داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

فوت فیتیش از زبان زنی که این فتیش رو داره

1396/06/03“پاهامو پدیکور کرد و با این کارا عاشق همدیگه شدیم و الان هم نامزدیم.”

مونا ولز (Mona Wales)، 29 ساله، یه ارباب به تمام معنا تو فیتش پا هستش و مجموعه فیتیش های پای اون رو میتونین تو وبسایت Kink تماشا کنین. تو این مقاله، مونا بهتون میگه که چه جوری با نامزدش که اونم عاشق فیتش پا هستش آشنا شد، چرا به نظرش فوت جاب (foot jobs) بهتر از پیلاتیس (Pilates) عمل میکنه و از علاقه اش به کفش های تابستانی براتون میگه.

من قبلا تو یه شرکت گرافیکی کار میکردم، ولی احساسم بهم میگفت که آدم بدبختی هستم چون که همش رئیس بازی در میاوردم و برای اینکه اطرافیانم رو خوشحال کنم مجبور بودم یه پروژه رو هزار بار انجام بدم، به همین خاطر تصمیم گرفتم دنبال یه کار تازه بگردم و رفتم سراغ وب سایت Craigslist و اونجا یه آگهی دیدم که نوشته بود: “به یه ارباب خانوم نیازمندیم، همراه با آموزش” منم به هوس های درونیم جواب دادم و باهاشون تماس گرفتم، چرا که فکر میکردم با این کار جدی، از این زندگی دنیوی که دارم خلاص میشم. بعدا فهمیدم که تو این کار چقدر آدم موفقی هستم و چقدر به این کار علاقه دارم و دیگه هیچ وقت دنبال گذشتم نرفتم.

در نقش یه ارباب، شما خیلی راحت میتونین به اهمیت فیتیش پا پی ببرین، ولی معمولا تو جامعه به هزار دلیل نامعلوم کسی بهتون نمیگه که از پاهای شما چی میخواد. من خودم به شخصه تو زندگی خصوصی خودم علاقه ای به فیتیش پا نداشتم، ولی وقتی فهمیدم که همین پاها چقدر با ارزش هستن و من دارم با همین پاها دنبال معدن طلا میگردم، تصمیم گرفتم که بهشون بیشتر توجه کنم. تو یه جلسه فیتیش پا معمولی شما پاهاتون رو در اختیار یکی قرار میدین که باهاشون بازی کنه، بمالدشون، لیسشون بزنه، تو دستش اونارو نگه داره و اونارو پرستش و تحسین کنه. تنها کاری هم که لازمه انجام بدین اینکه به کسی که حس میکنین علاقه داره، پیشنهاد بدین تا با پاهاتون بازی کنه. البته فیتیش پا عمیق تر و گسترده تر از این حرفاس که بهتون گفتم و اینقدر ها هم ساده نیست. شریک جنسی که من الان باهاش هستم، از اوناس که بهش میگم “همه کاره”. پاهای کثیف، پاهای تمیز، پاهای خوشگل، پاهای زشت، جوراب، کفش های کتونی، ساده و خلاصه هر چیزی که با پا در ارتباط باشه، براش تحریک کننده به حساب میاد؛ و مثل همه فعالیت های سکسی، فقط با خواستن، توضیح دادن و صحبت کردن هستش که تو این زمینه هم میتونین مهارت کسب کنین.تو دنیای فیتیش های BDSM (مازوخیستی و سادیسمی به همراه ارباب و برده) مردایی که فیتیش پا دارن، کمی خجالتی هستن که به نظر من غیر منطقی هستش و از طرفی هم از سکس کمی احساس ترس دارن. در حالیکه دسترسی به پا خیلی راحت تر از صورت و کیر و کوس هستش. لازم نیست حتما ارتباط چشمی داشته باشین و میتونین با پاهای طرف مقابل تو دنیای خودتون بازی کنین و بر روی این بخش های حساس متمرکز بشین. وقتی که شما با کسی سکس میکنین اون شروع میکنه به آه و ناله کردن، ولی اگه پاهاشو به هم نپیچه شما متوجه میشین که یه جای کارتون میلنگه، ولی وقتی که شما دارین فیتیش پا انجام میدین طرف مقابل فقط نگاه میکنه تا روند انجام کار رو ارزیابی کنه و این کار تا اونجایی پیش میره که شما حتی میتونین رو پا های طرف مقابل ارضا بشین.

گاهی وقتا حتی بدون اینکه خود ما متوجه این امر بشیم، فیتیش پا داریم. بنظر من 90 درصد زنایی که زیاد کفش میخرن، فیتیش پا دارن؛ اگه شما بطور مداوم کفش میخرین و وقتی بهشون نگاه میکنین لذت میبرین، اگه همشون رو تو یه خط میچینین و با این کار احساس بهتری بهتون دست میده، میشه گفت که شما فیتیش پا دارین! اگه با کفش هاتون روابط ناسالمی دارین، پس فیتیش پا دارین!

من نمیخوام براتون از استاندارد های زیبایی پا بگم چون همه مون به نوعی ازش بهره بردیم. واقعیت اینکه حتی اگه به نظر خودتون شما زشت ترین، صاف ترین، بزرگترین، مو دارترین پا رو حتی با چنتا میخچه هم داشته باشین، مطمئن باشین بازم کسایی هستن که ازشون خوششون میاد. افراد ممکنه از هر چیزی و هر نوعی که باشه خوششون بیاد ولی در حالت عمومی پاهایی که نازکتر هستند و قوس بیشتری دارن و کاملا هم صاف نیستن، از محبوبیت بیشتری برخوردارن. مردا از کمی چروک در بخش پشتی پا خوششون میاد و معمولا انگشت های صاف و کشیده رو بیشتر دوست دارن. همه این چیزهایی که براتون گفتم از ویژگیهای یک پای زیبا هستن. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که رنگ لاک قرمز برای انگشت های پا برای مردایی که فیتیش دارن مورد علاقه ترین رنگ هستش. البته اینم بگم که معمولا مردا از انگشتهای پای مانیکور شده به سبک فرانسوری متنفرن.

برای اینکه بتونین تشخیص بدین که یه نفر فیتیش پا داره یا نه، کافیه پاهاتون رو از کفش دربیارین و روی میز یا مبل قرار بدین، اگه طرف مقابل از این کار شما ناراحت بشه و بگه چقدر عادت بدی داری، میتونین متوجه بشین که احتمالا فرد عاری از فیتیش پا هستش. ولی اگه به پاهاتون نگاه کنه و تحریک بشه، میشه گفت که فیتیش پا داره. من الان به جایی رسیدم که اگه مردی فیتیش پا نداشته باشه اصلا باهاش قرار نمیزارم، به زنای دیگه هم پیشنهاد میکنم که با مردایی دوست بشن که فیتیش پا دارن چرا که به راحت ترین روش ممکن میتونین اختلافات فی ما بین رو حل و فصل کنین. هر موقع که اختلافی بین من و دوست پسرم به وجود بیاد، سریع پاهامو در میارم و جلوی چشاش میزارم روی میز، که باعث تحریک اون میشه و قضیه به این سادگی فیصله پیدا میکنه. این کار معادل اینکه بشینین رو زانوهاتون و براش ساک بزنین، تازه این روش خیلی راحت تر از اینکه بهش بگین: “بدلیل اینکه من عالی هستم من رو ببخش.”دفعه اول که پارتنرم رو دیدم، تو سانفرانسیسکو بود که سگم رو برای گردش بیرون برده بودم. بهش گفتم که من باید الان برم پدیکور کنم، چرا که برا فردا یه قرار پورن آنلاین در رابطه با پا دارم. خودم میدونستم که دوست داره چی بهم بگه و آخرشم گفت: “خودم میام و پاهاتو برات پدیکور میکنم.” فرداش یه ساندویچ برام خریده بود و با کلی تجهیزات اومد و من رو پدیکور کرد و به این ترتیب بود که ما عاشق همدیگه شدیم و الان هم نامزد کردیم.

تو زندگی شخصی خودم کفش های واقعا راحتی میپوشم و اینطور نیست که همیشه پاشنه بلند بپوشم، چرا که پاهامو دوست دارم و میخوام که قوس و شکل پاهام حفظ بشه. ولی وقتیکه میخوایین همین قوس پا رو به بقیه نشون بدین، کفش های پاشنه بلند میتونن بهترین انتخاب به حساب بیان. کسایی که عاشق پاهای کوچیک هستن، کفش های کتونی رو بیشتر میپسندن، من یه مشتری دارم که با همین دلیل عاشق کفش های کتونی هستش. مردم کلی برام کفش میخرن، ولی بدلیل اینکه من آدم تجمل گرایی نیستم، اغلب این کفش ها رو هدیه میدم. چون که دوست ندارم خیلی وسایل داشته باشم و حس خوبی بهم نمیده. تو زندگی شخصی خودم، کلا سه جفت کفش دارم، یه جفت پوتین Doc Martens یه جفت کفش تابستونی و یه جفت کفش پاشنه بند مارک Louboutins.

من عاشق کفش های تابستونی (Crocs) هستم. چرا که بنظر خودم این نوع کفش ها بهترین نوع کفش برای حفظ سلامتی پا تو موقعیت های غیر سکسی هستن. راحت و قابل قبول هستن و هر چیزی که از یه کفش انتظار دارین رو دارن. خیلی راحت و قابل شستشو هستن و با پوشیدنشون میتونین به دنیا بگین که “تو روحت”. اگرم جایی میرین که مشتاقای پا زیاد هستن بهترین راه، پوشیدن همین کفش هاست، چرا که تو اونا پاهاتون دیگه دیده نمیشن و در نتیجه کسی هم بهشون نگاه نمیکنه. قیافه جالبی هم ندارن و تحریک برانگیز نیستن. با همین دلایلی که براتون گفتم من خودم هر جا برم از اونا استفاده میکنم. از کفش های Birkenstocks متنفرم. البته یه بار یه فیلم با نام “گناه عمومی (public disgrace)” برای وب سایت Kink با همین کفش ها ضبط کردیم که کلی خجالت کشیدم، کلی عرق میکنن و تمیز هم نمیشن.

جوراب رو میشه لباس زیر پا دونست. جوراب های زنانه ساق بلند و ساق کوتاه معمولا بوی پا میدن، چونکه وقتی اینارو میپوشین پا نمیتونه نفس بکشه و در نتیجه عرق پا رو به خودشون میگیرن و از جوراب های معمولی هم بوی بدتری دارن. جوراب شلواری ها برای کسایی که تو کار فیتیش پا هستن میتونن بهترین گزینه باشن چرا که پستی و بلندی های پا رو برجسته میکنن و وقتی حتی درشون بیارین هم شکل پا رو بخودشون میگیرن.

بهترین کرمی که میتونین برای پاهاتون استفاده کنین، مارک Burt’s Bees salve هستش. اول از این کرم به پاهاتون بزنین و بعد جوراباتون رو بپوشین و بخوابین. تو بلند مدت هرچی پینه تو پاهاتون باشه از بین میره. یکی دیگه از چیز هایی که خیلی خوب جواب میده (چون ماها همشون رو تست میکنیم) روغن ضد شاخی شدن پوست هستش که میتونین از لوازم آرایشی فروشی ها تهیه کنین و به پاهاتون بزنین ولی به مدت طولانی رو پاهاتون نگهش ندارین چرا که میتونه به پوست شما آسیب بزنه.

یکی از چیز هایی که تو این مدت من یاد گرفت اینکه باید عضلات میانی و درونی تون رو تقویت کنین. وقتی که دارین فوت جاب انجام میدین، بطور مداوم و گاهی حتی تا ساعت ها پاهاتون رو بالا پایین میبرین. در واقع فوت جوب فرایند خود ارضایی به وسیله پاهای شما هستش، بدین ترتیب که وقتی شما پاهاتونو رو کنار هم قرار میدین بین خمیدگی های اونا شکافی ایجاد میشه که نقش کوس رو بازی میکنه. لازمه این کار هم اینکه عضلات شما اونقدر قوی باشن که بتونین بدنتون رو تو اون حالت نگه دارین و کیر طرف مقابل رو تحریک کنین. روش راحت انجام این کار این هستش که شما، رو یه صندلی بشینین و اون روی زمین بخوابه. یا میتونین روی زمین بخوابین و پاهاتون رو بهش بدین که اونارو بکنه. من بدلیل اینکه زیاد فوت جاب انجام میدم، به همین دلیل عضلاتم به اندازه کافی قوی شدن که نیازی به تمرین و ورزش نداشته باشم. ولی بدلیل اینکه من با این کار زندگی میگذرونم، نمیتونم بیخیال ورزش شم. دوست دارم همیشه شکمی صاف و تخت داشته باشم.

یه چیز دیگه هم که لازمه بدونین، حفظ امنیت و سلامتی هستش. روی پاها قارچ هایی وجود داره که وقتی دهنتون رو روی پاها قرار میدین و شروع میکنین به خوردنشون، این قارچ ها و سایر عفونت ها میتونین تو مخاط دهن شما حل بشن و وارد بدنتون بشن. درسته که هیچ وقت این اتفاق برای من نیافته، ولی خب نباید احتمالش رو نادیده گرفت. میخوام اینو بهتون بگم که نمیتونین پاهاتون رو هر کجا که خواستین قرار بدین و عواقبش رو نادیده بگیرین. یکی از مهمترین مزیت های کاندوم این هستش که حتی روی پا میشه ازش استفاده کرد و هرموقع که احساس کردین به بعضی چیزا شک میکنین، بهتره که از کاندوم استفاده کنین.

منبع

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-13 17:24:35 +0430 +0430

خیلی عالی بود اطلاعات خوبی رو دادین مخصوصا برای کسایی که فتیش پا دوس دارن

0 ❤️

2020-07-13 18:43:44 +0430 +0430

عالی
من که از دیدن پاهای تراشیده و لاغر همراه با ساپورت ، بی نهایت لذت میبرم و گاهی هم واقعأ ارضا میشم

2 ❤️

2020-07-14 17:51:47 +0430 +0430

چرا پا گیرم نمیاد؟

0 ❤️

2020-07-15 12:16:30 +0430 +0430

اوووووف من عاشق پاهای خوشگل و خوردنی و خوشتراش دخترای خوشگلم،تک تک انگشتاشونو میک میزنم و میلیسم،و دوس دارم با پاهاشون برام فوتجاب کنن،البته نه هر پایی،فقط یکسری پاهای خاص که کم گیر میاد

0 ❤️

2020-07-20 03:20:22 +0430 +0430

زن زندگی همینه

0 ❤️‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom