فرورديني هاي مغرور (همزادياب)

سلام نميدونم چرا همش يكي دو روز دير ميرسم،
خب طبق روال اول هر ماه تاپيك همزادياب ايجاد شد تا اونا كه تو يه روز دنيا اومدن همزاد خودشونو پيدا كنن!
پ.ن: در مورد عنوان تاپيك هم عرض شود كه تا اونجا كه من ميدونم فروردينيا به مغرور بودن معروفن، به كسي برنخوره خلاصه

ـــــــــــ

اگر برای ابد
هوای دیدن تو
نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• W1990i  

• عضو از 1399/1/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 3

OK

منم

(rose)

ـــــــــــ

• 1

• amir_teh@  
  • عضو از 1398/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 10

۱۸ام

۱۸ام

ـــــــــــ

• 2

• imanariana  

• عضو از 1393/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 3

همه ی فروردینی ها

منم 18 فروردین هستم

ـــــــــــ

• 2

نوزده فروردین

نوزده فروردین

ـــــــــــ

• 1

• jojo zan jende  
  • عضو از 1393/9/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 20

منم

۲۰فروردین

ـــــــــــ

@

• 0

• بابولی  

• عضو از 1392/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 15

من

من دوم فروردین هستم مغرورم هستم

ـــــــــــ

• 0

• بابولی  

• عضو از 1392/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 15

من

من دوم فروردین هستم مغرورم هستم

ـــــــــــ

• 0

• gooydamar  
  • عضو از 1393/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 628

• 223

س

دهم نبود .

مشخصات کلی متولدین فروردین

فروردین یعنی نوزاد طبیعت نماد فروردین ماه: بره عنصر وجود فروردین : آتش شعار فروردین ماهی : من هستم سنگ خوش یمن فروردینی : الماس سیاره فروردین ماه : مریخ فلز وجود فروردین ماه : آهن شخصیت فروردین ماه : کاردینال رنگ محبوب فروردین : زرد الهام پذیر فعال و پیشرو * راهنمای ایده آلیست

متولد فروردین :

پر انرژی ، اهل کشمکش و ستیز ، سالم و پرقدرت ، خودخواه، گاهی یاغی ، بی ریا ، گاهی خشک و یک دنده ، مخالف دوز و کلک ، در باطن ضعیف تر از ظاهر است ، مددکار ، پرجنب و جوش ، فعال ، عجول ، رک و بی پروا ، زود عکس العمل نشان می دهد، لایق و کاردان ، عاشق قدرت ، بی صبر و طاقت ، قادر است مدتها تنها باشد ، اهل امر و نهی ، طراح ، اهل هیجان ، حادثه جو ، پرتوقع ، ریاست ماب ، با اعتماد به نفس ، متولد فروردین سازنده ، به گذشته فکر نمیکند ، جوانتر از سنش ، شایسته ، ماجراجو ، روشنفکر ، دقیق ، اشتباه خود را نمی پذیرد ، با مدیریت عالی ، متنفر از مداخله دیگران ، فعال و جنجالی ، با شهامت ، با مطالعه ، هوشیار و زرنگ ، صاحب عقیده ، مبتکر ، مقتدر ، اهل بخشش ،اهل تنوع ، با حس مسئولیت ، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی ، هوشمند.

متولد مرد فروردین

باحال و رک و راست، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاست طلب، هرگز به گذشته فکر نمیکند، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش به نظر می رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است. متولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند. اگر از سه و چهارده سالگی به سلامت عبور کنند، تا سال عمر خواهند کرد. اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک است . متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند. این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن که همت خود رابه مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند. گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد. این افراد بهتر است از نزدیک شدن به آب رونده و تند، پرهیز کنند. از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار است .

متولد زن فروردین

او بیش از هر زن دیگری در دنیا میتواند بدون مرد زندگی کند. دارای قابلیتهای زیادی است بطوریکه تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. خوش بین است و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل می باشد. عصبانیتهایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی میباشد. متولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان کمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند. اغلب در ابتدای زندگی با مشکلاتی مواجه خواهند بود، اما به ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود. اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند. خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند. اغلب اینان دارای همسری با کمال و صاحب قدرت می‎شوند . متولدین زن این ماه اغلب در خانه‎داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎کنند و طالب رضایت شوهر هستند. اینان اغلب شاکر و خوش قلب هستند. اما برای کسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از کفران نعمت پرهیز کنند. این افراد طبعی گرم و خشک دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند. هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راستگو باشند، زیرا دروغ به آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباس های‌ روشن و سنگ عقیق هستند .

ـــــــــــ

شیرینی یکبار پیروزی به تلخی صد بار شکست می‌ارزد.

• 0

• gooydamar  
  • عضو از 1393/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 628

• 223

س

ـــــــــــ

شیرینی یکبار پیروزی به تلخی صد بار شکست می‌ارزد.

• 0

• Z.R.M  

• عضو از 1397/4/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 60

من هم فروردینی هستم

من متولد دهم فروردین هستم، هر کسی متولد این روز هست بگه باهم آشنا بشیم و راجع به تمایلات جنسی مون بیشتر حرف بزنیم

ـــــــــــ

M.R.Z

• 0

• Z.R.M  

• عضو از 1397/4/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 60

من هستم

نقل از: gooydamar **دهم نبود . ** **مشخصات کلی متولدین فروردین** فروردین یعنی نوزاد طبیعت نماد فروردین ماه: بره عنصر وجود فروردین : آتش شعار فروردین ماهی : من هستم سنگ خوش یمن فروردینی : الماس سیاره فروردین ماه : مریخ فلز وجود فروردین ماه : آهن شخصیت فروردین ماه : کاردینال رنگ محبوب فروردین : زرد * الهام پذیر * فعال و پیشرو * راهنمای ایده آلیست **متولد فروردین :** پر انرژی ، اهل کشمکش و ستیز ، سالم و پرقدرت ، خودخواه، گاهی یاغی ، بی ریا ، گاهی خشک و یک دنده ، مخالف دوز و کلک ، در باطن ضعیف تر از ظاهر است ، مددکار ، پرجنب و جوش ، فعال ، عجول ، رک و بی پروا ، زود عکس العمل نشان می دهد، لایق و کاردان ، عاشق قدرت ، بی صبر و طاقت ، قادر است مدتها تنها باشد ، اهل امر و نهی ، طراح ، اهل هیجان ، حادثه جو ، پرتوقع ، ریاست ماب ، با اعتماد به نفس ، متولد فروردین سازنده ، به گذشته فکر نمیکند ، جوانتر از سنش ، شایسته ، ماجراجو ، روشنفکر ، دقیق ، اشتباه خود را نمی پذیرد ، با مدیریت عالی ، متنفر از مداخله دیگران ، فعال و جنجالی ، با شهامت ، با مطالعه ، هوشیار و زرنگ ، صاحب عقیده ، مبتکر ، مقتدر ، اهل بخشش ،اهل تنوع ، با حس مسئولیت ، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی ، هوشمند. **متولد مرد فروردین** باحال و رک و راست، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاست طلب، هرگز به گذشته فکر نمیکند، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش به نظر می رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است. متولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند. اگر از سه و چهارده سالگی به سلامت عبور کنند، تا سال عمر خواهند کرد. اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک است . متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند. این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن که همت خود رابه مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند. گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد. این افراد بهتر است از نزدیک شدن به آب رونده و تند، پرهیز کنند. از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار است . **متولد زن فروردین** او بیش از هر زن دیگری در دنیا میتواند بدون مرد زندگی کند. دارای قابلیتهای زیادی است بطوریکه تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. خوش بین است و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل می باشد. عصبانیتهایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی میباشد. متولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان کمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند. اغلب در ابتدای زندگی با مشکلاتی مواجه خواهند بود، اما به ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود. اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند. خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند. اغلب اینان دارای همسری با کمال و صاحب قدرت می‎شوند . متولدین زن این ماه اغلب در خانه‎داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎کنند و طالب رضایت شوهر هستند. اینان اغلب شاکر و خوش قلب هستند. اما برای کسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از کفران نعمت پرهیز کنند. این افراد طبعی گرم و خشک دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند. هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راستگو باشند، زیرا دروغ به آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباس های‌ روشن و سنگ عقیق هستند .

من هم متولد دهم فروردین هستم

ـــــــــــ

M.R.Z

• 1

• Mosio.mfm  

• عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

من یک فروردینم

من یک فروردینم

ـــــــــــ

• 0

• Saeidpr  
  • عضو از 1398/11/25

• 36

20فروردین

بیست فروردینم

ـــــــــــ

تبادل شماره جنده و صیغه پی وی

• 0

• rezamq  
  • عضو از 1395/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

۳۱ فروردین :)

۳۱ فروردین هستم بنده :)

ـــــــــــ

• 0

• gh_iman1996  

• عضو از 1397/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 9

منم ۷ ام

۷ فروردین

ـــــــــــ

• 0

• zojmfm32  
  • عضو از 1398/8/20

من دوم فروردینم

دنبال زوج هستم که خشن دوس داشته باشن و هر دوشون باهم بکنم آخرین سکسم خیلی حال داد

ـــــــــــ

• 0

• keyvan1359  

• عضو از 1398/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 309

• 129

9 فروردین (wanking) (erection) (rose) حشرررری

9 فروردین (wanking) (erection) (rose) حشرررری

ـــــــــــ

• 0

• Soheil242  
  • عضو از 1399/1/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 2

سلام

من ۲۰ فروردینم (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Dr_pastill  
  • عضو از 1396/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 41

21 تهران

30 ام

ـــــــــــ

• 0

• Hamedi1357  
  • عضو از 1397/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

پاسخ

منم پنجمی ام همه فروردینیا

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با توجه به تحریم‌های شدیدی که با آمدن ترامپ برای ایران وضع شد، با انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور آمریکا، موافق هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «