داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

فانتزی سکس با کیر غول‌آسا

1399/07/09

فانتزی کیر غول‌آسا: سکس کردن با یک کیر فوق‌العاده بزرگ

Girl on the Net
March 3, 2020

نکته: داستانی که در این پست تحت عنوان «فانتزی کیر غول‌آسا» می‌خوانید، درباره‌ی علاقه به آلت بسیار بزرگ مردانه است، اما لطفاً این برداشت را نکنید که برای جذاب و سکسی بودن باید آلت بسیار بزرگی داشته باشید، آلت جنسی مرد به هر اندازه‌ای که باشد، جذاب است. همچنین، توجه داشته باشید که این سبک از فانتزی یا داستان شامل نمادهایی از سکس دردناک یا عدم رضایت است. فانتزی‌های جنسی به ما این امکان را می‌دهدند که چیزهای جدیدی را کشف کنیم که معمولاً در زندگی عادی انجامشان نمی‌دهیم. و من دیوانه‌ی این نوع فانتزی جنسی هستم…

بعضی وقتا به این فانتزی فکر می‌کرد که کاش یه کیر غول‌آسا داشت – فانتزی‌ای که هیچ‌وقت راجع بهش با پارتنرش صحبت نمی‌کرد. توی تاریکی شب، دستش رو روی بدن ظریف زنی که کنارش خوابیده می‌ذاره و با دست دیگه‌ش کیرش رو محکم می‌گیره. تصور می‌کنه که کیرش داره باد می‌کنه و بزرگ میشه. دراز، کلفت، چاغ، هیولایی. خیلی بزرگ‌تر از چیزی که توی پارتنرش جا بشه. اون‌قدر کلفت که فرو کردنش واسه هر دو نفر دردناکه. درحالی که پارتنرش کنارش خوابیده، کیرش رو محکم فشار می‌ده و به این تصویر فکر می‌کنه که کُسِ بیقرار پارتنرش، دور کیرش رو گرفته. روش نمیشه از این فانتزیش به اون حرفی بزنه، اما توی تاریکی و سکوت شب تصور می‌کنه که یه کیر غول‌آسا داره که واقعاً سکس رو دردناک می‌کنه. این تصویر رو توی ذهنش می‌بینه که آبش داره میاد، در‌ حالی که داره کیر گنده‌ش رو فرو می‌کنه و پارتنرش التماس می‌کنه که کُسش رو پاره نکنه.
اما یه کیر غول‌آسا اون‌قدها هم برای اون زن ترسناک نیست. وقتی زن از سروصدا و ناله‌ی مرد بیدار می‌شه و انگشت‌های مرد رو می‌بینه که کیر راست‌شده‌ش رو محکم نگه داشتن، از شدت بی‌تابی کُسش شروع به تپیدن می‌کنه و بی‌صبرانه می‌خواد بفهمه که توی سر مرد چی می‌گذره.
و این که مرد دوست نداره چیزی بگه، اشتیاق زن رو برای شنیدن جزئیات بیشتر می‌کنه. زن در حالی که دستش رو روی کس خیسش گذاشته و با دو تا انگشت چوچولش رو می‌ماله، می‌گه:

بهم بگو؛ بگو داری به چه فانتزی‌ای فکر می‌کنی؟ بگو داری چی می‌بینی، چیه که نمی‌تونی راحت بگیش و خجالت می‌کشی؟ بگو چه آرزویی داری که نمی‌خوای برآورده بشه؟ بگو چه اتفاقی می‌افته؟ واسه بدن بی‌قرار من چه اتفاقی می‌افته که آبت بیرون می‌پاشه؟

تصور می‌کنم که کیرم اونقدر بزرگه که حتی نمی‌تونی توی دهنت جاش بدی.

خب... بازم بگو.

لبات دور سر کیرمه و اون‌قدر کش اومده که احساس می‌کنی دارن پاره می‌شن. کیرم اون‌قدر باد کرده که اون رو با زحمت وارد دهنت می‌کنی، حالا راه گلوت بسته می‌شه و عق می‌زنی. با زبونت با سر کیرم بازی می‌کنی و با هر دو دستت کیرم رو نگه داشتی چون با یه دست نمی‌تونی نگهش داری. آب دهنت رو روش می‌ریزی و انگشتات رو روی کیر کلفت و درازم بالاوپایین می‌کنی. داری همه‌ی تلاشت رو می‌کنی، اما کیرم برای جا شدن توی گلوت زیادی بزرگه.

ادامه بده. بازم بهم بگو. اصلاً از من خجالت نکش. بهم بگو که کیرت چقد گنده‌س.

فقط گنده نیست، سنگین هم هست، طوری که وقتی باهاش روی صورتت ضربه می‌زنم صدایی شبیه فیلمای اکشن میده. گوشتی، قوی، ترسناک. روی زانو نشستی و با چشای باز و هراسون به بالا نگاه می‌کنی. تا جایی که می‌تونی فکت رو پایین آوردی و دهنت رو کامل باز کردی. من با سر کیرم روی زبونت که بیرون اومده ضربه می‌زنم تا دهنت رو بیشتر باز کنی و بتونم کیرم رو وارد گلوت کنم. کیرم رو فرو می‌کنم توی دهنت و سه یا شاید دو ثانیه نگه می‌دارم تا عق بزنی. و قبل از این که دوباره بکنمش تو اجازه می‌دم یه نفس عمیق بکشی.

نه، کیرت رو فرو نکن، بچپونش توی گلوم.

آره، می‌چپونمش توی گلوت. کیر هیولاییم رو هل می‌دم توی دهنت و همین که سر کلفت کیرم به ته گلوت می‌رسه، حلقت رو حس می‌کنم و بازم عق می‌زنی. یه نگاه به پایین می‌ندازم و بدنت رو می‌بینم که از شدت تلاش برای مواجه شدن با بزرگ‌ترین کیری که تابه‌حال دیدی، داره می‌لرزه.

و بعدش؟ داری خوب پیش می‌ری. اصلاً خجالت نکش. تصویرسازی کردن اصلاً خجالت نداره.

وقتی بهت می‌گم که می‌خوام بکنمت، وحشت‌زده به نظر می‌رسی. البته می‌دونم که اون‌قدرا هم نترسیدی.

بازم بگو.

جا خوردی؛ دلت می‌خواد ولی ترسیدی و بهم می‌گی که آروم باشم. در حالی که آب دهنت روی صورتت برق می‌زنه، با ناله می‌گی، «مراقب باش دردم نگیره». یه نیش‌خند می‌زنم و برت می‌گردونم، طوری که صورتت می‌چسبه به فرش. کست خیس و لیز شده و آماده‌ست، ولی می‌دونم که اصلاً آمادگی همچین کیری رو نداری. این کیر زیادی برات بزرگه، یعنی برای هر آدمی بزرگه. کیرم، بزرگ، دراز، و سفت شده.
یه‌کم صبر می‌کنم، سر کیرم رو روی سوراخ تنگ و خیس کست می‌ذارم و قبل از این که فرو کنمش، از این که بدنت چقد ظریف به‌نظر می‌رسه شگفت‌زده می‌شم. تنه‌ی کیرم رو با یه دست می‌گیرم و برای این که تاب‌وتوانت رو امتحان کنم، سر کیرم رو روی کست فشار می‌دم ولی نه اون‌قدر محکم که فرو بره.

من ناله می‌کنم.

آره ناله می‌کنی. هم مشتاق کیرم هستی، هم ازش می‌ترسی. انگار داره توی دستم باد می‌کنه و بزرگ‌تر میشه. بهتر بود قبل از این که بزرگ‌تر بشه می‌کردمش توی کست، قبل از این که به اندازه‌ای برسه که می‌تونه پاره‌ت کنه.
و شروع می‌کنم به کردن. محکم. جا دادن این کیر غول‌آسا توی کست، باعث میشه خودت رو کنار بکشی، اما من کونت رو می‌گیرم و به سمت خودم می‌کشم و همین‌طور که کیر کلفتم تمام کست رو پر می‌کنه، تو رو محکم سر جات نگه می‌دارم. مثل مار به خودت می‌پیچی، کاری از دستت بر نمیاد و فشار و کش اومدن رو روی سانت‌به‌سانت کست حس می‌کنی.

درد می‌کنه.

آره درد می‌کنه.

اما دوسش دارم.

آره، اما یه دوست داشتن همراه با ترس، هم می‌خوای تموم بشه و هم نیاز داری که ادامه پیدا کنه. من تلمبه می‌زنم و تمام فضای کست رو با کیرم پر می‌کنم. هر وقت که کیرم میره داخل، نفست قطع میشه، جیغ می‌کشی و می‌لرزی. کیرم رو حس می‌کنی، نه فقط توی کست که به‌شدت کش اومده و نه فقط توی اعماق شکمت، بلکه توی اعماق ذهنت. به خاطر میاری که دست‌وپا زدن زیر یه کیر غول‌آسا چه حسی داره و چقد براش لحظه‌شماری می‌کردی.
بهم التماس می‌کنی که ادامه بدم و این کیرم رو بزرگ‌تر می‌کنه. بزرگ و بزرگ‌تر میشه، هیولایی و غول‌آسا. در حالی که کیرم اون داخله، خون بیشتری وارد سر کیرم میشه، طوری که تپش و ضربانش رو حس می‌کنم. و اندازه‌ش دو برابر وقتی که شروع کردیم می‌شه. تو بریده‌بریده نفس می‌کشی و سست می‌شی و من با موجی از ناامیدی با خودم می‌گم: نه، بی‌هوش نشو، تمومش نکن، نذار بدون این که آبم بیاد تموم بشه. اما اون‌قدر قدرت دارم که همون‌جا نگهت دارم، حتی آگه بی‌حال بشی. کونت رو با دستام نگه داشتم و بدن نحیف و لرزونت رو توی بهترین ارتفاع برای کیر وحشی و غول‌آسام نگه می‌دارم.

من دائماً جیغ می‌کشم؟ فکر کنم دوست دارم جیغ بکشم. داد بزنم، ناله کنم و با التماس بهت بگم، لطفاً ادامه بده؛ با لحنی که هم یعنی آره و هم یعنی نه.

آره تو می‌تونی جیغ بکشی، ناله کنی، فریاد بزنی. همین‌طور که تلمبه می‌زنم، هر صدایی که دوست داری دربیار. با هر بار فرو رفتن کیرم داخل کست، اون صداهای ناله‌آمیز رو در بیار، مرتب و پشت‌سرهم. من هم دارم مثل تو نهایت لذت رو می‌برم و انگار که کست مرتب داره کیرم رو می‌بلعه.

بازم بگو.

تنها چیزی که از حس کردن کیر کلفتم داخل تو لذت‌بخش‌تره، وقتیه که آبم با تپش از ته کیرم به سرش می‌رسه. تو هم می‌تونی حسش کنی، همون تپش‌ها و لرزش‌هایی که وقتی آبم بیرون می‌پاشه روی کیرم می‌بینی. منی فوق‌العاده زیادی از کیرم بیرون می‌پاشه، به‌همون نسبت که اندازه‌ش فوق‌العاده بزرگه. چیزی فراتر از انسان، مثل یه هیولا. لبه‌های کونت رو محکم می‌گیرم، تا جایی که می‌تونم تو رو به سمت خودم می‌کشم، تا مطمئن بشم که تک‌تک قطره‌های منی توی اعماق کست خالی می‌شه. با هر بار بیرون پریدن آب از سر کیرم، به خودت می‌پیچی و می‌لرزی و خالی شدن همه‌ی آبم بیشتر از اونی که فکرشو بکنی طول می‌کشه.

و آبت همین‌طور میاد…

و همین‌طور میاد… قطره‌های منی پشت‌سرهم داخل کست می‌پره، در حالی که داری به خودت می‌پیچی، ناله می‌کنی و با التماس می‌گی: «لطفاً، لطفاً، لطفاً، همه‌ی آبت رو به من بده.»

آره همین رو می‌خوام. همه‌ی آبت رو به من بده. دوست دارم بیرون پریدنش رو ته کسم حس کنم، تا وقتی که کسم پر از منی بشه و طوری آبت توی شکمم خالی بشه که مزه‌ش رو ته گلوم حس کنم.

وقتی که ارضا شدم و کارم با بدن لرزونت تموم شد، کیرم رو بیرون می‌کشم. منی از کست بیرون می‌پاشه و روی رون‌هات پایین می‌چکه، رون‌هایی که هنوز دارن می‌لرزن.

و بعدش؟

ازت می‌خوام که کیرم رو تمیز کنی. با دقت، ماهرانه و مؤدب. ازت می‌خوام که قطره‌های منی، آب دهن و آب کس رو تمیز کنی.

از روی اون کیر غول‌آسات…

…آره، ولی با زبونت و با نهایت اشتیاق.

منبع

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-30 20:51:43 +0330 +0330

بسیار زیبا و جذاب بود موضوع و محتوای داستان

2 ❤️

2020-09-30 20:51:53 +0330 +0330

ترجمه داریم تا ترجمه…یه متن اروتیک انگلیسی رو به فارسی اینقدر حشرناک نوشتن هنرت رو می‌سونه اسکلت حشری!
قطعا اگه داستان هم بنویسی لذت خواهیم برد!
اشتباه نکنم چندتا از داستان‌های روح بیمار رو ویرایش کرده بودی.

2 ❤️

2020-09-30 20:57:16 +0330 +0330

↩ Mamali_Refresh
سپاس از نظرت ولی اینو من ترجمه نکردم عسیسم، فقط کمیکا رو خودم ترجمه میکنم.

2 ❤️

2020-09-30 21:52:51 +0330 +0330

↩ Chocolategirl
منو یاد این داستان انداخ: کیر دردسر ساز

2 ❤️

2020-10-01 01:47:18 +0330 +0330

1111 تایپیکت مبارک

1 ❤️

2020-10-01 10:28:18 +0330 +0330

اصلا ندوس:(
از ادمایی که کیر بزرگ دارن میترسم کلا:/

2 ❤️

2020-10-01 10:40:31 +0330 +0330

↩ bache.koooni
خخخ مرسی خودم دقت نکرده بودم:

3 ❤️

2020-10-01 13:31:33 +0330 +0330

وایییییی من عاشق کیر غول اسام مخصوصا از اون سیاها

0 ❤️

2020-10-01 16:52:43 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
گمون کنم اگه بخوای دیلیت بزنی چند شبانه روز طول بکشه 👍 😂
نصف حافظه سایت هم خالی میشه!

1 ❤️

2020-10-10 09:19:43 +0330 +0330

کی میتونه در برابر این نوشته داغ نکنه؟ 😞

0 ❤️

2020-10-12 17:46:27 +0330 +0330

منم این فانتزی رو دارم نه ی دونه بلکه ۳ تا کیر گنده دورم باشه ساک بزنم و کون بدم بهشون

0 ❤️

2020-10-14 08:19:15 +0330 +0330

کیر بزرگ خوبه ولی بعضی ها خیلی بزرگ هست ، و اگه طرف وارد نباشه اصلا خوش ایند نیست

0 ❤️

2020-10-18 00:26:36 +0330 +0330

من امیر…
یک کیر غول آسام…!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom