فیلم بگا رفتن عزاداران حسینی

• sadoma  

• عضو از
    1391/1/8

• پست‌ها: 130

• 197

سه کشته و چند مجروح در اتصال میله اهنی پرچم به برق فشار قوی در باسمنج از شهرهای توابع تبریز

اتصال کوتاه راه میانبر به بهشت و ساکن شدن در جوار امام حسینه. برادر و خواهر شیعه چرا نمیخواهی به سالار شهیدان بپیوندی؟

ـــــــــــ

دین گهواره ی استبداد است.

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• manam35  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 524

• 430

این تیکه بگا رفتن خنده دار بود (rolling)

این تیکه بگا رفتن خنده دار بود (rolling)

ـــــــــــ

اشتهارد ماهدشت کرج قم همدان کرمانشاه بروجرد ملایر دزفول اصفهان دنبال کونم.اگه میدی پیام بفرست

• 0

در یک چشم بهم زدن

حالم گرفته شد

ـــــــــــ

• 0

کل فلسفه عاشورا:
یزید به حسین میگه این حکومت حق...

کل فلسفه عاشورا: یزید به حسین میگه این حکومت حق منه چون اکثریت مردم از من تبعیت میکنن و من رو رهبر خودشون می دونن، حسین به یزید گفت گوه خوردی غلط کردی ریاست و حکومت حق منه، بعد بینشون جنگ میشه که کلا هفتاد نفر طرف حسین رو می گیرن و همشون به فاک میرن، البته امام خمینی هم فرمودن میزان رای ملت است یعنی حق با اکثریته

ـــــــــــ

• 1

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 8025

• 15058

خخخخخخخخخ

بسیار عالی (preved) (rolling) (rolling)

لذت بردیم از این همه تلاش و ممارستی که آخر به ثمر نشست و یک اَنگَل اجتماع از بینمون کم شد (biggrin)

تازه آخرش پرچم اباعبدلاه هم فرو رفت تو ماتحتِ آن بزرگوار (erection) (biggrin)

ـــــــــــ

عقابها همیشه تنهان؛ اون لاشخورهان که همیشه جمعشون جَمعه! (cool)

• 3

.

مثل هر هیئت دیگه در کل جمعیت اونجا هم یه آدم حسابی پیدا نمیشه

بی سوادی و فقر بهترین لونه برای توسعۀ اکاذیب و بهره وری هست

ایشان هم پس از سقوط آزاد، بدون اینکه دردی بکشن میلۀ پرچمِ آغا موجب گشایش عمیق راهشان شد

ـــــــــــ

• 4

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• 15058

نقل از: فامیل.دور

نقل از: فامیل.دور

مثل هر هیئت دیگه در کل جمعیت اونجا هم یه آدم حسابی پیدا نمیشه

بی سوادی و فقر بهترین لونه برای توسعۀ اکاذیب و بهره وری هست

ایشان هم پس از سقوط آزاد، بدون اینکه دردی بکشن میلۀ پرچمِ آغا موجب گشایش عمیق راهشان شد

خخخخخخخخخخ

جناب فامیل باور کن پوکیدم! دَمت گرم (rolling) (rolling) (dash)

شاعر میفرماید که: خوشا آن راهی که گشایشش با میلهٔ پرچم آغا اباعبدلاه باشد! (wanking) (sick) :d

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2198

• 2612

من موندم کدومش جزو معجزات آقا بوده; پرت شدن یارو...

من موندم کدومش جزو معجزات آقا بوده; پرت شدن یارو یا فرو رفتن پرچم در مقعدش؟ (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 3

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1541

• 6532

.

سوال : ایشون مگه تو راه امام فوت نشدن ؟!

چرا امام کمکشون نکرد ؟

الان شهید حساب میشن ؟

ـــــــــــ

ℨʌʅɱʌ

• 0

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 163

یعنی کشته شدن هموطن خودت و مسخره میکنی تو انسانی ؟...

یعنی کشته شدن هموطن خودت و مسخره میکنی تو انسانی ؟ شادی برای مرگ دشمنم هم هیچ وقت نمیکنم و حقیقت بگم گاهی میبینم چقدر بعضی ها کوچک و ناچیز هستند ، الان این شخص بتو بدی کرده ؟ تو خودت و یک انسان حساب نکن ، چون بدون شک میگم نیستی ، البته من از روی رفتارت میگم چون هیچ انسانی اینطوری نمیتونه باشه مگر اینکه در عمق وجودش پلیدی و خباثت نهادینه شده باشه و من نظر شخصی خودم و میگم که شما بطور قطع و یفین نمیتونید یک انسان سالم و بدون بیماری های شدید روانی باشید ، کجا میتوان گفت مرگ یک نفر موجود زنده حتی دلیل شادی هست ، کاری به دین و مذهب هم ندارم هرکسی در هر کشوری با هر عقیده ای فرقی نداره بنظر من نمیتوان به مرگ شخصی که بما هیچ بدی نکرده باشد شاد شود ابن فرد را نمیشه گفت انسان سالم باشد الان هم لطفا بهانه های نادرست ردیف نکن که ارزشی نداره

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 0

• Mahyar_viz  

• عضو از 1398/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 386

• 618

عارضم که...

شد 75شهید:)

ـــــــــــ

ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏ ᴛʜɪɴɢs ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀɴᴅ ᴊᴜsᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇɴᴊᴏʏ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ

• 0

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 163

حرف دیگری جز همانکه گفتم ندارم هرچند انتظار...

حرف دیگری جز همانکه گفتم ندارم هرچند انتظار بهتری هم نمیشود داشت از کسانی که مدعی هستند که ایرانی هستند که البته شک نمیتوان کرد که واقعیت چیست ، وقتی اکثریت مردم کشور در این مورد دوست دارند رفتاری داشته باشند که حتی اگر بقول چند نفر اشتباه هست ، یا اگر اعتقادات کل این جمعیت نادرست هم باشه هیچ دلیلی نداره که از مرگ چنین مردمی شاد بشیم ، بدون شک وقتی شما با رفتاری که ناخوداگاه نشان میدهید که چطور دیدگاهی دارید نمیشود به درستی شما ذره ای هم باور داشته باشیم که این رفتاررشما و شادی از مرگ هموطنی که دلیلی بر بدی او وجود ندارد مگه اینکه بخواهید دلیلی بسازید که البته اینگونه هم هست ، کاملا باید فهمید با چه شخصیتی طرف هستیم ، باز هم میگم نه به دین کسی کاری دارم نه اصلا بمن ارتباط داره هرکسی چه دینی داره یا اصلا داره یا نداره اما انسانیت داشتن یک انسان اهمیت دارد زیرا چنین فردی خودش را همنوع من مینامد واگر رفتارش نشان دهد که اینگونه نیست آنوقت هست که برای من اهمیت پیدا میکند و این هم دقیقا چنین رفتاری را بنمایش گذاشت و نشان داده که تا انسانیت فاصله زیادی دارد .....بگذریم هر چه میخواهی بگو‌چون مهم این بود که بدانم چه افکاری دارید .

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2612

نقل از: lezatbebarim

نقل از: lezatbebarim حرف دیگری جز همانکه گفتم ندارم هرچند انتظار بهتری هم نمیشود داشت از کسانی که مدعی هستند که ایرانی هستند که البته شک نمیتوان کرد که واقعیت چیست ، وقتی اکثریت مردم کشور در این مورد دوست دارند رفتاری داشته باشند که حتی اگر بقول چند نفر اشتباه هست ، یا اگر اعتقادات کل این جمعیت نادرست هم باشه هیچ دلیلی نداره که از مرگ چنین مردمی شاد بشیم ، بدون شک وقتی شما با رفتاری که ناخوداگاه نشان میدهید که چطور دیدگاهی دارید نمیشود به درستی شما ذره ای هم باور داشته باشیم که این رفتاررشما و شادی از مرگ هموطنی که دلیلی بر بدی او وجود ندارد مگه اینکه بخواهید دلیلی بسازید که البته اینگونه هم هست ، کاملا باید فهمید با چه شخصیتی طرف هستیم ، باز هم میگم نه به دین کسی کاری دارم نه اصلا بمن ارتباط داره هرکسی چه دینی داره یا اصلا داره یا نداره اما انسانیت داشتن یک انسان اهمیت دارد زیرا چنین فردی خودش را همنوع من مینامد واگر رفتارش نشان دهد که اینگونه نیست آنوقت هست که برای من اهمیت پیدا میکند و این هم دقیقا چنین رفتاری را بنمایش گذاشت و نشان داده که تا انسانیت فاصله زیادی دارد .....بگذریم هر چه میخواهی بگو‌چون مهم این بود که بدانم چه افکاری دارید .

شما انگار دوست داری مرتب بیانیه صادر کنی و ابراز انزجار کنی! کی حالا گفته طرف مرده؟ ضمنا شما این تحلیل "عمیق" روانشناختی رو انجام دادی! قدم بعدی؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Mahi_iiii  

• عضو از 1396/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 228

حسین که بدتر یزیده! تو این محرم چقدر قربونی گرفته...

حسین که بدتر یزیده! تو این محرم چقدر قربونی گرفته !!!!!

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2612

نقل از: Mahi_iiii

نقل از: Mahi_iiii حسین که بدتر یزیده! تو این محرم چقدر قربونی گرفته !!!!!

دوست عزیز من از اصطلاح "پنشتن" شما توی تاپیکم استفاده کردم. ایشالا حلال کنین! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Mahi_iiii  

• عضو از 1396/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 228

نقل از: axm432

نقل از: Mahi_iiii حسین که بدتر یزیده! تو این محرم چقدر قربونی گرفته !!!!!
دوست عزیز من از اصطلاح "پنشتن" شما توی تاپیکم استفاده کردم. ایشالا حلال کنین! (biggrin)

حلالت باشه (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• 15058

نقل از: axm432 من موندم کدومش جزو معجزات آقا بوده; پرت شدن یارو یا فرو رفتن پرچم در مقعدش؟ (biggrin) (rolling)

آقا اسم اون مقعدِ لامصبو نیار! (dash)

الان طرف با دسته بیلش میاداا (wanking) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• 15058

نقل از: lezatbebarim

نقل از: lezatbebarim یعنی کشته شدن هموطن خودت و مسخره میکنی تو انسانی ؟ شادی برای مرگ دشمنم هم هیچ وقت نمیکنم و حقیقت بگم گاهی میبینم چقدر بعضی ها کوچک و ناچیز هستند ، الان این شخص بتو بدی کرده ؟ تو خودت و یک انسان حساب نکن ، چون بدون شک میگم نیستی ، البته من از روی رفتارت میگم چون هیچ انسانی اینطوری نمیتونه باشه مگر اینکه در عمق وجودش پلیدی و خباثت نهادینه شده باشه و من نظر شخصی خودم و میگم که شما بطور قطع و یفین نمیتونید یک انسان سالم و بدون بیماری های شدید روانی باشید ، کجا میتوان گفت مرگ یک نفر موجود زنده حتی دلیل شادی هست ، کاری به دین و مذهب هم ندارم هرکسی در هر کشوری با هر عقیده ای فرقی نداره بنظر من نمیتوان به مرگ شخصی که بما هیچ بدی نکرده باشد شاد شود ابن فرد را نمیشه گفت انسان سالم باشد الان هم لطفا بهانه های نادرست ردیف نکن که ارزشی نداره

چقده کص میگی!!

اونور داری احترام به عقایدو گدایی میکنی! (erection)

اینورم که کلهم اجمعین زدی تو کارِ اشرف مخلوقات بازی و میهن و وطن و ... (sick)

حاجی ریدی آبم قعطه!:|

این کونیای هیأتی کمترین بدی ای که در حق ما کردن، همین سیاهپوش کردن مملکت به اندازه ده روزه!

یکی دیگه شم فراهم کردن محل واس پخش صدای نکرهٔ یه مداح عرب پرسته که گوش همه رو آزار میده!

یکی دیگه، ریختن آب به آسیاب آخوندهای بی ناموسیه که زن و بچه مردم از دست خودشونو هوس بازیاشون آسایش ندارن!

وجود امثال همین تن لشی که برق گرفتش، باعث شده مملکت اینطور به گای سگ بره که هیچ امیدی واس درست شدنشم نمونده.

حالا توئه اوسکول بالاخواهش در اومدی؟؟؟ (sick)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

شخصیت شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «