داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

فانتزی جنسی

1399/04/13

فانتزی جنسی
(Sexual fantasy)

from Wikipedia
the free encyclopedia

یکی از نقاشی‌های کتاب “De Figuris Veneris” (در مورد خدایان یونان باستان) اثر ‘Édouard-Henri Avril’ که در آن مردی را که در حال فانتزی کردن خودارضایی می‌کند به تصویر می‌کشد.

فانتزی جنسی یا فانتزی اروتیک یک تصویر ذهنی یا یک سری الگوی فکری است که باعث تحریک جنسی شده و میل جنسی فرد را تشدید می‌کند. فانتزی جنسی می‌تواند از طریق تخیل یا خاطرات خود فرد یا از طریق عوامل خارجی‌ای مانند پورنوگرافی یا جذب شدن به فرد دیگری به‌وجود آید. در کل هرآنچه باعث تحریک جنسی میشود می‌تواند باعث ایجاد فانتزی جنسی در فرد شود.

فانتزی جنسی در همه‌ی فرهنگها وجود دارد ولی به دلیل ماهیت برخی از این فانتزی‌ها و ویژگی‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی جوامع عملی شدن این فانتزی در زندگی واقعی بسیار نادر است. در بسیاری از فرهنگ‌ها حتی حرف زدن درمورد فانتزی های جنسی هم یک عمل زشت و تابو(ممنوعه) در نظر گرفته می‌شود.
خیلی از مردم ترجیح می‌دهند به جای حرف زدن درمورد فانتزی‌های جنسی‌شان آنها را هنگام سکس انجام دهند. امروزه نمایش فانتزی‌های جنسی در فیلم‌ها و پورن باعث شده افراد احساس راحتی بیشتری نسبت به فانتزی‌هایشان داشته باشند. فانتزی‌های جنسی ممکن است جنبه‌ی مثبت یا منفی داشته باشد.
فانتزی‌های جنسی ممکن است تحت تأثیر تجربه گذشته فرد باشند که می‌تواند تجربه‌های جنسی فرد در آینده را تحت تاثیر قرار دهند. از آنجایی که فانتزی‌های جنسی ناشی از تخیل فرد هستند هیچ محدودیتی در آنها وجود ندارد که همین موضوع اطلاعات زیادی درمورد الگوی روانی رفتارهای جنسی فرد فراهم می‌کند. فانتزی جنسی ممکن است در فیلم، ادبیات یا دیگر آثار هنری به نمایش درآیند که از نظر خیلی‌ها این آثار هنری از نظر زیبایی‌شناختی ارزشمند هستند و عده‌ای هم آنها را زشت و فاقد ارزش می‌دانند. برای مثال فیلم‌هایی که در آنها زنان در زندان هستند، می‌تواند به عنوان یک فانتزی جنسی برای خیلی‌ها تلقی شوند. صحنه‌هایی از فیلم‌ها که ماهیت فانتزی جنسی دارند به اصطلاح “صحنه‌ی فانتزی” شناخته می‌شوند. جدا از فیلم‌های پورن خیلی از فیلم‌های هالیوودی مثل (Business Is Business (1971) ، Amarcord (1973 و (American Beauty (1999 صحنه‌هایی با ماهیت فانتزی جنسی در آنها وجود دارد.

رفتارشناسی
———
پیدا کردن دلیل و ریشه‌ی فانتزی‌ها به طور دقیق کار سختی است. به همین دلیل در خیلی از تحقیقات روی «فانتزی‌های آگاهانه» (فانتزی‌هایی که فرد در بیداری تجربه می‌کند) تمرکز می‌شود. برای این کار از یکی از تکنیک‌های زیر استفاده می‌شود.

• شرکت‌کننده‌ها به طور ناشناس در یک پرسشنامه فقط نوع فانتزی‌ها، ماهیت آنها و این که چندوقت‌یک‌بار آن را تجربه می‌کنند را مشخص می‌کنند. در این روش تمرکز روی گذشته‌ی فرد است که همین موضوع دقت و درستی این روش را کاهش می‌دهد، همچنین سوالات پرسشنامه کلی هستند و به همین دلیل ممکن است درمورد بعضی فانتزی‌ها جانبدارانه قضاوت شوند.
  • از شرکت‌کنندگان به طور ناشناس خواسته می‌شود فانتزی جنسی‌شان را شرح دهند. این روش هم مانند روش قبل روی گذشته‌ی فرد تمرکز می‌کند. در بعضی از تحقیقات تعداد فانتزی‌هایی که مورد بررسی قرار می‌گیرد محدود می‌شوند و فقط آنهایی که اخیراً اتفاق افتاده‌اند در نظر گرفته می‌شوند، از طرفی شرکت‌کنندگان شاید به دلیل خجالت کشیدن یا فراموشی، بعضی از فانتزی‌هایشان را ننویسند. احتمال این که فانتزی‌ها به طور جانبدارانه توسط محققان بررسی شود نیز وجود دارد.
  • در این روش شرکت‌کنندگان تمام فانتزی‌هایی که در یک دوره‌ی زمانی مشخص تجربه می‌کنند را ثبت می‌کنند. این روش برای این که نتیجه‌بخش باشد به بازه‌ی زمانی زیادی نیاز دارد و به همین دلیل در اکثر مواقع اصلاً عملی نیست.

برای این که صداقت یک شرکت کننده در گزارش دادن فانتزی‌هایشان مشخص شود، محققان تعداد تحریک‌های جنسی گزارش شده توسط خود فرد و تعداد واقعی آن را مقایسه می‌کنند، این کار با کمک تکنیک‌هایی مثل “فوتوپلتیسموگرافی” واژن، دستگاه فشارسنج آلت، دامنه‌ی نبض دستگاه تناسلی، حجم خون دستگاه تناسلی و ضربان قلب انجام می‌شود. تحقیقی که در سال 1977 انجام شد نشان می‌دهد که بررسی تحریک‌های جنسی بر اساس حجم خون دستگاه تناسلی برای مردان دقیق‌تر از زنان بود، همچنین بررسی تحریک جنسی افراد با کمک دامنه‌ی نبض دستگاه تناسلی‌شان هم برای مردان و هم زنان دقیق بود.

به طور کلی در تمام تحقیقاتی که درمورد مسائل جنسی و سکس هستند نمونه‌هایی که در تحقیقات استفاده می‌شوند، خیلی محدود و کم هستند و معمولاً هم به طور کامل تصادفی انتخاب نشده‌اند و نماینده‌ی مناسبی از کل جمعیت نیستند. همین مسئله در نظر گرفتن تحقیقاتی که در گذشته انجام شده‌اند را با اهمیت‌تر می‌کند. همچنین زنان معمولاً به دلیل شرم یا ترس از قضاوت شدن، بعضی از فانتزی‌های جنسی‌شان را گزارش نمی‌کنند، گاهی اوقات هم اصلاً متوجه جنبه‌ی جنسی فانتزی‌شان نمی‌شوند و تحریک جنسی‌ای حس نمی‌کنند. از آنجایی که اکثر این تحقیقات در دنیای مدرن و جوامع غربی انجام می‌شوند، لازم است این نوع تحقیقات در جوامع و فرهنگ‌های مختلف دیگری نیز انجام شود زیرا جایگاه زنان در هر جامعه‌ای فرق دارد که همین موضوع می‌تواند روی نتایج تحقیقات تاثیرگذار باشد. در خصوص سن شرکت‌کنندگان هم باید گفت که اطلاعات خیلی کمی درمورد فانتزی‌های جنسی در کودکان بین ۵ تا ۱۲ساله وجود دارد، همچنین نیاز به تحقیقات بلندمدتی که در طول زندگی افراد انجام می‌شود به شدت حس می‌شود. سکس معمولاً موضوع تابویی است به همین دلیل رسیدن به نتایج واقعی و درست در بعضی از تحقیقات می‌تواند بسیار مشکل باشد. برای مثال در تحقیقی که در سال 1997 درمورد مردان همجنسگرای آسیای جنوبی انجام شد تقریباً ۷۵٪ از آنها از این که هم‌جنس‌گرا بودنشان فاش شود می‌ترسیدند که همین مسئله می‌تواند انجام چنین تحقیقاتی را با مشکل مواجه کند.

اهداف
———
فانتزی جنسی هرکس با دیگری فرق دارد و به خود فرد و علایق و تجربیاتش برمی‌گردد. این فانتزی‌ها معمولاً راه فراری برای محدودیت‌های جنسی در زندگی واقعی هستند، دلیل خیلی از فانتزی‌های خطرناک و غیراخلاقی مثل تجاوز همین مسئله است. این فانتزی‌ها به آنها اجازه می‌دهد که خودشان را در موقعیت‌هایی که در زندگی تجربه نخواهند کرد، قرار دهند و احساساتی مانند قدرت یا حس گناه را تجربه کنند. فانتزی‌ها تاثیر زیادی بر رفتار جنسی فرد دارند و به تنهایی می‌توانند باعث ارگاسم فرد هم بشوند. معمولاً یک سری از فانتزی‌ها رواج بیشتری دارند ولی هرکس فانتزی‌هایی خاصی دارد که با دیگری متفاوت است.

نقاشی "رویای زن ماهیگیر" (The Dream of the Fisherman's Wife) اثر 'هوکوسای'(Hokusai) یک تجسم هنری از فانتزی جنسی است.

فانتزی‌های جنسی بخش مهمی از یک رابطه‌ی سالم هستند که می‌تواند باعث تقویت و بهبود زندگی جنسی افراد شود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که رابطه‌ی مستقیمی بین تعداد فانتزی‌های جنسی و ارگاسم افراد وجود دارد.
مجله‌ی Stroller فانتزی جنسی را اینگونه تعریف می‌کند:

«فانتزی‌ جنسی یک نوع پورن شخصی‌ست که فرد دائم آن را در سرش مرور می‌کند که احتمال انجام آن در زندگی واقعی تقریباً غیر ممکن است»
پس فانتزی‌های جنسی به فرد اجازه می‌دهد تمایلاتی که نمی‌تواند در سکس ارضا کند را با تخیلاتش تجربه کند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که فانتزی‌هایی که مربوط به سکس چندنفره و سکس با غریبه‌هاست می‌تواند باعث تقویت رابطه‌ی افراد با پارتنرشان شود. فانتزی‌های جنسی در واقع ابزاری برای مبارزه با نارضایتی‌های جنسی و حتی مشکلات افراد در روابط عاطفی‌شان است، برای مثال؛ زنانی که ازدواج ناموفقی دارند بسیار بیشتری از زنانی که در ازدواج موفقی هستند خیال‌پردازی می‌کنند. این فانتزی‌ها می‌تواند به عنوان ابزاری برای مبارزه با افسردگی و استرس (به خصوص برای زنان) هم عمل کند. فانتزی‌ها به افراد اجازه می‌دهد وارد دنیایی شوند که خبری از غم و اندوه نیست که همین مسئله اعتمادبه‌نفس فرد را افزایش می‌دهد.

هدف و نحوه‌ی عملکرد فانتزی‌های جنسی از دیدگاه تکاملی کمی با تعاریف بالا تفاوت دارد. طبق تئوری وابستگی Bowlby، نبود شخصیت‌هایی مناسب در زندگی که فرد بتواند به آنها تکیه کند و به آنها وابستگی داشته باشد می‌تواند باعث تخریب اعتمادبه‌نفس فرد شود، به همین دلیل این باور وجود دارد که این افراد از سکس به عنوان ابزاری برای حفظ تعادل احساساتشان استفاده می‌کنند. ولی افرادی که فرد مناسبی برای تکیه کردن در زندگی‌شان وجود ندارد از نزدیکی و صمیمیت سکس می‌ترسند و سعی می‌کنند هر طور که شده این احساس نزدیکی‌شان را سرکوب کنند. احتمال این که فانتزی‌های جنسی ماهیت وابسته‌گونه داشته باشند زیاد است، تحقیقات نشان می‌دهند کسانی که دارای چنین شخصیت‌هایی در زندگی‌شان نیستند معمولاً دارای روابطی سرد و غیراحساسی هستند و فانتزی جایگزینی است تا حس رضایت‌مندی پیدا کنند.

تئوری‌های تکاملی انسان توضیح جالبی درمورد هدف و عملکرد فانتزی‌های جنسی در جنسیت‌های مختلف ارائه می‌دهد. تحقیقات نشان می‌دهد در فانتزی‌های جنسی، زنان معمولاً نیازهای فیزیکی و احساسی خودشان را در اولویت قرار می‌دهند درحالی‌که مردان بیشتر روی تصویرسازی پارتنرهای جنسی تمرکز می‌کنند. فانتزی زنان همچنین بیشتر درمورد یک شخص خاص که با او خاطره‌ی مشترک دارند یا دوست دارند که رابطه‌ی بلندمدت داشته باشند است. در طول زمان مردان به دنبال جفت‌های جوان و بارور بوده‌اند و به مرور توانسته‌اند ویژگی‌های چنین زنانی مثل پوست صاف، موی بلند و… را شناسایی کنند. زنان هم از طرفی معمولاً به دنبال جفت‌هایی هستند که بتواند با آنها تولید مثل کند و از آنها و کودک‌شان محافظت کند، از طرفی بودن با چندین مرد مختلف آنها را از این هدف دور می‌کند، پس طبیعی است که زنان در فانتزی‌هایشان یک مرد خاص را تصور می‌کنند. پس دلیل این که مردان بیشتر ویژگی‌های فیزیکی پارتنرشان را تصور می‌کنند را می‌توان در سیر تکاملی انسان‌ها پیدا کرد. از طرفی مردان ظاهربین هستند و به زنان به عنوان ابزاری برای لذت جنسی نگاه می‌کنند ولی زنان با وجود تمام توجه جنسی‌ای که از سوی مردان دریافت می‌کنند باز هم در فانتزی‌هایشان روی یک مرد مشخص تمرکز می‌کنند.

ممکن است فرد اصلاً تمایلی به عملی کردن فانتزی‌اش نداشته باشد ولی اکثر مردم با کمک فانتزی‌هایشان سکس‌ها و تجربیات جنسی‌ای که می‌خواهند در آینده داشته باشند را برنامه‌ریزی می‌کنند. فانتزی‌ها برای همه‌ی افراد و در هر زمانی از روز ممکن است اتفاق بی‌افتد ولی معمولاً در افرادی که زیاد خیال‌پردازی می‌کنند بیشتر است. فانتزی‌های جنسی در حین خودارضایی رایج‌تر هستند ولی این موضوع بیشتر در مردان دیده می‌شود تا زنان.

خیلی از مردم در طول رابطه‌ی جنسی با کمک فانتزی پردازی، بخش‌هایی از سکس که برای آنها لذت‌بخش نیست را با تخیل‌شان جایگزین می‌کنند تا بتوانند تحریک جنسی‌شان را حفظ کنند، خیلی از مردان هنگام سکس دهانی از این تکنیک استفاده می‌کنند. مردان برعکس زنان فقط روی لذت فیزیکی همان بخشی از بدنشان که در حال تحریک شدن است تمرکز می‌کنند و مثل زنان یک لذت کلی در تمام بدنشان را تجربه نمی‌کنند.

خیلی از زوج‌ها با در میان گذاشتن فانتزی‌هایشان به هم نزدیک‌تر شده و اعتماد بیشتری نسبت به هم پیدا می‌کنند و در کل زندگی جنسی بهتری را تجربه می‌کنند. در میان گذاشتن فانتزی‌هایتان با پارتنرتان نوعی “سکس بدون دخول” هم در نظر گرفته می‌شود، یکی از دلایل رایج شدن سکس خشن در دهه‌ی 1980 هم همین موضوع بود تا از ابتلا و شیوع HIV جلوگیری شود، مردم هم به سکس خشن و BDSM (که معمولاً شامل دخول نیست) به عنوان راهی برای بروز فانتزی‌هایشان روی آوردند.

فانتری‌ها ممکن است به عنوان بخشی از پروسه‌ی سکس درمانی هم استفاده شوند. فانتزی‌ها می‌توانند هیجان سکس را برای فرد بیشتر کنند و میزان تحریک جنسی‌شان را افزایش دهد. تحقیقی که در سال 1986 درمورد زنان متأهل انجام شد نشان می‌دهد که فانتزی جنسی به آنها کمک می‌کند راحت‌تر به ارگاسم برسند. برای درمان مشکل ارگاسم در زنان معمولاً فانتزی جنسی و خودارضایی پیشنهاد می‌شود.

فانتزی‌های رایج
———
فانتزی جنسی در همه جای جهان هست ولی سن، فرهنگ، جنسیت و گرایش جنسی افراد روی نوع فانتزی افراد تأثیر می‌گذارد. ولی به دلیل تجربیات گذشته‌ی هر فرد و تابوهای مربوط به هر جامعه مشخص کردن این که چه فانتزی‌هایی رواج بیشتری دارند خیلی مشکل است ولی به طور کلی رایج‌ترین فانتزی‌های جنسی مردان و زنان، مرور تجربیات جنسی هیجان‌انگیز گذشته، تصور سکس با پارتنرشان و خیال‌پردازی درمورد سکس با افرادی غیر از پارتنرشان هستند. پس از این سه مورد فانتزی‌های سکس دهانی، سکس در مکان‌های رمانتیک، حس جذاب بودن و قدرت جنسی و تجاوز جزو رایج‌ترین فانتزی‌ها هستند.

سکس دهانی (oral sex) یکی از فانتزی‌های رایج در مردان و زنان است.

طبق نظر سنجی‌ای که در سال 2004 در آمریکا انجام شد، فانتزی افراد به ندرت به واقعیت تبدیل می‌شود.

طبق این نظرسنجی خیانت کردن فانتزی ۳۰٪ از شرکت‌کنندگان بود ولی فقط ۱۶٪ واقعاً آن را انجام داده بودند، همچنین ۲۱٪ فانتزی سکس سه نفره داشتند ولی فقط ۱۴٪ آن را امتحان کرده بودند، جالب این که حدود ۱۰٪ فانتزی سکس در محل کار داشتند ولی ۱۲٪ از آنها واقعاً این کار را انجام داده بودند.

تفاوتهای جنسیتی ♂/♀
———
ریشه‌ی فانتزی‌های جنسی
بررسی‌ها نشان می‌دهد ریشه‌ی فانتزی‌های جنسی برای مردان و زنان کاملاً با هم متفاوت است. مردان معمولاً درمورد تجربیات جنسی گذشته‌شان خیال‌پردازی می‌کنند درصورتی که زنان درمورد سکس با یک پارتنر خیالی یا سکسی که هنوز بین او و شخص دیگری اتفاق نیفتاده خیال‌پردازی می‌کنند. همچنین در فانتزی‌های جنسی، تمرکز مردان بیشتر روی تصویرسازی و جزئیات جنسی دقیق است، درواقع مردان به تحریک جنسی بصری بیشتر علاقه دارند و بیشتر درمورد سکس با افراد مختلف خیال‌پردازی می‌کنند.
از سوی دیگر زنان بیشتر روی تحریک جنسی ذهنی تمرکز می‌کنند و فانتزی‌هایشان دارای احساسات و ارتباطات بیشتری نسبت به مردان است، به همین دلیل فانتزی‌های جنسی رمانتیک که شامل نزدیکی و عواطف هستند در بین زنان رایج‌تر است، برای مثال خیلی از زنان در فانتزی‌هایشان به پارتنرشان به چشم یک قهرمان نگاه می‌کنند که نجات‌دهنده‌ی آنها هستند. تئوری‌های تکاملی دلیل این موضوع را اینگونه بیان می‌کند: «این باور وجود دارد که اگر زنان به پارتنرشان پایبند و متعهد باشند آنها برای مراقبت و رشد و بقای فرزندانشان به او کمک می‌کنند.»

انواع فانتزی‌های جنسی
تحقیقات زیادی در این زمینه صورت گرفته که تأثیر تفاوت جنسیت افراد بر فانتزی‌های جنسی‌شان را بررسی می‌کند. نتایج نشان می‌دهد که احتمال این که فانتزی مردان جزو دسته‌بندی‌هایی مثل سکس صمیمانه و عاطفی، تجربیات جنسی هیجانی و جستجوگرانه و سکس خشن باشد زیاد است. تجربیات جنسی جستجوگرانه می‌تواند شامل سکس گروهی یا هم‌جنس‌گرایی باشد. همچنین احتمال این که زنان فانتزی‌های هم‌جنس‌گرانه یا سکس با افراد معروف را داشته باشند زیاد است ولی طبق نظرسنجی‌ها هم مردان و هم زنان تمایل بیشتری به فانتزی‌هایی شامل سکس صمیمانه و عاطفی دارند.

اثری هنری از سکس گروهی، فانتزی‌ای که در مردان بیشتر رواج دارد. این اثر 'Cornelis van Haarlem' است که در سال 1615 کشیده شده.

موضوعات رایج فانتزی‌ها
یکی از تفاوتهای دیگر بین جنسیت افراد این است که مردان بیشتر از زنان درمورد فانتزی‌هایی که در آن چند پارتنر مختلف دارند (سکس سه‌نفره یا سکس گروهی) خیال‌پردازی می‌کنند. طبق تئوری‌های تکاملی؛ دلیل این موضوع می‌تواند قابلیت بالای مرد برای تولید مثل و فرزندآوری باشد، بنابراین مردان به دنبال این هستند تا با سکس با زنان مختلف شانس بقای نسل‌شان را افزایش دهند.
همچنین یکی دیگر از تفاوت‌های مردان و زنان میزان فانتزی‌های آنان درمورد نقش سلطه‌گری یا فرمان‌برداری در سکس است. مردها معمولاً درمورد هردوی این دومورد به طور یکسان خیال‌پردازی می‌کنند ولی اکثر فانتزی‌های زنان بیشتر درمورد سکس فرمان‌برداری است. جدا از همه‌ی این حرف‌ها، خیلی از مردان و زنان در هیچ‌کدام از این دسته‌بندی‌ها قرار نمی‌گیرند و فانتزی‌هایی کاملاً متفاوت با چیزی که در اینجا گفته شد، دارند. فانتزی‌های مردان ذاتاً خشن و مهاجمانه و فانتزی‌های زنان لزوماً عاطفی و ملایم نیستند.

نقاشی "رویای زن ماهیگیر" (الهام گرفته شده از نقاشی اصلی Hokusai) اثر 'Alfred Freddy Krupa'

فانتزی‌های جنسی هر فرد بنابر شخصیت و تجربیات گذشته‌اش با بقیه فرق دارد و جنسیت به تنهایی تعیین‌کننده‌ی فانتزی افراد نیست. این باور وجو دارد که تنوع فانتزی‌ها و میزان تکرار آنها را می‌توان بر اساس جنسیت افراد پیش‌بینی کرد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که اولین تجربه‌ی فانتزی جنسی مردان و زنان در سنین مختلفی اتفاق می‌افتد، مردان معمولاً زودتر از زنان و در سنین ۱۱ تا ۱۳ سال اولین فانتزی جنسی‌شان را تجربه می‌کنند که به گفته‌ی خودشان این فانتزی‌های اولیه‌شان از جزئیات دقیقی برخوردارند. ولی موضوع این فانتزی‌ها معمولاً هم در مردان و هم زنان مشترک بود، مانند سکس با سلبریتی‌ها و معلم‌ها. همچنین بررسی‌ها نشان می‌دهد که فانتزی افراد با گذشت سن‌شان به مرور تغییر می‌کند، برای مثال؛ سکس با پارتنرهای مختلف بیشتر در مردان جوان رایج است که با گذشت سن به مرور کمتر می‌شود، در صورتی که فانتزی‌های هم‌جنس‌گرایی مردان با بالا رفتن سن‌شان افزایش می‌یابند ولی درمورد زنان فانتزی‌های سکس با غریبه‌ها و سکس هم‌جنس‌گرایی با گذشت سن‌شان تغییر خاصی نمی‌کند.

فانتزیهای جنسی پارافیلیا (انحراف جنسی)
جنسیت یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در فانت

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-03 16:39:15 +0430 +0430

خیلی طولانی بود ولی به نظر جالبه 👌 👌

1 ❤️

2020-07-03 16:55:53 +0430 +0430

سلام کامل و دقیق بود

2 ❤️

2020-07-03 17:58:40 +0430 +0430

من فقط با سن بالا ارضا میشم عاشق مرد پیرم پیشش راه میرم همه نگام کنن ازش حتی حامله بشم زنش بشم
کسمو خیلی خوب میلیسیسن پدرسگا

2 ❤️

2020-07-03 18:17:46 +0430 +0430
نقل از: plumber13734 خیلی طولانی بود ولی به نظر جالبه 👌 👌

این ینی به همین میزان هزینه و انرژی و زمان قابل توجهی هم صرف ترجمه و تهیه این تاپیک طولانی شده، باشد که مورد اسفاده واقع شود...

نقل از: amin137171 سلام نیما هستم ۲۷ از بیرجند و مشهد مجرد هستم فوق لیسانس دخترهایی که شوهر بیغیرت میخوان پیام بدن یا اگر کسی رو میشناسید که شوهر بیغیرت بخواد معرفی کنید دوست دارم با دختری ازدواج کنم که سکس رو تجربه کرده باشه قبلا و دوس پسر داشته باشه یا حداقل کون داده باشه دوس ندارم زنم بخاطر ازدواج رابطشو با دوس پسراش قط کنه و کسایی برا دوس دخترش شوهری میخوان که بتون بعد ازدواج رابطشو ادامه بدن پیام بدن

علیک سلام، علاوه بر غیرت، شعور هم نداری عسیسم. اینجا تالار دوسیابی نیس. از فرهنگ فقط سلام کردن یاد گرفتی؟

نقل از: ldohl سلام کامل و دقیق بود

علیک سلام و سپاس

نقل از: Dany_1992 با سلام. به دنبال یک دختر یا زن با تمایلات BDSM (تمایل به برده بودن زن) میگردم برای دوستی و رابطه در قبال آن نیز ایشان را ساپورت خوب مالی به صورت ماه به ماه خواهم کرد...!

علیک سلام به تو شومبول به سرِ بی‌مغز، تالار سکسولوژی جای آگهی دوسیابی نیس.

نقل از: nazi.rezai من فقط با سن بالا ارضا میشم عاشق مرد پیرم پیشش راه میرم همه نگام کنن ازش حتی حامله بشم زنش بشم کسمو خیلی خوب میلیسیسن پدرسگا

من که نفمیدم این چه ربطی به بحث فانتزی جنسی داشت بهرحال در این راستا میتوانید بنگرید به تاپیک تمایل مردان به کصلیسی در سنین بالا

0 ❤️

2020-07-03 19:01:06 +0430 +0430

اتفاقا بر خلاف نظر بعضی از دوستان که اشکال از طولانی بودنش میگیرن ، باید بگم نقطه مثبتش همین طولانی بودن هست چرا که به خوبی مسئله رو موشکافی کرده و نکات مبهمی که ممکن بود در ذهن کسی ایجاد سوال بکنه رو به خوبی توضیح داده بود. ممنون و خسته نباشی دوست عزیز .

راستی اسکلت حشری عزیز من فکر میکردم که از سایت خارج شدی و خیلی ناراحت بودم ، خوشحال شدم از اینکه هنوز هستی ، موفق باشی

1 ❤️

2020-07-03 19:04:15 +0430 +0430
نقل از: قلاغ اتفاقا ب. خلاف نظر بعضی از دوستان که اشکال از طولانی بودنش میگیرن ، باید بگم نقطه مثبتش همین طولانی بودن هست چرا که به خوبی مسئله رو موشکافی کرده و نکات مبهمی که ممکن بود در ذهن کسی ایجاد سوال بکنه رو به خوبی توضیح داده ، ممنون و خسته نباشید اسکلت حشری عزیز . راستی من فکر میکردم که از سایت خارج شدی و خیلی ناراحت بودم ، خوشحال شدم از اینکه هنوز هستی ، موفق باشی

سپاس از لطف شما 🌹
1 ❤️

2020-07-04 05:10:22 +0430 +0430

من یه مردمتاهل حدود۵۰ ساله هستم و دوجنسگراهستم درواقع یه روح زنانه هم درمن هست که دوست دارم بایک مردسکس کنم که موقع سکس طرفم فکرکنه واقعا داره بایک زن سکس میکنه (خوردن لب ونوک سینه)بغییر از این حس یک فانتزی دیگه دارم که واقعا مایلم که اگر زنم راضی میشد بانفرسومی که واقعا از هرنظر باشخصبت و با اخلاق وبا جنبه حدود ۴۰ساله از تهران که تمایل به سکس باخود من هم داشته باشه اشنا بشم که موقع سکس من با زنم اون فقط کوس لیسی کنه ودرخواست سکس بازنم نکنه این فانتزی رو خیلی دوست دارم ولی خانمم قبول نمیکنه که البته نمیدونم شاید روزی روزگاری قبول کنه خلاصه خیلی این فانتزی رودوست دارم که فعلا نه انشخص باشخصیت ومناسب این کار را پیدا کردم نه خانمم راضی شده امیدوارم حداقل شخصی بامشخصاتی که گفتم پیداکنم که فعلا با خودم باشه

1 ❤️

2020-07-04 06:13:04 +0430 +0430

با تشکر از متنی که گذاشتیت،

من یه نگاه گذرا به متن انداختم و میخواستم بگم متن بعضی جاها اشتباه ترجمه داره.

در قسمت پارافیلیک، شما ترجمه کردید که پارافیلیک همون انحراف جنسی هست، من متن انگلیسی رو نگاه کردم و اونجا واژه ای وجود نداره که معنی انحراف بده، چطور شما انحراف ترجمه کردید؟

اول که متن انگلیسی شروع میشه، میگه که تفاوت ها در سکس همچنین در ارتباط با فانتزی‌های پارافیلیک وجود داره. و توی پرانتز میگه سکس های که نامعمول در نظر گرفته میشه.
که شما همین و ترجمه کردید جنسیت یکی از فاکتورهای تایثر گذار در سکس پارافیلیک هست! که من فکر میکنم خیلی تفاوت داره و محتوا رو برا خواننده عوض میکنه.

بعد هم لغت atypical که شما به اشتباه انحراف ترجمه کردید، یعنی متفاوت، غیر معمول، چیزی که متفاوت از نوع خودش باشه، چیزی که typical نیست، رایج نیست.

1 ❤️

2020-07-04 08:46:11 +0430 +0430
نقل از: Bisexual83 با تشکر از متنی که گذاشتیت،

من یه نگاه گذرا به متن انداختم و میخواستم بگم متن بعضی جاها اشتباه ترجمه داره.

در قسمت پارافیلیک، شما ترجمه کردید که پارافیلیک همون انحراف جنسی هست، من متن انگلیسی رو نگاه کردم و اونجا واژه ای وجود نداره که معنی انحراف بده، چطور شما انحراف ترجمه کردید؟

اول که متن انگلیسی شروع میشه، میگه که تفاوت ها در سکس همچنین در ارتباط با فانتزی‌های پارافیلیک وجود داره. و توی پرانتز میگه سکس های که نامعمول در نظر گرفته میشه.
که شما همین و ترجمه کردید جنسیت یکی از فاکتورهای تایثر گذار در سکس پارافیلیک هست! که من فکر میکنم خیلی تفاوت داره و محتوا رو برا خواننده عوض میکنه.

بعد هم لغت atypical که شما به اشتباه انحراف ترجمه کردید، یعنی متفاوت، غیر معمول، چیزی که متفاوت از نوع خودش باشه، چیزی که typical نیست، رایج نیست.

مترجم البته من نیسم ولی اینا که گفتی حتماً مورد بررسی قرار خواهد گرف.
سپاس فراوان از موشکافیت. 🌹

1 ❤️

2020-07-04 15:41:21 +0430 +0430

عااالی و کامل بود ممنونم از شما .
دیوانه وار فانتزی داشتن معشوقه برای همسرم ونه تنها دیدن سکسشون بلکه تجربه یه زندگی کامل وبلند مدت ۳ نفره رو دارم یعنی تصویر سازی لحضه به لحضه یه زندگی مشترک با همسرم و معشوقش اننقدر منو هیجانی میکنه که لذتش از خود سکس برام بیشتره مخصوصا" اینکه معشوقه همسرم یک شخصیت سلطه گری نسبت به من داشته باشه و همسرم اینو کامل بدونه که از معشوقش حساب میبرم‌ و یه طورایی مطیعشم

0 ❤️

2020-07-04 22:28:30 +0430 +0430
نقل از: دودولکوچولو۴۶ عااالی و کامل بود ممنونم از شما . دیوانه وار فانتزی داشتن معشوقه برای همسرم ونه تنها دیدن سکسشون بلکه تجربه یه زندگی کامل وبلند مدت ۳ نفره رو دارم یعنی تصویر سازی لحضه به لحضه یه زندگی مشترک با همسرم و معشوقش اننقدر منو هیجانی میکنه که لذتش از خود سکس برام بیشتره مخصوصا" اینکه معشوقه همسرم یک شخصیت سلطه گری نسبت به من داشته باشه و همسرم اینو کامل بدونه که از معشوقش حساب میبرم‌ و یه طورایی مطیعشم

خواهش میشود ای دوست.
جسارتاً "لحظه" هم با "ظ" هس! خخخ

بهرحال سپاس از تفسیر مفصل فانتزی جنسیت.
اونچه دمبالش میگردی اصطلاحاً "Bull" نام دارد.

0 ❤️

2020-07-09 01:06:23 +0430 +0430

عالی جامع و کامل

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom