فانتزی‌های همجنسگرایانه

1399/08/21

بله، این نرمال است که فانتزی‌های همجنسگرایانه داشته باشید حتی اگر یک زن دگرجنسگرا هستید:


ما از سکس تراپیست‌ها پرسیدیم که چه معنایی دارد که وقتی ما خود را یک زن دگرجنسگرا میدانیم ولی در مورد زنان دیگری فانتزی‌هایی داریم:
اگر شما گاهی یا حتی به دفعات در عین اینکه دگرجنسگرا هستید فانتزی‌های جنسی‌ای که در آن زنان دیگر حضور دارند، دارید – چه شما زمانی که در حال سکس تک‌نفره (Solo) {۱} چه در زمانی که با پارتنرتان مشغول هستید – شما قطعا تنها نیستید. در یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ایالتی بویسی مشخص شد که بیش از نصف زنان دگرجنسگرا جذب زنان دیگری شده‌اند، عبارت «لزبین» بیشرین کلمه‌ای بود که زنان در سایت «پورن‌هاب» سرچ کرده بودند؛ در یک مطالعه دیگر که در ژورنال شخصیت و روانشناسی اجتماعی منشتر شده نشان داده شد اکثر زنان از نظر فیزیکی هم به مردان برهنه و هم به زنان برهنه واکنش نشان می‌دهند. چرا این موضوع اینقدر رایج است؟ و وجود داشتن یک زن دیگر در فانتزی جنسی شما، چه چیزی درباره شما می‌گوید؟

جواب کوتاه: هر چیزی که خودتان دلتان میخواهد بدهد. احساس نکنید که فقط با یک مورد که باعث تحریک و ارگاسم شما میشود باید گرایش جنسی خود را زیر سوال ببرید. ونسا مارین که خودش یک سکس‌تراپیست است می‌گوید: فانتزی‌های ما ۱۰۰ درصد با خواسته‌های واقعی ما همپوشانی ندارد. بسیاری از افراد با فانتزی‌هایی که حتی خودشان دوست ندارند در دنیای واقعی اتفاق بیوفتد خود را سرگرم می‌کنند. گاهی دقیقا همین‌که میدانیم آن فانتزی را هرگز در دنیای واقعی عملی نمیکنیم علتی است که آن فانتزی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز می‌شود.

نظر دکتر کَت ونکِرک که خود هم مشاوره خانواده و ازدواج و هم سکس‌ترایپست و متخصص سکس و روابط در مجموعه «آدم و حوا» است موافق بوده و می‌گوید: فقط بخاطر اینکه شما از پورن و فانتزی‌های لز، لذت میبرید به این معنی نیست که شما باید خودتان را لزبین بدانید یا اگر دلتان نمیخواهد این فانتزی را عملی کنید. فقط وقتی باید گرایش جنسی خود را مورد پرسش قرار دهید که شما بدون این افکار نتوانید تحریک شوید و یا به ارگارسم برسید؛ همچنین اگر کم کم احساس کردید که مجبورید این موضوع را تجربه کنید [اجبار درونی].
علیرغم چیزی که گفته شد، اگر دلتان میخواهید که فانتزی خود را عملی کنید، این کار را بکنید. بر اساس یک نظرسنجی که مجموعه «آدم و حوا» انجام داد حدود یک سوم زنان، تجربه رابطه با زنان دیگر را داشته اند، این در حالیست که تنها ۷ درصد زنان در آمریکا را همجنسگرا یا دوجنسگرا هستند.
اما اگر فانتزی‌هایی دارید که نمیخواهید در دنیای واقعی عملی‌شان کنید، ممکن است چندین معنای دیگر داشته باشد. به عنوان مثال، گاهی زن درون فانتزی ما در واقع نمایی از خود ماست، مارین می‌گوید: فانتزی داشتن در مورد یه زن خیلی احساسی یا سکسی ممکن است یه راه جهت دسترسی به بخش‌هایی از هویت جنسی خود ما باشد که خیلی درباره آن احساس راحتی و اعتمادبنفس نداریم. با این دیدگاه، شما میتوانید به آن زن که مرتب و دارکوب‌وار! به ذهن شما می‌آید به عنوان بخش درونی شهوت‌ران خود فکر کنید.

دکتر ونکِرک می‌گوید: در موارد دیگری، زنان به این علت از پورن یا فانتزی لز، لذت میبرند چراکه نسبت به پورن یا فانتزی‌هایی که شامل یک مرد دیگر است، احساس بهتری دارند (کمتر تهدید می‌شوند). به عنوان مثال بعضی از زنان از پورن‌های شامل مرد و زن (غیر همجنسگرایانه) بدشان می‌آید چون این پورن‌ها را برای زنان توهین آمیز می‌دانند.
پی نوشت: مردان هم احتمالا همچین کاری را انجام میدهند، حتی اگر بهش اعتراف نکنند! مارین می‌گوید: بیشتر افراد یک جایی در طیف بین همجنسگرا و دگرجنسگرا قرار دارند {۲} ولی از نظر جامعه بسیار پذیرفته ‌شده‌تر است که یک زن همجنسگرایی خود را اعلام کند. احتمالا به همین نسبت مردانی هم هستند که فانتزی‌های جنسی همجنسگرایانه دارند، اما در بیان این موضوع، احساس راحتی ندارند.

در پایان دكتر ونکِرک می‌گوید: تمایلات جنسی از چیزی که در گذشته فکر میکردیم خیلی پویاتر و آزادتر است. {۳}

منبع

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیحات مترجم:
۱. حالتی مشابه خود ارضایی که شخص با خودش ور میره و الزاما هم هدفش رسیدن به ارگارسم نیس و فقط میخواد لذت جنسی ببره.
۲. همجنسگرایی یا دگرجنسگرایی یه نقطه خاص نیست و حالتی نسبی داره، اگر یک خط رو در نظر بگیریم که یک سر اون به معنی ۱۰۰ درصد همجنسگرا و سر دیگه ۱۰۰ درصد دگرجنسگرا باشه، طبق بررسی‌های مختلف اکثر مردم یه جایی ما بین این دو نقطه هستن!! هر چی به یکی از طرفین نزدیک تر باشن اون حس توشون قویتره، برای دوستان علاقه‌مند و ریزبین! اونایی هم که وسط این طیف قرار میگرین میشن دوجنسگرا یا بایسکشوال که این عزیزان از هر دو جنس فیض میبرن!
۳. منظورش در مورد تعیین همجنس‌گرا یا دگرجنس‌گرا بودنه

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-26 19:46:16 +0330 +0330

خیلی عالیی بود مرسی

3 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «