قاب خالی

• _tutfrngi_  

• عضو از
    1397/4/4

• پست‌ها: 321

• 842

گفت میدونی فراموشی چجوری شروع میشه؟! گفتم نه، گفت اینجوریه که یه روز صبح که چشماتو باز میکنی، دیگه اولین چیزی و کسی که بهش فکر میکنی اون نیس، مثلا دو دقیقه بعدش، یادش میوفتی، فرداش میشه سه دقیقه، یه هفته بعدش میشه یه ساعت، چند ماه که بگذره، یهو میبینی که یه روزه بهش فکر نکردی، بعد دوباره از اول شروع میکنی به فکر کردن بهش، هی سعی میکنی که یادش بیاری، هی سعی میکنی که تیکه‌های گم شده‌ی پازل بودنشو کنار هم جا بدی، اما چند تا از تیکه‌های مهمش گم شدن، انگار یه عکسی باشه بدون چشم، یا لب، کامل نیس، هی میگردی دنبال تیکه‌های گم شده‌ش، اما چیزی پیدا نمیکنی، حتی تکه‌های بیشتری ازش رو گم میکنی، هی تیکه‌هاش کم میشن و کم میشن و تا اینکه یه روزی فقط یه قالب خالی میمونه ازش، میدونی یه زمانی یه تصویری ازش اونجا بود، هنوز توی خیالتم هس، اما توی واقعیت، دیگه چیزی ازش نمونده، فقط تو موندی و قاب خالی پازلش و یه تصویر خیالی که با فراموشی پرش کردی ...

ـــــــــــ

من موندمو یه دنیا که تو ازش گم شدی...

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• روژهلات  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 14

عالی بود اما باز میاد فکرش لعنتی تو لحظه هایی که...

عالی بود اما باز میاد فکرش لعنتی تو لحظه هایی که یهو غافلگیرت میکنه د همه خاطراتش آوار میشع رو سرت

ـــــــــــ

• 2

• Joodii_abot  

• عضو از 1397/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 169

• 519

آره

همینجوریه دقیقا!

ـــــــــــ

• 2

• _tutfrngi_  

• عضو از 1397/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 321

• 842

توت فرنگی

نقل از: روژهلات عالی بود اما باز میاد فکرش لعنتی تو لحظه هایی که یهو غافلگیرت میکنه د همه خاطراتش آوار میشع رو سرت

یه روزی دیگه هیچی از خودش برات نمیمونه،مطمئن باش

ـــــــــــ

من موندمو یه دنیا که تو ازش گم شدی...

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «