فانتزیتون تو ساک زدن چیه؟

سلام عشقا....من خودم عاشق اینم که طسرمو از تخت آویزون کنم بعد پارتنرم بکنه تو دهنمو تلمبه بزنه...با دستاشم سینه هامو بماله...یا پاهاشو بدم بالا کیر و تخماشو بکنم تا ته تو دهنم که عشقم کیف کنه و انگشتمم اروم تو سوراخخش بازی بدم....یا بخوابم بیاد رو سینم تو دهنم تلمبه بزنه..(.واییییی دلم خاااست)
و یا اینکه با آهو ناله ی زیاد و ملچ ملوچ و پر تف کیر عشقمو تا ته بکنم تو دهنم....
شما چجوری دوست دارین؟؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Gay_4_ALL  

• عضو از 1398/9/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 170

• 181

منم عاشق ساک زدنم. اول اینکه طرفم به پست بخوابه...

منم عاشق ساک زدنم. اول اینکه طرفم به پست بخوابه منم کیرشو بذارم دهنم و سر کیرشو میک بزنم و دوی هم بیاد رو سینم بشینه بذار تو دهنم و در اخر هم عاشق اینم کل ابشو بریزه تو دهنم و بخورمش

ـــــــــــ

عاشق کون دادنم طوری که جر بخورم. لذتی بالاتر از کون دادن ندیدم

• 5

• Kooni_zanposh  

• عضو از 1398/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 41

وای من عاشق ساک حلقی پر تف هستم

وای من عاشق ساک حلقی پر تف هستم

ـــــــــــ

• 3

• Kir_khoshgele0  
  • عضو از 1398/8/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 12

دوس دارم تا ته بخورن کیرمو

دوس دارم تا ته بخورن کیرمو

ـــــــــــ

• 3

شیمیلا بیاین خونه مجردیم دارم همه جوره بهتون حال...

شیمیلا بیاین خونه مجردیم دارم همه جوره بهتون حال میدم ایدی scorpiancc

ـــــــــــ

• 0

• hm.zzo  
  • عضو از 1397/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

زیر تخما و نزدیک سوراخ رو باید لیس بزنه، اگه کارش...

زیر تخما و نزدیک سوراخ رو باید لیس بزنه، اگه کارش خوب بود اجازه میدم تخمامو هم بخوره، مرحله آخر دهنشو میگام

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Gay_4_ALL

نقل از: Gay_4_ALL منم عاشق ساک زدنم. اول اینکه طرفم به پست بخوابه منم کیرشو بذارم دهنم و سر کیرشو میک بزنم و دوی هم بیاد رو سینم بشینه بذار تو دهنم و در اخر هم عاشق اینم کل ابشو بریزه تو دهنم و بخورمش

ممنونم از نظرت عزیزم

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 1

نقل از: Kooni_zanposh

نقل از: Kooni_zanposh وای من عاشق ساک حلقی پر تف هستم

وااای خیلی حال میده وقتی تا ته تو حلقمه و اوق میزنمم عشقم حشری تر میشه

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 1

نقل از: آغ-بالا

نقل از: آغ-بالا

من ترجیح میدم کیره خواب باشه و با ساک من ذره ذره بلند بشه و بزرگ شدنشو تو دهنم حس کنم

وای اره خیلی قشنگه اینجوری

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 0

من کرجم هر کی میخواد کیرمو بخوره پیام بده

من کرجم هر کی میخواد کیرمو بخوره پیام بده

ـــــــــــ

نفر سومم با تجربه از کرج فوت فتیش هم هستم Fmf هم فانتزیمه.

• 0

• M43000  
  • عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 12

واااای ی کیر بزرگ و کلفت

ی کیر خوشگل و خوش فرم باشه ک اول اندازه ی انگشت باشه و با ساک زدن من و هی کش بیاد و دراز بشه کلفت بشه بعد تخماشو بکنم تودهنم !وقتی اون داغ بودن کیررو تو دهنم احساس میکنم خیلی خوبه دوسدارم ازسوراخ کونش شروع کنم ب لیس زدن و انگشت کردن تا برسم ب موهای اصلاح نشده کیرش تا بخوره ب صورتم

ـــــــــــ

• 1

یکی باشه فقط کیرمو بخوره

من خودم عاشق اینم که برام طولانی بخورن و مخصوصاً سرشو مک محکم بزنن بعد من از بالای سرش کیرمو مستقیم بکنم تو دهنش تا آخر که اووق بزنه . بخواب لب تخت سرش بیفته بکنم تو دهنش خودم تند تند تلمبه بزنم و اخر سکس هم به بغل بخوابم و کیرم تو دهنش باشه تا هردوتایی بخوابیم و کیرم تو دهنش باشه

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 2

نقل از: sukeram

نقل از: sukeram ساک ته حلقی دوس ندارم اذیت میشم ولی عاشق تحقیر شدن زیر کیرم . کیرشو بماله به صورتم ابشو رو صورتم خالی کنه . موقع ساک فحش بده و اینکه رو مبل لش کنه من اروم واسش بخورم

ممنون از نظرت ولی من تحقیر شدنوودوست ندارم..من با احساسو و عاشقانه ساک زدنو دوست دارم

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 1

نقل از: M43000

نقل از: M43000 ی کیر خوشگل و خوش فرم باشه ک اول اندازه ی انگشت باشه و با ساک زدن من و هی کش بیاد و دراز بشه کلفت بشه بعد تخماشو بکنم تودهنم !وقتی اون داغ بودن کیررو تو دهنم احساس میکنم خیلی خوبه دوسدارم ازسوراخ کونش شروع کنم ب لیس زدن و انگشت کردن تا برسم ب موهای اصلاح نشده کیرش تا بخوره ب صورتم

وااای چه با احسااس...اره داغی کیر تو دهنم وحشتناک حشریم میکنه

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 1

نقل از: بکنکاربلد

نقل از: بکنکاربلد من خودم عاشق اینم که برام طولانی بخورن و مخصوصاً سرشو مک محکم بزنن بعد من از بالای سرش کیرمو مستقیم بکنم تو دهنش تا آخر که اووق بزنه . بخواب لب تخت سرش بیفته بکنم تو دهنش خودم تند تند تلمبه بزنم و اخر سکس هم به بغل بخوابم و کیرم تو دهنش باشه تا هردوتایی بخوابیم و کیرم تو دهنش باشه

جووون

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 0

• Bobimandi  
  • عضو از 1397/12/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 86

دوس دارم وقتي كيرم تو دهنشه موبايلمو بدم دستش عكس...

دوس دارم وقتي كيرم تو دهنشه موبايلمو بدم دستش عكس و فيلمايه زنمو يكي يكي ببينه و برام ساك بزنه

ـــــــــــ

• 1

عاشقان ساک زدن.
کیرمنو دوس دارید چه مدلی بخورید

عاشقان ساک زدن. کیرمنو دوس دارید چه مدلی بخورید

ـــــــــــ

• 1

نقل از: amir.wwee

نقل از: amir.wwee عشقش اینه بایستی و برات ساک بزنن

اره اینم کیف میده دو زاتو جلو کیرش ....

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 0

نقل از: Bobimandi

نقل از: Bobimandi دوس دارم وقتي كيرم تو دهنشه موبايلمو بدم دستش عكس و فيلمايه زنمو يكي يكي ببينه و برام ساك بزنه

چه فانتزیعجیبی

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 1

نقل از: barde_hastam

نقل از: barde_hastam برای یا زوج برده یشم بعد برا مرده ساک بزنم بعدشم کوس اربابمو بعدشم دیلدوشونو

اووووف چقدر زیاد

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 1

نقل از: Mohsenshahi

نقل از: Mohsenshahi بشینه روم تا ته بکنه تو دهنم خخخ

بشینه روت چجوری بکنه دهنت

ـــــــــــ

اندامم چطوره؟

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «