لجن کده

آخ چه بدبختایی که حال و هوای شهوتی این سایت زنشونو ازشون نگرفت بده دس غریبه ... چه احمقایی که کونی نشدن ... چه بدبختایی که به خواهر مادرشون فکرشون نچرخید ...
اینم کار آخونداس که تمرکز جوونارو از مغزشون دور کنه و به کیرشون بندازه تا راحت سواریشونو بگیرن
نظر شما چیه؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 399

• 684

ببین آخه من تعجب میکنم توی اروپا که انقد روابط...

ببین آخه من تعجب میکنم توی اروپا که انقد روابط آزاده و محدودیت ناچیزی داره هم از این دست انحرافات جنسی وجود داره ! واقعا این قضیه رو نمیتونم بفهمم که مشکل از ماعه ، از اوناست ؟! :(

ـــــــــــ

D.H

• 0

نقل از: Dokhtarehavva

نقل از: Dokhtarehavva ببین آخه من تعجب میکنم توی اروپا که انقد روابط آزاده و محدودیت ناچیزی داره هم از این دست انحرافات جنسی وجود داره ! واقعا این قضیه رو نمیتونم بفهمم که مشکل از ماعه ، از اوناست ؟! :(

ببین دوست عزیز وقتی آدم قدرت انتخاب داشته باشه و بدون دغدغه بتونه کارشو انجام بده حرفی نیست و دیگه واقعا نمیشه اسم کارشو گذاشت انحراف چون در عین آزادی عمل خواستشو عملی میکنه که اروپا اینجوریه ...اما اینجا طرف از فرط فشار جنسی رو میاره به هم جنسش ... من خیلیارو میشناسم که این مورد براشون پیش اومده ...یا کسایی که با محارمشون حرکتی زدن ..

ـــــــــــ

• 0

• Siamak323  

• عضو از 1397/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 83

مسائل دنیا و ادما خیلی گسترده و پیچیدست . باید جای...

مسائل دنیا و ادما خیلی گسترده و پیچیدست . باید جای ادما باشی که درکشون کنی . این که بیای بگی یارو زن جندست نظر توعه شاید از دیدگاه اون ادم اون کار اشکال نداره و کار بدی نمیکنه داره لذت میبره . یا زنی که دوست داره روابط ازاد داشته باشه و شوهرشم مشکلی نداره پس دیگه به کسی ربطی نداره . یا دختری که دوست داره بده . اگه بخوای تو کار همه دخالت کنی وقت خودتو بیهوده تلف میکنی

ـــــــــــ

آنچیز که در جستن آنی ; آنی

• 0

نقل از: Siamak323

نقل از: Siamak323 مسائل دنیا و ادما خیلی گسترده و پیچیدست . باید جای ادما باشی که درکشون کنی . این که بیای بگی یارو زن جندست نظر توعه شاید از دیدگاه اون ادم اون کار اشکال نداره و کار بدی نمیکنه داره لذت میبره . . یا زنی که دوست داره روابط ازاد داشته باشه و شوهرشم مشکلی نداره پس دیگه به کسی ربطی نداره . یا دختری که دوست داره بده . اگه بخوای تو کار همه دخالت کنی وقت خودتو بیهوده تلف میکنی

آفرین ...حرف شما عین دموکراسی هست .... منظور منم همینه و میگم چرا آزادی نداریم تا طرف در عین آزادی بیاد راه خودش رو انتخاب کنه .... من افرادی رو دیدم که فقط صرف ناچاری وارد این سایت میشن تا بلکه بتونن به نحوی مشکل جنسیشون رو برطرف کنن که جامعه اجازه برطرف کردنش رو بهش نمیده ولی متاسفانه به راه اشتباهش میفتن و وقتی بخودشون میان که گرفتار انحرافاتن

ـــــــــــ

• 0

• Siamak323  

• عضو از 1397/10/30

• 83

نقل از: معاویه_جونی

نقل از: Siamak323 مسائل دنیا و ادما خیلی گسترده و پیچیدست . باید جای ادما باشی که درکشون کنی . این که بیای بگی یارو زن جندست نظر توعه شاید از دیدگاه اون ادم اون کار اشکال نداره و کار بدی نمیکنه داره لذت میبره . یا زنی که دوست داره روابط ازاد داشته باشه و شوهرشم مشکلی نداره پس دیگه به کسی ربطی نداره . یا دختری که دوست داره بده . اگه بخوای تو کار همه دخالت کنی وقت خودتو بیهوده تلف میکنی
آفرین ...حرف شما عین دموکراسی هست .... منظور منم همینه و میگم چرا آزادی نداریم تا طرف در عین آزادی بیاد راه خودش رو انتخاب کنه .... من افرادی رو دیدم که فقط صرف ناچاری وارد این سایت میشن تا بلکه بتونن به نحوی مشکل جنسیشون رو برطرف کنن که جامعه اجازه برطرف کردنش رو بهش نمیده ولی متاسفانه به راه اشتباهش میفتن و وقتی بخودشون میان که گرفتار انحرافاتن

اره اینو قبول دارم کاملا

ـــــــــــ

• 0

• Siamak323  

• عضو از 1397/10/30

• 83

نقل از: Siamak323 مسائل دنیا و ادما خیلی گسترده و پیچیدست . باید جای ادما باشی که درکشون کنی . این که بیای بگی یارو زن جندست نظر توعه شاید از دیدگاه اون ادم اون کار اشکال نداره و کار بدی نمیکنه داره لذت میبره . یا زنی که دوست داره روابط ازاد داشته باشه و شوهرشم مشکلی نداره پس دیگه به کسی ربطی نداره . یا دختری که دوست داره بده . اگه بخوای تو کار همه دخالت کنی وقت خودتو بیهوده تلف میکنی

اره اینو قبول دارم کاملا

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «