فانتزی یک روز سکس آزاد

• Somaye_60  

• عضو از
    1398/1/28

• پست‌ها: 58

• 233

اگ میتونستین یه روز با هرکسی که میخواستین سکس داشته باشین،دوست داشتین اون شخص کی بود و باهاش چیکار میکردین؟؟؟
(شامل لز،گی‌،کاکولدی،ضربدری،... هم میشه)

ـــــــــــ

لایکم کنید

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• persian.ooze  

• عضو از 1397/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 117

• 67

اون روز دوس داشتم با تو سکس کنم اونم سکس از جنس...

اون روز دوس داشتم با تو سکس کنم اونم سکس از جنس نوازش های فراوان

ـــــــــــ

بسکه زندگی نکردیم...وحشت از مردن نداریم

• 1

• roxsi.sexy  

• عضو از 1396/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 96

با چند تا سياه پوست سكس ميكردم

br>

ـــــــــــ

• 8

• Feri_fucker  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 47

خیلی از بدن ها هستن که دوست دارم بهشون برسم بلاخره...

خیلی از بدن ها هستن که دوست دارم بهشون برسم بلاخره هر گل یه بویی داره بیشترشون فامیل هستن

ـــــــــــ

باید عاشق باشین تا خواسته های همو بفهمین

• 2

• saeedbah30  
  • عضو از 1397/4/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 9

wife sharing

دوست داشتم چندتا از دوستام و چندتا از همکارای زنم باهاش سکس داشته باشن... هربار هم کس پر از آب کیرش رو میداد من میخوردم براش

ـــــــــــ

• 5

نقل از: saeedbah30

نقل از: saeedbah30 دوست داشتم چندتا از دوستام و چندتا از همکارای زنم باهاش سکس داشته باشن... هربار هم کس پر از آب کیرش رو میداد من میخوردم براش

(erection)

ـــــــــــ

یه خانوم از شهریار واندیشه یا تهرانسر واسه دوستی پایدار میخوام بیا تلگرام جهت آشنایی بیشتر و عکس همو ببینیم و.... AAAAAD1368@

• 1

• karkoshte1  
  • عضو از 1397/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 7

2 نفر هستن خیلی دوست دارم بکنمشون.
هر دوتاشم از...

2 نفر هستن خیلی دوست دارم بکنمشون. هر دوتاشم از دخترای همسایه بودن. یکیشون 5 سالی از من بزرگتره، این اولین کسی بود که من باهاش وقتی بچه بودم سکس داشتم (یعنی اون با من سکس داشت یجورایی) فکر کنم 6 سالم بود که منو برد خونشون بعد لخت شدیم و مجبورم کرد سینه هاشو بخورم بعدم کسشو و خلاصه من میخوردم اون لذت میبرد. یادمه کیرم خیلی سیخ شده بود و دوست داشتم اما درست نمیدونستم این چه کاریه که دارم میکنم؟ (اصلا نمیدونستم سکس چی هست) خلاصه تا امروز اون جریان هنوز یادم نرفته و یجورایی دارم به این فکر میکنم که این یه سکس نا تمومه و من باید یه روزی این دختره رو بکنم تا سکسمون تموم بشه. الان بزرگترین مشکلم با این دختره فقط فاصله هست (من از اون استان رفتم به یه استان دیگه). اما در مورد دختره، شنیدم که جنده شده و کلا دوست پسر زیاد داره (شوهرم داره اما ظاهرا "بی" هست) خلاصه که برنامه دارم چندوقت دیگه یسر برم پیشش و ترتیبشو بدم. (فکر کنم این دختره رو ببرم خونه و 24 ساعت بکنمش، از بس که تو کفشم). من کیرمم خیلی کلفته و تقریبا مطمئنم دلیلش همون سکسی هست که با این دختره داشتم. (تو سن کم خیلی حشریم کرد)

دختر دومی هم که خیلی دوست دارم بکنمش، یکی از دخترای همسایه بود که اینم البته چندبار بردمش خونه اما درست نتونستم بکنمش (یخورده مذهبی بود و تا میومدیم درست حسابی سکس کنیم یباره عذاب وجدان و از این چرت و پرت ها میگرفتش و میرفت(مثلا وسط ساک زدن بود یباره میگفت داریم گناه میکنیم نمیتونم باید برم توبه کنم!!! حالا منو بگو کیرم سیخ شده تو اوج شهوتم اینم داره میره! جالبیش اینجاست که روز بعدش دوباره پیام میداد بیا با هم سکس داشته باشیم!!! یعنی خوب فکرش رو میکنم 5-6 بار من همینجوری تو وسط سکس حالم گرفته شد... )) خلاصه که اینم خیلی کونش بزرگ و سینه های درشتی داشت و خب منو تو کف یه سکس درست حسابی گذاشته. و مطمئنم که یروز حتما میکنمش (سنش رفته بالا و شوهرم نداره، برا همین خودشم خیلی خیلی تو کف کیره) فقط زمان میخواد که شهوتش دیگه منفجر بشه و خودش بیاد ...

ـــــــــــ

• 2

• Sexymaan  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 4

.

.

ـــــــــــ

• 2

• Kirragdar  

• عضو از 1398/1/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 26

زن شوهردار میخواااام

سلام دوستان از کرج و تهران اگز برای خانومتون یه رفیقه و دوست پسر پایه میخواید بیاید خصوصی کسی که هرموقه شما نمیتونید یا شما نیستید با خانومتون باشه و بهم‌حال بده همه جوره چه فقط تو تل باهاش لاس بزنه چه بیاد خونتون من اکی ام بیاید خصوصی

ـــــــــــ

• 2

سلام

باور کن هیچ آرزوی سکسی برام نمونده.رو هرکس دست گذاشتم بدون استثنا کردمش. فقط بعضیها زود بعضیها دیرتر ولی در نهایت موفق شدم.با بهترینهای کرج و خوش استایل ترینها بودم و تقریبا حسرت هیچکسی تو دلم نیست دیگه کمتر کسی هست که بتونه تحریکم کنه

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 1

• Shahvani000  
  • عضو از 1396/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 136

• 68

اون یه روز فقط و فقط سکس ضرب با باجناق و خواهر...

اون یه روز فقط و فقط سکس ضرب با باجناق و خواهر خانومم.

ـــــــــــ

• 4

• shahvanii139797  
  • عضو از 1397/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 387

• 314

سکس باز زن همسایه و مادر دوستم البته چند بار...

سکس باز زن همسایه و مادر دوستم البته چند بار کردمشون ولی سیر نمیشم ازشون

ـــــــــــ

• 1

• Kirragdar  

• عضو از 1398/1/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 26

یکی با عکس زنش بیاد تلگرامم

سلام دوستان از کرج و تهران اگز برای خانومتون یه رفیقه و دوست پسر پایه میخواید بیاید خصوصی کسی که هرموقه شما نمیتونید یا شما نیستید با خانومتون باشه و بهم‌حال بده همه جوره چه فقط تو تل باهاش لاس بزنه چه بیاد خونتون من اکی ام بیاید خصوصی

ـــــــــــ

• 0

• Aliyasin  

• عضو از 1397/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 215

• 162

دوست دارم زن داییمو ازکون بگامش.. لامصب کون خیلی...

دوست دارم زن داییمو ازکون بگامش.. لامصب کون خیلی گنده ای داره ادم دلش غش میره.. یه روزی میکنمش بلاخره

ـــــــــــ

• 3

• tirdad448  

• عضو از 1397/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 152

• 70

نقل از: Aliyasin

نقل از: Aliyasin دوست دارم زن داییمو ازکون بگامش.. لامصب کون خیلی گنده ای داره ادم دلش غش میره.. یه روزی میکنمش بلاخره

چه کار تر تمیز و سفیدی جوووووون

ـــــــــــ

• 1

• r.m.98  
  • عضو از 1397/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 4

.

نقل از: شهر اشوب باور کن هیچ آرزوی سکسی برام نمونده.رو هرکس دست گذاشتم بدون استثنا کردمش. فقط بعضیها زود بعضیها دیرتر ولی در نهایت موفق شدم.با بهترینهای کرج و خوش استایل ترینها بودم و تقریبا حسرت هیچکسی تو دلم نیست دیگه کمتر کسی هست که بتونه تحریکم کنه

نمیدونم چرا ولی حس میکنم دنبال کردنشون بودی و بعد از گذاشتن لاشون بیخیالشون شدی و رفتی سراغ بعدی... اگه اینطوری بوده چیزی نیست که بهش افتخار کرد

ـــــــــــ

• 1

نقل از: r.m.98

نقل از: r.m.98
نقل از: شهر اشوب باور کن هیچ آرزوی سکسی برام نمونده.رو هرکس دست گذاشتم بدون استثنا کردمش. فقط بعضیها زود بعضیها دیرتر ولی در نهایت موفق شدم.با بهترینهای کرج و خوش استایل ترینها بودم و تقریبا حسرت هیچکسی تو دلم نیست دیگه کمتر کسی هست که بتونه تحریکم کنه
نمیدونم چرا ولی حس میکنم دنبال کردنشون بودی و بعد از گذاشتن لاشون بیخیالشون شدی و رفتی سراغ بعدی... اگه اینطوری بوده چیزی نیست که بهش افتخار کرد

اوایل دنبال چن نفر بودم و موفق شدم بعد از مشقات زیاد و یکیشون رو بمدت سه سال میکردم. ولی بعدا اونا می اومدن سراغ من. خیلی وقته دنبال کسی نبودم و معمولا اونا منو انتخاب میکنن. البته دقیق منظورت رو نگرفتم ولی امیدوارم گرفته باشی جوابمو

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 1

• Kaspian.red2  
  • عضو از 1397/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 30

محارم....
عالیه

محارم.... عالیه

ـــــــــــ

• 2

• Zhazha  

• عضو از 1397/8/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 228

• 1079

خواهر اون دومی رو

نقل از: karkoshte1 2 نفر هستن خیلی دوست دارم بکنمشون. هر دوتاشم از دخترای همسایه بودن. یکیشون 5 سالی از من بزرگتره، این اولین کسی بود که من باهاش وقتی بچه بودم سکس داشتم (یعنی اون با من سکس داشت یجورایی) فکر کنم 6 سالم بود که منو برد خونشون بعد لخت شدیم و مجبورم کرد سینه هاشو بخورم بعدم کسشو و خلاصه من میخوردم اون لذت میبرد. یادمه کیرم خیلی سیخ شده بود و دوست داشتم اما درست نمیدونستم این چه کاریه که دارم میکنم؟ (اصلا نمیدونستم سکس چی هست) خلاصه تا امروز اون جریان هنوز یادم نرفته و یجورایی دارم به این فکر میکنم که این یه سکس نا تمومه و من باید یه روزی این دختره رو بکنم تا سکسمون تموم بشه. الان بزرگترین مشکلم با این دختره فقط فاصله هست (من از اون استان رفتم به یه استان دیگه). اما در مورد دختره، شنیدم که جنده شده و کلا دوست پسر زیاد داره (شوهرم داره اما ظاهرا "بی" هست) خلاصه که برنامه دارم چندوقت دیگه یسر برم پیشش و ترتیبشو بدم. (فکر کنم این دختره رو ببرم خونه و 24 ساعت بکنمش، از بس که تو کفشم). من کیرمم خیلی کلفته و تقریبا مطمئنم دلیلش همون سکسی هست که با این دختره داشتم. (تو سن کم خیلی حشریم کرد) --- دختر دومی هم که خیلی دوست دارم بکنمش، یکی از دخترای همسایه بود که اینم البته چندبار بردمش خونه اما درست نتونستم بکنمش (یخورده مذهبی بود و تا میومدیم درست حسابی سکس کنیم یباره عذاب وجدان و از این چرت و پرت ها میگرفتش و میرفت(مثلا وسط ساک زدن بود یباره میگفت داریم گناه میکنیم نمیتونم باید برم توبه کنم!!! حالا منو بگو کیرم سیخ شده تو اوج شهوتم اینم داره میره! جالبیش اینجاست که روز بعدش دوباره پیام میداد بیا با هم سکس داشته باشیم!!! یعنی خوب فکرش رو میکنم 5-6 بار من همینجوری تو وسط سکس حالم گرفته شد... )) خلاصه که اینم خیلی کونش بزرگ و سینه های درشتی داشت و خب منو تو کف یه سکس درست حسابی گذاشته. و مطمئنم که یروز حتما میکنمش (سنش رفته بالا و شوهرم نداره، برا همین خودشم خیلی خیلی تو کف کیره) فقط زمان میخواد که شهوتش دیگه منفجر بشه و خودش بیاد ...

کیر تو رو بلند میکرد بعد یادش می افتاد باید توبه کنه؟ بهش میگفتی حداقل بذار حسابی گناه کنیم بعد برو توبه کن.

ـــــــــــ

هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...

• 0

• Somaye_60  

• عضو از 1398/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 233

نقل از: reza_13168

نقل از: reza_13168 صاحب تاپیک هم به نظر خوبه اگر پایه بود اونم میاوردم میشدیم ۳ نفره

(hypnotized) (hypnotized)

ـــــــــــ

لایکم کنید

• 0

• mamalii.k  
  • عضو از 1394/12/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

خصوصیتو چک کن

خصوصیتو چک کن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تو دوره عادت ماهانه(پریود) سکس از جلو(کص) داشته اید

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «