فاز جدید ملت،دختر آبی

همین اول بگم جبهه لطفا نگیرید،چه مخالف هستید چه موافق!!

تک تک ما هشتاد میلیون نفر مشکل داریم تا سر حد خایه کش شدن،حتی اون کسایی که تو برجهای چند ده میلیاردی شمال تهران زندگی میکنن و از مال دنیا بی نیاز.

یکی باباشو کشتن با نامردی،یکی پولشو بانک خورده،یکی رو تو تظاهرات گرفتن و....

هممون یه بدبختی داریم که تا سر حد مرگ و خود کشی از زندگی کردن پشیمونمون میکنه.

خود من که بارها گفتم کیر تو این دنیا بزا بزنم خودمو بگا بدم یه نوشته هم یاد داشت بزارم که توش بنویسم به خاطر این حکومت خودمو کشتم،ولی فکر میکنم میگم تهش چی؟؟چار نفر گریه میکنن یه هیاهویی تو شبکه های مجازی،بعد چند وقت همه یادشون میره حتی شاید بهم بگن خدابیامرز عجب خری بوده،ولی بیشتر از این چیزا دلم به حال خونوادم میسوزه،مادرم،پدرم،خواهر و برادر،رفیق و.... اونا چه گناهی کردن؟؟با داغ مرگ من شاید زندگیشون به کل عوض شد،شاید مادر در دم سکته کنه و پدرم سکته کنه بیفته گوشه خونه،بردار ۲۱ سالم احساسی بشه به کوصش بزنه بره انتقام گیری یه کیری به قاضی و دادگاهو این تشکیلات بزنه،خواهر ۱۸ سالم تو اوج جوونی یهوو کل خاندانش به گای عظما میره دیگه خدا میدونه چه اینده ای در انتظارشه.من هیچ موقه به خودم همچین اجازه ای نخواهم داد،که چون خودم از زندگی خستم بقیرو به تخمم بگیرم و بگم به تخمم بزار به داغ من بسوزنو بسازن مهم اینه من از زندگی راحت شدم،ها؟؟؟؟

خدابیامرز این دختر خانوم معصوم درسته با غرورش بازی شد،اذیت شد،شاید بیشتر از ظرفیت یک دختر،ولی وقتی به مادرش فکر میکنم که جنازه دخترشو حتی مرده شور قادر به شستنش نیس میبینه چه حالی داره،و این دختر خانوم مظلوم حق نداشت این کارو بکنه.

درسته این حکومت و دولت حرومزاده جون خعلیارو به لب رسونده ولی با این چیزا تو این چهل و اندی سال چیزی عوض نشده.

بله به احترامش ورزشگاه نرید،اعتراض کنید،ولی قضیرو انقدر دیگه زلزله کرمانشه و سیل گلستان و شیراز نکنید

تجربه ثابت کرده این حکومت در خلال این حواشی و جنجال ها یه بگایی بزرگ علیه ملت اعمال کرده.نمونش،پلاسکو،رفسنجانی،
سانچی،و.....

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی
MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 230

• 514

رزرو

با سلام به شما دوست عزیز کاملا با حرفاتون موافقم.

اولین باره اینو میگم اینحا چون حس میکنم حالا که بحثش پیش اومد و تامیکش زده شده لازمه.

من یکی از نویسندگان صفحه معروف کمپین یاد اوری امام نقی به شیعیان توی فیسبوک بودم کمپینی که حدودا هشت سال قبل زمان احمدی نژاد و زمانی که اولین شبکه اجتماعی تو کشور یعنی فیس بوک جا افتاد کلید خورد و ما با مطالبمون نقش شدیدا کلیدی در تلنگر زدن به مغز پوسیده ایرانی های افراطی گرا و دین زده اون دوران داشتیم.ما با فحش خوردن و تهدید شدن و در نهایت دستگیر و زندان شدن و کشته شدن خیلیامون باعث شدیم ملت امروزه بیشتر به جهل و خرافاتی بودن و ابزار دست قدرتمندان بودن پی ببرن و تعصبات مسخره ی ابا اجدادیشون رو کنار بزارن(نمیگم کاملا موفق بودیم ولی خودتون تغییر باورهای مردم رو نسبت به گذشته حس میکنید)

اما حالا که نگاه میکنم به خودم که به خاطر مشتی کله پوک خرفت عشق خورش قیمه که هرروز بیشتر در خفقان و سرکوب و گرانی و بیکاری و تورم و دلار و پراید خداتومنی دست پا میزنن ولی ذره ای از عقایدشون عقب نشینی نمیکنن،ایندمو خراب کردم و از حقوق شهروندی بسیاری منع شدم ارزو میکردم هیچوقت این کارو نکرده بودم و حتی شاید به جمع همین ارازل سرکوب گر میپیوستم و از سفره ننگین انقلاب جیب و شکمم رو پر میکردم و به ریش این ملت نفهم میخندیدم.

در کل ملتی عقل نداره حقوق بشر و ازادی هم نیاز نداره

ـــــــــــ

• 3

نقل از: Twink_boy

نقل از: Twink_boy با سلام به شما دوست عزیز کاملا با حرفاتون موافقم. اولین باره اینو میگم اینحا چون حس میکنم حالا که بحثش پیش اومد و تامیکش زده شده لازمه. من یکی از نویسندگان صفحه معروف کمپین یاد اوری امام نقی به شیعیان توی فیسبوک بودم کمپینی که حدودا هشت سال قبل زمان احمدی نژاد و زمانی که اولین شبکه اجتماعی تو کشور یعنی فیس بوک جا افتاد کلید خورد و ما با مطالبمون نقش شدیدا کلیدی در تلنگر زدن به مغز پوسیده ایرانی های افراطی گرا و دین زده اون دوران داشتیم.ما با فحش خوردن و تهدید شدن و در نهایت دستگیر و زندان شدن و کشته شدن خیلیامون باعث شدیم ملت امروزه بیشتر به جهل و خرافاتی بودن و ابزار دست قدرتمندان بودن پی ببرن و تعصبات مسخره ی ابا اجدادیشون رو کنار بزارن(نمیگم کاملا موفق بودیم ولی خودتون تغییر باورهای مردم رو نسبت به گذشته حس میکنید) اما حالا که نگاه میکنم به خودم که به خاطر مشتی کله پوک خرفت عشق خورش قیمه که هرروز بیشتر در خفقان و سرکوب و گرانی و بیکاری و تورم و دلار و پراید خداتومنی دست پا میزنن ولی ذره ای از عقایدشون عقب نشینی نمیکنن،ایندمو خراب کردم و از حقوق شهروندی بسیاری منع شدم ارزو میکردم هیچوقت این کارو نکرده بودم و حتی شاید به جمع همین ارازل سرکوب گر میپیوستم و از سفره ننگین انقلاب جیب و شکمم رو پر میکردم و به ریش این ملت نفهم میخندیدم. در کل ملتی عقل نداره حقوق بشر و ازادی هم نیاز نداره

ممنون بابت نظرت

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 1

• Aghakhan021  
  • عضو از 1398/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 2

د کسخلی دیگه هیچی نمیدونی با ۱۴سال سن اومدی گوه...

د کسخلی دیگه هیچی نمیدونی با ۱۴سال سن اومدی گوه میخوری، اون دختر اختلال دو قطبی داشته کس خار حکومت که این چیزارو نه خودشون میدونن نه به ملت یاد میدن،

ـــــــــــ

• 0

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 242

• 426

در کمال احترام مخالف نظر شما هستم ، برای دونه دونه...

در کمال احترام مخالف نظر شما هستم ، برای دونه دونه ظلمهایی که در حق تک تک این ملت بیچاره از جمله من و شما میشه باید فریاد زد، فشار آورد،ببینید چقدر از این موضوع وحشت دارند که خبرها را کنترل کردند و پدر داغدار را مجبور کردند بیاد بگه دختر من روانی بود چون این موضوع پتانسیل تبدیل به خواسته عمومی و شورش داره، اگه من و امثال من غیرت داشتیم وقتی اون کارگرا به خاطر حقشون حکم سنگین گرفتند باید صدامون درمیومد، وقتی زن و دخترای بیچاره را به خاطر حجاب زندانی کردند صدامون درمیومد اونم نه یکنفر و دونفر که راحت بشه سرکوبش کرد بلکه اونقدر که صدامون خاموش نشه وقتی بزرگترین رودخونه کشورمونو با سد گتوند کردند دریاچه آبشور باید صدامون درمیومد ، وقتی بردنمون تو تحریم باید صدامون درمیومد ولی متاسفانه من و امثال من ترسو و منفعت طلبیم نهایت اعتراضمونم چهارتا پست و توییته. و هر روز هم بدتر سرمون میاد و سکوت میکنیم.از بس داغ پشت داغ دیدیم دیگه بی حس شدیم، از ماست که بر ماست

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 2

عرضم لای درزت

نقل از: Aghakhan021 د کسخلی دیگه هیچی نمیدونی با ۱۴سال سن اومدی گوه میخوری، اون دختر اختلال دو قطبی داشته کس خار حکومت که این چیزارو نه خودشون میدونن نه به ملت یاد میدن،

جدا از اینکه یه دو سه سالی ازت بزرگترم،بزرگی به سن و سال نیس به ادب و شعوره.

دوم اینکه از این بیماران دو قطبی تو این مملکت زیاده یکیش خودتو و یا خود من.پس همه بزنن خودشونو اتیش بزنن.

سوم اینکه نظرتو مثه ادم بگو،به توهین و فوش باشه من تخصصم از تو تواین کار بیشتره.

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 1

نقل از: Zarathustra

نقل از: Zarathustra در کمال احترام مخالف نظر شما هستم ، برای دونه دونه ظلمهایی که در حق تک تک این ملت بیچاره از جمله من و شما میشه باید فریاد زد، فشار آورد،ببینید چقدر از این موضوع وحشت دارند که خبرها را کنترل کردند و پدر داغدار را مجبور کردند بیاد بگه دختر من روانی بود چون این موضوع پتانسیل تبدیل به خواسته عمومی و شورش داره، اگه من و امثال من غیرت داشتیم وقتی اون کارگرا به خاطر حقشون حکم سنگین گرفتند باید صدامون درمیومد، وقتی زن و دخترای بیچاره را به خاطر حجاب زندانی کردند صدامون درمیومد اونم نه یکنفر و دونفر که راحت بشه سرکوبش کرد بلکه اونقدر که صدامون خاموش نشه وقتی بزرگترین رودخونه کشورمونو با سد گتوند کردند دریاچه آبشور باید صدامون درمیومد ، وقتی بردنمون تو تحریم باید صدامون درمیومد ولی متاسفانه من و امثال من ترسو و منفعت طلبیم نهایت اعتراضمونم چهارتا پست و توییته. و هر روز هم بدتر سرمون میاد و سکوت میکنیم. از ماست که بر ماست

با کمال احترام خدمتت عرض کنم،این ملت بلانسبت هرگوهی میخاست بخوره سال ۸۸ میخورد با اون همه پتانسیل.

نه اینکه با اتیش زدن یه پرچم حساس تو یه روز حساس دو گروه از ملت به جون هم بیفتن.

ملتی که کصخلس و حاضر همچیزش را بدهد ولی دین داشته باشه(دین تخمی تخیلی)،نتیجش همینه.

ـــــــــــ

• 1

• rasht_bokon  
  • عضو از 1396/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 5

کیری مقام

در کل میخوای بگی اون ظلمی که داره به اون دختر میشه ظلم نیست و اون ظلمی که داره به تو میشه ظلمه و اینکه مشکلات بزرگتری هم هست

اما بدبخت وقتی ریشه ظلم و مشکلات یکیه چه فرقی میکنه؟ ناراحتی که دارن یقیه اربابتو میگیرن؟

ـــــــــــ

• 0

• Mahdisorenai24  

• عضو از 1398/6/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 13

زخم کردن اقا زخم کردن

همینا زمانی که اون...

زخم کردن اقا زخم کردن

همینا زمانی که اون دستفروش خودشو آتیش زد و مرد حتی صداشونم درنیومد چون اهمیتی نداره واسشون چیزی بهشون نمیرسه چیزی عوض نمیشه با مردن یه دستفروش اینا زمانی که اسماعیل بخشی کارگر زمانی که واسه گرفتن حق خودش گرفتنشو شکنجش دادن و به تازگی ۱۴ سال حکم برای خودش و چند نفر دیگه دادن صداشون در نیومد و در نخواهد آمد حتی بعضیاشون نمیدونن کی هست مرگ اون دخترم مرگ آگاه کننده ایه که کم نبودن این افراد حالا یسری میخوان با تگ کردن فیفا مشکل مملکتو حل کنن واسه یه فوتبال بی ارزش و بی درو پیکر ایران که چیزی نداره جز سیاست و بی کیفیتی پول به جیب زدن یه مشت...

ـــــــــــ

• 2

نقل از: rasht_bokon

نقل از: rasht_bokon در کل میخوای بگی اون ظلمی که داره به اون دختر میشه ظلم نیست و اون ظلمی که داره به تو میشه ظلمه و اینکه مشکلات بزرگتری هم هست اما بدبخت وقتی ریشه ظلم و مشکلات یکیه چه فرقی میکنه؟ ناراحتی که دارن یقیه اربابتو میگیرن؟

برو دوباره بخون چی نوشتم.

من تا حالا کسی تخم نکرده به من ظلم کنه.

تمام حرفم این بود این دختر به خاطر پدر و مادرشم که شده نباس اینکارو میکرد.

در اخر اینکه ادب رو رعایت کن تا احترامت حفظ بشه

ـــــــــــ

• 0

• R.m1383.m  
  • عضو از 1398/3/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

جنده_آبی

جنده_آبی

بابا دیونه شدیم از بس از این دختره ی جنده شنیدیم چپ برو ، جنده ی آبی راست برو ، جنده ی آبی

بیخیال بابا

ـــــــــــ

عشق ممه

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «