داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

قرص ویاگرا

1399/04/08

سلام دوستان از کسایی که تجربه استفاده از ویاگرا داشتن میخواستم بدونم بعد اینکه ارضا میشی ام کیر سیخ میمونه واسه ۲ ۳ ساعت یا نه؟

1082 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-06-28 16:34:10 +0430 +0430

۲۴ ساعت اثرش میمونه و با کوچکترین تحریکی کیر دوباره سیخ میشه و تا تحریک هست سیخ میمونه

0 ❤️

2020-06-28 17:06:21 +0430 +0430

خطراتش خیلی بیشتر از فایده هاشه… به نظرم استفاده نکن…
عوارضش ایناست : خواب آلودگی، دل پیچه، احساس گرمای شدید، گرفتگی در سینوزیت ها و سردرد

1 ❤️

2020-07-02 14:43:01 +0430 +0430
نقل از: i-am-nobody خطراتش خیلی بیشتر از فایده هاشه... به نظرم استفاده نکن... عوارضش ایناست : خواب آلودگی، دل پیچه، احساس گرمای شدید، گرفتگی در سینوزیت ها و سردرد

یه بار میخوام استفاده کنم بازم بده؟

0 ❤️

2020-07-05 08:23:12 +0430 +0430
نقل از: Arashhhhh722
نقل از: i-am-nobody خطراتش خیلی بیشتر از فایده هاشه... به نظرم استفاده نکن... عوارضش ایناست : خواب آلودگی، دل پیچه، احساس گرمای شدید، گرفتگی در سینوزیت ها و سردرد

یه بار میخوام استفاده کنم بازم بده؟

چون فشار خون توی مویرگهای سرت زیاد میشه و خطرناکه و از طرفی هم باعث سر درد میشه که کلافه کنندست

0 ❤️

2020-07-05 08:41:11 +0430 +0430

سلام از این قرص استفاده کن این بهتره ایرکتو100 هم ضررش از قرصهای دیگه کمتره و هم تاثیرش خوبه

0 ❤️

2020-07-05 09:30:27 +0430 +0430

سعی کن خودت رو مدت زمان سکسی که انجام میدی کنترل داشته باشی.بعضی از بدن ها قدرت این قرص هارو ندارن که باش سازگارباشن.یوقت دیدی بدنت بهش واکنش نشون داد.توجه داشته باش بعضی از پزشکا جدیدأ حتی قبل از تجویز استامینوفن هم بهت میگن آیا قبلا خوردی یا نه…یکی از آشناهای خودم بایک بار مصرف ترامادول صرفأ جهت سکس مویرگهای مغزش بخاطر فشار زیادباعث سکته کنن.16سالش بود طفلک.بهت پیشنهاد میکنم اصلا هیچ نوع قرص یا هرچیزی که گفتن بخور کمرت سفت یا آلتت بزرگ میشه رو نخور خواهش میکنم.

0 ❤️

2020-07-05 09:32:00 +0430 +0430

داغونترین قرصه استفاده نکن

به جاش برو داکسوپیل بگیر فوق العادست هیچ عوارضی هم نداره تا 1 ساعت هم راحت تاخیر میده

0 ❤️

2020-07-05 09:41:01 +0430 +0430
نقل از: tnanesh داغونترین قرصه استفاده نکن

به جاش برو داکسوپیل بگیر فوق العادست هیچ عوارضی هم نداره تا 1 ساعت هم راحت تاخیر میده

دوست عزیز بهتره به بچه مردم این چیزارو پهشنهاد ندی سیستم ایمنی همه بدن ها مثله هم نیست.امکان داره بخطر بیفته تأخیر در انزال رو میشه بدون هیچ چیز کنترل کرد.این جور روش هارو بهش پیشنهاد بده.شاید بنده خدا هنوز اگاهی نداره که قطعأ نداره.دوست عزیز بهتره به بچه مردم این چیزارو پهشنهاد ندی سیستم ایمنی همه بدن ها مثله هم نیست.امکان داره بخطر بیفته تأخیر در انزال رو میشه بدون هیچ چیز کنترل کرد.این جور روش هارو بهش پیشنهاد بده.شاید بنده خدا هنوز اگاهی نداره که قطعأ نداره.سپاس

1 ❤️

2020-07-05 09:46:43 +0430 +0430
نقل از: yashar.

دوست عزیز بهتره به بچه مردم این چیزارو پهشنهاد ندی سیستم ایمنی همه بدن ها مثله هم نیست.امکان داره بخطر بیفته تأخیر در انزال رو میشه بدون هیچ چیز کنترل کرد.این جور روش هارو بهش پیشنهاد بده.شاید بنده خدا هنوز اگاهی نداره که قطعأ نداره.دوست عزیز بهتره به بچه مردم این چیزارو پهشنهاد ندی سیستم ایمنی همه بدن ها مثله هم نیست.امکان داره بخطر بیفته تأخیر در انزال رو میشه بدون هیچ چیز کنترل کرد.این جور روش هارو بهش پیشنهاد بده.شاید بنده خدا هنوز اگاهی نداره که قطعأ نداره.سپاس

قبل از چرت و پرت گفتن یه سرچ میکردی و در مورد قرصی که گفتم میخوندی
سیستم ایمنی ؟
چه ربطی به سیستم ایمنی داره اخه
اه حالم به هم میخوره از کسایی که هیچی نمیفهمن ولی تیریپ دکتر مهندس بر میدارن :|

0 ❤️

2020-07-05 10:14:14 +0430 +0430
نقل از: tnanesh

سیستم ایمنی ؟

دوست عزیز منظور من اینه که استفاده از هرچیزی برای سکس اشتباهه بخدا من هیچ بلدنیستم نه دکترهم نیستم.فقط گفتم بهش آموزش بده تاخودش بتونه کنترل کنه.متکی نشه به چیزی.این هم که شما گفتین امتحان کنه چند دفعه بعد به این مقدار زمان راضیش نمیکنه میره سراغ چیزهای دیگه.

0 ❤️

2020-07-05 10:36:15 +0430 +0430

قبل از چرت و پرت گفتن یه سرچ میکردی و در مورد قرصی که گفتم میخوندی سیستم ایمنی ؟ چه ربطی به سیستم ایمنی داره اخه اه حالم به هم میخوره از کسایی که هیچی نمیفهمن ولی تیریپ دکتر مهندس بر میدارن :|

دوست عزیز منظور من اینه که استفاده از هرچیزی برای سکس اشتباهه بخدا من هیچ بلدنیستم نه دکترهم نیستم.فقط گفتم بهش آموزش بده تاخودش بتونه کنترل کنه.متکی نشه به چیزی.این هم که شما گفتین امتحان کنه چند دفعه بعد به این مقدار زمان راضیش نمیکنه میره سراغ چیزهای دیگه.

خوب دقیقا مشکلت همینه بیشتر از 99 درصد نمیتوننخ ودشون کاری کنن برای شروع چند بار از همین قرص استفاده کنن بعد کم کم دستشون میاد که باید چیکار کنن مثلا وقتی سکس میکنن داشت میومد صبر کنن یه کم بعد دوباره شروع کنن به مرور درست میشه ولی این قرص عوارضی نداره و میتونه فوق العاده کمکشون کنه اعتیاد اور هم نیست

0 ❤️

2020-07-05 10:45:49 +0430 +0430

سیستم ایمنی ؟

خوب دقیقا مشکلت همینه
بیشتر از 99 درصد نمیتوننخ ودشون کاری کنن
برای شروع چند بار از همین قرص استفاده کنن بعد کم کم دستشون میاد که باید چیکار کنن مثلا وقتی سکس میکنن داشت میومد صبر کنن یه کم بعد دوباره شروع کنن
به مرور درست میشه
ولی این قرص عوارضی نداره و میتونه فوق العاده کمکشون کنه اعتیاد اور هم نیست

داپوکستین چند میخوری ؟
من۳۰میخورم تا ۱۵ دقیقه تاخیر داره که

0 ❤️

2020-07-05 10:48:02 +0430 +0430

بخور هیجی نمیشه فقط همزمان یه قرص مسکن مثل ژلوفنی چیزی بخور که سر درد نگیرت بعدش اینو تست کردم جواب گرفتم چندین بار خیالت راحت

0 ❤️

2020-07-05 17:25:30 +0430 +0430
نقل از: senator.fkh بخور هیجی نمیشه فقط همزمان یه قرص مسکن مثل ژلوفنی چیزی بخور که سر درد نگیرت بعدش اینو تست کردم جواب گرفتم چندین بار خیالت راحت

خب عزیز من این سر دردی که میگی همون فشار زیادیه که داره به مویرگهای سرش وارد میشه و ممکنه مویرگهاشو پاره کنه و در نهایت سکته کنه بچه مردم…مسکن فقط دردش رو تسکین میده…چه کاریه آخه برادر؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom