قورت دادن منی نشانه عشق

چرا قورت دادن منی نشانه‌ی عشق است؟

Nov 3, 2016

«منی را تف می‌کنی یا قورت می‌دهی؟»

این پرسشی‌ست که مرد‌ها حداقل یک بار در طول زندگی از پارتنر خود می‌پرسند. البته که یک مرد باشخصیت هیچ‌گاه نباید در انتخاب شخصی کسی دخالت کند؛ اما قورت دادن منی می‌تواند راه نشانه‌ی عشق شریک جنسی‌تان باشد. اگر بخواهیم روراست باشیم، به‌طور کلی قورت دادن منی کار چندان لذت‌بخشی نیست. و این که کسی دوست داشته باشد این کار را برای کسی انجام دهد، می‌تواند معانی بسیاری داشته باشد. پس اگر تا‌به‌حال فکر قورت دادن منی به سرتان نزده، دیگر وقت آن فرا رسیده و در ادامه گفته خواهد شد چرا.

کار هر کسی نیست!
همان‌طور که کمدین آمریکایی، "لوئیس سی.‌کی" (Louis C.K) می‌گوید؛ «ساک زدن کیر کار هر کسی نیست.» این استند-آپ کمدین در این مورد کاملاً درست می‌گفت. او همچنین در ستایش کسانی که ساک می‌زنند، آن‌ها را شجاع دانست و تا حدودی نیز حق با او بود. برخی زنان هر از گاهی به سکس دهانی علاقه نشان می‌دهند و به‌نظر میانه‌ی خوبی با این نوع سکس دارند، در مقابل، گروه دیگری هستند که به‌طور ذاتی، آنقدر شدید عُق می‌زنند که ناچارند کلاً به سکس دهانی نه بگویند (چه برسد به قورت دادن منی).

حتی اگر از آن لذت می‌برید
اگر از آن دسته زنان هستید که معمولاً از سکس دهانی لذت می‌برند، حتماً به‌تدریج به این مرحله رسیده‌اید. اولین باری که ساک می‌زنید و اولین باری که منی را قورت می‌دهید، ممکن است احساس دلهره و ناراحتی داشته باشید. در این حین به مسائل زیادی برمی‌خورید؛ مثلا بوی آلت، مو‌های بیضه‌ و مهم‌تر از همه مزه‌ی واقعی منی. باید خوش‌بین باشید که پارتنرتان مقدار زیادی آناناس خورده باشد، در غیر این صورت شاید از بوی منی خوشتان نیاید.

در ابتدا تنفرآمیز است
مزه کردن منی در دهان برای بار اول تجربه‌ی تنفرآمیزی است. شاید در تجربه‌ی اول آن را تف کنید یا حتی عق بزنید. متاسفیم، اما واقیت همین است.

کمی طول می‌کشد
کمی طول می‌کشد تا قلق ساک زدن دستتان بیاید و کم‌کم به قورت دادن منی عادت کنید. حتی اگر بعد‌ها قورت دادن منی برایتان جذابیت پیدا کند، احتمالاً در اوایل چنین حسی نداشته باشید.

مهارتی است که باید بیاموزید
درست مانند نواختن پیانو یا دوچرخه‌سواری، قورت دادن منی نیز مهارتی یاد گرفتنی است. شاید یکی دو بار اول از عهده‌ی آن بر نیایید یا شاید هم بتوانید انجامش دهید. این کار به تمرین و آمادگی ذهنی نیاز دارد.

برخی زنان از ساک زدن خوششان نمی‌آید
بسیاری از زنان اصلاً از ساک زدن خوششان نمی‌آید. این کار برای برخی زنان لذت‌بخش نیست، عده‌ای نیز آن را پَست و سخیف می‌دانند. پس اگر زنی به رابطه‌ی دهانی (یا قورت دادن منی) تمایل نشان داد، یعنی زیاد به این گونه مسائل توجه نمی‌کند.

زن قصد دارد مرد را خوشحال کند
پس، چرا برخی زنان کاری که زیاد دوست ندارند را انجام می‌دهند؟ پاسخ آن مشخص است: قصد دارند شریک جنسی خود را خوشحال کنند. اگر خوشحالی شما برای کسی مهم‌تر از ترس‌ها و رنج‌های شخصی‌اش بود، یعنی شما برایش مهم هستید.

زن دوست دارد مرد لذت ببرد
کسی که از لذت بردن پارتنرش خوشحال می‌شود، حاضر است برای راضی کردن شریک جنسی‌اش از خط قرمز‌های خود عبور کند. برای عده‌ای، لذت بردن طرف مقابل ارزش این را دارد که کاری را انجام دهند که زیاد برایشان جذاب نیست.

زن دوست ندارد احساسات مرد جریحه‌دار شود
در گروه دیگری از زنان، قورت دادن منی می‌تواند نشانه‌ی عشق باشد. چون آن‌ها دوست ندارند احساسات مرد را جریحه‌دار کنند. نمی‌خواهند با تف کردن و پس زدن منی، مرد احساس کند که مشکل از مایعی است که در بدن خودش تولید شده.

مقدار منی کم نیست
به‌هر‌حال، وقتی کسی منی شما را قورت می‌دهد، به این فکر کنید که او چه‌قدر در حق شما لطف کرده است. منظورمان این است که قورت دادن مقدار زیادی منی کار چندان ساده‌ای نیست.

منی مزه‌ی مطلوبی ندارد
منی مزه‌ی توت‌فرنگی تازه نمی‌دهد! قاعدتاً، منی شما خوش‌طعم‌ترین خوردنی روزانه‌ی زنان نیست. بنابراین، اگر پارتنرتان می‌خواهد با قورت دادن منی، شما را خوشحال کند، احتمالا عاشق شماست.

این یک لطف است
اگر شریک‌جنسی‌تان به‌طور معمول شما را با ساک زدن ارضا می‌کند و منی‌ شما را قورت می‌دهد، نباید این کار را نادیده بگیرید. این یک لطف است و باید قدردان آن باشید. زنان مجبور به انجام این‌ کار نیستند.

قدردان شریک جنسی خود باشید
حالا با خواندن موارد فوق، امیدواریم قدر کسی که منی شما را قورت می‌دهد را بیشتر بدانید. آن‌ها با مسائل زیادی کنار می‌آیند، فقط به این خاطر که شما را خوشحال کنند. پس، از آن‌ها تشکر کنید.

نه برای هر کسی
بیشتر زنان حاضر نیستند برای هر کسی ساک بزنند، به‌ویژه اگر بخواهند منی کسی را قورت بدهند. پس این را بدانید که اگر شریک جنسی‌تان این کار را برایتان انجام می‌دهد، شما هر کسی نیستید و پارتنرتان برای شما ارزش قائل می‌شود.

به شکل جدیدی از صمیمیت تبدیل می‌شود
قورت دادن منی (برای زنان) آنقدر‌ها هم تجربه‌ی بدی نیست. پس از مدتی، برایتان عادی می‌شود. شاید مزه‌ی کیک ندهد، اما به تدریج به شکل جدیدی از صمیمیت و روشی برای ابراز علاقه تبدیل می‌شود و درنهایت برای هردو نفرتان جذابیت پیدا می‌کند.

منبع:

rebelcircus.com/blog/reasons-swallowing-sign-love/5

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 24

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• deba69  

• عضو از 1395/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 456

• 615

یکی بیاد اب این اسکلت رو بخوره خودشو کشت (biggrin)...

یکی بیاد اب این اسکلت رو بخوره خودشو کشت (biggrin) (dash)

ـــــــــــ

• 4

• Mehrdadgaybot  

• عضو از 1396/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 46

من چند بار آب منی خوردم خوشمزه بود بازم میخوام

من چند بار آب منی خوردم خوشمزه بود بازم میخوام

ـــــــــــ

• 0

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 154

• 216

من نمیفهمم چرا هرچی کثافت کاریه و واسه زن ضرر داره...

من نمیفهمم چرا هرچی کثافت کاریه و واسه زن ضرر داره رو می گید نشونه عشقه.یه تایپک دیگه بود میگفت رابطه از عقب نشون عشق مرد به زنه.درخواست برای این چیزا نشونه ی بی علاقگی مرد به زن و سلامتیشه.تبلیغ الکی نکنید که یه مشت ادم بی اطلاعو بندازید تو چاله

ـــــــــــ

• 6

• arman.man  

• عضو از 1398/10/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 94

• 6

دقیقا خانم هایی که عاشق هستند این کارو می کنند.

خانم هایی که عاشق پارتنرشون هستند آب کیر پارتنرشون رو می خورند و قورت می دن. همانطوری که آقایون هم برای لذت بیشتر خانمی که عاشقش هستند کس و کون خوشگل خانم رو می لیسند و می خورند. این رابطه و لذت کاملا دو طرفه است

ـــــــــــ

عاشق رابطه با زوج ها به عنوان نفر سوم هستم. ساری هستم تل ahoora_sari

• 1

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 1048

نقل از: arman.man

نقل از: arman.man خانم هایی که عاشق پارتنرشون هستند آب کیر پارتنرشون رو می خورند و قورت می دن. همانطوری که آقایون هم برای لذت بیشتر خانمی که عاشقش هستند کس و کون خوشگل خانم رو می لیسند و می خورند. این رابطه و لذت کاملا دو طرفه است

اوهوم

ـــــــــــ

• 3

• gentelman65  
  • عضو از 1398/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 25

نقل از: Mehri1375s

نقل از: Mehri1375s من نمیفهمم چرا هرچی کثافت کاریه و واسه زن ضرر داره رو می گید نشونه عشقه.یه تایپک دیگه بود میگفت رابطه از عقب نشون عشق مرد به زنه.درخواست برای این چیزا نشونه ی بی علاقگی مرد به زن و سلامتیشه.تبلیغ الکی نکنید که یه مشت ادم بی اطلاعو بندازید تو چاله

سلام براتون پیام خصوصی گذاشتم اینم آیدی تلگراممه ssjj202

ـــــــــــ

امضام خیلی سخته

• 0

• hosein.ziyaei  

• عضو از 1392/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 169

نقل از: Mehri1375s

نقل از: Mehri1375s من نمیفهمم چرا هرچی کثافت کاریه و واسه زن ضرر داره رو می گید نشونه عشقه.یه تایپک دیگه بود میگفت رابطه از عقب نشون عشق مرد به زنه.درخواست برای این چیزا نشونه ی بی علاقگی مرد به زن و سلامتیشه.تبلیغ الکی نکنید که یه مشت ادم بی اطلاعو بندازید تو چاله

نگفته که این کار خوبه! داره میگه آقایون؛ اگه پارتنرت منی رو خورد بدونید خیلی براش عزیزید و اگر نخورد، اصرار نکنید. من خودم جز گروهی هستم که مورد اول رو درست ندیدم و درک نکردم. الانم تا حدودی پشیمونم. دوست دخترم، واقعا دوستم داشت و منی من رو میخورد، ولی من نمیفهمیدم.

ـــــــــــ

مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار

• 2

• Saman_1999  

• عضو از 1398/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 41

واقعا هم کار سختیه

اما وقتی میبینم پارتنرم راضیه، منم خوشحال میشم^__^

ـــــــــــ

Love is love?

• 0

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 4303

• 17334

عععععع

عععععع

ـــــــــــ

شیطون و شهوتییی ♡likeیادتون نره♡

• 1

میایی تل

میایی تل

ـــــــــــ

• 0

• Topranger  

• عضو از 1396/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 10

عشق واقعی

دوست دختر من که کیرمو تا ته میکنه تو دهنش...میدونه صدای عوق زدنشو دوس دارم....حسابی واسم ساک میزنه...اخرشم ابمو تا اخرین قطره میخوره...حتی یه قطه شم بیرون نمیریزه از دهنش....عاشقشم واقعا.

ـــــــــــ

to the gates of hell,as we make our way to heaven.

• 1

• esf20  

• عضو از 1398/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 31

من فکر میکنم ربطی به عشق نداره. یکی دوست داره...

من فکر میکنم ربطی به عشق نداره. یکی دوست داره میخوره یکی نع.

ـــــــــــ

• 2

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 243

• 114

هنوز این بحث خوردن منی گرمه (biggrin)

برای...

هنوز این بحث خوردن منی گرمه (biggrin)

برای پوست خوبه. جمله ای از طرف پسرا برای دوست دخترا

ـــــــــــ

نگفمت تو هم به گور جد خلق گشنه بخند نگفتمت که حال کن طبیعتا میان این همه جسد بگند

• 1

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 72

نقل از: Redberry

نقل از: Redberry کار دلچسبی نیست ولی وقتی میبینی طرفت ک عاشقشی لذت میبره تا قطره اخرشو میخوری هر چیم موند با انگشت جم میکنه میذاره دهنت. اگر مستقیما تو دهن ارضا شه دیگ طعمش رو زبون نمیاد و مستقیما میره تو گلو.از مزش شکایت ندارم ولی چسبناکیش چرا (biggrin)

ی لیوان اب ی چای بخور

مث عسل که یکم چسب ناکه با چای بخوری درست میشه (biggrin)

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 1

آموزنده بود برای بعضیا

البته شریک جنسی من همیشه ممنونه ازین بابت که هم ساک میزنم هم منیشو میخورم اوایل خیلییییی حس بدیه کم کم عادت کردم اولین بار که تا دو ردز حالت تهوع داشتم (dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 2

• sexmaster1  

• عضو از 1398/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 51

جالبه

همیشه من همین نظرو داشتم که قورت دادن منی نشانه ی اوج علاقه اس. ولی خیلیا مسخره ام میکردن!

خوشحالم که هم منی اونایی که دوست داشتمو قورت دادم و هم اونا مال منو قورت دادن! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• faridtrans  

• عضو از 1398/5/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 96

من هم کلا با ۳ نفر و هر کدوم یکبار سکس داشتم که دو...

من هم کلا با ۳ نفر و هر کدوم یکبار سکس داشتم که دو بار آب کیرشونو خوردم و خیلی هم لذت بردم،خیلی خوشمزه و شیرین بود. الانم هر وقت خود ارضایی میکنم یا با دیلدو کونم میکنم بعد ارضا شدنم، آب کیرمو میخورم.خیلی کیف میکنم از خوردنش. اولش سخت بود،چون بعد ارضا شدنم یه حس بدی میومد سراغم ولی بعدها با تمرین و تمرکز تونستم این حس بد رو به حس خوب و شاد و راضی کننده تبدیل کنم،جوری که وقتی ارضا میشم عجله ام و تشنگیم واسه خوردن آب منی ام خیلی بیشتر میشه و با علاقه و اشتیاق کامل میلیسم و میخورمش و تو دهنم بازیش میدم و حال میکنم.کلا آب کیرمو خوردن شده مکمل خودارضاییهام.

ـــــــــــ

• 0

• Amir20mashhad  
  • عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

منم به این درک رسیدم ک کسی ک منی منو میخوره دوسم داره و براش عزیزم

از مشهد خانومی ک منی دوسداره بخوره یا رو صورتش بریزم بیاد تل amir20mash

ـــــــــــ

• 0

• Kirtala1277  
  • عضو از 1398/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 20

نقل از: khanomgolllliiiii

نقل از: khanomgolllliiiii البته شریک جنسی من همیشه ممنونه ازین بابت که هم ساک میزنم هم منیشو میخورم اوایل خیلییییی حس بدیه کم کم عادت کردم اولین بار که تا دو ردز حالت تهوع داشتم (dash) (dash) (dash)

اوووووم خوش بحال پارتنرت منم یکی رو می‌خوام که با عشق همه جاشو بلبسم و اونم با عشق برام ساک بزنه و ابمو بریزم رو صورتش

ـــــــــــ

• 0

• faridtrans  

• عضو از 1398/5/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 96

نقل از: amirhoseinkarimi1378

نقل از: amirhoseinkarimi1378 من فقط یکبار از روی کنجکاوی منی رفیقم رو خوردم،رفیقم بخاطر اینکه سیگار میکشه طعم منیش درست مثل زهرمار بود و نزدیک بود بالا بیارم واقعا نمیدونم زنش میخواد چطوری منیش رو بخوره فک کنم من اولین آخرین کسی بودم که منیشو خوردم

ولی اصلا به سیگار و مشروب ربطی نداره،من خودم چندین ساله سیگاری هستم و منی خودمو با لذت میخورم و خیلی هم بهم حال میده،حتی منی و آب کیر اون دونفرم که قبلا خورده سیگاری بودند و خیلی خوشمزه بود و بهم چسبید.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «