قدمت‌فعالیت‌Saeidbokon2ازسال۱۳۸۸

• Saeidbokon2  

• عضو از
    1395/1/11

• پست‌ها: 1855

• 1428

حدف من از ایجاد این تایپک این بود که بعضی از دوستان بدونن ما از کجا به اینجا رسیدم یا اینوه واقعا بعضی ها تفهمیدم شهوانی یه سایت سکسی هستش و منو مورد تمسخر قرار میدن بنیاد این سایت بر پایه سکس هستش و من هرچقدر فکر میکنم توهین و بی احترامی به کسی نکردم و حدفمم از ایحاد تایپک ها فقط مخاطبان شهوانی هستش وگرنه که من هفاه چند برا سکس دارم هبج کدومش کسی ندیده من بخاطر مخاطبان شهوانی از پارتنرهام درخواست میکنم و خواهش میکنم اجازه بدن تا من از سکسمون برای مخاطبان شهوانی عکس بگیرم و اخرشم میشم ادم بده دوستان عزیزم اگه واقعا از فعالیت من ناراحتیید بگید من از شهوانی میرم من دوست ندارم جای کسی رو تنگ کنم یا موجوب ناراحتی برخی از دوستان روشن فکر بشم
(هییی یادش بخیر استارت فعالیت من با شهوانی قدیم محدودیت پیام ها با شکل قدیم شهوانی با این ای دی شروع شد)

بعدش خوب اد مین محترم نمیدونم سر چی این ایدی مارم ترکوند منم باز رفتم یه ای دی دیگه ساختم

بازم ادمین عزیز دستش درد نکنه در ابتدای راه که داشتیم رو قلتک میفتیم باز اینجا حذف شدیم

و اگر چشممون نزنن فعلا یه دوسالی هستش که کاری باهام نداره گرچه اشتباهی بعضی از تایپک های منو حذف کرده یا خودمم بلاک اما خوب ادمین دیگه دوستش دارم

ـــــــــــ

برای خدمت به همه اماده هستم از قمم با مکان و ماساژ حرفه ای برای اونا که تاحالا ندادن میخان باز بشن

</

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hosele.exe  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 41

البته صرفا جهت شوخی (biggrin)...

البته صرفا جهت شوخی (biggrin)

https://youtu.be/HNTryjRVvGc

to my dick

ـــــــــــ

• 5

•••

به خیالت تریبون شهوانیُ دس گرفتی آره

ـــــــــــ

دخانیات عامل اصلی سرطان و برای سلامتی زیان آور است

• 8

قدمت !!!!!!! فعالیت؟ حاجی دو تا کون کردی... فیل که...

قدمت !!!!!!! فعالیت؟ حاجی دو تا کون کردی... فیل که هوا نکردی...

ـــــــــــ

@majlooqin

• 9

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 4413

• 17835

....

خوبه ده ساله شدنتو سال بعد تبریک میگم بهت (devil)

ـــــــــــ

• 6

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 17835

نقل از: We_Are_All_Victims

نقل از: We_Are_All_Victims ** به خیالت تریبون شهوانیُ دس گرفتی آره**

چقد این گیفه با حاله ها ها ها (rolling)

ـــــــــــ

• 3

•••

نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: We_Are_All_Victims ** به خیالت تریبون شهوانیُ دس گرفتی آره**

چقد این گیفه با حاله ها ها ها (rolling)

آره یکی از مورد علاقه هامه

ـــــــــــ

دخانیات عامل اصلی سرطان و برای سلامتی زیان آور است

• 1

• Saeidbokon2  

• عضو از 1395/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1855

• 1428

دوری همیم دیگه جنبه داشته باشید باهم بخندیم بهم...

دوری همیم دیگه جنبه داشته باشید باهم بخندیم بهم نخندیم

ـــــــــــ

برای خدمت به همه اماده هستم از قمم با مکان و ماساژ حرفه ای برای اونا که تاحالا ندادن میخان باز بشن

</

• 0

• Saeidbokon2  

• عضو از 1395/1/11

• 1428

خوبه ده ساله شدنتو سال بعد تبریک میگم بهت (devil)

واقعا ۱۰ سال به جه سرعتی گذشت

ـــــــــــ

</

• 0

نه ساله داری کونارو پاره میکنی،تا یکی دو سال دیگه...

نه ساله داری کونارو پاره میکنی،تا یکی دو سال دیگه همرو کردیا

ـــــــــــ

• 0

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1772

• 4145

ببین...

اصلا تو بکن دو عالم جناب همجنسباز اعظم،اصلا همه اونایی که میان و خایمالیتو میکنن اکانت های بقیه و همه ادمای خوشحال و راضی از سلطان کون کونک...ولی واقعا خودت حالت به هم نمیخوره؟یه ادم چقدر میتونه بدبخت باشه؟

حالا من کیرمم نیست که چی در موردم بگی،ولی گاییدی کسکش،خو باشه گاییدی!بکش بیرون!هر موقع میام یا یه تاپیک کیری تو بالاس،یا تو یه تاپیک کیری داری از حقارت خودت تعریف میکنی!تازه بهش افتخارم میکنی!یعنی فاااااککککک...

اقا سعید گل،سرور و سالار بکن های دو عالم در کل طول تاریخ بشر و حشر...چجوری خودت از دست کارای خودت بالا نمیاری؟

ـــــــــــ

گرفتار دنیای ممنوعه ها/تفنگ نگاه جماعت سوی ما/ما پشت هم رو به ایینه عاشق شدیم و بی بهانه دل به اسمان زدیم...

• 7

• Saeidbokon2  

• عضو از 1395/1/11

• 1428

نقل از: Deadlover4

نقل از: Deadlover4 اصلا تو بکن دو عالم جناب همجنسباز اعظم،اصلا همه اونایی که میان و خایمالیتو میکنن اکانت های بقیه و همه ادمای خوشحال و راضی از سلطان کون کونک...ولی واقعا خودت حالت به هم نمیخوره؟یه ادم چقدر میتونه بدبخت باشه؟ حالا من کیرمم نیست که چی در موردم بگی،ولی گاییدی کسکش،خو باشه گاییدی!بکش بیرون!هر موقع میام یا یه تاپیک کیری تو بالاس،یا تو یه تاپیک کیری داری از حقارت خودت تعریف میکنی!تازه بهش افتخارم میکنی!یعنی فاااااککککک... اقا سعید گل،سرور و سالار بکن های دو عالم در کل طول تاریخ بشر و حشر...چجوری خودت از دست کارای خودت بالا نمیاری؟

به حرف هات فکر کردم امیدوارم هرچه زود تر اصلاحات لازم رو انجام بدم به هرحال ادم باید انثاد پذیر باشه چشم

ـــــــــــ

</

• 0

• Saeidbokon2  

• عضو از 1395/1/11

• 1428

نقل از: Ali.shomalkoni2536

نقل از: Ali.shomalkoni2536 نه ساله داری کونارو پاره میکنی،تا یکی دو سال دیگه همرو کردیا

نه عزیز من با هرکی بودم که خودش خواسته درصمن هیچ کسو پاره نکردم یعنی اصلا دوست ندارم دلمم نمیاد

ـــــــــــ

</

• 0

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 7162

• 6913

حالا گیریم که جنابعالی از زمان تأسیس اینجا و اولین سنگ بنای سایت عضو اینجا شدی. خب که چی؟

چه تلاشی کردی برای بهتر شدن اوضاع؟

حضور فسیل وار جنابعالی چه منفعتی برای شهوانی و کاربرانش داشته؟ تا حالا به اینها فکر کردی؟

کیفیت مهمه عزیز. نه کمیت!

ـــــــــــ

• 4

• sh0262  

• عضو از 1397/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 109

کارت درسته

کارت درسته

ـــــــــــ

• 1

• @aminem  

• عضو از 1397/3/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 208

• 95

خدایا این کسخلارو از ممکلت ما دور ننما

خدایا این کسخلارو از ممکلت ما دور ننما

ـــــــــــ

قبلا عکس معاملمون بود اینجا دیدم یکم زشته این حرکت شاید کسی خوشش نیاد برداشتم (ok) خلاصه تو تاپیک هام برای خاطرخواهاش هس;)

• 0

• DarkWeb  

• عضو از 1394/10/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 4089

• 5661

.

ادمین از این نظر نفر اوله ، فعالیت و تاپیک هاشم برای ارتقا سایت عالی بوده.

حالا اگر یه فعالیت مثبتی داشتی یه چیزی !

خیلی خنده داره :دی نکنه بخاطر اینکه قدیمی هستی مثل درخت های قدیمی باید یه حالی بهت بدن و بزرگت کنن؟

ـــــــــــ

در عصر ما دیگر چیزی به نام فاصله گرفتن از سیاست وجود ندارد. همه چیز سیاسی است و سیاست توده ای از دروغ، بهانه جویی، حماقت، نفرت و اسکیزوفرنی است. جورج اورول

• 1

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 17835

گل گفتی

نقل از: ترومن حالا گیریم که جنابعالی از زمان تأسیس اینجا و اولین سنگ بنای سایت عضو اینجا شدی. خب که چی؟ چه تلاشی کردی برای بهتر شدن اوضاع؟ حضور فسیل وار جنابعالی چه منفعتی برای شهوانی و کاربرانش داشته؟ تا حالا به اینها فکر کردی؟ کیفیت مهمه عزیز. نه کمیت!

ـــــــــــ

• 3

• +MOHAMMAD+  

• عضو از 1397/11/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 53

این قدمت که گفتی منو گایید.

این قدمت که گفتی منو گایید.

ـــــــــــ

از من میخای بدونی پروفایلمو یه دید بزن. MFM LOVER

• 1

• parsashz_1380  

• عضو از 1397/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 245

• 341

سال دیگ یه ستاره بزن بالا لوگوت.

مگه شهوانی چن...

سال دیگ یه ستاره بزن بالا لوگوت.

مگه شهوانی چن ساله تاسیس شده؟

ـــــــــــ

• 0

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 7162

• 6913

نقل از: ترومن حالا گیریم که جنابعالی از زمان تأسیس اینجا و اولین سنگ بنای سایت عضو اینجا شدی. خب که چی؟ چه تلاشی کردی برای بهتر شدن اوضاع؟ حضور فسیل وار جنابعالی چه منفعتی برای شهوانی و کاربرانش داشته؟ تا حالا به اینها فکر کردی؟ کیفیت مهمه عزیز. نه کمیت!

شما خودت گُلی (rose)

حالا چرا اینجوری بستنی میخوری؟ (rolling) (dash)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا زنان و مردان نسبت به یکدیگر برترند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «