فکر نمیکردم به زندگی انقدر علاقه داشته باشم

خبر کرونا که چهل روز قبل امارش به دستم رسید و بهم گفتن مواظب باش ولی خب جدی نگرفته بودم اما الان مث چییییی میترسمممم محلول ضد عفونی و ماسکم هیچ جا پیدا نمیشن نمیدونم تو زندگیم چه لذتی بردم که انقدر جون دوستم اخه هیچ جوره لذت خاصی نبردمممم نمیدونم چمهههه واکنش شما به این اوضاع چی بود؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Mr.sex.791  
  • عضو از 1398/9/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 34

من که به تخمم نیست ته تهش میمیریم از این زندگی...

من که به تخمم نیست ته تهش میمیریم از این زندگی راحت میشیم زندگی بدون عشق زندگی بدون پول اصلا معنی نداره این دوتا خیلی مهمه نباشه زندگی پوچه.

ـــــــــــ

• 4

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1910

• 20343

بابالایی موفقم

بابالایی موفقم

ـــــــــــ

دوست دارم برگردم بچه بشم !میشه!

• 1

بیخیال آجی همه اینجورین ... منم دیگه به تخمم...

بیخیال آجی همه اینجورین ... منم دیگه به تخمم نیس علائمش اینه: توضیحات کامل علائم کرونا:

۱)سیستمیک: تب و احساس خستگی مفرط ۲)تنفسی: آبریزش بینی، عطسه، گلو درد، سرفه خشک، تنفس کوتاه و مقطعی و تند ۳)کلیه‌ها: کاهش عملکرد(کاهش حجم ادرار یا تعداد دفعات دفع) ۴)روده‌ای: اسهال ۵)سیستم گردش خون: کاهش تعداد گلبولهای سفید

نهایتا در مقایسه با آنفلوانزا دارای علائم مشترک ، و متفاوت در بروز اسهال و تنگی نفس شدید است

ـــــــــــ

• 1

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 3705

داداش بهت پیشنهاد می کنم غذای طبع گرم بخوری تا...

داداش بهت پیشنهاد می کنم غذای طبع گرم بخوری تا سیستم ایمنی بدنت قوی بشه خدارو چه دیدی شاید همین کار بدنتو در برابر کرونا مقاوم کنه.

ـــــــــــ

br>

• 2

• Mmmmmmmkkkkkkk  

• عضو از 1398/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 76

• 71

نقل از: Ado_Den_Haag

نقل از: Ado_Den_Haag داداش بهت پیشنهاد می کنم غذای طبع گرم بخوری تا سیستم ایمنی بدنتو قوی بشه خدارو چه دیدی شاید همین کار بدنتو در برابر کرونا مقاوم کنه.

ابجیم (rolling) هیچ نظری درباره درمانش ندارم چون ویروس هایی مثل این نوع ویروس و ابولا و اچ ای وی دائما در حال تغییرن

ـــــــــــ

• 0

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• 3705

نقل از: Mmmmmmmkkkkkkk

نقل از: Ado_Den_Haag داداش بهت پیشنهاد می کنم غذای طبع گرم بخوری تا سیستم ایمنی بدنتو قوی بشه خدارو چه دیدی شاید همین کار بدنتو در برابر کرونا مقاوم کنه.
ابجیم (rolling) هیچ نظری درباره درمانش ندارم چون ویروس هایی مثل این نوع ویروس و ابولا و اچ ای وی دائما در حال تغییرن

منم نگفتم این درمانشه بالاخره این یه جنگه بین کرونا و بدنمون اگه بدن ما ضعیف باشه بهتره یا قوی باشه؟

ـــــــــــ

br>

• 1

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5639

• 7502

جای نگرانی نیس نترسید تهش میمیریم

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 1

• Mmmmmmmkkkkkkk  

• عضو از 1398/10/29

• 71

منم نگفتم این درمانشه بالاخره این یه جنگه بین کرونا و بدنمون اگه بدن ما ضعیف باشه بهتره یا قوی باشه؟

به این اعتقاد دارم ولی طبع گرم و سرد رو شک دارم حقیقتا

ـــــــــــ

• 0

• Mmmmmmmkkkkkkk  

• عضو از 1398/10/29

• 71

ـــــــــــ

• 0

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• 3705

حقیقت داره غذاهایی که طبع گرم داره سیستم ایمنی بدنو تا حدودی تقویت می‌کنه.

ـــــــــــ

br>

• 1

• Raptor1  

• عضو از 1398/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 262

• 273

1

درمانی هم نداره لامصب چون آنتی ژن هاش مرتب عوض میشه و نمیشه براش یه آنتی کور ثابت پیدا کرد . احتمالا به گا رفتیم . به نظرم با گاز co بمیریم بهتر باشه (cool)

ـــــــــــ

• 1

خودم بگیرم به ی ورمم نیست
فقط برای پسرم میترسم

خودم بگیرم به ی ورمم نیست فقط برای پسرم میترسم

ـــــــــــ

غریبگی نکن / نکن غریبگی پسرم / اینجا خاور میانه است و هرکجای خاک را بکنی دوستی عزیزی برادری بیرون می زند / /

• 1

• Mmmmmmmkkkkkkk  

• عضو از 1398/10/29

• 71

نقل از: Raptor1

نقل از: Raptor1 درمانی هم نداره لامصب چون آنتی ژن هاش مرتب عوض میشه و نمیشه براش یه آنتی کور ثابت پیدا کرد . احتمالا به گا رفتیم . به نظرم با گاز co بمیریم بهتر باشه (cool)

زیست دهم رو خوندی اومدی پز بدی یا چی؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Nademi21

نقل از: نابخشودنی++ خودم بگیرم به ی ورمم نیست فقط برای پسرم میترسم
خوشبختانه بخاطر اینکه اکثر بچه ها طبع شون گرمه با هاشون کاری نداره بیشتر برای سرد مزاج ها و سن بالای ۵۰ خطرناکه

خدا کنه ولی میگن ی بچه 11 ماهه هم گرفته :(

ـــــــــــ

غریبگی نکن / نکن غریبگی پسرم / اینجا خاور میانه است و هرکجای خاک را بکنی دوستی عزیزی برادری بیرون می زند / /

• 1

• Mmmmmmmkkkkkkk  

• عضو از 1398/10/29

• 71

نقل از: نابخشودنی++

نقل از: نابخشودنی++
نقل از: نابخشودنی++ خودم بگیرم به ی ورمم نیست فقط برای پسرم میترسم
خوشبختانه بخاطر اینکه اکثر بچه ها طبع شون گرمه با هاشون کاری نداره بیشتر برای سرد مزاج ها و سن بالای ۵۰ خطرناکه

خدا کنه ولی میگن ی بچه 11 ماهه هم گرفته :(

بچه ها میگیرن اما معمولا شدتش کمتره

ـــــــــــ

• 1

• Raptor1  

• عضو از 1398/10/17

• 273

1

نقل از: Raptor1 درمانی هم نداره لامصب چون آنتی ژن هاش مرتب عوض میشه و نمیشه براش یه آنتی کور ثابت پیدا کرد . احتمالا به گا رفتیم . به نظرم با گاز co بمیریم بهتر باشه (cool)

آبجی پز چیو به کی بدم مگه کسیو میشناسم اینجا . گفتم شاید یه نفر بخواد بدونه چرا نمیشه یه درمان ثابت براش پیدا کرد. نکته دوم اینکه این مباحث فک کنم برا زیست یازدهم بود الان دقیق یادم نیست

ـــــــــــ

• 0

• Mmmmmmmkkkkkkk  

• عضو از 1398/10/29

• 71

آبجی پز چیو به کی بدم مگه کسیو میشناسم اینجا . گفتم شاید یه نفر بخواد بدونه چرا نمیشه یه درمان ثابت براش پیدا کرد. نکته دوم اینکه این مباحث فک کنم برا زیست یازدهم بود الان دقیق یادم نیست

ببخشید اینا رعایت کرونا نمیکنن عصبیم :)

ـــــــــــ

• 1

• Raptor1  

• عضو از 1398/10/17

• 273

1

ببخشید اینا رعایت کرونا نمیکنن عصبیم :)

خواهش می کنم در کل نگران نباشید امیدوارم زود همه چی درست شه به هر حال مشکل سخت تر از این هم داشتیم

ـــــــــــ

• 0

• Sandir  

• عضو از 1398/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 138

• 42

هیچی فوقش ک مرگه

هیچی فوقش ک مرگه

ـــــــــــ

• 0

• Reza22mm  

• عضو از 1396/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 78

یه راهکار خوب برای اوناییکه بنا به دلایلی نمیتونن...

یه راهکار خوب برای اوناییکه بنا به دلایلی نمیتونن خودکشی کنن

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «