لذت چت کردن یا سکس کردن با یه بی غیرت؟

• mi-244  

• عضو از 1396/5/16
  • پست‌ها: 243
  • 109

سلام.اونایی که با بی غیرت ها چت می کنن میشه بگن چرا لذت میبرن؟ یا چرا مثلا مفعول بی غیرت رو ترجیح میدید به مفعول غیرتی؟

ـــــــــــ

مسافرکشم ، کس کش نیستم . ماشین بخوای اگه مسیرم بخوره ، میرسونم . اما درخواست شماره جنده و دختر و بکن و ... نکنید .

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ssaaeedd61  
  • عضو از: 1395/9/24
  • پست‌‌‌ها: ‌ 234
  • 29

چون موقع کردنش ناموسشم ماله تو میشه
و یه بی برات...

چون موقع کردنش ناموسشم ماله تو میشه و یه بی برات همه کاری میکنه که بکنیش کلا من که بی غیرت خیلی دوست دارم خیلی خوبن این جماعت

ـــــــــــ

• 0

بیغیرتها

قلبشون صاف تره میکنیش از خودش و مادر خواهرش برات مایه میزاره غرور نداره مال تو میشه و از این حس تعلق خودش هم حال میکنه

ـــــــــــ

• 1

• mi-244  

• عضو از: 1396/5/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 243
  • 109

نقل از: Mohammad_reza_zzx

نقل از: Milad1994khoshtip قلبشون صاف تره میکنیش از خودش و مادر خواهرش برات مایه میزاره غرور نداره مال تو میشه و از این حس تعلق خودش هم حال میکنه
دقیقا وقتی بت اعتماد میکنن و ازشون برات میگن

اون اعتماد نیست.به خاطر همون بی غیرت بودنه.

ـــــــــــ

مسافرکشم ، کس کش نیستم . ماشین بخوای اگه مسیرم بخوره ، میرسونم . اما درخواست شماره جنده و دختر و بکن و ... نکنید .

• 0

چرا اعتماده

نقل از: mi-244
نقل از: Milad1994khoshtip قلبشون صاف تره میکنیش از خودش و مادر خواهرش برات مایه میزاره غرور نداره مال تو میشه و از این حس تعلق خودش هم حال میکنه

چون ی بیغیرت به هرکی که از راه میرسه خواهر مادرشو نشون نمیره و ساک بزنه ، فقط به کسی که اعتماد کنه همچیشو میده ، من اون اعتمادشو دوس دارم ک بهم تکیه میکنه و کیر میخوره

ـــــــــــ

• 0

• cuckcuck  
  • عضو از: 1395/5/12
  • پست‌‌‌ها: ‌ 56
  • 107

جووون منم بیغیرتم و دوس دارم مامانمو بکنن و جرش...

جووون منم بیغیرتم و دوس دارم مامانمو بکنن و جرش بدن

ـــــــــــ

سکس چت کسی هست بیاد کس و کون مامانمو بگاد و جرش بده

• 0

• mi-244  

• 109

نقل از: Milad1994khoshtip

نقل از: Milad1994khoshtip
نقل از: mi-244

چون ی بیغیرت به هرکی که از راه میرسه خواهر مادرشو نشون نمیره و ساک بزنه ، فقط به کسی که اعتماد کنه همچیشو میده ، من اون اعتمادشو دوس دارم ک بهم تکیه میکنه و کیر میخوره

خوب این طبیعیه که یه بی غیرت به هر کسی اعتماد نمی کنه که بده.مثل بقیه آدما.اما اون چیزی که باعث میشه از مامان و آبجی و خاله ش بگه اعتماد نیست.همه ی مفعول ها بی غیرت نیستن،میبینی که خیلی هاشون موقع دادن یا قبل از اون حرفی در مورد ناموسشون نمیزنن.دلیلش بی اعتمادی نیست،چون الان اعتماد کرده و آماده دادنه.دلیلش غیرته.

ـــــــــــ

• 0

چت ازاد و بی تعصب

چت ازاد و بی تعصب

ـــــــــــ

• 0

• mx12388@  
  • عضو از: 1395/9/22
  • پست‌‌‌ها: ‌ 230
  • 25

بخاطرمامانش یا خواهرش

بخاطرمامانش یا خواهرش

ـــــــــــ

بیا یاهو ..... Id : Mx12388

• 0

• Kos_parst_bi  

• عضو از: 1395/3/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 39
  • 8

نقل از: ssaaeedd61

نقل از: ssaaeedd61 چون موقع کردنش ناموسشم ماله تو میشه و یه بی برات همه کاری میکنه که بکنیش کلا من که بی غیرت خیلی دوست دارم خیلی خوبن این جماعت

کلا بی غیرتا آدمای خوبی هستن ولی تو مملکت ما اسمشون بد در رفته اونا دوست دارن زنشون حال کنه ماهم دوست داریم به زنشون حال بدیم

ـــــــــــ

• 0

بی غیرت یا فاتتزی باز؟

کلمه بی غیرت خیلی بار منفی داره. بیشتر اونایی که اینجوری حال میکنن درباره یک یا دو نفر از محارمشون مثل همسر یا خواهر فاتتزی دارن. اونم نه به معنای اینکه هیچ تعصبی روش ندارن. فقط در چارچوب ذهنی خودشون و با افراد خاصی تو شرایط خاصی دوست دارن با این فانتزی ها حال کنن.

اگه یه آقای مودب و باشخصیت که همچین فاتتزی داره از قزوین هست دوست دارم آشنا بشیم من ۴۱ سالمه

ـــــــــــ

• 0

• bigh021  

• عضو از: 1396/1/13
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20
  • 6

کاش لا اقل بلد بودن اعتماد جلب کنن ...

کاش لا اقل بلد بودن اعتماد جلب کنن ...

ـــــــــــ

• 0

• 8416sam  
  • عضو از: 1396/5/20
  • پست‌‌‌ها: ‌ 65
  • 7

بیا خصوصی تا منم بگم از زنم

بیا خصوصی تا منم بگم از زنم

ـــــــــــ

• 0

• sasa2438  

• عضو از: 1395/2/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 58
  • 74

منم بیغیرتم

سلام منم روی زنم بیغیرتم حس جالب و خوبیه البته اگه کسی از این حس من سو استفاده نکنه

ـــــــــــ

• 0

• arshammmm2222  
  • عضو از: 1396/4/13
  • پست‌‌‌ها: ‌ 31
  • 3

منم دارم سعی میکنم بیغیرت شم و احتیاج به کمک دارم...

منم دارم سعی میکنم بیغیرت شم و احتیاج به کمک دارم تا بتونم بیتعصب بودن رو شروع کنم

ـــــــــــ

• 0

• amirtitan  
  • عضو از: 1396/4/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 63
  • 5

من مامانم ممه هاش گندست !!!!!!!

من یه بی غیرتم و عاشق کص دادن مامانم به یه غریب که بهش اعتماد داشته باشم . که یعنی اونم باید بی غیرت باشه . حالا هرکی مامانش مثل مامانم پستون گندس بیاد خصوصی.

ـــــــــــ

هرکی مثل من دوست داره عرق لای پستونای مامانشو لیس بزنه بیاد

• 0

• mi-244  

• 109

نقل از: simorgheatashin

نقل از: simorgheatashin کلمه بی غیرت خیلی بار منفی داره. بیشتر اونایی که اینجوری حال میکنن درباره یک یا دو نفر از محارمشون مثل همسر یا خواهر فاتتزی دارن. اونم نه به معنای اینکه هیچ تعصبی روش ندارن. فقط در چارچوب ذهنی خودشون و با افراد خاصی تو شرایط خاصی دوست دارن با این فانتزی ها حال کنن. اگه یه آقای مودب و باشخصیت که همچین فاتتزی داره از قزوین هست دوست دارم آشنا بشیم من ۴۱ سالمه

کسی که در مورد سولاخای هم خونش برای یه نفر دیگه میگه، تعصب حالیش میشه؟!

ـــــــــــ

• 0

• Saeed2097  
  • عضو از: 1396/3/31
  • پست‌‌‌ها: ‌ 30
  • 1

...

نقل از: arshammmm2222 منم دارم سعی میکنم بیغیرت شم و احتیاج به کمک دارم تا بتونم بیتعصب بودن رو شروع کنم

خيلي دوست دارم كمكت كنم

ـــــــــــ

• 0

• Mom_jendeh  

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

منم بی هستم

نقل از: amirtitan

من یه بی غیرتم و عاشق کص دادن مامانم به یه غریب که بهش اعتماد داشته باشم . که یعنی اونم باید بی غیرت باشه . حالا هرکی مامانش مثل مامانم پستون گندس بیاد خصوصی.

مث خودتم

ـــــــــــ

18 سالمه زنونه پوشم مامانم اسمش افسانه الکسیسه قدش 180وزن70سینه85

• 0

• amirtitan  
  • عضو از: 1396/4/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 63
  • 5

نقل از: Mom_jendeh

مث خودتم

پس بیا از مامانمون بگیم داخل سایت تا همه بدونن که بی غیرتی فقط یه ویژگی هست که یسری دارن و خیلی هام ندارن و چیز عجیبی نیست .

ـــــــــــ

هرکی مثل من دوست داره عرق لای پستونای مامانشو لیس بزنه بیاد

• 0

• Mom_jendeh  

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

باش

مث خودتم

پس بیا از مامانمون بگیم داخل سایت تا همه بدونن که بی غیرتی فقط یه ویژگی هست که یسری دارن و خیلی هام ندارن و چیز عجیبی نیست .

من مامانم اسمش افسانس بچه ها بهش میگن افسانه الکسیس 38 سالشه قدش 180 وزن70 سینه 85 دوس پسرم داره چن باری تو ماشین دیدمشون باهم

ـــــــــــ

18 سالمه زنونه پوشم مامانم اسمش افسانه الکسیسه قدش 180وزن70سینه85

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا شما بر اساس حرف های مردم و قضاوت هایشان زندگی میکنید؟ (برای حفظ آبرو ، اونطوری که دوست دارید زندگی نمیکنید)

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «