست داشته باشید،، بنا به حرف های مسیح تو اناجیل و حکایات باقی مونده از اون، مسیح میگفت عاشق همه باشید، چه اون فرد ظالم، مالیات گیر، زناکار، خیانتکار، ادم کش و... باشه، فقط اونو باید به چشم محبت دید،، جمله مسیح این بود که اگه به گوش راستت سیلی زد گوش چپت رو بیار جلو تا بزنن (مفهوم همینه حالا شاید متن دقیقا این باشه)،، حالا اون طرف اندیشه های مسیح چیه؟ معلومه، بی اخلاقی مطلق، بی قانونی و نابودی. چون بنا به مسیح هر کس هر کاری که دلش بخواد و انجام بده و اخر سر هم نباید مجازات شه،مسیح مورج محبت هست نه اخلاق،، زشت ترین بی اخلاقی ها و انحطاطات اخلاقی هم از عشق و محبت نادرست میاد نه نفرت،، چنگیزخان بیشتر از مسیح در زمینه اخلاق خدمت کرده،، اصل اخلاقی چنگیزخان ساده بود، به تعهدات خودتون عمل کنید و به حق خودتون قانع باشید و بد نباشید وگرنه بد میبینید(جنگ با خوارزمشاهیان رو هم خوارزمشاهیان شروع کردند و کاروان های تجاری و افراد چنگیزخان رو غارت و قتل عام کردند)،، مسیحیت یعنی دین ضعف و زبونی،، به تمام بی اخلاقی ها مجوز انجام میده و اجازه مجازات نمیده و در اخر هم در توبه بازه و مغفرت خدا و بهشت،، مزخرفه، مسخره هست،، مسیح معلم اخلاقه یا معلم یا معلم بی اخلاقی و هرج و مرج و بی عدالتی؟؟

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• reza_irani_  
  • عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 167

• 81

اه یادم رفت، نظری، انتقادی، پیشنهادی دارید بگید

اه یادم رفت، نظری، انتقادی، پیشنهادی دارید بگید

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 0

• manam35  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 263

• 147

درخت رو باید از میوش بشناسی حالا پیروان مسیح الان...

درخت رو باید از میوش بشناسی حالا پیروان مسیح الان خوب رفتار میکنن و مردم آواره به کشوراشون پناه میبرن یا پیروان ،،،؟

ـــــــــــ

همشهری ممنوع!!!!! فقط مسافر دانشجو سرباز پیام بده!

• 0

• reza_irani_  
  • عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 167

• 81

نقل از: manam35

نقل از: manam35 درخت رو باید از میوش بشناسی حالا پیروان مسیح الان خوب رفتار میکنن و مردم آواره به کشوراشون پناه میبرن یا پیروان ،،،؟

چه ربطی داره جدا؟ همون پیروان مسیح تو قرون وسطا آدم میسوزوندن و تیکه تیکه و تاریک ترین سال ها رو برای جهانیان درست کردن،، اونا مسیح بودن؟نه،، پیروان مسیح ربطی به مسیح ندارن،

ـــــــــــ

• 0

• Siavvashhhhhhh  

• عضو از 1397/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 148

• 800

اگر بی دینی

یه تاپیک مثل همین برای محمد بزن و از سوره های توبه و احزاب و نسا و تحریم بگو ...

ـــــــــــ

بزرگی را گفتن چه خبر ؟ گفت : شکر الکی خدا ، شاید هم شکر خدای الکی

• 0

• aabas00900  

• عضو از 1397/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 61

برادر

عاقل به اشاره میفهمه و نادان با چماق هم نمیفهمه قطعا جنابعالی همون نادانی به دولیل اولا ان بزرگوار حضرت هستن همانگونه که به ابوالفضل و یا خدیجه همسر حضر محمد میگیم دوما منظور ترویج ندادن خشونته والا دستورات الهی ثابته دقیق نقطه مقابل ان اسلام که خون ها ریخته شد بخاطرش ، وشما مشاهده میکنی هنوز که هنوزه این بود اسلام با خشونت دین ترویج می دهد و برده جنگی میگرد جهاد نکاح میکند . چرا ؟ چون پیامبر ما اسلام را اینگونه معرفی کرد

ـــــــــــ

• 0

• aabas00900  

• عضو از 1397/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 61

برادر

عاقل به اشاره میفهمه و نادان با چماق هم نمیفهمه قطعا جنابعالی همون نادانی به دولیل اولا ان بزرگوار حضرت هستن همانگونه که به ابوالفضل و یا خدیجه همسر حضر محمد میگیم دوما منظور ترویج ندادن خشونته والا دستورات الهی ثابته دقیق نقطه مقابل ان اسلام که خون ها ریخته شد بخاطرش ، وشما مشاهده میکنی هنوز که هنوزه این بود اسلام با خشونت دین ترویج می دهد و برده جنگی میگرد جهاد نکاح میکند . چرا ؟ چون پیامبر ما اسلام را اینگونه معرفی کرد

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کتگوری مورد علاقه شما در سایت های فیلم سکسی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «