داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

قبل از همسر خوب بودن معشوقه‌ی خوبی باشید

1398/04/16**نوشته:‌ سوزان ولش
**
پژوهشگران پروژه ملی ازدواج در دانشگاه ویرجینیا تحقیقاتی را در مورد احساسات مردان راجع به تعهد در رابطه و ازدواج انجام داده اند.
مردانی که در این تحقیق با آنها مصاحبه شد همگی احساساتشان را در مورد تمایل به ازدواج و داشتن فرزند در مراحل مختلف زندگیشان اعلام کردند.
اما آنها برای انجام این کارها هیچ عجله ای نداشتند.
آنها از زندگی مجردی خود لذت می بردند و البته تجربه فشار از سمت کلیسا صاحب کاران و جامعه ای که مداوما مردان را به ازدواج تشویق می کرد را داشتند.
انقلاب جنسی و جا افتادن بیش از پیش زندگی کردن زوج ها با یکدیگر قبل از ازدواج باعث شده که این مردان بتوانند از بعضی از امتیازات زندگی متاهلی بدون اینکه واقعا متاهل باشند لذت ببرند. اینکه این روش زندگی بیشتر از این جا بیفتد خبری خوش برای زنان جوانی که امیدوار هستند قبل از رسیدن به سن یائسگی ازدواج کنند و بچه دار شوند نخواهد بود.

ده دلیل اصلی که مردان تن به ازدواج نمی دهند به قرار زیر است.

 • در این دوره بیش از هر زمان دیگری مردان قادر هستند بدون ازدواج کردن سکس را به دست بیاورند. آنان می توانند صرفا با زندگی کردن با یک زن بدون ازدواج کردن با او از تمام امتیازات داشتن یک همسر بهره مند شوند .
 • آنها می خواهند از طلاق و ضررهای مالی آن برایشان جلوگیری کنند.
 • آنان می خواهند صبر کنند تا کمی سنشان بالا برود قبل از اینکه بخواهند صاحب فرزند شوند.
 • آنها می ترسند که ازدواج شامل مقدار زیادی تغییر و فداکاری و کوتاه آمدن و گذشتن از خواسته های فردیشان باشد
 • آنها منتظر نیمه گمشدشان هستند و هنوز آن خانم سر کله اش پیدا نشده است!!!
 • آنان هر روز با فشار اجتماع و خانواده برای متاهل شدن رو به رو هستند و این آنها را از تن دادن به ازدواج بیزار کرده است.
 • آنها تمایلی به ازدواج با زنانی که از مردان دیگر بچه دار شده اند ندارند.
 • آنان می خواهند قبل از ازدواج کردن مالک خانه بشوند.
 • آنان می خواهند از زندگی مجردی تا زمانی که می توانند لذت ببرند.

حالا روی درس دوم تمرکز می کنیم:
آنان می توانند از تمام امتیازات داشتن یک همسر با صرفا زندگی کردن با یک زن (ازدواج سفید) بدون هیچ نوع تعهد قانونی لذت ببرند. اینگونه آنها امتیازات را خواهند داشت اما تعهد را خیر.

اگر یک مرد دوست دختری دارد که تمام امتیازات داشتن همسر را به او هدیه می کند اصلا چرا باید ازدواج کند. تحقیقات نشان می دهد که مردان و زنانی که بدون ازدواج با هم زندگی میکنند احتمال فرزند دار شدنشان بیشتر از زوج هایی است که واقعا ازدواج کرده اند.
من شدیدا به زنان توصیه میکنم که با مردانی که با آنها رابطه دارند همخانه نشوند حداقل قبل از اینکه خیلی جدی راجع به ازدواج و برنامه آینده شان با هم حرف بزنند و در مورد آینده شان به توافق و یقین برسند این کار را نکنند.
به طور جدی به زنان توصیه میکنم که نقش همخانه را تا زمانی که با یک مرد فقط قرار می گذارید و هنوز به مرحله دادن تعهد جدی به یکدیگر در مورد آینده نرسیده اید قبول نکنید

شما دارید نقش خانم خانه را قبول میکنید مخصوصا یک زن مطیع را که باعث می شود مرد هیچ انگیزه ای برای تعهد دادن به شما نداشته باشد چه برسد به ازدواج کردن با شما!! او از رابطه اش با شما و تمام امتیازاتی که شما برایش فراهم می کنید لذت می برد که تنها نتیجه اش این است که او بعد از چند سال به این نتیجه می رسد که انگیزه ای برای ازدواج با شما ندارد .
اینقدر این اتفاق افتاده است که تبدیل به یک چیز تکراری (کلیشه) ترحم برانگیز شده است
شما برای اینکه یک مرد را قانع کنید تا نسبت به شما کاملا متعهد شود. باید به او انگیزه این کار را بدهید!! وگرنه او هیچ دلیلی برای تغییر زندگی اش نخواهد یافت!!
این گونه نیست که یک مرد به ده زن مختلف نگاه کند و ناگهان بفهمد که می خواهد با کدامشان ازدواج کند. اینگونه هم نیست که برای انتخاب دختری که قرار است نقش همسر را برایش بازی کند پشت میز بنشیند و با تک تکشان مصاحبه کند!!
واقعیت این است که مردان امروزه فقط زمانی ازدواج میکنند که به این نتیجه برسند که زندگیشان با حضور یک زن مشخص در آن بسیار بهتر خواهد شد.
زیرا او میخواهد قبل از اینکه مردان دیگری بفهمند که آن زن چقدر فوق العاده است آن زن را از مجرد بودن در بیاورد و به خود متعهد کند !!
او باید بفهمد شما بیش از این برای خود احترام قائل هستید که با انجام تمام وظایف یک همسر در حالی که فقط یک دوست دختر ساده هستید خود را پایین بیاورید!!
وابستگی های عاطفی فقط زمانی در یک مرد به وجود می آید که آن مرد احساس کند قدرش را میدانند.و اینکه آنان بدانند که باعث شده اند زنان برای بودن در کنارشان انگیزه واقعی داشته باشند .
حالا یک زن چطور میتواند نشان دهد که از نظر احساسی و عاطفی روی آّن مرد و رابطه شان سرمایه گذاری کرده است طوری که باعث شود آن مرد تحت تاثیر قرار گرفته و نسبت به او متعهد شود؟ چگونه می تواند تعهد آن مرد را نسبت به خودش عمیق تر کند؟
کریستین کارتر یک مربی روابط عاطفی است (کسی که زنان را راهنمایی می کند که چطور مردهای واقعی را از بین دختر بازان تشخیص دهند و با راهنمایی کردن انها در طول رابطه کمکشان میکند تا به یک زندگی ایده آل برسند).
او در مقاله ای در مجله آهنگ زندگی با عنوان: دلائل اینکه چرا یک مرد حاضر می شود با یک زن زندگی تشکیل دهد اما با دیگری تن به چنین تعهدی نمی دهد منتشر کرده است متن مقاله می گوید :

یکی از مهمترین چیزهایی که من آموزش میدهم نحوه ساختن یک زیر بنای محکم برای یک رابطه طولانی مدت با مردان است.
راه اصلی رسیدن به این هدف ایجاد تجربه های مثبت و خوب برای آن مرد است.مردان را نمیتوان فقط با حرف زدن به بودن در رابطه های جدی قانع کرد
نیاز به بودن در یک رابطه جدی از نیاز عاطفی درونی مردان که در اعماق ذهنشان وجود دارد بر می خیزد !
برای انکه یک مرد شما را به عنوان یک قسمت مهم و لازم زندگی اش ببیند شما نیاز دارید آنچنان تجربه های خوب و مثبتی برایش ایجاد کنید که با انها بتوانید در او نسبت به خودتان جاذبه (کشش) عاطفی به وجود بیاورید!
یک تجربه مثبت چیزی است که هر دوی شما از آن لذت ببرید و مهمتر از همه حالت تفریحی داشته باشد. با میل درونیتان برای صحبت جدی در مورد رابطه تا رسیدن زمان مناسب مبارزه کنید!!
و به جای آن توجهتان را به ایجاد لحظات فوق العاده برای هردویتان معطوف کنید چیزهایی را که تا کنون تجربه نکرده اید با او تجربه کنید. به جای تجربه استاندارد قرار عاطفی که رفتن به سینما و رستوران و صرف شام است. کمی هم ورزش های مختلف را با او انجام دهید. با هم روزنامه بخوانید و کارهای برنامه ریزی نشده ای با هم انجام دهید. اینگونه می توانید روال عادی تکراری زندگی را پر شورتر و متنوع تر کنید
تمام این تجربه ها به او نشان می دهد که شما زنی هستید که در کنار شما بودن و یا به طور واضح تر متعهد بودن به شما با خوش گذراندن و تفریح منافاتی ندارد.این او را به آن فکر می اندازد که واقعا باید احمق باشد که بگذارد زنی مثل شما از دستش برود !! و این موفق ترین روشی است که یک زن می تواند برای معهد کردن یک مرد نسبت به خودش به کار گیرد! فعالیت ها و انتخاب های یک زن برای رسیدن به این هدف باید ریشه ای و اساسی و همزمان خلاقانه و همراه با تفریح باشد. اگر زمانهایی که آن مرد اصلا توقع و یا انتظار ندارد او را با یک کار فوق العاده غافلگیر و خوشحال کنید او نسبت به شما احساس پیدا خواهد کرد.هدف اصلی شما باید خوشحال کردن او باشد و مطمئن باشید خوشحال کردن او همانقدر که برای او حالت پاداش و امتیاز داشتن شما در زندگی اش دارد برای شما نیز مفید خواهد بود.

تجربه های مثبت بیشتر باید غافلگیر کننده باشد تا به صورت برنامه ریزی شده و تکراری. یک سورپرایز به دقت برنامه ریزی شده و به موقع در وسط هفته در به وجود آوردن یک رابطه واقعی بینهایت موثرتر است تا خریدن تیغ ریش تراشی و جوراب برای او در طول سال!!
یک تجربه مثبت باعث می شود یک مرد انگیزه ای برای قدردانی از شما داشته باشد. اینطوری او ارزش بودن شما را در زندگی اش دست کم نمی گیرد.
زیرا که مردان هیچ توقعی بیش از این ندارند که شما همینطوری فوق العاده بمانید و به پیدا کردن راههای جدید برای خوشحال کردنشان ادامه دهید!!
هرگز اجازه ندهید رابطه تان تکراری و بی مزه و دچار روزمرگی شود هرگز نگذارید کل رابطه شما شامل توقعات او از خدماتی که به صورت منظم وبرنامه ریزی شده به او می دهید باشد.
اخرین چیزی که شما می خواهید این است که دوست پسرتان بگوید دوست دخترم همیشه ترتیب فلان چیز را برای من می دهد!! مگر اینکه منظور او از چیز ارگاسم های فوق العاده اش باشد.
اینجا مثالهایی از تجربه های مثبت وجود دارد بعضی ها کوچک و بعضی های دیگر بزرگ هستند. مثالهایی که بر حسب تجربیات شخصی من باعث شده مردان بخواهند به صورت جدی تر به رابطه هایشان فکر کنند.

** آشپزی و خوراک
**
برای او غذای مورد علاقه دوران کودکی اش که باعث به آرامش رسیدن او می شود را تهیه کنید حالا چه این سس گوشت مخصوصی باشد که مادر بزرگش روزهای تعطیل برای او می پخته است چه کباب دیگی که مادرش برایش درست می کرده و یا پنکیک های توت آبی که پدرش همیشه برای صبحانه برایش درست می کرده است. البته دستپخت شما معمولا به خوبی دستپخت مادرش نمی شود. اما این اهمیتی ندارد
برایش شام ویژه جلوی تلویزیون تهیه کنید این به آن معنی است که وقتی مسابقه ای ورزشی در حال پخش از تلویزیون است که او نمی خواهد یک لحظه اش را هم از دست بدهد غذای مورد علاقه اش را پخته و روی یک میز کوچک جلویش بگذارید بعد در کنارش بنشینید با هم شام بخورید و در سکوت بازی را تماشا کنید. در زمستان یک پیک نیک کامل را تهیه ببینید بعد جلوی شومینه روی زمین بنشینید و شام تان را نوش جان کنید.
با گرفتن یک مهمانی حسابی برای جشن تولدش که در آن غذای مورد علاقه اش را می پزید و نزدیک ترین دوستانش را دعوت میکنید تولد او را اتفاقی بسیار مهم جلوه دهید. وقتی سر کار میرود جعبه مخصوص حمل غذا پر از خوردنی های بسیار خوشمزه ای را به او بدهید تا در محل کار هم به فکر شما باشد.
وقتی مریض است برایش سوپ جوجه خانگی درست کنید.و به خانه اش ببرید. و اگر خواست تنها نباشد در کنار بستر بیماری اش بمانید و در غیر این صورت سوپ را به او بدهید سپس پیشانی اش را ببوسید و بروید.

وقتی صبح از خواب بیدار می شود برایش قهوه ببرید. برنامه ای بریزید که با هم به خرید مواد غذایی بروید سپس با هم آشپزی کنید و بعد آن غذا را با هم صرف کنید.
یک بطری مشروب را بردارید به بازار روز بروید و محصولات غذایی تازه کشاورزان را خریداری کنید و سپس در گوشه ای خوش آب و هوا بساط پیک نیک را برپا کنید.

زمانی که او هنوز خواب است صبحانه را آماده کنید سپس در حالی که هردو لخت هستید آن را در رختخواب میل کنید.

**کارهای تفریحی
**برای یک برنامه تفریحی که کاملا مطابق سلیقه اوست بدون اطلاعش بلیط تهیه کنید
از او بخواهید که برای آخر هفته اش برنامه ای نچیند سپس به دنبال او بروید و با هم به یک ماجراجویی کوچک بروید مثل اسکی روی تخته مخصوص و یا کوهنوردی و یا حتی یک سفر کوتاه به ساحل دریا
نقشه یک مسافرت کوتاه در آخر هفته را برای هر دوی تان بچینید و پولش را شما بدهید.
او را به مهمانی های خانوادگی تان دعوت کنید اما فقط زمانی که می دانید به او خوش خواهد گذشت. او را به مجلس کتابخوانی نویسنده مورد علاقه اش ببرید. او را به جشنواره فیلم و یا به سینما های ساخته شده به سبک کلاسیک قدیمی ببرید و فیلم های قدیمی مورد علاقه اش را با هم تماشا کنید.
تقریبا تمام کارهایی که قبلا انجام نداده اید را انجام دهید. مهم است که شما تمام کارهای هماهنگی و خریدن بلیط و… را انجام دهید و تمام هزینه ها را هم از جیب خودتان پرداخت کنید.

**آشیانه ساختن:
**سکس و سکس و باز هم سکس!! در رختخواب همه چیز را به سمت بهتر شدن تغییر دهید.
مقداری از لوازم شخصی اش را به خانه خودتان منتقل کنید برای انکه وقتهایی که به خانه شما می آید راحت باشد چیزهایی مانند حوله حمام شلوارهای راحتی مسواک و…
لباسهای او را بپوشید مردان دوست دارند که زنان را در حالی که لباسهای بزرگ مردانه آنها را به تن دارند ببینند.

 • بی حرکتی: قبل از اینکه گردباد و طوفان (گردباد های مخرب در کشور آمریکا مسئله ای رایج است که بعضی اوقات بسیار مخرب هستند برای همین خانه ها پناهگاه زیر زمینی دارند) به محل زندگی شما برسد او را به خانه تان دعوت کنید که تا زمان رد شدن طوفان در خانه با هم حبس باشید . مقدار زیادی خوراکی و نوشیدنی تهیه کنید. البته مقداری لباس زیر سکسی هم برای گذراندن وقت لازم است!! تمام وسایل الکترونیکی تان (موبایل تبلت) خاموش باشد.
 • وان حمام را پر از آب گرم حباب دار کنید شمع روشن کنید. یک بطری شراب پروسکو باز کنید موهایش را برایش بشویید.
 • یاد بگیرید که چگونه یک ماساژ واقعی و مفید برای کمر را انجام دهید سپس کمر او را با روغن مخصوص ماساژ بدهید.
 • کمرش را برایش بخارانید ابتدا خیلی آرام و با فشار کم تمام کمر را بخارانید و اهسته اهسته سرعت را بالا ببرید. از او بخواهید به خانه شما بیاید و بهترین فیلمی که در زندگی اش دیده با خود بیاورد.
  هدیه دادن :
  یک جلد از کتاب مورد علاقه دوران بچه گیش را پیدا کنید
 • نسخه چاپ اول کتاب مورد علاقه دوران بزرگسالی اش را پیدا کنید.
 • بفهمید از چه چیزهای غیر عادی خوشش می آید مثلا پیراهن یقه بسته و آنها را به او هدیه کنید .
 • به کلکسیون عروسکهای کمیاب شخصیت های فیلمهای جنگ ستارگان او چند عدد عروسک اضافه کنید تا علاقه تا را به چیز های مورد توجه او نشان دهید.
 • چیزی را با دستهای خودتان برایش درست کنید. شخصا روسری زیورآلات بالشت و تابلوی نقاشی یک میز کوچک و چیزهای دیگری برای طرف مقابلم ساخته ام مهم نیست چه چیزی بسازید.تا زمانی که برای شخصی با روحیه او هدیه مناسبی باشد.
  اینجا هدف اصلی شما نشان دادن عشق و علاقه تان است پس بهتر است که آن را به طریقی انجام دهید که مرد زندگیتان حضور بیشتر شما را در زندگی اش بخواهد. اینکه خوشحالش کنید اینکه قدرش را بدانید اینکه غرورش را با تعریفهایتان نوازش کنید خوب هستند اما کافی نیستند لازم است کارهایی نیز انجام دهید.
  سالهایی که صرف ساختن یک زندگی با یکدیگر می کنید همانگونه که شادی در خود دارد شامل یک سری مسئولیت های خسته کننده و تکراری نیز می شود. تا وقتی که زمان آن کارها برسد از خرحمالی و … صرف نظر کنید و خاطرات شیرینی به او بدهید که تا آخر عمر شما را با آنها به یاد بیاورد.

منبع

1576 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-07-09 16:30:39 +0430 +0430

خانمها یاد بگیرن!!! 😁

0 ❤️

2019-07-09 17:13:08 +0430 +0430

این کارایی که نوشته شده از عهده خیلی از افراد خارجه. چون وقعا بعضی ها واقعا توان مالی برای اینکار رو ندارن. اگه فردی از نظر مالی در سطح قابل قبولی باشه و این کارها رو انجام بده از زندگی نهایت لذت رو میبره

1 ❤️‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom