لالا کن دختر زیبای شهر (ایران تسلیت)

• mehrass1  

• عضو از
    1398/5/29

• پست‌ها: 120

• 69

می گویند دختر آبی فوت شده است.
مردم در حال نذری گرفتن هستند
صدای طبل ها بلند است
صدای دختر آبی به گوش کسی نمی رسد.
برای دختران این سرزمین هر روز عاشوراست، نه هر روز عصر جاهلیت است، عصر زنده به گوری، عصر اتصال جان دختری به تار مویی!
چه حصار تنگی، چه غربت جانکاهی که در شهر خودت، در خانه خودت،دخترت، همسرت اسیر فرهنگ جاهلی مشتی عمامه به سر باشد!
فرجام کدام گناه را می کشند فرزندان سیاوش که در آتش کاهنان نعلین پوش گرفتار شده اند!؟
آه!
التیام اندوه بیکران دخترکان این سرزمین آتشی است که در عبای ریایی شمایان در گیرد!
اینک که پلیدی از حد گذشته، رواست آیش آتش بر این سرزمین، پس باد های مرگ بر شما وزیدن خواهند گرفت!
@metalman1

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 120

• 69

? «سحر خدایاری» درگذشت

درگذشت «سحر خدایاری»...

? «سحر خدایاری» درگذشت

درگذشت «سحر خدایاری» دختر هوادار استقلالی

خانم «خدایاری» که چندی قبل در اعتراض به حکم شش ماه زندان خود برای ورود به ورزشگاه در برابر مجتمع قضایی دست به خودسوزی زده بود، صبح روز دوشنبه ۱۸ شهریورماه در بیمارستان درگذشته است. ما هم اینجا سرگرم هوسبازی و بی خبر (dash) (dash) :(

ـــــــــــ

• 2

قلبم جریحه دار شده

نفرین بر باعث و بانی این ظلم

ـــــــــــ

امضا نمیکنم

• 1

• متولد66  

• عضو از 1396/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 53

واقعا ناراحت شدم از اینکه این دختر جانش رو از دست...

واقعا ناراحت شدم از اینکه این دختر جانش رو از دست داد و خوشحالم که همچین دختران شجاعی وجود دارن که حرفشون رو میزنن.

ازادی در هر زمینه ای بهایی داره که متاسفانه بخشیش هم ضایعه انسانیه. امیدوارم دخترای زیادی رو سر یک موضوع ساده ای مثل حق طبیعی رفتن به ورزشگاه ها از دست ندیم.

ـــــــــــ

• 2

با همه وجود شعرمو تقدیم میکنم به سحر خدایاری عزیز

سحر جان ای عزیز مرگت مبارک................... عزیزم فعلِ تو شد بس تبارک

بزرگ است نامِ تو در سرزمینم...................... خدایاری بخواب چون من مُبینم

بسوختی تو ز جهلِ مردمی پست.................. بشستی تو زکل زندگی دست

سحر جانا بمیرم من برایت.......................... تنت میسوخت عزیزم من فدایت

بخواب آرام تو بر این خاکِ ایران.................. به پایین میکشند ظلم ماده شیران

سحر جانم قسم بر آن خدایت..................... بگیرم انتقامم را برایت

روابط شعر پر غصه سرودی......................... سحر جانم به تو از من درودی

به احترام این بانوی بزرگ سرزمینمان ایران یک دقیقه سکوت لطفا....

ـــــــــــ

• 6

• رضا39  

• عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 38

متشکر از متن زیبات ..

واقعا دستت درد نکنه و متشکراز این متن بامعنی و زیبا ؛ باشد که بعضی ها از خواب غفلت بیدار بشن . من هم به نوبه خودم اسارت فرزندان ایرانم رو در چنگال عمامه ب سرهای نعلین پوش تسلیت میگم .

ـــــــــــ

من و همسرم عاشق سکسیم اگه تنوع تو سکس نباشه زیبا ترین و خوش رنگ ترین لذت دنیا روز به روز کمرنگ و کمرنگ تر می شه ؛بیاییم تا جوونیم از این نعمت شیرین و دوست داشتنیه خدا بیشترین بهره رو ببریم .

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 69

دو چیز انتها ندارد: یکی کهکشان ها و دیگری حماقت...

دو چیز انتها ندارد: یکی کهکشان ها و دیگری حماقت انسان ها! البته برای اولی شک دارم اما دومی را مطمئنم (انشتین) متاسفم که این اندازه ما بی رگ و غیرت شده ایم!! حالا اگه چارتا عکس سکسی زده بودم، همه کیر به دست اینجا صف کشیده بودند (devil) کمی هم آدم باشیم!!! آهاییی خانوم های سایت! شما دیگه چرا!!!!!!؟؟؟؟؟ از این غصه اگر مرد بمیرد رواست! حد اقل امروز رو به یاد این دختر بزرگ بی همتا، پروفایلمونو سیاه کنیم باشد که همدردی کوچکی کرده باشیم با خانواده داغدارش

ـــــــــــ

• 0

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 379

خدا به خونواده ش صبر بده --کارش اصلا ...

خدا به خونواده ش صبر بده --کارش اصلا شجاعانه نبوده بلکه اشتباه بوده --البته ادم تا تو اون موقعیت قرار نگیره

نمیفهمه ولی ایکاش اینکارو نمیکرد--با اینکار فقط جان نازنینش را ازدست داد و پدر و مادر....را داغدار کرد و مطمئنا
مرگش هیچ نتیجه ای نداره چون ماها ملتی فراموشکاریم و شک نکنید تا چند روز دیگه حتی اسمش هم فراموش میشه کاش میماند و کارهای بهتری میکرد هر چند که حال اون موقعشو کسی درک نمیکنه همینکه یادی ازش کردید ممنونیم

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok)

• 0

• Sousha  

• عضو از 1391/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 16333

• 3658

نقل از: mehrass1 دو چیز انتها ندارد: یکی کهکشان ها و دیگری حماقت انسان ها! البته برای اولی شک دارم اما دومی را مطمئنم (انشتین) متاسفم که این اندازه ما بی رگ و غیرت شده ایم!! حالا اگه چارتا عکس سکسی زده بودم، همه کیر به دست اینجا صف کشیده بودند (devil) کمی هم آدم باشیم!!! آهاییی خانوم های سایت! شما دیگه چرا!!!!!!؟؟؟؟؟ از این غصه اگر مرد بمیرد رواست! حد اقل امروز رو به یاد این دختر بزرگ بی همتا، پروفایلمونو سیاه کنیم باشد که همدردی کوچکی کرده باشیم با خانواده داغدارش

تسلیت گفتن من تو این سایت آیا فایده ای داره؟!

بیاید کمی عملگرا باشیم تا صرفا بشینیم و دست روی دست بذاریم و زانوی غم بغل کنیم و به همدیگه تسلیت بگیم تا زودی سرد بشیم!

پیشنهاد من اینه که همونطور که ملت همیشه در صحنه میریزن به پیج یه بدبختی و فحش کشش میکنن ، بیان این بار مودبانه ولی با تعداد زیاد ، خیلییییی زیاد به فیفا تو تمام شبکه های مجازی پیام بدن که یا فوتبال ایران رو تعلیق کن یا ازشون بخواه سریع و بدون تعلل اجازه ی ورود زنان به استادیوم ها صادر بشه تا خون این بانو هدر نرفته باشه

وقتی که ملت به فیفا هجوم ببرن ، اونم نه یه بار و به دفعات زیاد و این درخواست رو بدن فیفا مجبوره رسیدگی کنه!

من خودم به شخصه دارم یه متن خوب مینویسم که درخواستم رو تو شبکه های مجازی به فیفا ارائه بدم باشد که موثر واقع شود!

ـــــــــــ

بعضی وقت‌ها حس می‌کنم اون‌قدر دارم برای زندگی می‌جنگم،

که وقتی برای زندگی کردن ندارم!!!

• 5

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 69

درست میگی

نقل از: لیلی45 خدا به خونواده ش صبر بده --کارش اصلا شجاعانه نبوده بلکه اشتباه بوده --البته ادم تا تو اون موقعیت قرار نگیره نمیفهمه ولی ایکاش اینکارو نمیکرد--با اینکار فقط جان نازنینش را ازدست داد و پدر و مادر....را داغدار کرد و مطمئنا مرگش هیچ نتیجه ای نداره چون ماها ملتی فراموشکاریم و شک نکنید تا چند روز دیگه حتی اسمش هم فراموش میشه کاش میماند و کارهای بهتری میکرد هر چند که حال اون موقعشو کسی درک نمیکنه همینکه یادی ازش کردید ممنونیم

منم باهات موافقم. کاش به جای اینکه خودشو میسوزوند، یکی دوتا و اگه میتونست بیشتر، از همین بی شرفای وطن فروش دزد مفت خور نان مذهب خور رو آتش می‌کشید

ـــــــــــ

• 0

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• 379

نقل از: mehrass1

نقل از: لیلی45 خدا به خونواده ش صبر بده --کارش اصلا شجاعانه نبوده بلکه اشتباه بوده --البته ادم تا تو اون موقعیت قرار نگیره نمیفهمه ولی ایکاش اینکارو نمیکرد--با اینکار فقط جان نازنینش را ازدست داد و پدر و مادر....را داغدار کرد و مطمئنا مرگش هیچ نتیجه ای نداره چون ماها ملتی فراموشکاریم و شک نکنید تا چند روز دیگه حتی اسمش هم فراموش میشه کاش میماند و کارهای بهتری میکرد هر چند که حال اون موقعشو کسی درک نمیکنه همینکه یادی ازش کردید ممنونیم

منم باهات موافقم. کاش به جای اینکه خودشو میسوزوند، یکی دوتا و اگه میتونست بیشتر، از همین بی شرفای وطن فروش دزد مفت خور نان مذهب خور رو آتش می‌کشید

اونم کار درستی نبود کلا کشتن کار خوبی نیست فکر کن اینکارو میکرد اولا نمیتونست ادم مهمی را بکشه چون در دسترس نیستند دوما بعد چی بر سر خانواده ش میومد

فقط کاش میموند و زندگی میکرد این فوتبال چیزی نداره که کسی خودشو براش فدا کنه

لعنت به تمامی قاتلان

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok)

• 0

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 69

نقل از: Sousha

نقل از: mehrass1 دو چیز انتها ندارد: یکی کهکشان ها و دیگری حماقت انسان ها! البته برای اولی شک دارم اما دومی را مطمئنم (انشتین) متاسفم که این اندازه ما بی رگ و غیرت شده ایم!! حالا اگه چارتا عکس سکسی زده بودم، همه کیر به دست اینجا صف کشیده بودند (devil) کمی هم آدم باشیم!!! آهاییی خانوم های سایت! شما دیگه چرا!!!!!!؟؟؟؟؟ از این غصه اگر مرد بمیرد رواست! حد اقل امروز رو به یاد این دختر بزرگ بی همتا، پروفایلمونو سیاه کنیم باشد که همدردی کوچکی کرده باشیم با خانواده داغدارش
تسلیت گفتن من تو این سایت آیا فایده ای داره؟! بیاید کمی عملگرا باشیم تا صرفا بشینیم و دست روی دست بذاریم و زانوی غم بغل کنیم و به همدیگه تسلیت بگیم تا زودی سرد بشیم! پیشنهاد من اینه که همونطور که ملت همیشه در صحنه میریزن به پیج یه بدبختی و فحش کشش میکنن ، بیان این بار مودبانه ولی با تعداد زیاد ، خیلییییی زیاد به فیفا تو تمام شبکه های مجازی پیام بدن که یا فوتبال ایران رو تعلیق کن یا ازشون بخواه سریع و بدون تعلل اجازه ی ورود زنان به استادیوم ها صادر بشه تا خون این بانو هدر نرفته باشه وقتی که ملت به فیفا هجوم ببرن ، اونم نه یه بار و به دفعات زیاد و این درخواست رو بدن فیفا مجبوره رسیدگی کنه! من خودم به شخصه دارم یه متن خوب مینویسم که درخواستم رو تو شبکه های مجازی به فیفا ارائه بدم باشد که موثر واقع شود!

کاملاً موافقم. متنشو به انگلیسی تهیه کن و اینجا بزار برا همه، ما هم انجام بدیم یه کار دیگه ای که میتونیم انجام بدیم و کمپینش راه افتاده، تحریم ورزشگاه هاست. به ورزشگاه ها پا نزاریم برای تماشای بازی ها فوتبالیستها هم باید غیرت نشون بدن و لیگو تحریم کنن

ـــــــــــ

• 1

• Sousha  

• عضو از 1391/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 16333

• 3658

تسلیت گفتن من تو این سایت آیا فایده ای داره؟! بیاید کمی عملگرا باشیم تا صرفا بشینیم و دست روی دست بذاریم و زانوی غم بغل کنیم و به همدیگه تسلیت بگیم تا زودی سرد بشیم! پیشنهاد من اینه که همونطور که ملت همیشه در صحنه میریزن به پیج یه بدبختی و فحش کشش میکنن ، بیان این بار مودبانه ولی با تعداد زیاد ، خیلییییی زیاد به فیفا تو تمام شبکه های مجازی پیام بدن که یا فوتبال ایران رو تعلیق کن یا ازشون بخواه سریع و بدون تعلل اجازه ی ورود زنان به استادیوم ها صادر بشه تا خون این بانو هدر نرفته باشه وقتی که ملت به فیفا هجوم ببرن ، اونم نه یه بار و به دفعات زیاد و این درخواست رو بدن فیفا مجبوره رسیدگی کنه! من خودم به شخصه دارم یه متن خوب مینویسم که درخواستم رو تو شبکه های مجازی به فیفا ارائه بدم باشد که موثر واقع شود!

کاملاً موافقم. متنشو به انگلیسی تهیه کن و اینجا بزار برا همه، ما هم انجام بدیم یه کار دیگه ای که میتونیم انجام بدیم و کمپینش راه افتاده، تحریم ورزشگاه هاست. به ورزشگاه ها پا نزاریم برای تماشای بازی ها فوتبالیستها هم باید غیرت نشون بدن و لیگو تحریم کنن

به روی چشم

اونم خوبه ولی اینا تا فشار بین المللی روشون نباشه تن به کاری نمیدن!

ـــــــــــ

بعضی وقت‌ها حس می‌کنم اون‌قدر دارم برای زندگی می‌جنگم،

که وقتی برای زندگی کردن ندارم!!!

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 69

نقل از: لیلی45

اونم کار درستی نبود کلا کشتن کار خوبی نیست فکر کن اینکارو میکرد اولا نمیتونست ادم مهمی را بکشه چون در دسترس نیستند دوما بعد چی بر سر خانواده ش میومد

لعنت به تمامی قاتلان

اینجا رو دیگه خراب کردی! چجوریه خودت اینجا داری همه جوره خودتو فدا علاقت، سکس می‌کنی! اون دختر مظلوم هم به فوتبال علاقه مند بوده تازه علاقه به فوتبال داشتن مثل سکسی بودن یه تابو وحشتناک نیست! سحر جونشو برا آرمانش که همون برابری زن و مرد هست فدا کرد هرچند میتونست بهتر از این انجام بده

ـــــــــــ

• 0

• sarbaz40  
  • عضو از 1398/4/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 4

خاک بر سر مردی که از این به بعد بره ورزشگاه. لیگ و...

خاک بر سر مردی که از این به بعد بره ورزشگاه. لیگ و برتر و بقیه بازیا را تحریم کرد.

ـــــــــــ

• 1

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• 379

لعنت به تمامی قاتلان

اینجا رو دیگه خراب کردی! چجوریه خودت اینجا داری همه جوره خودتو فدا علاقت، سکس می‌کنی! اون دختر مظلوم هم به فوتبال علاقه مند بوده تازه علاقه به فوتبال داشتن مثل سکسی بودن یه تابو وحشتناک نیست! سحر جونشو برا آرمانش که همون برابری زن و مرد هست فدا کرد هرچند میتونست بهتر از این انجام بده

ولی من جونمو بیخودی نمیدم

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok)

• 0

• Hornyhot  
  • عضو از 1397/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 26

آزادی همه جا تاوان داره...
اینجا برای کمترین ها و...

آزادی همه جا تاوان داره... اینجا برای کمترین ها و برای حق مسلم باید جنگید اینجا آزادی قربانی هم می گیره... این دختر می تونه تاریخ ساز باشه اما فقط شاید...چرا که با مردمی خواب زده و خمار طرفیم...و از طرفی با دیکتاتوری سیاس و روباه صفت...

ـــــــــــ

• 0

روحش شاد و یادش،گرامی ولی با بلایی که سر خودش و...

روحش شاد و یادش،گرامی ولی با بلایی که سر خودش و خانوادش آورد شدیدا مخالفم کارش اشتباه بوده (cry)

ـــــــــــ

اگه دیدی چیزی نمیگم و تو فکرم بدون تو فکر کوس و کونتم

• 0

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 69

آفرین

تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو و خر (devil) حتماً حتماً حتماً همه تو این راه همکاری لازم رو داشته باشیم

ـــــــــــ

• 0

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 646

چیکار میشه کرد ؟ غیر از اتحاد و عزم عمومی برای...

چیکار میشه کرد ؟ غیر از اتحاد و عزم عمومی برای تغییر اوضاع. فعلا که همه جا آرومه ساعت یک نصف شبه!!!!!!

ـــــــــــ

• 0

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 69

این درد عجیب ترو ببین!!!

نقل از: Mahya_banoo در عجبم که سحر اولین دختری نبود که رفت استادیوم ولی اولین نفری بود که حکم شش ماه زندان و نهایتا مرگ نصیبش شد،در اینکه قانون چرتی داریم که شکی نیست ولی همین قانون چرتم فقط برای بعضیا اجرا میشه،نجفی ادم میکشه ازاده،دختر میره استادیوم و الان زیر یک خروار خاکه .

دقیقاً توی روزی که سحر رو با اون همه تغییر چهره، شناسایی و دستگیر کردن این بی همه چیزای کفتار؛ یارو با دویست سیصد میلیارد دلار دزدی خیلی راحت با هواپیما فرار کرده میگن ما نفهمیدیم رفت! (sick) (sick) ای گه تو این دروغ تهوع آور

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «