فیناستراید قرصی که شما رو به یه مفعول واقعی تبدیل میکنه

من از سال 88 این قرص رو برای کاهش میل جنسی و ترک جغ میخوردم. نتیجه اش این شده که DHT رو تو بدنم کم و استروژن رو زیاد کرده. صدامو نازکتر کرده و پوستمو لطیف تر. باسنم حالت زنونه پیدا کرده و موهای سرم رو هم زیاد کرده. عین دخترا عاشق دادن شدم. کیر ببینم دیوونه میشم و دوس دارم لباسای زنونه بپوشم. دوس ندارم اینجوری باشم ولی چاره ای ندارم. هر چند وقت یه بار که قرص رو ترک میکنم دوباره میشم همون جغی سابق. مجبورم دوباره قرص بخورم و ادامه ماجرا

ـــــــــــ

• 16

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

نقل از: ashk00980813

خب نخور!!! مگه مو واقعا انقدر برات مهمه؟!؟! اصلا مرد باید موهاش ریخته باشه!!!

گفتم برا ترک جغ میخورم نه برا ریزش مو

ـــــــــــ

• 1

نقل از: کوننندوست

خب جق نزن! برو بکن! برو دختر یا پسر بکن! تازه راه های طبیعی و دارو های طبیعی هم هستن که میلو بیاره پایین...

خوب راه طبیعی کاهش میل جنسی چیه؟

ـــــــــــ

• 2

• Samrashid  

• عضو از 1393/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 16

Fuck

assshole

ـــــــــــ

img src="/media/photos/916673/709UT7_image.jpeg" class="signature-pic" />

• 2

نقل از: Samrashid

نقل از: Samrashid ميشه از جلد اين قرص عكس بگيرى يا اسمشو دقيق بنويسى لطفا

شمام میخای جغ ترک کنی؟

ـــــــــــ

• 0

خب جق نزن! برو بکن! برو دختر یا پسر بکن! تازه راه های طبیعی و دارو های طبیعی هم هستن که میلو بیاره پایین...

من تا به حال دنبالش نرفتم بدونم... ولی خب هست! شما حشرت زیاده میخای با قرص درمانش کنی؟!؟! صورت مسئله رو پاک نکن! من همشهریت بودم شب تا صبح بت میدادم!!! والا!!

اگه یه کونده واقعی پیدا کنم میتونم دیگه قرص نخورم و با کردنش میل جنسیمو فروکش کنم. ولی مشکل همینه. کونده واقعی پیدا نمیکنم

ـــــــــــ

• 0

من تا به حال دنبالش نرفتم بدونم... ولی خب هست! شما حشرت زیاده میخای با قرص درمانش کنی؟!؟! صورت مسئله رو پاک نکن! من همشهریت بودم شب تا صبح بت میدادم!!! والا!!

اگه یه کونده واقعی پیدا کنم میتونم دیگه قرص نخورم و با کردنش میل جنسیمو فروکش کنم. ولی مشکل همینه. کونده واقعی پیدا نمیکنم

مشکلت اینجاست دیگه! نباید بگی کونده! باید بگی یه کون خوب... (باید به طرفت احترام بزاری!) کونده هم پره! بشدت هم پره! فقط باید بگردی... باید تلاش کنی عزیزم...

اتفاقا همدان دانشجو بودم. کاش قبلا آشنا میشدیم و میگاییدمت

ـــــــــــ

• 1

بالا

بالا

ـــــــــــ

• 0

• amin...e__e  

• عضو از 1396/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 245

• 87

خب برو جق بزن.جق هم حکم سکسو داره فقط فرقش اینه که...

خب برو جق بزن.جق هم حکم سکسو داره فقط فرقش اینه که یکم باید به مخت فشار بیاری و تصور کنی (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

نقل از: amin...e__e

نقل از: amin...e__e خب برو جق بزن.جق هم حکم سکسو داره فقط فرقش اینه که یکم باید به مخت فشار بیاری و تصور کنی (biggrin)

شهوتم خیلی خیلی زیاده. نمیتونم جلو خودمو بگیرم. تو جغ افراط میکنم

ـــــــــــ

• 1

• Lucif3r2019  

• عضو از 1396/6/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 55

دو نقطه دی

خب برو بزن مگه زدن چه عیبی داره ؟ شما برو توی داستان های برگزیده ماه داستان 13 دلیل برای جق زدن .. بخون, بزن, حالشو ببر (biggrin) افراطم کردی فدای سرت خب همینطوری دیگه یه مدت نمیزنی بعد قرص رو ترک میکنی شروع میکنی به زدن برات تازگی میکنه زیاد میزنی .. باید رژیم جق بگیری :) خلاصه بزن بهتر از اینه که طبیعتتو تغییر بدی

ـــــــــــ

عشق خیس شدن دو دلدار در زیر باران نیست...عشق اینست که من چترم را روی دلدار بگیرم واو نبیند....نبیند وهرگز نداند که چرا در زیر باران خیس نشد

• 1

نقل از: Lucif3r2019

نقل از: Lucif3r2019 خب برو بزن مگه زدن چه عیبی داره ؟ شما برو توی داستان های برگزیده ماه داستان 13 دلیل برای جق زدن .. بخون, بزن, حالشو ببر (biggrin) افراطم کردی فدای سرت خب همینطوری دیگه یه مدت نمیزنی بعد قرص رو ترک میکنی شروع میکنی به زدن برات تازگی میکنه زیاد میزنی .. باید رژیم جق بگیری :) خلاصه بزن بهتر از اینه که طبیعتتو تغییر بدی

بدنم دیگه جغو نمیکشه. هر وقت میزنم تا چند روز درب و داغونم. اخلاقم سگ میشه. کمرم کلا آب میشهرو عضلات دستم تحلیل میره

ـــــــــــ

• 0

نقل از: saman.32

نقل از: saman.32 من قرص نخورده دوس دارم ساک بزنم و کون بدم

اگه این قرصو بخوری فک کنم حامله هم بتونی بشی

ـــــــــــ

• 4

بالا

بالا

ـــــــــــ

• 0

• تاغی  

• عضو از 1396/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 16

نمیدونم کسشعر گفتی یا واقعیتو اما من سه ساله...

نمیدونم کسشعر گفتی یا واقعیتو اما من سه ساله میخورم واسه ریزش موهام اما هنوزم مثل سابق جق میزنم

ـــــــــــ

تنها خنده واقعیم بعد از‌گل زدنه

• 1

نقل از: Arash.Mashhad

نقل از: Arash.Mashhad

برای ترک جق زدن سعی کن کمتر در خلوت باشی! البته هفته ای یکی دو بار زدنش هم مشکلی ایجاد نمیکنه (cool)

من همیشه تنهام. همون یک بار تو هفته هم که بزنم به گا میرم. بدنم نمیکشه دیگه

ـــــــــــ

• 0

نقل از: تاغی

نقل از: تاغی نمیدونم کسشعر گفتی یا واقعیتو اما من سه ساله میخورم واسه ریزش موهام اما هنوزم مثل سابق جق میزنم

کونده ت نکرده؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: amirshirazkir

نقل از: amirshirazkir من داروسازم این قرص هیچ کدوم از این عوارضی که گفتی نداره

تا وقتی تجربه مصرفشو تو طولانی مدت نداری اظهار نظر نکن. feminization عارضه مصرف فیناسترایده که بزرگترین متخصص های دنیا هم هنوز نتونستن نظر مشترکی دربارش بدن و هنوز درگیرشن. چه برسه به یه داروساز 2زاری

ـــــــــــ

• -2

• k.i.s.s  

• عضو از 1393/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 72

• 21

به من

کون میدی؟

ـــــــــــ

۱۶ سالمه از تهران فقط زوج های برای mfm پیام بدن

• 1

تا وقتی تجربه مصرفشو تو طولانی مدت نداری اظهار نظر نکن. feminization عارضه مصرف فیناسترایده که بزرگترین متخصص های دنیا هم هنوز نتونستن نظر مشترکی دربارش بدن و هنوز درگیرشن. چه برسه به یه داروساز 2زاری

چرا کس شعر می گی وقتی نمی دونی دوزاری تو میخوای کون بدی بده ربطی به قرص نداره کوس خل آنتی آندروژن هستش نه استروژن میبره بالا نه چیز دیگه https://www.drugs.com/sfx/finasteride-side-effects.html اینم عوارضش کوس و شعر هم از کونت در نیار بی سواد

کص مغز تو اگه الان سرچ کردی و مرجع میدی من 8ساله باهاش درگیرم و عوارضشو دارم به چشم میبینم. به اندازه کافی هم مقاله لاتین دربارش خوندم. آنتی آندروژن هست و تبدیل تستوسترون به دی هیدرو تستوسترون رو کاهش میده ولی متعاقبا تستوسترون کل بدن رو تا حدود 15درصد زیاد میکنه که بخشی از این تستوسترون اضافی تبدیل به استرادیول (عامل اصلی زنانگی) میشه. در واقع از معدود قرصهایی هست که هم تستوسترون و هم استروژن بدن رو با هم بالا میبره

ـــــــــــ

• 0

اینم برا شما

چرا کس شعر می گی وقتی نمی دونی دوزاری تو میخوای کون بدی بده ربطی به قرص نداره کوس خل آنتی آندروژن هستش نه استروژن میبره بالا نه چیز دیگه https://www.drugs.com/sfx/finasteride-side-effects.html اینم عوارضش کوس و شعر هم از کونت در نیار بی سواد

کص مغز تو اگه الان سرچ کردی و مرجع میدی من 8ساله باهاش درگیرم و عوارضشو دارم به چشم میبینم. به اندازه کافی هم مقاله لاتین دربارش خوندم. آنتی آندروژن هست و تبدیل تستوسترون به دی هیدرو تستوسترون رو کاهش میده ولی متعاقبا تستوسترون کل بدن رو تا حدود 15درصد زیاد میکنه که بخشی از این تستوسترون اضافی تبدیل به استرادیول (عامل اصلی زنانگی) میشه. در واقع از معدود قرصهایی هست که هم تستوسترون و هم استروژن بدن رو با هم بالا میبره

خودت فهمیدی چی گفتی؟؟؟ من ۶ سال درس خوندم نه مثل تو دنبال بهانه واسه کون دادنی بدیل تستوسترون به دی هیدرو تستوسترون رو کاهش میده ولی متعاقبا تستوسترون کل بدن رو تا حدود 15درصد زیاد میکنه که بخشی از این تستوسترون اضافی تبدیل به استرادیول (عامل اصلی زنانگی) میشه به هرکی بگی میخده کس خل تو یه جا یه کلمه بیار که اینو گفته باشه عزیزه من فینسترات ۱ برای ریزش مو با الگو مردانه استفاده میشه تا حالا هیچ گزارشی از ناتوانی جنسی نداشته چه برسه به کس شعر تو ۵ میلی گرمش هم براس سرطان پروستات اگه اینجوری که تو میگی هر کی سرطان پروستات داره الان مثل تو کونیه زنونه پوشه اگه بازم قانع نشدی تلگرام بده

http://www.hairlosscure2020.com/how-does-finasteride-impact-testosterone-and-estrogen-levels/

ـــــــــــ

• -1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

موقع خوندن یه داستان، اول چی رو در نظر می‌گیرین؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «