داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

فتیش منی

1399/05/16

فتیش منی چیست
October 30, 2015
Guest contributions

محتوای مقاله توسط وبلاگ نویس میهمان تهیه شده است.

وبلاگ‌نویس مهمان این هفته خانم “کاترینا” از انگلستان نویسنده‌ی مطالب اروتیک هستند (نوشته‌های ایشان بر روی سایت آمازون موجود است). وی اینجاست که گفتگو کنند درمورد منی، آب‌ کیر یا هر آنچه نامش را می‌گذارید…
اگر به این موضوع علاقه‌مند باشید حتماً از محتویات وبلاگ مهمان کاترینا خوشتان خواهد آمد.

کاترینا در وبلاگش با جزئیات تمام توضیح داده است که چرا او تمایل شدید (فتیش) به آب منی دارد.

«من فتیش منی دارم: معنای این فتیش این است که:

منی: بعضی‌ها آن را دوست دارند، بعضی‌ها از آن متنفرند. شخصاً عاشق کثیف کاری‌هایی هستم که فقط یک حجم بزرگ از آب منی می‌تواند به وجود بیاورد.
جریان مایع سفید و گرمی که به سوی من جاری می‌شود دارای یک معنای بزرگ است. پیامی واضح که به من اعلام می‌کند توانسته‌ام در فراهم کردن یک لذت بزرگ برای شریک جنسی‌ام کار بی‌نقصی را انجام دهم. من عاشق این هستم که منی تقریباً روی همه جای بدنم پاشیده شود. مثلاً صورتم، سینه‌هایم یا باسنم. من عاشق خوشحالی شریک جنسی‌ام در لحظه‌ای که بار سنگین منی‌اش را بیرون می پاشد و احساس سبکی می‌کند هستم.
تجربیاتی که در زمان بلوغ داشتم می‌تواند در توضیح این مطلب که چرا بازی کردن با منی مردان اینقدر باعث تحریک جنسی من می‌شود نقش مهمی را ایفا کند. به خاطر دارم زمانی که به دبیرستان می‌رفتم درمورد این که باید آب منی را قورت دهیم یا آن را به بیرون تف کنیم مکالمه‌ای را با دوستانم داشتم و تقریباً پاسخ همه‌شان بیرون تف کردن بود. در آن زمان هر انتخاب دیگری تابو یا پایین آوردن ارزش دختر به حساب می‌آمد. اما هیچ کدام از دو انتخاب قورت دادن یا بیرون تف کردن روش مورد علاقه‌ی من در برخورد با منی مرد بعد از پایان سکس نبود. من دلم می‌خواست با منی بازی کنم و بگذارم به آرامی روی بدنم بچکد و سپس به سمت پایین روی بدنم سر بخورد. من به دفعات زیاد گذاشته‌ام مردان آبشان را روی بدن من بیاورند. بعضی از شریک‌های جنسی من با وجود این که در سکس مهارت زیادی داشته‌اند و خاطرات خوبی برایم درست کرده‌اند اما مقدار آب منی‌شان زیاد نبوده است. بعضی دیگر توانسته‌اند در پایان سکس مقدار خاطره انگیزی منی روی من بریزند. تعداد بسیار کمی از آنها نیز مثل شلنگ آتش نشانی بودند که به سمت من هدف گرفته شده بود. بهترین خاطره‌ی جنسی من در زمینه‌ی پاشیده شدن منی روی بدنم متعلق به زمانی است که سنین بین بیست تا سی‌سالگیم را می‌گذراندم. فردی که با او سکس داشتم در اواخر سی‌سالگی‌اش بود ولی در سکس مهارت بسیاری داشت. آن زمان چند هفته‌ای بود که با هم قرار می‌گذشتیم و می‌دانستم بدنش به طور طبیعی قادر به تولید مقدار بسیار زیادی آب منی است. به نظر من این که همیشه او آب خامه‌ای فوق‌العاده‌اش را داخل کاندومش می‌آورد به نوعی حرام کردن و سوء مصرف منی بود.
تا این که یک شب به او گفتم دلم می‌خواهد آبش را روی صورتم بریزد. او هم برای انجام دادن کاری که از او خواسته بودم بسیار مشتاق بود. بعد از این که کیرش را برای مدت طولانی ساک زدم، او کیرش را از دهان من بیرون آورد و به شدت مشغول جق زدن (فشار دادن آن) شد. من سرم را به عقب بردم و منتظر شدم تا او سِیلی را که با مهارت‌هایم در ساک زدن باعث آمدنش بودم را به سمت من سرازیر کند. به طور غیر ارادی چشمانم را بستم و اولین موج منی را که با پیشانی‌ام برخورد کرد را احساس کردم. با وجود این که نمی‌توانستم چشمانم را باز کنم تا جریان آب منی را در حال پاشیده شدن روی صورتم بود ببینم احساس می‌کردم که تمام چهره‌ام با آن پوشانده شده است. در آخر او با فشار دادن کیرش آخرین قطره‌های باقیمانده‌ی منی را به سمت من پاشید. بعد کیرش را با دست گرفته و مانند شلنگ تکان داد تا آخرین قطره‌ها را نیز به روی صورت من بریزد… وقتی کارش تمام شد چشمانم را باز کردم تا او را ببینم. از او خواستم تا به حمام برود و آینه‌ی کوچک جیبی مرا با خود بیاورد. دلم می‌خواست ببینم در حالی که در منی او غوطه‌ور هستم چه شکلی شده‌ام!
آینه را در فاصله‌ی چند سانتی‌متری صورتم نگه داشتم در حالی که به دقت به گندی که هر دو زده بودیم نگاه می‌کردم با تحسین به خودم خیره شدم! دلیل این که می‌گویم ما گند زده بودیم این بود که من هم برای لذت دادن به او و در آوردن آبش نقش مهمی را ایفا کرده بودم تا او بتواند مانند یک آتشفشان غیر قابل کنترل منی‌اش را بیرون بریزد!
وقتی باعث می‌شوم آب مردی بیاید احساس قدرت می‌کنم… انگار تمام قدرت در آن لحظه در دستان من است! (و البته بعدها همه‌ی آن روی بدنم پاشیده می‌شود) . وقتی می‌بینم که آخرین قطره‌های منی از یک کیر سفت آویزان است می‌فهمم که توانسته‌ام از جذابیت جنسی و توانایی‌هایم در زمینه‌ی سکس بهترین بهره‌برداری بکنم. تف کردن آب کیر یا قورت دادن آن را اصلاً دوست ندارم. به جای آن ترجیح می‌دهم در خامه‌ای که برای بیرون ریختن آن نقش مهمی داشته‌ام غوطه رو شوم. پس بگذار تا میوه‌های تلاش من از چانه‌ام به سمت پایین آویزان شده و بچکد تا سمبلی باشد برای جشن گرفتن لذت جنسی که در آن لحظه از آن بهره‌مند شده‌ام!»

منبع:
https://www.girlonthenet.com/blog/cum-fetish/

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-08-06 01:32:25 +0430 +0430

دقیقا!
یعنی دقیقا!!
یعنی چجوری بگم؟ دقیقاااا!!!

دختر باید اینجوری باشه!

2 ❤️

2020-08-06 01:55:40 +0430 +0430

وای اینقد خوب نوشته بود دلم خواااست

0 ❤️

2020-08-06 04:50:57 +0430 +0430

لامصب تمام ذهن منو نوشته بود 👍 👍 👍

0 ❤️

2020-08-10 16:00:38 +0430 +0430

منم دقیقا همینقدر عاشق ابکیرم

1 ❤️

2020-08-10 16:05:56 +0430 +0430

↩ ک ی ر کلفت
چ کونی داری بیا بکنم توش اب کیرمو بدم به خوردت

0 ❤️

2020-08-10 21:44:58 +0430 +0430

↩ amir.tehrani99
جوووووون نمیدونی چقدر هوس کردم

0 ❤️

2020-08-10 22:57:45 +0430 +0430

↩ Hastiiiixxz
قربونت برم
زن باید کیر پرست و تشنه اب کیر باشه

0 ❤️

2020-08-11 15:23:30 +0430 +0430

عاقا منم فتیش دارم 🤤

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom