لاک زدن مردان

• Vesta_m31  

• عضو از
    1398/6/19

• پست‌ها: 41

• 10

یکی از کلیشه های جنسیتی رایج، انحصار لاک زدن برای زن هست
ریشه ش هم واضحه:)) زن مظهر زیبایی و لطافت و ناز (شکلک عن ) و مرد زمختی و نیاز ( ایضا شکلک عن)
حالا چند وقتیه خوشبختانه میبینیم تابو شکنی های جذاب انگیزی رو ^^
روم نمیشه برم از منتشر کننده عکسا اجازه بگیرم بگم شهوانی میخوام آپلود کنم=)) در نتیجه بی اجازه یه سری عکس از دستان لاک زده مردان که در صفحات شخصیشون منتشر کردن رو براتون میذارم چشماتون رو بنوازه .

ـــــــــــ

carpe diem!

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Araz52  
  • عضو از 1398/6/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 37

قشنگ نیست

قشنگ نیست

ـــــــــــ

• 1

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 10

نقل از: Araz52

نقل از: Araz52 قشنگ نیست

به چشم من خیلی هم قشنگن ^^

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 72

خیلی چندشن.من شخصا یه حالی میشم می بینم

خیلی چندشن.من شخصا یه حالی میشم می بینم

ـــــــــــ

• 1

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

اممم

نقل از: Mehri1375s خیلی چندشن.من شخصا یه حالی میشم می بینم

چندش؟ دلیل چندش بودن همین کلیش هاییه که تو ذهنمون ساختن وگرنه نهایتا میتونه تو سلیقتون نباشه شبیه حسی که خیلیا به گی ها یا لزبین ها یا هر مفهوم در اقلیت دیگه دارن.

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

ایییییی (sick)

ایییییی (sick)

ـــــــــــ

• 1

• متولد66  

• عضو از 1396/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 49

لاک با ظزافت دست زیبایی پیدا میکنه در نگاه...

لاک با ظرافت دست زیبایی پیدا میکنه در نگاه من.

هیچکدوم از این دست ها که توی عکس ها هستن اون ظرافت دست یک زن رو ندارند که بتونم باهاشون حال کنم.

سلایق مسلما متفاوته ولی یک " نه " از طرف من برای دست های نا ظریف مردان با لاک :)

ـــــــــــ

• 4

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

:)))

نقل از: تحت-تعقیب80 ایییییی (sick)

همه داره حالشون بهم میخوره که :))

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 72

نقل از: Vesta_m31

چندش؟ دلیل چندش بودن همین کلیش هاییه که تو ذهنمون ساختن وگرنه نهایتا میتونه تو سلیقتون نباشه شبیه حسی که خیلیا به گی ها یا لزبین ها یا هر مفهوم در اقلیت دیگه دارن.

چرا گودرزو به شقایق ربط میدی؟گی یا لزبین بودن چه ربطی داره به لاک زدن مردا؟ هم تو سلیقه م نیست هم چندشم میشه ولی از دیدن یک لزبین خیلی هم خوشحال میشم که با وجود در اقلیت بودن تونسته کام اوت کنه تا بفهمید واسه توجیه کردن هر کاری پای همجنسگراها رو نکشید وسط

ـــــــــــ

• 0

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

اممم

نقل از: متولد66 لاک با ظزافت دست زیبایی پیدا میکنه در نگاه من. هیچکدوم از این دست ها که توی عکس ها هست اون طرافت دست یک زن رو ندارند که بتونم باهاشون حال کنم. سلایق مسلما متفاوته ولی یک " نه " ار طرف من برای دست های نا ظریف مردان برای لاک :)

همین دیگه... ظرافت برای زن، لاک برای ظریف ها، همینو میگم کلیشه و جنسیت زدگی: )) سلیقه های متفاوت قابل درکه البته، اگه مبناش برنگرده به باورهای ناخوداگاه در مورد زنانگی و مردانگی :دی

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

اممم

نقل از: Frida مردی که لاک بزنه کونیه (dash)

عجبببز

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

• aliam98  

• عضو از 1397/1/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 30

خوبه
موافقم با این نوع کلیشه زدایی ها

خوبه موافقم با این نوع کلیشه زدایی ها

ـــــــــــ

• 2

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

اممم

نقل از: Mehri1375s

چرا گودرزو به شقایق ربط میدی؟گی یا لزبین بودن چه ربطی داره به لاک زدن مردا؟ هم تو سلیقه م نیست هم چندشم میشه ولی از دیدن یک لزبین خیلی هم خوشحال میشم که با وجود در اقلیت بودن تونسته کام اوت کنه تا بفهمید واسه توجیه کردن هر کاری پای همجنسگراها رو نکشید وسط

ارتباطش رو گفتم خب. الان شما میگی از دیدن یه لزبین که با وجود محدودیت تونسته کام اوت کنه خوشحال میشی، اما از دیدن دستان لاک زده ی مردی که با وجود تمام محدودیتا و قوانین سفت و سختی که واسه مردانگی تو جامعه هست؛ چندشت میشه. ربطش همینه. شاید اون مساله و اون اقلیت براتون هضم شده این یکی نه هنوز. لاک زدن ارتباطی به نر و ماده بودن نداره. همونطور که میتونه برای زنان جذاب باشه برای مردان هم میتونه. حالا سلیقه بحث متفاوتیه.

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

یکی از بهترین تاپیک هایی که میشد تو این سایت...

یکی از بهترین تاپیک هایی که میشد تو این سایت دید وقتی همه افتخارشون به سایز التشونه خوبه که بعضی وقتا یاداوری بشه که جنسیت و اندام جنسی تعیین کننده نوع زندگی نیستن همه این عکس ها واقعا خوشگل و امیدوار کننده ان که بالاخره ما ایرانی ها هم قراره بیخیال جنسیت زدگی بشیم البته با دیدن نظران معلوم شد که عده کمی این عقیده رو دارن ولی بازم خوبه امیدوارم تاپیکای بیشتری برای مخالفت با جنسیت زدگی ازت ببینم

ـــــــــــ

• 1

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

هوووم

نقل از: aliam98 خوبه موافقم با این نوع کلیشه زدایی ها

فاک د رولز ^^

ـــــــــــ

carpe diem!

• 1

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

^^

نقل از: Alyosha_Araklian یکی از بهترین تاپیک هایی که میشد تو این سایت دید وقتی همه افتخارشون به سایز التشونه خوبه که بعضی وقتا یاداوری بشه که جنسیت و اندام جنسی تعیین کننده نوع زندگی نیستن همه این عکس ها واقعا خوشگل و امیدوار کننده ان که بالاخره ما ایرانی ها هم قراره بیخیال جنسیت زدگی بشیم البته با دیدن نظران معلوم شد که عده کمی این عقیده رو دارن ولی بازم خوبه امیدوارم تاپیکای بیشتری برای مخالفت با جنسیت زدگی ازت ببینم

هوم به نظر منم هم قشنگن هم امیدوار کننده جنسیت زدگی البته فقط توی ایران نیست همه جای دنیا هست هنوز به شدت، ما چون همه چیمون ریدمان تر بیشتر از همه جا داریمش:)) ها حتماااا. از موضوعات مورد علاقمه نقد سکسیسم.

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

• nina642  

• عضو از 1397/10/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 120

لاک بزنین رژ گونه و رژ لب بزنین ریمل هم بزنین ریش...

لاک بزنین رژ گونه و رژ لب بزنین ریمل هم بزنین ریش و سیبیل هم بذارین کفش پاشنه بلند و دامن و سوتین هم بپوشین گوشواره النگو هم بندازین (biggrin) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

اگه زوج مناسبی باشه خوشحال میشیم خونوادگی باهاشون آشنا شیم. نفر سوم پذیرش سخته همراه با ساپورت مالی بالا

• 1

• Doroti  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 212

سلامتی باشه :|

سلامتی باشه :|

ـــــــــــ

• 0

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

اممم

نقل از: Frida
نقل از: Frida مردی که لاک بزنه کونیه (dash)
عجبببز

والا خب

حالا بماند شما برای یه مرد حق لاک زدن قائل نیستی، من حتی متوجه دلیل فحش بودن کونی هم نمیشم: ))) اگر منظورت گی هست خب مردی که لاک میزنه هم میتونه گی باشه هم استریت هم بای سکشوال : )) مشکلش چیه

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

• 3333zdf  
  • عضو از 1398/5/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 34

از نظر من باید این تابوها بشکنه و هر کس هر طور...

از نظر من باید این تابوها بشکنه و هر کس هر طور دوست داره زندگی کنه.من تایید میکنم

ـــــــــــ

• 1

• Vesta_m31  
  • عضو از 1398/6/19

• 10

نقل از: nina642

نقل از: nina642 لاک بزنین رژ گونه و رژ لب بزنین ریمل هم بزنین ریش و سیبیل هم بذارین کفش پاشنه بلند و دامن و سوتین هم بپوشین گوشواره النگو هم بندازین (biggrin) (biggrin) (biggrin)

جز سوتین که کاربردش برای سینه هست و خب بیولوژی مردان بهش نیازی نداره بقیه ش رو همه میتونن انجام بدن : )) همون سوتینم که مردان زنپوش میپوشن اتفاقا :دی

ـــــــــــ

carpe diem!

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «