فتیش صدا

پس من فتیش صدا دارم...

بعضی‌ها خطوط چانه را دوست دارند، اما من عاشق لحن و صدای افراد هستم.

by Taylor Andrews
Mar 3, 2020

[خانوم حشرمندی به نام 'تایلر اندرس' میفرماید که:] بگذارید واضح‌تر بگویم؛ صدای مردان تنها چیزی است که وقتی می‌خواهم با کسی وارد رابطه شوم برایم مهم است و نسبت به آن سخت‌گیری می‌کنم.
اگر با شخصی مواجه شوم که گرم و پرشور صحبت می‌کند، دیگر برایم اهمیت ندارد که آن شخص از مال دنیا فقط دو تیشرت دارد که تصور می‌کند یکی از آن‌ها رسمی‌تر از دیگری است! از طرفی، اگر برای اولین بار سر قرار بروم و طرف مقابل با صدایی لرزان احوال‌پرسی کند، حتی اگر 'مایکل جردن' هم باشد، بهتر است باور کنید که بعد از بیست دقیقه به بهانه‌ی گم شدن گربه‌ی هم‌اتاقی‌ام او را ترک می‌کنم!

نظرم درباره‌ی صدای چند سلبریتی

هنری کویل (Henry Cavill)
صدای «هوم» کردنش در سریال "The Witcher"، بهترین صدایی است دوست دارم در بین کلمات بشنوم.

سوفیا بوش (Sophia Bush)
صدای آرام و دورگه‌اش همیشه باعث می‌شود که به گرایش جنسی‌ام شک کنم.

هنری گولدینگ (Henry Golding)
لهجه‌ی خارجی‌اش و این که هیچ‌ وقت صدایش را نازک نمی‌کند، برایم جذاب است.

کورتنی کارداشیان (Kourtney Kardashian)
دقت کرده‌اید که انگار صدای افراد در پشت تلفن به اندازه‌ی چهار اکتاو نازک‌تر می‌شود؟ صدای کورتنی کارداشین همیشه همین‌طور است!

آنتونی پوروسکی (Antoni Porowski)
این که در آخر کلماتش صدایش را نازک‌تر می‌کند، برای من قابل تحمل نیست.

رایان رینولدز (Ryan Reynolds)
بدون شک جذاب است. صدایش به هیچ وجه زمخت و آزاردهنده نیست.

قطعاً اکثر افراد قادر نیستند گستره‌ی صدایی خود را تغییر دهند یا مشکلات گفتاری‌ای که با آن‌ها متولد شده‌اند را برطرف کنند. بنابراین، من هیچ وقت افرادی که صدای نازکی دارند را قضاوت نمی‌کنم. فقط می‌خواهم بگویم که صدا‌های خاصی را دوست دارم؛ مثلا مثلا صدای مردانه و کلفتی که با جسارت همراه باشد. صدا‌های کلفت و مسلط مردانه واقعاً برایم جذاب و لذت‌بخش است.برای نمونه، گاهی اوقات در حین تماشا کردن فیلم 'نیکولاس اسپارکس' (و شنیدن لحجه‌ی جذاب 'لیام همسورث') به نفس‌نفس می‌افتم. یا اگر یک غریبه با صدایی رسا و پر از اعتماد‌به‌نفس از من بپرسد، «این صندلی جای کسی است؟»، گوش‌هایم تیز می‌شود.
به همین خاطر است که هر وقت در اینترنت با پسری آشنا می‌شوم، پیش از قرار گذاشتن با او تلفنی صحبت می‌کنم. اگر صدای کسی از پشت تلفن بتواند نظرم را جلب کند، آن قدر تحریک می‌شوم که برای ودکا خوردن با او لحظه شماری می‌کنم. اما اگر از صدای کسی خوشم نیاید، هر طور شده او را دست‌به‌سر می‌کنم، مثلاً می‌گویم با دوست‌پسر سابقم وارد رابطه شده‌ام.

پی‌نوشت: تقاضای من از افراد زرنگی که می‌خواهند مخ من را بزنند این است که در پروفایل خود در برنامه‌های دوست‌یابی بنویسند که چطور صدایی دارند.
حتی یک بار پیش از این که یک پسر را از نزدیک ببینم، چهار بار با او تلفنی حرف زدم. او به خاطر این که هم‌اتاقی‌هایش صدایش را نشوند، آرام صحبت می‌کرد و من عاشق این جنس از صدا بودم. اما زمانی که او را از نزدیک دیدم، صدای حرف زدن عادی‌اش را دوست نداشتم و همان کاری که حدس می‌زنید را انجام دادم!
شاید فکر کنید من خیلی عجیب و... هستم. اما پیش از قضاوت کردن من، به معیار‌های خودتان هم فکر کنید. مثلاً ممکن است خودتان هم حاضر نشوید با فردی که قدش زیر یک‌و‌نیم متر باشد بیرون بروید؛ یا از کسی که ناخن‌هایش را می‌جود یا کسی که هیچ‌وقت جوراب نمی‌پوشد خوشتان نیاید. بلاخره هر کس علایق مخصوص به خودش را دارد.

منبع:

cosmopolitan.com/sex-love/a31209333/voice-fetish

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 22

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

عرض شود که

جناب 'Keith Carradine' نیز گمونم بد نی در این راستا بهش اشاره شود.
(اونا که سریال "DEXTER" رو دیدن میدانند که این دیوص عجب صدای خفنی دارد!)

پ ن: میتوانید مشاهیری که با صداشون حال میکنید را ذکر کنید.
(این حال کردن میتواند لزوماً سکسی هم نباشد.)

ـــــــــــ

• 8

• Dawyn  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 273

• 185

صدا مرهم درد است -.-

صدا فقط صدایِ کلاوس تو خاطرات خون آشام

ـــــــــــ

• 4

• LustyLord  

• عضو از 1398/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 21

FSWL

مطلب جالبی بود، باعث شد فکر کنم من فتیش موسیقی دارم! (biggrin) یک بار یادمه با یه دختری وارد رابطه شدم و اوکی شدیم با هم، و شروع علاقه و توجهم بهش و چیزی که باعث شد اصلا به چشم گزینه ی دوست دختر بهش فکر کنم این بود که از یه آهنگ خاص توی ماشینم تعریف کرد! و صد البته قرار اولمون هم کنسرت بود :)

در خصوص بحث صدای افراد هم فکر کنم ربط به اون بخش از مغز داره که باعث میشه ما طرف مقابلمون رو واجد شرایط مطلوب جنسی بدونیم. خانما میخوان با یه مرد واقعی طرف باشن و طبیعتا مردی که صدای بم و عمیق داشته باشه بیش تر چنین حسی منتقل می کنه. ما مرد ها فکر کنم کمتر به شکل مستقیم تحت تاثیر صدای زن ها باشیم و سلیقه ها هم متنوع تره، بعضی ها صدای بم زنونه تر دوس دارن و بعضی ها صدای نازک و دخترونه تر (مصداق بارزش صداهای پورن های شرق آسیا و hentai). ولی باز ربط پیدا میکنه به این که صدا نمودی از مطلوبیت و جذابیت در سایر خصلت های جنسیه.

ـــــــــــ

• 2

• forestgumpnew  

• عضو از 1399/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 326

• 253

من در حین سکس نه ، ولی ثانیه های اخر که میخواد ابم...

من در حین سکس نه ، ولی ثانیه های اخر که میخواد ابم بیاد خیلی دوست دارم پارتنرم یه حرفی صدایی چیزی بگه اونم با لحن سکسی ، و این باعث میشه ارضای خوب و لذت بخشی داشته باشم

ـــــــــــ

idtel&insta:::forestgumpnew به آیدی م پیام بدید

• 2

معلوم نیست چند درصد از خانوما فتیش صدا دارن؟ کم ان...

معلوم نیست چند درصد از خانوما فتیش صدا دارن؟ کم ان یا زیاد؟

ـــــــــــ

ڔئاݪيښݥ يڪ ݦڪٺب هݩږيښٺ ڪه ݦے‌ڪۏۺڋ چيزها ڔإ آݩچناݩ ڪه هښݓݩد بياݩ ڪڹڐ. بڐۅڹ تؤصيفات ږݥإݩټيڪ، إݟږاڨ‌ۺڋه يا صڹاعݓ‌ڱؤݧه .

• 1

• its.nima  

• عضو از 1399/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 599

• 1815

جالبه واقعا هیچ وقت به صدا توجه نکرده بودم شاید...

جالبه واقعا هیچ وقت به صدا توجه نکرده بودم شاید چون اغلب صدا پورن ها مصنوعیه زیاد به چشم نیاد ولی واقعا حین سکس میتونه جذاب باشه

ـــــــــــ

یه ماهی که تو آکواریم زار میزنه تا توی اشک های خودش زندگی کنه ...

• 2

تو خواننده ها با صدای فردی مرکوری و کرت کوبین و...

تو خواننده ها با صدای فردی مرکوری و کرت کوبین و تازگیا سم اسمیت. بازیگرا هم برد پیت با جیم پارسونز و البته کمی هم صدای بردلی کوپر.

ـــــــــــ

• 1

• boy99IR  

• عضو از 1399/1/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 668

• 764

منم وقتی پشت تلفن حرف میزنم فکر میکنن دخترم...

منم وقتی پشت تلفن حرف میزنم فکر میکنن دخترم (rolling)

ـــــــــــ

1999 Rainbow boy

• 1

• شاه ایکس  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1377

• 34061

img class="profilepic"...

با عرض پوزش از جناب اسکلت میخوام یک مورد رو اضافه کنم. یکی از سریال هایی که به سریال بازها پیشنهاد میدم پرسن اف اینترست است. بیشتر از یک دختر بهم گفته که وقتی صدای ایشون (مستر ریس) رو در این سریال میشنیده لای پاش خیس میشده..........

یکی از دخترای همین سایت گفت چون پشت سر هم قسمت ها رو میدیدم اصلا شورت نمیپوشیدم فقط کلینکس لای پام بود.......

ـــــــــــ

• 7

• Hidden.moon  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 71

ماه

خب هشتگ بزنیم "وقتی سلطانِ صدا، تایپکِ صدا میزنه"؟ :)

بگویم ک، من خودم دارم این فتیش رو و دوستای نزدیکم میدونن. صدا برام خیلی مهمه و همیشه ناخودآگاه و حتی آگاهانه بهش دقت میکنم. گاهی اصن حرف و کلمات طرف یادم میره و لحن و تن صدا حواس رو پرت...

از جذاب ترین موارد در هستی، صدای مرد هاس! البته نه هر صدایی...

نمیخوام و نمیشه یه تن خاص رو بگم قشنگه چون خیلی متنوعه صدای مردها.. خش بم دورگه کلفت تراکتوری بریده بریده مخملی و هرکدومشون یا ترکیبشون، میتونه یه تن قشنگ و منحصر بفرد باشه در عین تفاوت.

از روی صدای میشه قلب و ذهن گوینده رو لمس کرد. مخصوصا وقتی چشمای شنونده بسته باشه...

از نظر جنسی، زمزمه ی یه مرد کنار گوش، گاهی از ساعت ها معاشقه قوی‌تر میتونه باشه... مثلا اگر ناله و نجوای مردونه ای از ته دل و با شهوت باشه، یا حتی لحن دستوری و ....

میشه تن سکسیِ صدا رو با تمرین به دست آورد؛ با داد حرف نزدن و آروم و با دقت ادا کردن کلمات، همینطور ضبط صدا یا نظر خواستن از یه دختر مثلا. نمیشه گفت لحن و تن صدا کاملا ارثیه...

*اکتسابی بحث دلخواهت (biggrin)

در کل موضوع تاپیک عالی بود و میشه کامل تر بشه. زن ها بیشتر شنیداری هستن و از نظر جنسی صدا خیلی مهمه... (preved)

ـــــــــــ

• 7

برای یه سامورایی همه جا ژاپنه.
منکه به صدا اهمیت...

برای یه سامورایی همه جا ژاپنه. منکه به صدا اهمیت نمیدم و با همه حال می کنم. حتی با یکی بودم که لکنت داشت و نصف حرفاشو نمیفهمیدم ولی حال می کردم باهاش. یا یکی صداش مثل قورباغه بود ولی خیلی بهش دادم. اتفاقا این صدا قشنگا رو مخن. فاز دوبلوری میگیرن هی در حالی که دولبر هم نیستن.

ـــــــــــ

• 2

• amir.massajor25  

• عضو از 1398/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 542

• 872

سلام و درود

عالی

ممنون از تاپیک خوبتون

ـــــــــــ

24 سالمه از اردبیل ماساژور حرفه ای هستم با مدرک رسمی. لطفا کامل پروفایلمو بخونین و در صورت داشتن شرایط برای هماهنگی وقت پیام بدین

• 1

نقل از: منیر_توله برای یه سامورایی همه جا ژاپنه. منکه به صدا اهمیت نمیدم و با همه حال می کنم. حتی با یکی بودم که لکنت داشت و نصف حرفاشو نمیفهمیدم ولی حال می کردم باهاش. یا یکی صداش مثل قورباغه بود ولی خیلی بهش دادم. اتفاقا این صدا قشنگا رو مخن. فاز دوبلوری میگیرن هی در حالی که دولبر هم نیستن.

منیر صدا منم خیلی کیریه .. یعنی آدم عنش میگیره من حرف میزنم .. نظرت چیه؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

عرض شود که

نقل از: LustyLord

مطلب جالبی بود، باعث شد فکر کنم من فتیش موسیقی دارم! (biggrin) یک بار یادمه با یه دختری وارد رابطه شدم و اوکی شدیم با هم، و شروع علاقه و توجهم بهش و چیزی که باعث شد اصلا به چشم گزینه ی دوست دختر بهش فکر کنم این بود که از یه آهنگ خاص توی ماشینم تعریف کرد! و صد البته قرار اولمون هم کنسرت بود :)

در خصوص بحث صدای افراد هم فکر کنم ربط به اون بخش از مغز داره که باعث میشه ما طرف مقابلمون رو واجد شرایط مطلوب جنسی بدونیم. خانما میخوان با یه مرد واقعی طرف باشن و طبیعتا مردی که صدای بم و عمیق داشته باشه بیش تر چنین حسی منتقل می کنه. ما مرد ها فکر کنم کمتر به شکل مستقیم تحت تاثیر صدای زن ها باشیم و سلیقه ها هم متنوع تره، بعضی ها صدای بم زنونه تر دوس دارن و بعضی ها صدای نازک و دخترونه تر (مصداق بارزش صداهای پورن های شرق آسیا و hentai). ولی باز ربط پیدا میکنه به این که صدا نمودی از مطلوبیت و جذابیت در سایر خصلت های جنسیه.

نقل از: شاه ایکس با عرض پوزش از جناب اسکلت میخوام یک مورد رو اضافه کنم. یکی از سریال هایی که به سریال بازها پیشنهاد میدم پرسن اف اینترست است. بیشتر از یک دختر بهم گفته که وقتی صدای ایشون (مستر ریس) رو در این سریال میشنیده لای پاش خیس میشده..........
یکی از دخترای همین سایت گفت چون پشت سر هم قسمت ها رو میدیدم اصلا شورت نمیپوشیدم فقط کلینکس لای پام بود.......
نقل از: Hidden.moon خب هشتگ بزنیم "وقتی سلطانِ صدا، تایپکِ صدا میزنه"؟ :)
بگویم ک، من خودم دارم این فتیش رو و دوستای نزدیکم میدونن. صدا برام خیلی مهمه و همیشه ناخودآگاه و حتی آگاهانه بهش دقت میکنم. گاهی اصن حرف و کلمات طرف یادم میره و لحن و تن صدا حواس رو پرت...
از جذاب ترین موارد در هستی، صدای مرد هاس! البته نه هر صدایی...
نمیخوام و نمیشه یه تن خاص رو بگم قشنگه چون خیلی متنوعه صدای مردها.. خش بم دورگه کلفت تراکتوری بریده بریده مخملی و هرکدومشون یا ترکیبشون، میتونه یه تن قشنگ و منحصر بفرد باشه در عین تفاوت.
از روی صدای میشه قلب و ذهن گوینده رو لمس کرد. مخصوصا وقتی چشمای شنونده بسته باشه...
از نظر جنسی، زمزمه ی یه مرد کنار گوش، گاهی از ساعت ها معاشقه قوی‌تر میتونه باشه... مثلا اگر ناله و نجوای مردونه ای از ته دل و با شهوت باشه، یا حتی لحن دستوری و ....
میشه تن سکسیِ صدا رو با تمرین به دست آورد؛ با داد حرف نزدن و آروم و با دقت ادا کردن کلمات، همینطور ضبط صدا یا نظر خواستن از یه دختر مثلا. نمیشه گفت لحن و تن صدا کاملا ارثیه...
*اکتسابی بحث دلخواهت (biggrin)
در کل موضوع تاپیک عالی بود و میشه کامل تر بشه. زن ها بیشتر شنیداری هستن و از نظر جنسی صدا خیلی مهمه... (preved)

توضیحات مفیدی بود و به برکت تاپیک افزود!
سپاس (rose)(rose)(rose)

ـــــــــــ

• 2

• 22Danny  

• عضو از 1399/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 605

• 2388

جالب و مفید بود ممنون

جالب و مفید بود ممنون

ـــــــــــ

• 1

• Raha.1616  

• عضو از 1398/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 44

این تاپیک و دوسسسس دارم

من دقیقا این فتیش رو دارم. ینی پسره کیری ترین فیس دنیا رو هم داشته باشه ولی صداش سکسی باشه من خیییییس میشم ^_^ هیچی مثل یه صدای مردونه ی بم و جذاب نمیتونه کس منو خیس کنه

ـــــــــــ

• 2

• sepideh58  

• عضو از 1390/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 960

• 5258

صدا فقط صدای خودت (biggrin) (wanking)

صدا فقط صدای خودت (biggrin) (wanking)

ـــــــــــ

• 1

خخخ

نقل از: sepideh58 صدا فقط صدای خودت (biggrin) (wanking)

کیر به روت (inlove)

ـــــــــــ

• 1

• qazedctgbplm  

• عضو از 1399/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 112

نقل از: Dawyn

نقل از: Dawyn

صدا فقط صدایِ کلاوس تو خاطرات خون آشام

الینا هم صداش خوب بود

ـــــــــــ

• 0

• qazedctgbplm  

• عضو از 1399/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 112

لامصب پس صدای معلم زبان ما رو بشنوه چی میگه مخصوصا...

لامصب پس صدای معلم زبان ما رو بشنوه چی میگه مخصوصا انگلیسی با لحجه حرف میزنه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «