غرش بمب افکن ها در راه است. دستور العمل حفاظت شخصیخامنه ای بزودی رفتنی است. گوشت دم توپ خامنه ای نباید شد. در دعوا حلوا خیر نمی کنند. اگر چه قصد آمریکا تنها تنبیه سپاه و خامنه ای است ولی بهر حال جنگ و دعواست و تضمینی وجود ندارد که چارتا لنگه کفش هم به ما نخورد.جنگ آمریکا جنگی برای موجودیت خودش است و در درجه دوم برای منافع مردم ایران. اگر ببیند که مردم ایران همراهی نمی کنند و هنوز از روی ترس، کمک خامنه‌ای می کنند آنوقت جنگ ابعاد وسیعتری بخود خواهد گرفت.این جنگی نیست که آمریکا و نظام بین المللی بخواهد در آن بازنده باشد! در درجه اول سربازان وظیفه و پرسنلی که نه سر پیاز هستند و نه ته پیاز و در مراکز حساس کار می کنند و همسایگان سایت های نظامی و ایستگاه های مخابراتی و رادیو و تلویزیون بشدت در معرض خطر هستند. این سربازان و پرسنل بمجردی که احساس کنند حمله نزدیک است و یا با اولین انفجار باید از مراکز خود فرار کنند و به کوه بروند! بدانند که این فرار آنها هیچ پیگردی نداشته چون تا ماه بعد جمهوری اسلامی نخواهد بود!


اساسا این کاری است که همه مردم باید انجام دهند. استاد دانشگاه، معلم کارمند، دانشجو محصل،سپاهیان، همه و همه بخاطر حفاظت شخصی خود با اولین انفجار باید در خانه بمانند و از حضور در محل خدمت خود خود داری کنند. والا خونشان پای خودشان خواهد بود. این ربطی به این که طرفدار جنگ هستیم و یا نیستیم، مخالف نظامیم یا موافق ندارد. بلکه یک دستور العمل کلی حفاظتی است.عمر نظام خامنه ای رو به پایان است و خود را نباید برای او بفنا داد. بسیجیان و نیروهای طرفدار او هم بدانند که در صورت داغتر بودن آش از کاسه اش و در صورت کشته شدن یک سرباز آمریکایی بعنوان جنایتکار جنگی با آنها رفتار خواهد شد. بهانه "مامور بودم و معذور "مورد قبول نیست. شما این فرصت را داشتید که از محل خدمت فرار کنید نه اینکه موشک شلیک کنید! ما یک تصور خیالی از جنگ داریم که با واقعیت مهیب آن تفاوت زمین تا آسمان دارد. جنگ ایران و عراق پیش جنگ های بزرگ بین المللی بچه گانه بود! یک هواپیمای میگ قراضه از عراق می آمد و یک بمب از ارتفاع بالا می انداخت و بنگ! نامش را ما جنگ گذاشتیم!


خواندن تاریخ جنگ جهانی دوم به ما نشان می دهد یک من ماست چقدر کره می دهد. دست از افکار بچه گانه برداریم و لااقل جان خود را نجات دهیم. قیام علیه خامنه‌ای پیشکش ما! ترک محل خدمت از همین الان باید برنامه ریزی شود. یک نقطه امن با مواد غذایی ذخیره برای خود فراهم کنید تا مدتی را بصورت موش کور زیر زمین باشید. با دوستان و فامیل خود تماس بگیرید و با کمک هم تدابیر لازم را بیاندیشید. می توانید پناهگاه های جمعی در باغ ها و روستاها تهیه کنید تا با هم باشید و در صورت لزوم بهم کمک کنید. تصور نکنید جنگ از قبل خبر می کند یک شب خوابیده اید و صبح بیدار می شوید می بینید که آغاز شده و در بزرگترین چالش زندگی خود قرار دارید. رادیو و تلویزیون و اینترنت ندارید، بنزین ندارید، مواد غذایی ندارید، باید به شیوه عصر حجر خبر گیری کنید. ندانید بکجا باید بروید و چه‌کار کنید. از منجنیق فلک سنگ و خدنگ خواهد بارید...


ـــــــــــ
 • 14

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • PAYANDEH.IRAN  

 • عضو از 1398/2/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 252

 • 200

دوستان این شما و این هم واکنش تروریست‌های سایبری رژیم!


دوستان گرامی از این جا به بعد منتظر واکنش‌های مذبوحانه و تکراری گردان سایبریون رژیم آخوندی باشید. واکنش‌های هیستریک این نخود مغز‌ها عبارت است از :

۱- فحاشی: کلماتی مثل سیکتیر، بی‌ ناموس، بی‌ غیرت ، لاشی، کیر تو ناموست، جاکش و ...

۲- تحریک کردن احساسات : مثلا میگن ارتش آمریکا میاد که فقط به خواهر و مادر من و شما تجاوز کنه هیچ کاری هم به حکومت نداره هدف فقط سکسه! انگار که سکس هم تو آمریکا ممنوعه مثل ایران و همه عقده ی سکس دارن و ارتش هم اصلا حساب و کتاب نداره

۳- ایجاد نا امیدی: ترامپ با آخوندا مذاکره میکنه این حکومت هم تا هزار سال دیگه دوام داره!

۴- بزرگ نمایی: سپاه ایران حتما ارتش آمریکا رو شکست میده چون خیلی قویه آمریکا هم تخم نداره به ما حمله کنه!

۵- وقاحت : ببینین افغانستان و عراق چی‌ شدن! و اصلا هم به سپاه قدس که مسول همه ی این بدبختی‌ها و آدمکشی هاست اشاره نمیکنن. انگار آمریکا اسکل بوده بیاد مثلا عراق رو نا امن کنه یا افغانستان رو به آتش بکشه که اسم خودش بد در بره

۶- ملی‌ گرایی (با سالاد تقیه!) : جالبه که وقت انتخابات یا احساس خطر بلافاصله یاد کوروش و داریوش و تخت جمشید و پاسارگاد میفتن! پاسارگادی که حتی یک ریال خرجش نکردن ولی قبر حسین تازی رو زیر طلا و جواهر دفن کردن! چون میدونن ایرانی از حسین تازی و هر چی‌ که آخوند به بهونه ی اون ثروت ایران رو میدزده و ایرانی رو می‌کشه متنفره و با این کلک فقط میخوان ما رو جلوی تیر بندازن همین وگرنه عرب پرست دزد کجا و احترام به کوروش و داریوش کجا

۷- دروغ: مثلا هی‌ داد و هوار می‌کنن آی‌ آمریکا دارو رو تحریم کرده آمریکا مواد غذائی رو تحریم کرده در حالی‌ که دارو و غذا هیچوقت تحت تحریم نبوده و نیست و این رژیمه که با سؤ تغذیه دادن به ملت و ایجاد کمبود مصنوعی مواد غذا یی و دارو در فکر ضعیف نگاه داشتن ملته که حتی جون سرپا وایسادن هم نداشته باشن چه برسه به شورش و این جنایت رو مثل هر کار دیگه‌ای میندازن گردن آمریکا!

۸- ایجاد شک: به عنوان مثال میان و میگن آمریکا دلش به حال ما نسوخته و به فکر منافع خودشه یکی‌ نیست بهشون بگه چهل ساله شما دلتون به حال ایران و ایرانی سوخته؟ یا به فکر منافع ایران و ایرانی بودین؟ بازم دم آمریکا گرم که به فکر منفعت ملت خودشه! در ضمن اینا راست میگن چون منفعت آمریکا در اینه که دنیا ثبات اقتصادی و سیاسی داشته باشه و این برای رشد آمریکا خوبه برای همین شرکای آمریکا هم باید ثبات و آرامش داشته باشن پس منفعت آمریکا و منفعت دوستان آمریکا یکی‌ هستش ( مثل کره ی جنوبی و ژاپن و عربستان و امارات ) این واقعیتیه که آخوند ازش وحشت داره و ما رو از بلایی داره میترسونه که خودش چهل ساله داره سر ما در میاره! سایبری نخود مغز ما میدونیم دوست ما آمریکاست و دشمن ما همینجاست. دشمن ایران تو و خامنه‌ای هستین!

۹- غیرت ایرانی: مثلاً میگن ما ایرانیان با غیرتیم و از ناموس و وطن دفاع می‌کنیم! منظورشون اینه که جنگ شد شما برین جلو ما این پشت میخوریم و اختلاس می‌کنیم به ریش پدرتون میخندیم! بچه هاشونم که همه تو کانادا و آروپا و حتی آمریکا با بهترین وضع اشرافی دارن زندگی‌ میکنن و اصلا ناموس و وطن به تخمشونم نیست. خلاصه یعنی‌ جنگ و مردن مال ملت ایران عشق و حال پول برای عرب پرستای جاکش اشغالگر ایران و بچه‌های تخم حرومشون.

در نهایت و به فرض محال اگه رژیم و تیم احمق سایبری تبلیغاتیش موفق بشن ملت رو خر کنن به آمریکا و دنیا پیام میدن میگن ببینین! ملت ایران این اوسکولا هستن و فقط ما میتونیم کنترلشون کنیم! دوستان گرامی‌ هر چی‌ که آخوند و پاسدار تروریست میگه به ضرر ماست با حمایت نکردن از این کرمها پایان عمرشون رو با هم رقم میزنیم اینها اینقدر تو دنیا کرم ریختن که همه از دستشون روانی‌ شدن و برای زدن سرشون دارن میان .

خوب دوستان این شما و این هم واکنش تروریست‌های سایبری رژیم! :)


ـــــــــــ

 • 8 • lovely_grl  

 • عضو از 1397/7/5

 • پست‌‌‌ها: ‌ 3038

 • 15425

دستورالعمل حفاظتیت تو فرار خلاصه میشه ینی؟


دستورالعمل حفاظتیت تو فرار خلاصه میشه ینی؟


ـــــــــــ

 • 16 • docome  

 • عضو از 1397/1/23

 • پست‌‌‌ها: ‌ 60

 • 83

فارغ از اینکه جنگ خوبه یابد و یا نتیجه اش چی میشه...


فارغ از اینکه جنگ خوبه یابد و یا شما بخواید به نفع حکوم بجنگید از نظر نظامی این روشنه که بزودی دیگه رژیمی نخواهد بود که شما براش بجنگید:

آگر آمریکا بخواد ج.ا رو سرنگون کنه همون برنامه جنگ عراق رو پیاده می کنه. حتی گرفتن ایران براش راحت تره چون توی غرب (عراق) جنوب و شرق ایران دستشه. راهکارش این خواهد بود : نیروی دریایی و بنادر ایران که یک هفته هم دوام نمیارن. در همین زمان با بمب افکن های مخفی از رادارش چند هفته با بمباران شبانه روزی کل پادگان ها و زیرساخت های صنعتی (نیروگاه ها، پالایشگاه ها و ...) رو فلج می کنه. به این ترتیب نیروهای مرزی ایران نابود یا فلج میشن و آماده ی تسلیم (اگر چیزی ازشون باقی مونده باشه.

تمام لاف گزاف پاسدارها درباره نیرو موشکی شون ظرف همون هفته اول دود میشه میره هوا. در بهترین حالت اگر پاسدارها مثل صدام بتوانند چند تا موشک طرف عربستان و اسرائيل باندازند بیشترشون تو هوا نابود میشه و فوقش ده بیست تاش به هر کشور می رسه (اتفاقی که زمان صدام افتاد). تسلط کامل هوایی که آمریکا روی ایران داره بزودی تمام پایگاه های موشکی و هر حرکت دفاعی نیروی زمینی، و هوایی روی زمین رو کشف و نابود می کنه.

بعد آمریکا با تانک ها و ستون های زرهیش از مرز کرمانشاه در غرب و هرات در غرب و تفنگداران دریایش از بنادر در جنوب راه خودش رو باز می کنه. در شهرهای مهم نیرو پیاده می کنه و سریعا باقیمانده مقاومت های شهری پاسداران حکومت رو به زودی سرکوب می کنه که البته به شرطی که بسیجی ها و پاسدارها به اندازه قبیله صدام جرات مقاومت داشته باشند سوالیه که هیچ کس جواب دقیقش رو نمی دونه. در نهایت ایران ظرف چند هفته فتح میشه در حالی که بیشتر زیرساخت کشور نابود شده و مردم دارند از سوءتغذیه می میرند (چون تمام اقتصاد کشور بخاطر جنگ متوقف شده)

اگر خود مردم کاری نکنیم با این سیاست غنی سازی و موشک سازی و جفتک اندازی خامنه ای و پاسدارهای دیوانه در پیش گرفته اند سناریوی بالا کاملا محتمله.


ـــــــــــ


 • 9 • Shay.hani  
 • عضو از 1395/8/28

 • پست‌‌‌ها: ‌ 6

 • 15

ریدم تو طرز فکرت.


نقل از: Ramiin9712 این چرندیات چیه میگی؟؟؟ یا یه ادم بی تخم و بی غیرتی یا که اصلا تو ایران نیستی و نون خور امریکایی ها ما درسته دین و ایمون درست و حستبی نداریم ولی پاش بیوفته بخاطر کشور و ناموسمون تا اخرین قطره خونمون میجنگیم بعدم اینو بدون مشکل اونا با خامنه ای و سپاه نیست بلکه با مردم و کشور ایران و الا دارو رو تحریم نمیکردن دارو رو امثال منو و تو و خانواده هامون مصرف میکنیم لطفا از سر ترس و خودباختگی چرت و پرت نگو

چنتا نکته بهت میگم بعدش دیگه خدافظی ۱ آمریکا و اسرائیل هیچ مشکلی با مردم ایران ندارن و تنها مشکلشو با جنگ افروزی های سپاه و خامنه ایه حرومزاده هستش. ۲ آمریکا دارو رو تحریم نکرده و چندین بار ترامپ و پمپئو اینو صراحتا اعلام کردن که به هیچ عنوان تحریم دارویی نداشتن و این حرف کسشر محضه ۳ فکر کردی الان بری بجنگی مدال افتخار بهت میدن؟ اونایی که ۸ سال جنگیدن رو برو سراغشون ببین با چه فلاکتی دارن زندگی میکنن. لطفا ابله نباشید


ـــــــــــ

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ • 12 • Pesarebadbakht  

 • عضو از 1397/2/11

 • پست‌‌‌ها: ‌ 26

 • 50

اخه مادرگشاد کونی


یه کشور نشونم بده که آمریکا...


اخه مادرگشاد کونی

یه کشور نشونم بده که آمریکا توش دخالت کرده و الان موفقن

آمریکا اگه خامنه ای بندازه بیرون یکی مثل مریم رجبی رو میاره داخل فهمیدی بچه کونی

خیلی بیغیرت تشریف داری

باشه آمریکایی اگه اومدن ننتو پرچم کردن تو فرار کن


ـــــــــــ


 • 5 • Pesarebadbakht  

 • عضو از 1397/2/11

 • پست‌‌‌ها: ‌ 26

 • 50

نقل از: Shay.hani


نقل از: Shay.hani
نقل از: Ramiin9712 این چرندیات چیه میگی؟؟؟ یا یه ادم بی تخم و بی غیرتی یا که اصلا تو ایران نیستی و نون خور امریکایی ها ما درسته دین و ایمون درست و حستبی نداریم ولی پاش بیوفته بخاطر کشور و ناموسمون تا اخرین قطره خونمون میجنگیم بعدم اینو بدون مشکل اونا با خامنه ای و سپاه نیست بلکه با مردم و کشور ایران و الا دارو رو تحریم نمیکردن دارو رو امثال منو و تو و خانواده هامون مصرف میکنیم لطفا از سر ترس و خودباختگی چرت و پرت نگو
چنتا نکته بهت میگم بعدش دیگه خدافظی ۱ آمریکا و اسرائیل هیچ مشکلی با مردم ایران ندارن و تنها مشکلشو با جنگ افروزی های سپاه و خامنه ایه حرومزاده هستش. ۲ آمریکا دارو رو تحریم نکرده و چندین بار ترامپ و پمپئو اینو صراحتا اعلام کردن که به هیچ عنوان تحریم دارویی نداشتن و این حرف کسشر محضه ۳ فکر کردی الان بری بجنگی مدال افتخار بهت میدن؟ اونایی که ۸ سال جنگیدن رو برو سراغشون ببین با چه فلاکتی دارن زندگی میکنن. لطفا ابله نباشید

باشه آفرین حالا برو جقتو بزن و بخواب

وقتی آمریکایی ها خار مادرتو جلو چشات آسفالت کردن اونموقه هم این کسچرا رو تفت میدی؟


ـــــــــــ


 • 1 • Amin_Gil  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 147

 • 90

نه گفتار نیک داری نه کردار نیک نه پندار نیک


گور بابای هرچی آخوند و سپاهی..............عمو اینجا ایران بمب افکن اگر به بمب افکن بود که الان طالبان و حوثی ها باید نابود میشدن چند روزه....................اگر ما ضعیف بودیم صد بار عرب ها و اسرایل و آمریکا بهمون حمله میکردن خدا پدر و مادر محمد رضا پهلوی بیامورزه ارتش منظم ساخت...... از ارتش مهم تر ملت اریان و حس وطن پرستی ملت ایران ......هرچی داریم ازون پدرو پسر بزرگ وار داریم جاوید شاه وطن روزی با همه پرسی واقعی به کشور برمیگرد و ایران تمدن پارسی دوباره قدرتی جهانی میشه با علم و دانش با قدرت نظامی خودمون


ـــــــــــ


 • 4 • elephunk  

 • عضو از 1393/10/17

 • پست‌‌‌ها: ‌ 585

 • 671

(rolling) (rolling) (rolling)


(rolling) (rolling) (rolling)


ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون. • 0 • docome  

 • عضو از 1397/1/23

 • پست‌‌‌ها: ‌ 60

 • 83

نقل از: naim52


نقل از: naim52 صحبتهات شبیه اعلامیه هاییکه مهاجمین قبل ازبمباران یه شهر،اونوپخش میکنن!!!راستشوبگو!مسئول روابط عمومی ارتش آمریکا هستی؟!..بقول دوستانیکه بالانظردادن مثل اینکه ایرانی نیستی یااصلاایران زندگی نکردی؟!!!اول بروتاریخوبخون!!!...ایران لقمه ای نبوده که ازگلوی هیچ متجاوزی پایین بره!!!...این چه توصیه اییکه می کنی؟!!!به فرض هم که جنگی بشه ومتجاوزی بخوادچشم چپ به ایران بکنه،ایرانی،ازهرفرقه ونژادومذهبی،فارغ ازهرنوع گرایش ومخالفت واختلاف باهم یاباحکومت،برای دفاع ازآب وخاک و..... خودش،باهرچیکه داشته باشه دفاع می کنه وحتی جونشم برای اینکارمیده!!!!این توصیه های شمامخصوص کشورهای عرب حوزه خلیج همیشه فارسه!اشغال کویت ظرف چندساعت بوسیله صدام وفرارهمه شاهزاده هاوسران کشورهای عربی ازترس ارتش صدام هنوزفراموش نشده!!!اشتباه گرفتی داداش!!اینجاایرانه!...اینوهم بدون هرچندمردم ازسربعضی بی تدبیریها ومدیریتهای ضعیف وفسادمدیران ووابستگان به دستگاههای حکومتی ناراضی وتحت فشارن،اماتوهمین شرایط هم رهبرانی که مقابل زیاده خواهی آمریکاواسرائبل وعربستان وامارات...اسقامت کنن وازحیثیت وآب وخاک کشورحفاظت کنن تنهانمیزارن!!!....هدف این کشورهادرنهایت تجزیه ایران وتقسیم کردنش به کشورهای ضعیف تره..لقمه های قابل خوردن!!!..ولی کورخوندن

صدام هم تا وقتی آمریکایی ها فرودگاه بغداد رو گرفته بودند می گفت که اینجا رو قبر آمریکاییا می کنیم. در عمل ظرف ۱۹ روز ارتش عراق در هم پاشید. بیشتر سربازها خودشون فرار کردن و اصلن جنگی نکردن.

در جنگ مدرن نفرات مهم نیست. برتری هوایی مهمه. طرفی که برتری هوایی داره هر نوع مقاومتی روی زمین رو نابود می کنه. الان نسبت به زمان گرفتن عراق تکنولوژی پهپادها خیلی پیشرفت کرده یعنی یه بسیجی نمی تونه توی خیابون حرکت کنه از فاصله ده کیلومتری از آسمان جاش معلومه و سریع به گا میره. در مقابل تانک های آمریکایی در خیابان و جنگنده های آمریکایی بالای سر هیچ قدرتی بیش از چند روز نمی تونه مقاومت کنه. این پاسدارهای تریاکی که الان این قدر عوعو می کند زودتر از همه فلنگ رو می بندن.

بنابراین در صورت حمله آمریکا هر کس به جونش علاقه داره تنها شانسش اینه که برگرده خونه اش تا آمریکایی ها راحت تر بتونن با کمترن تلفات به مردم غیرنظامی خامنه ای رو از توی سوراخ فاضلابی که قایم شده بکشند بیرون. خودمون که عرضه نداریم مگر ارتش همیشه پیروز آمریکا ما رو از دست این سلسله آخوندیه نجات بده.


ـــــــــــ


 • 3برای وطن فروش جماعت متاسفم


شما یا عضو گروه تروریستی مجاهدین خلق بیناموس هستید ,یا ایرانی نیستید ,یا اگرم هستید ,یک وطن فروش بدبخت هستید

به جای اینکه نسخه تجویز کنی,به جای اینکه امر و نهی کنی ,به جای اینکه پشتیبانی کنی از اجنبی ,سوالم رو جواب بده.

شما به من بگو کدوم کشور بعد از حمله آمریکاییها ,روی امنیت و آرامش به خود دیدن؟

نمونه بارزش کشور دوست و برادر افغانستان ,داری میبینی که چه به روزش اومده

به زنان و دختران افغانی تجاوز میشه و کسی هم نمیتونه حرفی بزنه یا چیزی بگه,میدونی چرا؟چون پای اجنبی درمیونه

من بین بد و بدتر ,بد رو انتخاب میکنم ,با همین وضع گرونی و تورم سر میکنم,اما تن به خفت و خاری نمیدم

زنده باد وطنم ایران

ضمنا همون بمب افکن هایی که شما سنگشو به سینه میزنی ,5ساله که یمن رو میکوبن ,پس چرا حوسی ها مادر عربستان و امارات رو مورد عنایت قرار داده؟

داداچ اینجا ایرانه و دیگه وضعیت مث 40سال پیش نیست

آمریکا اگه جرات داره فقط یه تیر در کنه ,در اولین گام اسرائیل با خاک یکسان میشه

تا همینجاشو داشته باش بقیشو دیگه نمیگم


ـــــــــــ

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! • 4 • docome  

 • عضو از 1397/1/23

 • پست‌‌‌ها: ‌ 60

 • 83

نقل از: alireza_gol pesar


نقل از: alireza_gol pesar شما یا عضو گروه تروریستی مجاهدین خلق بیناموس هستید ,یا ایرانی نیستید ,یا اگرم هستید ,یک وطن فروش بدبخت هستید به جای اینکه نسخه تجویز کنی,به جای اینکه امر و نهی کنی ,به جای اینکه پشتیبانی کنی از اجنبی ,سوالم رو جواب بده. شما به من بگو کدوم کشور بعد از حمله آمریکاییها ,روی امنیت و آرامش به خود دیدن؟ نمونه بارزش کشور دوست و برادر افغانستان ,داری میبینی که چه به روزش اومده به زنان و دختران افغانی تجاوز میشه و کسی هم نمیتونه حرفی بزنه یا چیزی بگه,میدونی چرا؟چون پای اجنبی درمیونه من بین بد و بدتر ,بد رو انتخاب میکنم ,با همین وضع گرونی و تورم سر میکنم,اما تن به خفت و خاری نمیدم زنده باد وطنم ایران ضمنا همون بمب افکن هایی که شما سنگشو به سینه میزنی ,5ساله که یمن رو میکوبن ,پس چرا حوسی ها مادر عربستان و امارات رو مورد عنایت قرار داده؟ داداچ اینجا ایرانه و دیگه وضعیت مث 40سال پیش نیست آمریکا اگه جرات داره فقط یه تیر در کنه ,در اولین گام اسرائیل با خاک یکسان میشه تا همینجاشو داشته باش بقیشو دیگه نمیگم

متهم کردن دیگران کار سختی نیست.

من مجاهد نیستم و هیچ علاقه ای هم به مجاهدین ندارم.

هیچ کس دوست نداره کشور در جنگ ویران بشه اما با این روش مقابله جویانه ای که خامنه ای در پیش گرفته معلومه ترمز بریده و مستقیم داره به سمت درگیری میره. مطمئن باش آمریکا و اسرائیل دست رو دست نمیذارند تا ملاها در تهران غنی سازی کنند و برای دنیا قداره کشی بکنند. برای آمریکا گرفتن ایران از گرفتن عراق هم آسون تره.

اگر قرار باشه چند قرن دیگه زیر سلطه آخوندا زندگی کنیم و گشنگی و بدبختی بکشیم یا اینکی چند روز سختی یه حمله نظامی رو تحمل کنیم بیشتر مردم دومی رو انتخاب می کنند.

شما بسیجی های احمق هم وقتی صدای انفجارها رو شنیدین و فهمیدن که سپاه و ارتش زیر بمباران های مرگبار فروپاشیدن شاید اون وقت بفهمید رهبر احمقتون کشور رو به چه بدبختی کشونده. اون وقته که باید دنبال شلوار جدید باشید.

اما اینکه چرا حوثی ها هنوز تسلیم نشدن اینه که ۱. با آمریکا نمی جنگن. ۲. از طرف پاسدارها حمایت مالی و تسلیحاتی میشن. اما وقتی به ایران حمله بشه هیچ کشوری نیست که خودش رو فدای شما احمق ها بکنه. اگه خیلی عشق شهادت طلبی داری توی همون هفته اول جنازه ات رو توی جوب های کنار خیابون یا ساختمون های بمباران شده خواهد بود. درست همون بلایی که سر بعثی های صدام اومد


ـــــــــــ


 • 2 • faryan007am  
 • عضو از 1397/11/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 7

 • 9

یانکی کونی


از الان بریم تو کوه دماوند جا بندازیم یا زوده ؟ آخه پفیوس آمریکا با مردم عراقم کاری نداشت و خیلی از عراقیا شاد بودن که صدام به فاک رفت و ریختن بیرون جشن گرفتن و دست و پای آمریکاییارو بوسیدن و لیسیدن... بعدش چی شد ؟ ننه شون به فاک ابدی رفت، زناشون باردار شدند، خودشون تو ابوغریب جر خوردن ، شب میخوابیدن و صبح میدیدن هیچکدومشون سرجاشون نیستند و بعد مدتها یادشون اومد ای کاش صدام بود ، باز خانوادشون سرجاشون بود... گوه تو دهنت آمریکا هر جا وارد شد زن و ناموس هیچکسو حتی اونایی که تسلیم میشدن ول نکرد.. تو خونه بمون و بیان خودتو و خاندان نجستو بکنند. هر چند بعید میدونم الان ایران زندگی کنی!


ـــــــــــ


 • 0 • mjbi  

 • عضو از 1397/3/10

 • پست‌‌‌ها: ‌ 26

 • 37

حداقل اون پرچم نماد ایران رو از پروفایلت بردار وطن فروش کثیف


این کسشر ها چیه تلاوت میکنی . ما با خامنه ای چیکار داریم . هر کی به ایران چپ نگاه کنه چشماش رو از کاسه درمیاریم . حالا چه شاهنشاه رهبر مملکت باشه چه خامنه ای . موجودیت ایران یه چیز ثابته و ما به خاطر حکومت ها ایران رو رها نمیکنیم . تا آخرین قطره خون در برابر آمریکایی ها کثیف می ایستیم . باشد که اهورامزدا ما را جزو شهدای نگهبان ایران بزرگ به حساب بیاره . این کسایی که حرف از دررفتن و جا خوردن میزنن یه مشت ترسوی خائن یا مزدور آمریکا هستن اینا رو قبل از شروع جنگ خودمون باید اعدام کنیم .


ـــــــــــ


 • 0 • PAYANDEH.IRAN  

 • عضو از 1398/2/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 252

 • 200

نقل از: mjbi


نقل از: mjbi این کسشر ها چیه تلاوت میکنی . ما با خامنه ای چیکار داریم . هر کی به ایران چپ نگاه کنه چشماش رو از کاسه درمیاریم . حالا چه شاهنشاه رهبر مملکت باشه چه خامنه ای . موجودیت ایران یه چیز ثابته و ما به خاطر حکومت ها ایران رو رها نمیکنیم . تا آخرین قطره خون در برابر آمریکایی ها کثیف می ایستیم . باشد که اهورامزدا ما را جزو شهدای نگهبان ایران بزرگ به حساب بیاره . این کسایی که حرف از دررفتن و جا خوردن میزنن یه مشت ترسوی خائن یا مزدور آمریکا هستن اینا رو قبل از شروع جنگ خودمون باید اعدام کنیم .

همینکه با خامنه‌ای کاری نداری معلومه که کی‌ هستی‌. راستی‌ شما تروریستا چرا هر وقت بوی جنگ میاد یاد ایران و ایرانی و اهورمزدا و کوروش میفتین؟ چرا آخوندا همیشه اون عقبن و بچه‌هاشون تو کانادا و انگلیس حال می‌کنن اونوقت ملت باید برن جلو بمیرن؟ جوابی داری بدی تروریست جان؟


ـــــــــــ

 • 0 • PAYANDEH.IRAN  

 • عضو از 1398/2/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 252

 • 200

نقل از: Ramiin9712


نقل از: Ramiin9712 این چرندیات چیه میگی؟؟؟ یا یه ادم بی تخم و بی غیرتی یا که اصلا تو ایران نیستی و نون خور امریکایی ها ما درسته دین و ایمون درست و حستبی نداریم ولی پاش بیوفته بخاطر کشور و ناموسمون تا اخرین قطره خونمون میجنگیم بعدم اینو بدون مشکل اونا با خامنه ای و سپاه نیست بلکه با مردم و کشور ایران و الا دارو رو تحریم نمیکردن دارو رو امثال منو و تو و خانواده هامون مصرف میکنیم لطفا از سر ترس و خودباختگی چرت و پرت نگو

بی‌ تخم و بی‌ غیرت؟ ولی راست میگی‌ اگه تخم و غیرت داشتیم تا حالا نسل آخوند و جوجه آخوندایی مثل تو رو کنده بودیم که جز دزدی و آدمکشی و دروغ کار دیگه‌ای بلد نیستین ولی یادت رفته آمریکا ملت ایران نیست که به قول تو بی‌ تخم و بی‌ غیرت باشه داره میاد بالا سرتون بدجور ما هم جون کندن شما رو میبینیم و از دیدن مرگ شما دشمنای واقعی‌ ایران لذت میبریم. راستی‌ تروریست جان اولا که دارو تحریم نیست ولی اگرم بود شما بی‌ مغزا که یه دارو هم نمیتونین بسازین و محتاج آمریکا هستین ادعای چی‌ دارین؟ برین بمیرین ما هم زندگیمونو می‌کنیم


ـــــــــــ

 • 0 • r3xar  
 • عضو از 1397/12/21

 • پست‌‌‌ها: ‌ 6

 • 13

‌صدتا مثل مغول و چنگیر اومدن ایران هنوز ایرانه....


‌صدتا مثل مغول و چنگیر اومدن ایران هنوز ایرانه. عرب ها به همه حمله کردن و زبونشون رو کردن عربی. ما هنوز فارسی حرف میزنیم. حاکمان میان و میرن و ایران، ایران میمونه. آمریکا هم گوه خورده بخواد به ایران حمله کنه. انقدرم ترسو و خود باخته و کاسه لیس غیر ایرانی نباش. نه جنگ میشه نه چیزی. ما ایرانی ها خودمون داریم خودمون رو بدبخت میکنیم. بالاسرمون چه شاه باشه چه امام خمینی. آخرش ما مردم خودمون میتونیم خودمون رو پیشرفت بدیم یا بدبخت کنیم. ولی تاریخ نشون داده هر کشور به ایران حمله کنه مردم ایران با هم متحد میشن و جلوش می ایستند. البته 4 بچه ترسو مثل تو از اولشم ایرانی نبودن.


ـــــــــــ


 • 1 • PAYANDEH.IRAN  

 • عضو از 1398/2/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 252

 • 200

دشمن ما همین جاست دروغ میگن آمریکاست


نقل از: alireza_gol pesar شما یا عضو گروه تروریستی مجاهدین خلق بیناموس هستید ,یا ایرانی نیستید ,یا اگرم هستید ,یک وطن فروش بدبخت هستید به جای اینکه نسخه تجویز کنی,به جای اینکه امر و نهی کنی ,به جای اینکه پشتیبانی کنی از اجنبی ,سوالم رو جواب بده. شما به من بگو کدوم کشور بعد از حمله آمریکاییها ,روی امنیت و آرامش به خود دیدن؟ نمونه بارزش کشور دوست و برادر افغانستان ,داری میبینی که چه به روزش اومده به زنان و دختران افغانی تجاوز میشه و کسی هم نمیتونه حرفی بزنه یا چیزی بگه,میدونی چرا؟چون پای اجنبی درمیونه من بین بد و بدتر ,بد رو انتخاب میکنم ,با همین وضع گرونی و تورم سر میکنم,اما تن به خفت و خاری نمیدم زنده باد وطنم ایران ضمنا همون بمب افکن هایی که شما سنگشو به سینه میزنی ,5ساله که یمن رو میکوبن ,پس چرا حوسی ها مادر عربستان و امارات رو مورد عنایت قرار داده؟ داداچ اینجا ایرانه و دیگه وضعیت مث 40سال پیش نیست آمریکا اگه جرات داره فقط یه تیر در کنه ,در اولین گام اسرائیل با خاک یکسان میشه تا همینجاشو داشته باش بقیشو دیگه نمیگم

کشورهای دوست آمریکا همه سیرن و امنیت دارن نمونش همین کشورای جنوب خلیج فارس اونا نفت دارن ما هم نفت داریم خیر سرمون

کشورهایی که آمریکا در اونها دخالت نظامی کرده:

کل اروپای غربی شامل آلمان ،فرانسه ، بلژیک و ..

کره ی جنوبی

ژاپن

عراق ( که البته اگه شما تو حشد شعبی و داعش و ترور راه نندازین بهشته همین الان )

افغانستان ( اونجا هم با پول ملت ایران طالبان رو مسلح می‌کنین و حکومت فاسد رو میخرین هدفتون هم اینه که نشون بدین هر جا آمریکا بره هرج و مرجه )

الان آمریکا داره هر روز زن و بچه ی این آدما رو میگاد؟ اون تو هستی‌ که خوی تجاوز گری داری دشمن ایران شما تروریستا هستین

دشمن ما همین جاست دروغ میگن آمریکاست


ـــــــــــ

 • 0 • kamranak71  
 • عضو از 1396/11/6

 • پست‌‌‌ها: ‌ 144

 • 97

به نظر من ایشون یکمی حرفش رو بد بیان کرد


به نظر من ایشون یکمی حرفش رو بد بیان کرد ایشون داره میگه اگر خایه دارین (البته منظور خود خایه نیست جرعت منظور هست) اگر دارید یالا به این وضع اسفبار خودتون پایان بدید و خودتون اوضاع کشور رو دست بگیرید و نگذارید پول و جان و ناموستون توسط توسط یه مشت (آخه اینا نه خائنن نه و طن فروش بهتر بگیم اجنبی که کشور و غصب کردن (خامنه ای ایرانی نیست و دارو دسته دالتون ها و ...) ) کشور تونو نجات بدید اگرم همون خایه رو ندارید خفه شید بزارید یکی دیگه این کار رو انجام بده شما هم دخالت نکنید توش


ـــــــــــ


 • 0 • PAYANDEH.IRAN  

 • عضو از 1398/2/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 252

 • 200

نقل از: Lady_Ronaak


نقل از: Lady_Ronaak

خب فرار کنن ارتشیامون همه هم در برن بعد امریکاییا بیان بهمون تجاوز کنن تکلیف چیه

نترس آمریکایی نمیاد دخترای سکسی چشم آبی‌ و سفید خودشو نکنه بیاد کوس نشسته و پر از چرک یه مشت فاطمه عره رو بکنه که سیفلیس و سوزاک بگیره نترس ;)


ـــــــــــ

 • 0 • PAYANDEH.IRAN  

 • عضو از 1398/2/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 252

 • 200

نقل از: r3xar


نقل از: r3xar ‌صدتا مثل مغول و چنگیر اومدن ایران هنوز ایرانه. عرب ها به همه حمله کردن و زبونشون رو کردن عربی. ما هنوز فارسی حرف میزنیم. حاکمان میان و میرن و ایران، ایران میمونه. آمریکا هم گوه خورده بخواد به ایران حمله کنه. انقدرم ترسو و خود باخته و کاسه لیس غیر ایرانی نباش. نه جنگ میشه نه چیزی. ما ایرانی ها خودمون داریم خودمون رو بدبخت میکنیم. بالاسرمون چه شاه باشه چه امام خمینی. آخرش ما مردم خودمون میتونیم خودمون رو پیشرفت بدیم یا بدبخت کنیم. ولی تاریخ نشون داده هر کشور به ایران حمله کنه مردم ایران با هم متحد میشن و جلوش می ایستند. البته 4 بچه ترسو مثل تو از اولشم ایرانی نبودن.

ممد جواد ظریف هم حرف زد! تو هم اینجا هستی‌ وزیر امور خالجه؟ عاله؟ دیگه فهمیدین دم دمای آخره آویزون کورش و ایران و اهور مزدا شدین؟ همون ایرانی هایی که در صدر اسلام به خاک و خون کشیدین؟ نه عامو برو وصیت کن هیچ ایرانی برای شما نمیره جلوی تیر و خودشو به کشتن بده همه شما‌ها رو شناختن برو شهادتین رو تمرین کن لازمت میشه


ـــــــــــ

 • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟


نمایش نتایج


آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «