قامت یا استقامت مسئله این است

با سلام به همه دوستاران سکس و شهوت .... ی نظر سنجی کلی همراه با دلیل میخوام بدید که توی سکس خوب قامت ( قدو هیکل ) کیر مهمه یا استقامت ( تایم بالا ) باشه

ـــــــــــ

هیچ مدلی این نمیشه ⚢????

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Sad85  
  • عضو از 1396/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 4

نقل از: کونمتپپله

نقل از: کونمتپپله
نقل از: Koonzanman هر دوتاش
هستم

(ok) جوون تو بیا با من باش

ـــــــــــ

• 0

• hami.i666  

• عضو از 1395/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 158

• 170

قامت بدون استقامت فایده ای نداره.اما یه آلت معمولی...

قامت بدون استقامت فایده ای نداره.اما یه آلت معمولی با استقامت بالا میتونه حسابی بهت حال بده.اینم همش مزخرفه که کیر باید بزرگ باشه و کلی هم سکس تراپیست ها در موردش صحبت کردن که لذت بردن زن ربطی به طول کیر نداره و عملا طول واژن محدوده و حدود ۱۵ سانتی متر جا داره.پس خودمون رو گول نزنیم طول مفیدش ۱۵ سانته ،بقیش اضافه است

ـــــــــــ

ای کاش میتونستم مثل یک پرنده پرواز کنم و برینم رو سر بعضیا

• 0

موافقم

نقل از: hami.i666 قامت بدون استقامت فایده ای نداره.اما یه آلت معمولی با استقامت بالا میتونه حسابی بهت حال بده.اینم همش مزخرفه که کیر باید بزرگ باشه و کلی هم سکس تراپیست ها در موردش صحبت کردن که لذت بردن زن ربطی به طول کیر نداره و عملا طول واژن محدوده و حدود ۱۵ سانتی متر جا داره.پس خودمون رو گول نزنیم طول مفیدش ۱۵ سانته ،بقیش اضافه است

دقیقا ....????????????

ـــــــــــ

هیچ مدلی این نمیشه ⚢????

• 0

قامت یا استقامت...

نظر ...

ـــــــــــ

هیچ مدلی این نمیشه ⚢????

• 0

• nanaz-lez  

• عضو از 1393/10/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 212

• 532

استقامت . استقامت . استقامت و دیگر هیچ .
البته...

استقامت . استقامت . استقامت و دیگر هیچ . البته قامت هم تا زیر ۱۶ یکم کوچیکه . اگر یه قوس خیلی ریز رو به بالا داشته باشه و حدود ۱۷ سانت .و استقامتش هم عالی باشه .بهترین کیر دنیا میشه (biggrin)

ـــــــــــ

قلب و یادت نره

• 1

● چه دقیق ●

نقل از: nanaz-lez استقامت . استقامت . استقامت و دیگر هیچ . البته قامت هم تا زیر ۱۶ یکم کوچیکه . اگر یه قوس خیلی ریز رو به بالا داشته باشه و حدود ۱۷ سانت .و استقامتش هم عالی باشه .بهترین کیر دنیا میشه (biggrin)

خوبه امیدوارم به همین وقتی که گفتی پیدا کنی بزودی (ok)

ـــــــــــ

هیچ مدلی این نمیشه ⚢????

• 0

■ مهم بعدی باید چقدر باشه،■

نقل از: الناز.متاهلی مهم استقامت و سفت بودنش مهمه بعد سایزش

خوبه ...‌حالا مهم بعدی چقدر باشه شما دوست دارید ؟؟؟

ـــــــــــ

هیچ مدلی این نمیشه ⚢????

• 0

هر دوش مهمه بستگی به خواسته طرف مقابل داره

هر دوش مهمه بستگی به خواسته طرف مقابل داره

ـــــــــــ

• 0

• alrzawla  

• عضو از 1397/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 12

.

نقل از: nanaz-lez استقامت . استقامت . استقامت و دیگر هیچ . البته قامت هم تا زیر ۱۶ یکم کوچیکه . اگر یه قوس خیلی ریز رو به بالا داشته باشه و حدود ۱۷ سانت .و استقامتش هم عالی باشه .بهترین کیر دنیا میشه (biggrin)

تبليغ نباشع ولي مال خودمه (biggrin)

ـــــــــــ

(wanking)

• 0

• alrzawla  

• عضو از 1397/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 12

.

يهع بار يادم مياد ٢٠ دقيقع بود داشتم جق ميزدم بازم سفت بود البته نه اينكه دير ارضام نه فقط بعد ارضا شدنمم سفت ميمونه طرفاي ٢ دقيقه هم طول ميكشع تا ارضا شم

ـــــــــــ

(wanking)

• 0

• nanaz-lez  

• عضو از 1393/10/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 212

• 532

نقل از: بکنکاربلد

اتفااقا خیلی وقته پیدا کردم‌ الانم دارم و عاشقشم

ـــــــــــ

قلب و یادت نره

• 1

تبریک میگم

نقل از: nanaz-lez

اتفااقا خیلی وقته پیدا کردم‌ الانم دارم و عاشقشم

خیلی خوبه تبریک میگم ••• برای هم ماندگار باشید و در کنار هم لذت ببرید

ـــــــــــ

هیچ مدلی این نمیشه ⚢????

• 0

• TINAAAAA  

• عضو از 1396/7/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 40

هردو مهمه بستگی به پارتنر هم داره.
شاید زنی...

هردو مهمه بستگی به پارتنر هم داره. شاید زنی دیرانزال باشه در این صورت استقامت حرف اول رو میزنه.

ـــــــــــ

• 0

☆ بله موافقم ولی درکل..‌

نقل از: TINAAAAA هردو مهمه بستگی به پارتنر هم داره. شاید زنی دیرانزال باشه در این صورت استقامت حرف اول رو میزنه.

☆ بله دقیقا دوسته ولی فکر. کنم کلا خانمها از استقامت استقبال بیشتر میکنن تا قامت م

ـــــــــــ

هیچ مدلی این نمیشه ⚢????

• 0

• Sanaz.mistress  

• عضو از 1396/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 195

هر دو

هر دو

ـــــــــــ

• 0

• Kir_Sexi77  

• عضو از 1397/3/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 4

نقل از: hami.i666

نقل از: hami.i666 قامت بدون استقامت فایده ای نداره.اما یه آلت معمولی با استقامت بالا میتونه حسابی بهت حال بده.اینم همش مزخرفه که کیر باید بزرگ باشه و کلی هم سکس تراپیست ها در موردش صحبت کردن که لذت بردن زن ربطی به طول کیر نداره و عملا طول واژن محدوده و حدود ۱۵ سانتی متر جا داره.پس خودمون رو گول نزنیم طول مفیدش ۱۵ سانته ،بقیش اضافه است

قطر نقش محوری تری داره

ـــــــــــ

(cool) (erection) (rose)

• 0

• Dr.homayounf  

• عضو از 1397/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 92

• 34

بنظرم اولویت با قامته(چون قد بلندم و ورزشکار).اما...

بنظرم اولویت با قامته(چون قد بلندم و ورزشکار).اما قامت بدون استقامت(دیرانزالی) به هیچ وجه بدرد نمیخوره چون هم مرد و بیشتر زن سرخورده میشن.یه توصیه دارم به اینجور مردها که با مدیریت سکس و اولویت دادن به ارضا شدن خانم بعد از برانگیختگی هردونفر میتونین استقامت رو بالا ببرین.روش مهم هم اینه که تا وسط پیش برین و یهو صبر کنین و فعالیت رو عوض کنین. موفق باشین.

ـــــــــــ

فانتزی من تپل و جا افتاده

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻭﻗﻮﻉ ﺍﻧﻘﻼﺏ ، ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﭼﻪ ﺷﺨﺺ ﯾﺎ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺭﺍ به ﺩﺳﺖ ﮔﯿﺮﺩ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «