فرصت یکبار زندگی

• saeid2048  

• عضو از
    1391/3/26

• پست‌ها: 99

• 215

خیلی سال پیش، جایی اواسط نوجوانی، گمان می‌کردم تمام زندگی‌ام را باید با برنامه و حساب شده پیش ببرم و همه‌ی کارهایم بر پایه‌ی عقل و منطق و عاری از ریسک باشد تا موفق شوم. تا اینکه یک شب گرم تابستانی، حوالی ۲۳ سالگی، تصادف شدیدی کردم. ماشینم به کلی مچاله شد. خودم هم یک ماهی خانه‌نشین شدم و اکثر دقایق روز را به این می‌اندیشیدم که اگر می‌مردم، بازنده‌ای تمام عیار می‌شدم. فهمیدم زندگی فرصتی است که تنها یک بار به‌ من داده شده که هر لحظه ممکن است تمام شود. پس آن همه محافظه‌کاری، دو-دو تا کردن و آهسته‌آهسته رفتن چیزی جز اتلاف وقت نبود. باید ریسک می‌کردم و دنبال دلم و آرزوهایم می‌رفتم. بله، درست است، زندگی نه برایم فرش قرمز پهن می‌کند، نه قرار است مدام با شهدی ناب کامم را شیرین کند؛ اما این روی زندگی در همه حالی هست، حتی اگر محافظه‌کار باشم؛ پس چه بهتر که خودم را غرق روابط و کارهایی بکنم که حالم را خوب می‌کنند. نتیجه هر چه که می‌خواهد، باشد. مسیر گاه از مقصد هم مهم‌تر است.

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Joodii_abot  

• عضو از 1397/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 169

• 519

خوب بود

خوب بود

ـــــــــــ

• 0

• saeid2048  
  • عضو از 1391/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 99

• 215

ممنون

نقل از: Joodii_abot خوب بود

شما همیشه نسبت به اینجانب لطف داشتید

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «