فرق بین زن های ایرانی و خارجی در سکس

سلام خوبید؟
من بارها شنیدم که خانومهای ایرانی تو سکس مثل خارجی ها نیستند..
میشه عیب ها و رفتارهای اشتباه یک خانم ایرانی در سکس بگید چیه؟
و باید چجوری باشیم تو سکس؟

ـــــــــــ

• 15

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• scharamm  

• عضو از 1393/11/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 27

مهمترین مشکل خودسانسوری است که آنهم بخاطر تربیت و...

مهمترین مشکل خودسانسوری است که آنهم بخاطر تربیت و تابو های اجتماعی و از همه مهمتر عدم توانایی مرد در ایجاد فضای اعتماد و اطمینان واقعی است.

ـــــــــــ

• 5

• Arazgh  
  • عضو از 1398/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 16

باید به فانتزی های هم احترام گذاشت توی سکس باید هر...

باید به فانتزی های هم احترام گذاشت توی سکس باید هر حرفی رو توی سکس زد تا لذت بیشتری از سکس برد باید کارهایی رو کرد که توی حالت عادی بد به نظر بیاد بازم راهنمایی خواستی بیا تلگرام @arshag67

ـــــــــــ

• 5

• حیرتزده  
  • عضو از 1397/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 361

• 289

خارجی

اول بگو منظورت از خارجی چیه؟ یک معنی خارجی یعنی بی اصالت یک معنی دیگه مثل دارو برای استعمال خارجی

ـــــــــــ

عاشق ایران

• 1

• mohsenx1990  
  • عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 15

خانومای ایرانی تو سکس راحت نیستن با وجود اینکه لخت...

خانومای ایرانی تو سکس راحت نیستن با وجود اینکه لخت هستن و دارن گاییده میشن ولی تو اون لحظه از پارتنرشون خجالت میکشن با اینکه دارن از گاییده شدن لذت میبرن ولی دوس دارن زود آب طرف بیاد تموم بشه و بره آیدی تلگرامم@mohsenx1990

ـــــــــــ

• 6

• Ali.4511  
  • عضو از 1397/11/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 5

سلام سوال خوبی کردی
اول اینکه اگر همسرت باشن قبل...

سلام سوال خوبی کردی اول اینکه اگر همسرت باشن قبل سکس حسابی غر می زنند موقع سکس هم همش منت می ذا ن ضمنا خوب ساک نمی زنند! پوزش هم عوض نمی کنند کلا موقع سکس دلشون با سکس نیست

ـــــــــــ

• 5

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 160

من یک زن جوان ایرانی هستم

با احترام بشما نویسنده تایپیک علت اینکه این حرف و می خوام بزنم حرفهایی هست که اینجا دیدم و تجربیاتی که اینجا بدست آوردم هست . مدتی اینجا فعالیت دارم قبلا هم بودم با کاربری دوستان و یا خودم در گذشته ها که میامدم گاهی داستان میخوندم بدلایلی هم دیگر زیاد فعال نبودم تا دوباره که آمدم مدتها قبل که فعال شدم و اخیرا هم برای ارتباط خواستم اینجا کسی و پیذا کنم ولی آنقدر افراد نادرست با سخنان زیبا و در ظاهر منطفی آمدند و سعی کردن بهر نحوی بتوانند مرا بهر طریقی که دوست دارند اینجا سواستفاده کنند مثلا یکی میخواست چون دوست داشت چت سکسی کند و من کفتم خیر ولی با حقه بازی مرا وادار به گفتگو کند و دیگری انقدر تلاش کرد حتی بقیمت گفتن دروغهای زیاد هر جور شده با کلک زدن شماره بگیرد و همینطور موارد دیگر که من مجبور شدم شرطی بگذارم که باز هم هرچند مزاحمت های مختلفی که بود کمتر شد ولی قطع نشد همه نیر خود را صاخب حق میدانن و متاسفانه تجربه کردم هر کسی تنها بفکر خودش هست و همه حود را فقط میبینند و انتظار هم دارند بخواسته خودشان برسنددو این وسط نفرت انگیز ترین افراد و که رفتارشان زشت هم بود کسانی بودند که انتظار دارند هرجوری رفتار کنند به حساب زرنگی خودشان میگذارند و انتظار هم نداشتند که دیگری گول خرفهاشان را نخورد و دقیق وقتی میدیدن به خواسته خود نمیرسند سعی میکنند بروند و سکوت کنند و محدد روزی دیگر ادامه دهند اما اینطوری نبوده که من هم قبولذ کنم هررقتار زشت ایشان را قبول کنم . الان هم فقط خواستم بگم اینجا اکثرا پسرهای نوجوان دروغ میگویند و سپس جوانانی که بهر دلیلی دچار مشکلاتی هستند یاد گرفتن دروع بگن و انتظار نباید داشت با ابن حجم رفنار نادرستی که هست ، خانم ها همچنان به اقایون در مجازی اعتماد کنند در حالی که تحربه های تلخی بدست میاورند ، و اینکه وفتی تعدادی بی شخصیت دنبال اذیت و مسخره بازی هستند دیگر نمیتوان انتظار داشت که بعد این خانم ها رفتار خوشایندی با دیگر افراد داشته باشند همواره رفتارها بشکل متقابل خواهد بود البته نمیگویم چون تعدادی بد هستند با همه باید بدرفتا ی کزد بلکه وقتی اینگونه باشد ذهنیت هر خانمی در مجازی خراب میشود و پیش فرض او از ابن محیط دقیقا بشکلی هست که فرد مقابل دروغگو هست و چه بسا به رفتار متقابل دست میزنند و تا زمانی که اینطور باشد باید این شرایط را هم تحمل کنند و بهتر نخواهد شد پس این دیگر مقصر خود ما هستیم که رفتار بد میکنیم اینکه بگوییم خارجی ها اینطور نیستن هم اشنباه هست چون همه جا این بیماران روانی و یا افراد نادرست وجود دارند البته گاهی در جایی کمتر یا بیشتر هست همیمن در مورد سکس نیز همین گونه هست اگر فرد مقابل درست رفتار کند دخترو زن ایرانی میتواند بهترین باشد اگر هم تصور میکنید زن خارجی قرار است به مردان ایرانی گوشه چشمی داشته باشد سخت در اشتباه هستید پس بهتر هست ابتدا خودتان را و رفتارتان را درست کنید زیرا دختران ایرانی همیشه بهترین بوده و هستند اگر پسر ایرانی بد نباشد و بد رفتار نکند دختر ایرانی هم تصمیم نمیگیرد به عمل متقابل دست بزند که البته من این را هم درست نمیدانم مکر برای فردی که خودش فردی بی ارزش باشد که همان رفتار را هم با او باید کرد .پس بیایید رفتار خود را خوب کنید تا باشما رفتار خوب داشته باشند . ببخشبد .

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 7

همش چرتو پرته منظور از زنهای خارجی پورن استار ها...

همش چرتو پرته منظور از زنهای خارجی پورن استار ها هستن همونطور که میگن مرد ها ایرانی کیرشون کوچیکه خارجی بزرگه اینا همش در مغایسه با پون استاراس که سالها تو تمرینو ورزش و‌.. هستن تا شغلشونو از دست ندن و جذاب باشن چرا سردی هم هست ولی بسته به روحیه هستش و شهوت اگه نه اشتباه بزرگه بگی ایرانی بده خارجی خوبه به من مردم اگه شغلم این بودو کل تمرکز زندگیم سکس بود و ماهی خدا تومن میدادن ی جور کون میدادم کسی طرف زن نره (dash)

ـــــــــــ

• 1

• Jurassic.D  

• عضو از 1397/7/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 306

• 140

هیچ فرقی نمیکنن،عقیده دارنده های این فانتزی زیادی...

هیچ فرقی نمیکنن،عقیده دارنده های این فانتزی زیادی پورن خارجی دیدن

ـــــــــــ

@ShapuorArdeshir گی و بی نیستم

• 1

• taktir andaz  

• عضو از 1393/3/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 429

• 88

سلام.باید نسبت به سکس کشش داشته باشید.تحریک کنید...

سلام.باید نسبت به سکس کشش داشته باشید.تحریک کنید عشوه بیاید و شیطونیتونو بالا ببرید

ـــــــــــ

احترام احترام میاره.زور هم احترام میاره.ولی این دو احترام با هم هیچوقت برابر نیستند...

• 1

• Bokonsna  
  • عضو از 1398/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 3

بیوه

با یه دختر بیوه دوست بودم ۲۲ سالش بود هفته ای دو بار میکردمش ولی هیچوقت جلوم لخت نشد . فقط شلوارش رو میکشید پایین هیچوقت نذاشت لختش کنم به زور میذاشت ممه هاش رو بخورم

ـــــــــــ

• 2

• rainyboy20  

• عضو از 1393/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 28

خب اولا این زنه که بیشتر از مرد باید تحرک سکسی...

خب اولا این زنه که بیشتر از مرد باید تحرک سکسی داشته باشه با عشوه و گفتار ، به تمیزیش بیشتر اهمیت بده تو سکس خجالت نکشه با شوهر خودش حتی محرمشه راحت باشه ، حالا آقایون هم بعضا عین لاشه افتادن تکونی هم بخودشون نمیدن ویطرفه منتظرن که زن کار رو شروع کنه و تموم کنه اینا هم فقط خالی بشن و والسلام

ـــــــــــ

خانمی برا دوستی میخوام پی ام بزارید ممنون

• 1

• amir3f3  

• عضو از 1398/5/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 2

پی وی چک کن

پی وی چک کن

ـــــــــــ

پایه سکس

• 1

• saeed-mrz  

• عضو از 1397/9/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 508

• 502

ی سوال از صاحب نظر

نقل از: lezatbebarim با احترام بشما نویسنده تایپیک علت اینکه این حرف و می خوام بزنم حرفهایی هست که اینجا دیدم و تجربیاتی که اینجا بدست آوردم هست . مدتی اینجا فعالیت دارم قبلا هم بودم با کاربری دوستان و یا خودم در گذشته ها که میامدم گاهی داستان میخوندم بدلایلی هم دیگر زیاد فعال نبودم تا دوباره که آمدم مدتها قبل که فعال شدم و اخیرا هم برای ارتباط خواستم اینجا کسی و پیذا کنم ولی آنقدر افراد نادرست با سخنان زیبا و در ظاهر منطفی آمدند و سعی کردن بهر نحوی بتوانند مرا بهر طریقی که دوست دارند اینجا سواستفاده کنند مثلا یکی میخواست چون دوست داشت چت سکسی کند و من کفتم خیر ولی با حقه بازی مرا وادار به گفتگو کند و دیگری انقدر تلاش کرد حتی بقیمت گفتن دروغهای زیاد هر جور شده با کلک زدن شماره بگیرد و همینطور موارد دیگر که من مجبور شدم شرطی بگذارم که باز هم هرچند مزاحمت های مختلفی که بود کمتر شد ولی قطع نشد همه نیر خود را صاخب حق میدانن و متاسفانه تجربه کردم هر کسی تنها بفکر خودش هست و همه حود را فقط میبینند و انتظار هم دارند بخواسته خودشان برسنددو این وسط نفرت انگیز ترین افراد و که رفتارشان زشت هم بود کسانی بودند که انتظار دارند هرجوری رفتار کنند به حساب زرنگی خودشان میگذارند و انتظار هم نداشتند که دیگری گول خرفهاشان را نخورد و دقیق وقتی میدیدن به خواسته خود نمیرسند سعی میکنند بروند و سکوت کنند و محدد روزی دیگر ادامه دهند اما اینطوری نبوده که من هم قبولذ کنم هررقتار زشت ایشان را قبول کنم . الان هم فقط خواستم بگم اینجا اکثرا پسرهای نوجوان دروغ میگویند و سپس جوانانی که بهر دلیلی دچار مشکلاتی هستند یاد گرفتن دروع بگن و انتظار نباید داشت با ابن حجم رفنار نادرستی که هست ، خانم ها همچنان به اقایون در مجازی اعتماد کنند در حالی که تحربه های تلخی بدست میاورند ، و اینکه وفتی تعدادی بی شخصیت دنبال اذیت و مسخره بازی هستند دیگر نمیتوان انتظار داشت که بعد این خانم ها رفتار خوشایندی با دیگر افراد داشته باشند همواره رفتارها بشکل متقابل خواهد بود البته نمیگویم چون تعدادی بد هستند با همه باید بدرفتا ی کزد بلکه وقتی اینگونه باشد ذهنیت هر خانمی در مجازی خراب میشود و پیش فرض او از ابن محیط دقیقا بشکلی هست که فرد مقابل دروغگو هست و چه بسا به رفتار متقابل دست میزنند و تا زمانی که اینطور باشد باید این شرایط را هم تحمل کنند و بهتر نخواهد شد پس این دیگر مقصر خود ما هستیم که رفتار بد میکنیم اینکه بگوییم خارجی ها اینطور نیستن هم اشنباه هست چون همه جا این بیماران روانی و یا افراد نادرست وجود دارند البته گاهی در جایی کمتر یا بیشتر هست همیمن در مورد سکس نیز همین گونه هست اگر فرد مقابل درست رفتار کند دخترو زن ایرانی میتواند بهترین باشد اگر هم تصور میکنید زن خارجی قرار است به مردان ایرانی گوشه چشمی داشته باشد سخت در اشتباه هستید پس بهتر هست ابتدا خودتان را و رفتارتان را درست کنید زیرا دختران ایرانی همیشه بهترین بوده و هستند اگر پسر ایرانی بد نباشد و بد رفتار نکند دختر ایرانی هم تصمیم نمیگیرد به عمل متقابل دست بزند که البته من این را هم درست نمیدانم مکر برای فردی که خودش فردی بی ارزش باشد که همان رفتار را هم با او باید کرد .پس بیایید رفتار خود را خوب کنید تا باشما رفتار خوب داشته باشند . ببخشبد .

تو خودت پروفایلی که نوشته بودی عایا صداقتی که تو امضا بهش اشاره کردی بود؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 1

• farhadroshanayi  

• عضو از 1397/11/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 219

• 268

مرسی خوبم
و اما به حرف دیگران توجه نکنید و سعی...

مرسی خوبم و اما به حرف دیگران توجه نکنید و سعی کنید لذت ببرید از سکستون تو هیچ کاری؛تاکید میکنم از دیگران تقلید نکنید و خودتون باشید بویژه تو سکس.چرا ک پارتنرتون حس تصنعی بودن رابطه بهش دست میده و هیچ کدوم لذت آنچنانی نخواهید برد

ـــــــــــ

• 1

• Amiro2247  
  • عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 8

سرد مزاجی
بلد نبودن سکس کردن
خود ارضایی مردان...

سرد مزاجی بلد نبودن سکس کردن خود ارضایی مردان (زود ازالی)

ـــــــــــ

• 1

• روزبه66  
  • عضو از 1397/9/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 21

به ایرانی یا غیر ایرانی بودن ربطی نداره
وقتی دو...

به ایرانی یا غیر ایرانی بودن ربطی نداره وقتی دو طرف برای رفع تکلیف یا راضی کردن وجدان خودشون که الان با شوهرم سکس کردم یا الان زنمو کردم، سکس می کنن، توقع سکس با کیفیت رو نمیشه داشت سکس که فقط خود عملیات جنسی نیست! نه زن ها این رو خوب درک می کنن نه حتی مردها

ـــــــــــ

• 1

• moj7878  

• عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 120

• 2422

کاملا حرفاتون اشتباست

ایرانی و خارجی ...

کاملا حرفاتون اشتباست

ایرانی و خارجی نداره

احساسات ربطی به این چیزا نداره

ـــــــــــ

• 6

• esimoein96  
  • عضو از 1398/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 71

ببینید این یه فکر اشتباهه مندیه متاهلم بارها...

ببینید این یه فکر اشتباهه مندیه متاهلم بارها ازهمسرم که سنش کمه درخواست کردم تا توی رابطمون تغییر ایجاد کنیم اما هیچ واکنشی نداره چون حس سکسی اون کمه ولی در مقابل دوس زن خودم خیلی پویا هست و خیلی های لذت بخشی انجام میده پس هر چیزی به کشش طرف مقابل بستگی داره زن من حتی یه ساک ساده هم نمیزنه

ـــــــــــ

• 1

• Big20  

• عضو از 1397/6/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 20

از اونا که کلی خارجی کردن بپرس!!!

اولا که اگه حرف زدن بگو چنتا خارجی کردی تا حالا؟ دوما کدوم خارجی به تو پا میده؟؟ بعدش که دلت خنک شد بشین حال کن با خودت

ولی فکر کنم منظور اینه که دخترای ایرانی راجب سکس تجربه ندارن ، اکتیو نیستن و همه چیزو راجب سکس مورد علاقت باید بهشون یاد بدی و این یکم سخته مخصوصا واسه سر سنگین بودن یه خانوم ایرانی که کارو واسه مردا سخت میکنه و خیلی وقتا هم زود قضاوت میکنن خیلیا و نمیذارن مرد به لذتی که میخواد برسه از اونور دخترای خارجی مثل مردا گاهی میپرن رو مرد! گاهی شروع کننده اونان و گاهی خشنن البته تو فیلما من دیدم با خارجی جماعت هم در حد چت تو دی ام اینستا بوده و اینارو من واقعا نمیدونم٫

ـــــــــــ

دهنتو باز کنی سطح شعورت معلوم میشه

• 2

هیچی کوس ایرانی نمیشه باید بلد باشی چجوری حال...

هیچی کوس ایرانی نمیشه باید بلد باشی چجوری حال بیاریش

ـــــــــــ

اگه دیدی چیزی نمیگم و تو فکرم بدون تو فکر کوس و کونتم

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «