فتوشاپ های من

• amirphoto  

• عضو از
    1398/12/24

• پست‌ها: 50

• 50

سلام دوستان در این تاپیک میخوام فتوشاپ هایی که انجام دادمو بزارم و نظرتون رو بدونم سعی میکنم هر از گاهی به روزش کنم
به روز رسانی در همین پست در صفحات بعد

مسیح

بهاره

شینی

الهام چرخنده

پویا نظری (محسن افشانی)

برادر گلزار

ـــــــــــ

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 50

اون خطر ناک میان پدرمونو در میارن

اون خطر ناک میان پدرمونو در میارن

ـــــــــــ

• 1

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

اینم از شینی br img...

اینم از شینی

ـــــــــــ

• 4

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

br img...

ـــــــــــ

• 3

• bhman2543  
  • عضو از 1398/11/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 34

ساندیسی

ساندیسی

ـــــــــــ

• 0

ـــــــــــ

• 2

• جالوت@  
  • عضو از 1398/11/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 62

کارش خوبه

کارش خوبه

ـــــــــــ

• 3

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

نقل از: آلت-قتاله

نقل از: آلت-قتاله برادر ساندیس خور ... نمازتو خوندی اومدی اینجا؟؟ (sick) (sick) (sick)

باور کن من ساندیسی نیستم

امثال این ساندیسی هستن

ـــــــــــ

• 1

پسر خوب

نقل از: amirphoto
نقل از: آلت-قتاله برادر ساندیس خور ... نمازتو خوندی اومدی اینجا؟؟ (sick) (sick) (sick)
باور کن من ساندیسی نیستم

امثال این ساندیسی هستن

ـــــــــــ

• 0

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

باور کن من ساندیسی نیستم

امثال این ساندیسی هستن

لااقل با مسیح علینژاد شوخی نکن .. اون جاش تو این عکسا نیس ... یه نفر اگه به فکر مردمش باشه تو خارج از کشور اونه .. لطفاً عکسشو پاک کن .. مرسی (ok)

پاک کردم ولی باور کن مسیح هم با خود ایناس

ـــــــــــ

• 1

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

نقل از: جالوت@

نقل از: جالوت@ کارش خوبه

ممنونم

ـــــــــــ

• 0

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

br img...

خواهر چرخنده

ـــــــــــ

• 12

به به خیلی عالی

دستمریزاد عالی بود دمت گرم

ـــــــــــ

The last samurai

• 2

فضولی بنده رو ببخشید

باور کن من ساندیسی نیستم

امثال این ساندیسی هستن

لااقل با مسیح علینژاد شوخی نکن .. اون جاش تو این عکسا نیس ... یه نفر اگه به فکر مردمش باشه تو خارج از کشور اونه .. لطفاً عکسشو پاک کن .. مرسی (ok)

قصد فضولی ندارم فقط جهت اطلاع شما عرض میکنم عزیز اولین سوالی که مطرح میشه در مورد این زنیکه معصومه قمی یا همون مسیح علینژاد اینه که ببینید شوهرش کیه و کارش تو آمریکا چیه البته قصد جسارت نداشتم ولی داداشم از نسل جدید که خودمون هستیم انتظار میره که مثل پدرانمون گول این صحنه سازی های عمال صادراتیه این حکومت رو نخوریم البته با کمال عذرخواهی از صاحب تاپیک چون این جا محل صحبت درباره این موضوع نبود ولی با هزار و یک دلیل مدرک و سند عرض میکنم خدمت شما باز هم از این که اینجا کامنت گذاشتم عذرخواهی میکنم شاد باشید

ـــــــــــ

The last samurai

• 3

• Seriouse  

• عضو از 1396/8/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 42

خوبه

دقیق سلکت می کنی و کلاژت خوبه ولی اسکین تن و رنگ هارو درست نمی کنی تفاوت رنگ داره رو کل عکس فاینالت فیلتر بده و اینکه حالت ابرو و لبخند و چهره تو صحنه های خاص که تا دسته داره میده عوض کن یکم با wrap دفرمه کن

ـــــــــــ

;)

• 2

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

نقل از: Seriouse

نقل از: Seriouse دقیق سلکت می کنی و کلاژت خوبه ولی اسکین تن و رنگ هارو درست نمی کنی تفاوت رنگ داره رو کل عکس فاینالت فیلتر بده و اینکه حالت ابرو و لبخند و چهره تو صحنه های خاص که تا دسته داره میده عوض کن یکم با wrap دفرمه کن

سلام ممنونم (ok) رنگ و خیلی سعی کردم شبیه شه ولی بازم سعیمو میکنم نزدیک تر شه

ـــــــــــ

• 0

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

نقل از: آخرین_سامورای

نقل از: آخرین_سامورای دستمریزاد عالی بود دمت گرم

ممنونم (rose)

ـــــــــــ

• 0

باور کن من ساندیسی نیستم

امثال این ساندیسی هستن

قصد فضولی ندارم فقط جهت اطلاع شما عرض میکنم عزیز اولین سوالی که مطرح میشه در مورد این زنیکه معصومه قمی یا همون مسیح علینژاد اینه که ببینید شوهرش کیه و کارش تو آمریکا چیه البته قصد جسارت نداشتم ولی داداشم از نسل جدید که خودمون هستیم انتظار میره که مثل پدرانمون گول این صحنه سازی های عمال صادراتیه این حکومت رو نخوریم البته با کمال عذرخواهی از صاحب تاپیک چون این جا محل صحبت درباره این موضوع نبود ولی با هزار و یک دلیل مدرک و سند عرض میکنم خدمت شما باز هم از این که اینجا کامنت گذاشتم عذرخواهی میکنم شاد باشید

میشه بیشتر در مورد حرفت توضیح بدی ؟

ـــــــــــ

• 0

• amirphoto  
  • عضو از 1398/12/24

• 50

الهام چرخدندس ولی نمیدونم چرا شبیه ندا شد...

الهام چرخدندس ولی نمیدونم چرا شبیه ندا شد (biggrin)

ـــــــــــ

• 4

البته

باور کن من ساندیسی نیستم

امثال این ساندیسی هستن

ولی فکر نکنم این تاپیک جای این بحث ها باشه ولی خیلی مختصر عرض میکنم شما یک زودپز رو در نظر بگیرید که داره داخلش غذا درست میشه حالا اگر بخار آب داخل زودپز خالی نشه چی میشه؟ مسلما زودپز منفجر میشه پس بهترین کار اینه که یه جوری بخار از داخل زودپز بیاد بیرون واین کار با یه ابزاری به اسم سوپاپ انجام میشه اینجوری هم داخل زودپز خنک میشه هم از انفجار جلوگیری می‌کنه این اولین تحلیل که خیلی هم ساده هست موضوع بعدی اینه که همسر ایشون عضو سازمان نایاک هستند که لابی مستقیم حکومت اسلامی ایران است در آمریکا که محافظ منافع جمهوری اسلامی در آمریکا است یعنی در مواقعی که آمریکا مانع از ورود دیپلمات‌های ایرانی به آمریکا میشه این نایاک هست که اهداف حکومت رو با کنگره آمریکا مذاکره می‌کنه جالب اینه که تا قبل از اینکه دست این خانوم رو بشه اصلأ حرفی از این موضوع نزده بود تا شفاف سازی شد دست پاچه شد شروع کرد به شامورته بازیه سیاسی که آی مردم برادرم تو ایران دستگیر شد ولی تا قبل این افشاگری همچین چیزی وجود نداشت و به سرعت از طریق شوهرش با آقای برایان هوک جلسه ای هماهنگ کردن که باید مبلغ مشخصی از پولهای ایران و که بلوکه شده بدن به این خانوم و این که ایشون تو چندین مصاحبه تلویزیونی به تصریح اعلام کرده که به هیچ عنوان برانداز نیستند و فقط تحول خواه هستند یعنی اینکه همین نظام و حکومت سرجاش بمونه فقط با یه سری اصلاحات همه چیز درست بشه دقیقا همون سیاستی که سال ۸۸ از طریق میرحسین موسوی و مهدی کروبی ایجاد شد تا وقت خریدنی باشه برای حکومت اینها فقط چنتا از موارد بسیار زیادی هستند که میشه بهشون اشاره کرد و بسیاری از موارد دیگر که اینجا جای بحث ندارد ولی هم از شما و سایر دوستان عزیز التماس میکنم یک هزارم وقت وزمانی که در اینترنت میگذرونید و اختصاص بدید به اینکه یه تحقیق ساده بکنید درباره این آدمها که مجبور نشیم ۴۱ سال دیگه بچه‌های ما بگن لعنت به پدران ما که نفهمیدن

ـــــــــــ

The last samurai

• 4

باور کن من ساندیسی نیستم

امثال این ساندیسی هستن

ولی فکر نکنم این تاپیک جای این بحث ها باشه ولی خیلی مختصر عرض میکنم شما یک زودپز رو در نظر بگیرید که داره داخلش غذا درست میشه حالا اگر بخار آب داخل زودپز خالی نشه چی میشه؟ مسلما زودپز منفجر میشه پس بهترین کار اینه که یه جوری بخار از داخل زودپز بیاد بیرون واین کار با یه ابزاری به اسم سوپاپ انجام میشه اینجوری هم داخل زودپز خنک میشه هم از انفجار جلوگیری می‌کنه این اولین تحلیل که خیلی هم ساده هست موضوع بعدی اینه که همسر ایشون عضو سازمان نایاک هستند که لابی مستقیم حکومت اسلامی ایران است در آمریکا که محافظ منافع جمهوری اسلامی در آمریکا است یعنی در مواقعی که آمریکا مانع از ورود دیپلمات‌های ایرانی به آمریکا میشه این نایاک هست که اهداف حکومت رو با کنگره آمریکا مذاکره می‌کنه جالب اینه که تا قبل از اینکه دست این خانوم رو بشه اصلأ حرفی از این موضوع نزده بود تا شفاف سازی شد دست پاچه شد شروع کرد به شامورته بازیه سیاسی که آی مردم برادرم تو ایران دستگیر شد ولی تا قبل این افشاگری همچین چیزی وجود نداشت و به سرعت از طریق شوهرش با آقای برایان هوک جلسه ای هماهنگ کردن که باید مبلغ مشخصی از پولهای ایران و که بلوکه شده بدن به این خانوم و این که ایشون تو چندین مصاحبه تلویزیونی به تصریح اعلام کرده که به هیچ عنوان برانداز نیستند و فقط تحول خواه هستند یعنی اینکه همین نظام و حکومت سرجاش بمونه فقط با یه سری اصلاحات همه چیز درست بشه دقیقا همون سیاستی که سال ۸۸ از طریق میرحسین موسوی و مهدی کروبی ایجاد شد تا وقت خریدنی باشه برای حکومت اینها فقط چنتا از موارد بسیار زیادی هستند که میشه بهشون اشاره کرد و بسیاری از موارد دیگر که اینجا جای بحث ندارد ولی هم از شما و سایر دوستان عزیز التماس میکنم یک هزارم وقت وزمانی که در اینترنت میگذرونید و اختصاص بدید به اینکه یه تحقیق ساده بکنید درباره این آدمها که مجبور نشیم ۴۱ سال دیگه بچه‌های ما بگن لعنت به پدران ما که نفهمیدن

بسیار بسیار سپاس ... شما سواد سیاسیتون خوبه .. چرا تاپیک نمیزنین ؟؟ لااقل با اینکار امثال منو آگاه میکنین .. لطفاً این کارو انجام بدین (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «