فانتزي يا واقعيت.(M)

• M@and@F  

• عضو از 1396/2/24
  • پست‌ها: 119
  • 45

چيزي كه هميشه فكرت رو درگير ميكنه اينكه در آخر اين فانتزيه براي هر دومون براي تنوع يا نه!!!و فقط براي من هست كه فانتزيه و طرف مقابل فانتزيش رو به واقعيت تبديل كرده.
و اين شده مثل يه الاكلنگ كه موقع سكس با فكر به اينكه فقط فانتزيه ازش لذت مي بري ولي تو خلوت خودت از اينكه مبادا همبازيت سرت كلاه گذاشته باشه و همبازيايه ديگه اي هم داشته باشه حرص مي خوري.

ـــــــــــ

هيچ چيز اونقدر مقدس نيست كه نشه با اون شوخي كرد.????

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• M@and@F  

• عضو از: 1396/2/24
  • پست‌‌‌ها: ‌ 119
  • 45

img class="profilepic"...

ـــــــــــ

• 4

• sanaz2110  
  • عضو از: 1396/3/8
  • پست‌‌‌ها: ‌ 2

عکسات خیلی قشنگن

عکسات خیلی قشنگن

ـــــــــــ

• 0

عالی

عالی

ـــــــــــ

تمایل دوستی با زوج و خانوم سایز 18 قطر 5 عکسای کیرم رو پروفیلم هست

• 0

• The_gambler  

• عضو از: 1396/2/12
  • پست‌‌‌ها: ‌ 56
  • 64

در هرصورت ممكنه بعد از يه مدت به دلايل متنوعي شريك...

در هرصورت ممكنه بعد از يه مدت به دلايل متنوعي شريك زندگيت ديگه مال خودت نباشه پس بهتره پاي غريبه رو باز نكني تو زندگيت!

ـــــــــــ

قمارباز...

• 1

• M@and@F  

• 45

ممنون كه نظرت رو نوشتي

نقل از: The_gambler در هرصورت ممكنه بعد از يه مدت به دلايل متنوعي شريك زندگيت ديگه مال خودت نباشه پس بهتره پاي غريبه رو باز نكني تو زندگيت!

البته هر ادمي بسته به شرايطش و خصوصيات اخلاقيش رفتار مي كنه. من هرگز سعي نكردم حس مالكيت نسبت به هيچ ادمي داشته باشم. و از اين رو هميشه طرف مقابلم رو ازاد گذاشتم و عقيده داشتم اگر كسي مي خواد بره هر چه زودتر بره بهتره.نميشه از ترس تصادف كردن از خونه بيرون نرفت من به رابطه ازاد اعتقاد دارم هرچند كه شايد اين كشور جاش نباشه و از اين رو خيلي به طرف مقابلم سخت نگرفتم. ولي چيزي كه هست اينكه من به صداقت تو اين روابط اعتقاد دارم و پارتنرم ميگه صداقت همه چيز رو به هم ميريزه. هر دومون از فانتزي لذت مي بريم من فقط تو فكرم و فقط به شكل فانتزي ولي اونجوري رفتار ميكنه كه من هنوز نفهميدم براي اونم فانتزيه يا به واقعيت تبديلش كرده.ميگه اينجوري لذت و جذابيت بيشتري داره و اون استرس و دوگانگي بيشتر تحريكت مي كنه و فكر مي كنم راست ميگه.

ـــــــــــ

• 0

• bi74hot666  
  • عضو از: 1395/11/26
  • پست‌‌‌ها: ‌ 82
  • 71

هرکی پایه سکس چت در مورد بی غیرتیه،تو خصوصی ای دی...

هرکی پایه سکس چت در مورد بی غیرتیه،تو خصوصی ای دی تل بزاره..فوری!!!

ـــــــــــ

• 0

• YoungBull  
  • عضو از: 1395/12/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 46
  • 1

عکسای خیلی هاتی گذاشتی، پایه آشنایی هستی ؟

عکسای خیلی هاتی گذاشتی، پایه آشنایی هستی ؟

ـــــــــــ

• 0

• M@and@F  

• 45

دوستان
١-اين تاپيك رو گذاشتيم محز گفتگو و شير...

دوستان ١-اين تاپيك رو گذاشتيم محز گفتگو و شير كردن اطلاعات و احساسمون نسبت به اين فانتزيا. ٢-ما جفتيم مذكر مونث، نر و ماده، مرد و زن يا هر لفظي كه شما بكار مي برين اون M and F هم كه تو ايديمون هست نشونه همينه. ٣-باقي داستان هم كه تو بيو و تاپيكمون هست. هركي هر سوال و هر حرفي داره همين جا تو تاپيك مطرح كنه ديگه خصوصي براي چيه؟؟؟

ـــــــــــ

• 1

• wing.man  

• عضو از: 1391/5/12
  • پست‌‌‌ها: ‌ 349
  • 57

موفق باشید

امیدوارم به چیزی که دنبالش هستید برسید،اگر هم قابل دونستید پیام هاتون رو چک کنید

ـــــــــــ

• 0

• M@and@F  

• 45

هركس نسبت به شرايط خودش واكنش نشون ميده((F))

بارها در مورد اين داستان به نادر گفتم ولي هنوز حرف خودش رو مي زنه من مي دونم كه اون از فانتزي لذت مي بره ولي به هيچ وجه مطمعن نيستم بعد از اينكه نادر از تبديلش به واقعيت مطمعن شد چه به سر رابطه ما مياد. اون فانتزيش رو دوست داره ولي واقعيش رو بعيد مي دونم. ساخت اين ايدي و مطرح كردن اين تاپيكم براي تستش بوده و جالبه كه همينجوريشم واكنشش كمي عوض شده. ولي من به همون شيوه قبليم ادامه مي دم.

ـــــــــــ

• 2

• M@and@F  

• 45

مشاركت

دوستان و خانمها هم بيان از حق خودمون دفاع كنيم (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• M@and@F  

• 45

من و بهترين فانتزيم

دوست دارم تو مهموني شلوغ بعد ديدن مهموناي هات من و نادر بريم تو يه اتاق من نوشيدنيم رو بنوشم و نادر هم بشينه بين پام نوشيدني كه خيلي دوست داره بنوشه.

ـــــــــــ

• 2

عالی و دوس داشتنیbr img...

عالی و دوس داشتنی

ـــــــــــ

تمایل دوستی با زوج و خانوم سایز 18 قطر 5 عکسای کیرم رو پروفیلم هست

• 1

• M@and@F  

• 45

فانتزي دوم

فانتزي دومم مسافرت و سكس تو هتل هست. البته براش تاپيك جديد گذاشتم (خاطرات هتل) دوست داشتين چكش كنيد. ولي اينجا هم چنتا عكس مي زارم.

ـــــــــــ

• 2

• nimazpb  

• عضو از: 1396/2/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 2

جالبه, فانتزیه باحالیه, عاشقشیم

جالبه, فانتزیه باحالیه, عاشقشیم

ـــــــــــ

(biggrin) (biggrin)

• 0

• aliali55  
  • عضو از: 1394/2/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 9
  • 2

فانتزی

فانتزی بودنش خیلی هیجان انگیزه من خوشم میاد ولی واقعیتش میتونه داستان درست کنه برای زندگی بستگی به نگاه زوجین داره من تقریبا مذهبیم و خوشم میاد ازین فانتزی امیدوارم بچشمش هرچند خانمم هنوز تمایل نشون نداده کاملا مذهبی هستم ولی سکس و شهوت خیلی قویه برام

ـــــــــــ

• 0

• M@and@F  

• 45

نقل از: aliali55

نقل از: aliali55 فانتزی بودنش خیلی هیجان انگیزه من خوشم میاد ولی واقعیتش میتونه داستان درست کنه برای زندگی بستگی به نگاه زوجین داره من تقریبا مذهبیم و خوشم میاد ازین فانتزی امیدوارم بچشمش هرچند خانمم هنوز تمایل نشون نداده کاملا مذهبی هستم ولی سکس و شهوت خیلی قویه برام

خوب همينم هست كه اسمش فانتزيه تو اين كشور خيليا اين تمايلات رو دارن ولي حدودا هفتاد درصد از امنيتش مي ترسن و باقي هم يا از ترس بهم خوردن رابطه خانوادگيشون يا مسائل مذهبي و از اين دست. ولي حداقلش اينه كه ميشه با فانتزيش خوش بود.از قديم گفتن وصف العيش، نصف العيش.

ـــــــــــ

• 0

• daniel9889  
  • عضو از: 1396/3/12
  • پست‌‌‌ها: ‌ 13

استدلالت هيچ ربطي نداره وقتي يكي كون ميده دفعه ي...

استدلالت هيچ ربطي نداره وقتي يكي كون ميده دفعه ي اول دومش دست خودشه بقيش دست خودش نيست.از اون گذشته ممكنه اين رابطه مقدار عاطفه اي كه درش هست زياد بشه و اين چيزي نيست كه اون يا شما بتونيد كنترلش كنيد.ميتونم قبول كنم كسي كه اين كار رو مي كنه بي غيرتِ و از نظر پزشكي با بقيه فرق داره ولي خواهشن برچسب روشن فكري و اين داستانا روش نزنيد. گه زدن به هرچي روشن فكره تو اروپا هم از اين خبرا نيست اون فيلماي پورنه كه نصفش از ايناست

ـــــــــــ

• 0

• aliali55  
  • عضو از: 1394/2/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 9
  • 2

فانتزی

خب خوبیه این مملکت همینه که اکثرا دوست دارن ولی مخفیانه وقتی علنی بشه حالی نداره استرس و لذت با هم بدجور آدرنالین تولید میکنه خوشم میاد ولی مشکل زمانیه که همسرت نخواد و خودت بدجور حشری باشی و بخوای چطور میشه طرفت رو راضی کرد؟

ـــــــــــ

• 0

• M@and@F  

• 45

نقل از: aliali55

نقل از: aliali55 خب خوبیه این مملکت همینه که اکثرا دوست دارن ولی مخفیانه وقتی علنی بشه حالی نداره استرس و لذت با هم بدجور آدرنالین تولید میکنه خوشم میاد ولی مشکل زمانیه که همسرت نخواد و خودت بدجور حشری باشی و بخوای چطور میشه طرفت رو راضی کرد؟

فكر مي كنم راضي كردن نه راحش هست و درمانش.اين قضيه فقط مال زماني هست كه هر دو راضي باشن در غير اينصورت يا تحميل ميشه يا بعدها طرف مقابل مدعي ميشه و همه چي بهم مي ريزه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بازه‌ی سن شما کدام یک از موارد زیر است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «