فراخوان فیلم های خوب و اکشن

• Cold_Death  

• عضو از
    1397/3/31

• پست‌ها: 18

• 7

با سلام خدمت اعضای شهوانی هرچی فیلم خوب و اکشن و جالب دیدید
بگید و هرکی فیلمای جالب میخواد که ببینه بگه اسمشو بفرستم
با تشکر

من چند تا از فیلمای خوب‌که دیدم اسماشونو واستون میفرستم‌ اگه بتونید ببینید واقعل جالبن..
Red Sparrow
Cast Away 2000
Venom
Edge of Toumarrow
Papilon
سریال فوق العاده The Lost
Star Treak برای دوستداران ژانر تخیلی
Warcraft که از روی بازی محبوب دوتا ساخته شده
HardC0re Henry تنها فیلم اول شخص ساخته شده به دست بشر
Spectre
The Predator
...

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 2877

• 14138

....

حتما باید اکشن باشه

ـــــــــــ

• 0

• Cold_Death  

• عضو از 1397/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 7

..

نقل از: Lady_Ronaak حتما باید اکشن باشه

نه جالب و تاثیر گذار

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 2877

• 14138

نقل از: Cold_Death

جالب و تاثیر گذار ....

flower of war

*

drive

*

empire of the sun

*

papillon 2017

*

taxi driver

ـــــــــــ

• 0

• Cold_Death  

• عضو از 1397/3/31

• 7

مرسی

نقل از: Lady_Ronaak
جالب و تاثیر گذار ....

flower of war

*

drive

*

empire of the sun

*

papillon 2017

*

taxi driver

همرو دیدم اما بازم ممنون

ـــــــــــ

• 1

• matiis  

• عضو از 1397/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 18

john wick , atomic blonde , james bond , mission...

john wick , atomic blonde , james bond , mission impossible , heat va ... k yadam nmiad baqiash

ـــــــــــ

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...

• 0

• Cold_Death  

• عضو از 1397/3/31

• 7

..

نقل از: matiis john wick , atomic blonde , james bond , mission impossible , heat va ... k yadam nmiad baqiash

دمت گرم همرو قبلا دیدم

ـــــــــــ

• 0

• بوف_بور  

• عضو از 1396/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 202

• 956

MALENA

اگه از فیلم دیدن دنبال چیز یاد گرفتن هستین حتماً Malena رو ببینید. فوق العاده است این فیلم. احتمالا عکسش رو زیاد دیده باشید

تو دوران نوجوانی یه رفیق داشتم که مثل خودم اهل فیلم بود و هفته ای یک دوتا فیلم خوب میدیدم، فیلم خوبا! نه این فیلمای دوزاری! خلاصه این رفیقمون مجبور شد بره یه شهر دیگه با فاصله زمانی 7 تا 8 ساعت. شاید باورتون نشه اما به مدت حدود 2 سال هر ماه یا اون میومد پیش من یا من پیش اون تا یه فیلم خوب ببینیم!!( شاید خیلی از دوستان درک نکنن، اما رفیق خوب هر کاری برا رفیقش میکنه) خلاصه اینکه تو اون دوران یکی از فیلمایی که بارها دیدیمش و لذت بردیم همین فیلم بود. در مورد یه زنه که شوهرش کشته میشه و مجبور میشه تو جامعه گلیم خودش رو از آب بکشه و با نگاه های قضاوت کننده و سواستفاده کننده و... مواجه میشه و واقعا داستانش و مخصوصا آخرین دیالوگش که مربوط به یه پسر بچه است که عاشق مالنا است فوق العاده زیباست. (خیلی جلوی خودمو گرفت تا پایانش رو براتون تعریف نکنم!) یه جورایی داستانش به جامعهء ما نزدیکه. فکر کن یه زن بیوه تو جامعهء ما!!

ـــــــــــ

تفاوت دموکراسی و دیکتاتوری در این است که در اولی حکومت از مردم میترسد و در دومی مردم از حکومت!

• 1

• poyahmd  
  • عضو از 1397/9/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

فیلم خیلی از این قشنگترم هست ندیدی

من خودم پخش کنندم

اگه کسی خواست تو هر ژانری که دوست داره بگه تا بهش بهترین فیلمارو معرفی کنم (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Cold_Death  

• عضو از 1397/3/31

• 7

نقل از: بوف_بور

نقل از: بوف_بور

اگه از فیلم دیدن دنبال چیز یاد گرفتن هستین حتماً Malena رو ببینید. فوق العاده است این فیلم. احتمالا عکسش رو زیاد دیده باشید

تو دوران نوجوانی یه رفیق داشتم که مثل خودم اهل فیلم بود و هفته ای یک دوتا فیلم خوب میدیدم، فیلم خوبا! نه این فیلمای دوزاری! خلاصه این رفیقمون مجبور شد بره یه شهر دیگه با فاصله زمانی 7 تا 8 ساعت. شاید باورتون نشه اما به مدت حدود 2 سال هر ماه یا اون میومد پیش من یا من پیش اون تا یه فیلم خوب ببینیم!!( شاید خیلی از دوستان درک نکنن، اما رفیق خوب هر کاری برا رفیقش میکنه) خلاصه اینکه تو اون دوران یکی از فیلمایی که بارها دیدیمش و لذت بردیم همین فیلم بود. در مورد یه زنه که شوهرش کشته میشه و مجبور میشه تو جامعه گلیم خودش رو از آب بکشه و با نگاه های قضاوت کننده و سواستفاده کننده و... مواجه میشه و واقعا داستانش و مخصوصا آخرین دیالوگش که مربوط به یه پسر بچه است که عاشق مالنا است فوق العاده زیباست. (خیلی جلوی خودمو گرفت تا پایانش رو براتون تعریف نکنم!) یه جورایی داستانش به جامعهء ما نزدیکه. فکر کن یه زن بیوه تو جامعهء ما!!

دمت گرم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

تاپیک‌های داغ

نظرسنجی

کتگوری مورد علاقه شما در سایت های فیلم سکسی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «