لطفا منو نقد کن(دیوانه_ترین_دیوانه)

اول متن تاپیکو بخون

لطفا قبل از دادن هر نظری ابتدا متن تاپیک را با دقت بخوانید؛ دوست ندارم به عنوان اسپمر گزارش شوید:)

کوتاه میگم و سریع. این تاپیک رو ایجاد کردم برای نیمه خالی لیوان. قراره کل شهوانی اشکالات، اشتباهات و بدی های داوطلبین(فعلا فقط خودم) رو تو این تاپیک جار بزنند. به این صورت که تو عنوان کامنت اسم کاربری که برای این کار داوطلب شده و تو متن هم اشکالات رو بیان میکنند. قراره فقط تاریکی ها و کمبودهای افراد در نظر گرفته شه و با بی رحمی هرچه تمام تر رفقای همدیگه رو بکوبیم به دیوار (drooling) .

اگه شما هم مثل من دوست دارین از اشکالاتتون باخبر بشین یه پیام به خصوصی من بدین(به هیچ وجه در تاپیک کامنت نزارید) تا اسمتون رو در لیست انتهای تاپیک قرار بدم. بقیه افراد حق دارن فقط کاربرانی که اسمشون در این لیست اومده رو نقد کنن وگرنه پستشون به عنوان اسپم شناخته میشه و گزارش و بلاک(حتی شما دوست عزیزِ). یعنی اگر کاربری اعلام آمادگی کرد(عملا نباید اینو تو کامنت بگه ولی اگه اشتباها این کارو انجام داد) تا وقتی من اسمشو به لیست اضافه نکردم حق نقدشو ندارین.

چندتا قانون خیلی مهم هستن که قبل از پست گذاشتن حتما لازمه بخونینشون.

1- بحث جانبی ممنوع؛ این تاپیک صرفا برای انتقاد است نه هیچ چیز دیگه. مثال هایی از بحث جانبی: سلام واحوال پرسی، شوخی های دوستانه، شرط بستن سر کون یا هر چیز دیگه، صحبت درباره آینده بازار خودرو، عرزشی های عزیز و نفرین هاشون، گشتن بدنبال پارتنر یا نفر سوم یا کسی که بیاد واژنتون رو جر بده و ... . این ها همگی اسپم شناخته میشن و درصورت دیده شدن علاوه بر ایجاد ناراحتی قلبی برای من گزارش و بلاک میشوند. حتی شما دوست عزیز(سبجان، ثمین، ژینا، امیر، کویید، بردیا، و ...)

2- فحاشی و توهین ممنوع؛ شاید لازم بشه از واژه هایی مثل احمقانه، مسخره، اشغال، بدردنخور و بی معنی استفاده کنیم. این موارد و در مواردی حتی واژه هایی از قبیل کیری و شخمی نیز مشکلی ندارند. اما اگر از واژه ای استفاده شود که من از آن مفهوم توهین و فحاشی را برداشت کنم گزارش و بلاک (biggrin)،حتی شما دوست عزیز. لطفا اگر کسی فحاشی کرد جواب او را ندهید، لطفا اگر کسی فحاشی کرد جواب او را ندهید، لطفا اگر کسی فحاشی کرد جواب او را ندهید، لطفا اگر کسی فحاشی کرد جواب او را ندهید، لطفا اگر کسی فحاشی کرد جواب او را ندهید، لطفا اگر کسی فحاشی کرد جواب او را ندهید.

3- تعریف و تمجید ممنوع، فقط نقد کنید؛ سعی کنید تا آنجا که میتوانید خشن باشید. اینجا قرار است بدی های خود را بشناسیم و نیازی به تعریف کردن از کاربران نیست. بدون تعارف حرف خود را بزنید و نگران نتیجه نباشید. کسی که داوطلب میشود اطمینان داده که از نقد شما هرگز ناراحت نشود. لطفا تا آنجا که میتوانید از دیگران و خودتان دفاع نکنید چون قرار است بعد از چند روز تاپیک دفاعیه ای برای نقد شده ها ایجاد شود تا اگر به موردی اعتراض دارند یا برای بهتر شدنشان پیشنهادی هست اعلام شود.

هرکس که نظر میده یا داوطلب میشود باید قوانین را خوانده باشد و به آنها پایبند باشد. در غیر اینصورت به خاطر حاشیه سازی به عنوان اسپمر گزارش و بلاک خواهد شد. حتی شما دوست عزیز

پ.ن: فراستی وجودتو آزاد کن. در خصوصی خود منتظر جانفشانی ها و رشادت های داوطلبین عزیز هستم. :-*

مهم

دوستان به خاطر استقبال خوبتون میخوام یه تغییری تو کار ایجاد کنم اگه موافق باشین. برای اینکه همه چیز درهم برهم نشه میخوام هرروز یه تاپیک نقد برای هر کدوم از این داوطلبا بزارم تا هم امکان دفاع کردن و نقل زدن وجود داشته باشه هم قاطی نشه. چیزی شبیه صندلی داغ. البته این ایده من نیست و از صاحب اصلیش تشکر میکنم

لیست داوطلبین:

داوطلب شماره 001: دیوانه_ترین_دیوانه؛ داوطلب شماره 002: soan_bendiii؛ شماره 003: -iliya-؛ داوطلب 004: اسنایپر؛ 005: مملی رفرش؛ داوطلب شماره 006: Real_slim_shady-؛ 007: چنگیز یه چشم؛ 008: کویید 19؛ 009: دانیال(22دنی)؛ 010: حاج امیر(نیراد)؛ 011: hunterxxxxxx؛ 012:Raptor
013: Bloom؛ 014: mester.kir؛ 015: snow.wite؛ 016: Mr__anarchy(همون اکانت تازه تاسیسی که منتقد خرافات اسلامه)؛ 017: PinkFloyd_Nirvana(امیر خودم)؛018: Cute_baby (عضو تازه وارد:*)؛ 19: ثمین خانوم
لطفا قبل از دادن هر نظری ابتدا متن تاپیک را با دقت بخوانید؛ دوست ندارم به عنوان اسپمر گزارش شوید:)

اول متن تاپیکو بخون

ـــــــــــ

اگه دوس داری کاربرای شهوانی نقدت کنن یا تو اونارو بکنی حتما یه سر به آخرین تاپیک من بزن

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

نقد داوطلب شماره 001: دیوانه_ترین_دیوانه

جناب ممد خان متن های تاپیکت از کیرخر هم راز تر شده چه خبرهههه؟ فکر کردی ملت اینقد بیکارن که بشینن شر و ورای تو رو گوش کنن؟ در ضمن موضعات مسخره تاپیکات هم هیچ محتوای سکسی به سایت اضافه نمیکنن جز اینکه دیتابیس سایت رو اشغال میکنن. جای این چیزا تو مجله های رشد دبستانه نه اینجا.

این نمونه یه نقد درسته که یخوره تنده ولی فحاشی درش به کار نرفته. اگر فکر میکنید همچین متنی رو نمیتونید قبول کنین، لطفا داوطلب نشین

اول متن تاپیکو بخون؛ بعد نظر بده

ـــــــــــ

اگه دوس داری کاربرای شهوانی نقدت کنن یا تو اونارو بکنی حتما یه سر به آخرین تاپیک من بزن

• 10

• soan_bendiii  

• عضو از 1399/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1758

• 6870

.این پیام به اشتباه فرستاده شد.

.این پیام به اشتباه فرستاده شد.

ـــــــــــ

نکند بوی تو را باد به هرجا ببرد // خوش ندارم دل هر رهگذری را ببری

• 9

.

..

ـــــــــــ

• 5

نقد داوطلب 002: سبحان

چه خبره زیر داستانا؛ مگه حلوا میدن میرین مسابقه فحاشی. خوب یکیتون هم فحش ها رو ردیف کنه بقیه لایکش کنن کافیه براش. در ضمن تاپیکو نخونده نظر میدی که چی؟ :( . اون همه متنو نوشتن که خونده بشه نه اینکه صفحه رو بکشی پایین و ردشی. خیلی زود از کوره درمیری و خیلی زیاد بددهنی میکنی. درحالی که در خیلی از موارد بهتره فقط سکوت کنی

ـــــــــــ

• 9

• Sniper.  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 495

• 1441

ممد این تاپیکت فقط واس من خوبه .مثل یه سیبلم که...

ممد این تاپیکت فقط واس من خوبه .مثل یه سیبلم که همه میخان دق دلیشونو سرم خالی کنن.من اگه داوطلب شم امکان به وجود اومدن فحشای جدید زیاده.اینجا همه رفیقن از همدیگه تعریف میکنن.فقط من وصله ناجورم.شهرنج و حشرزادم واسه تاپیکت خوبن.کسایی که فحش خورشون ملسه‎:-D‎‏.

ـــــــــــ

وقتی دنیا بر علیه توست.امن ترین مکان برای پنهان شدن دیوانگیست.

• 9

.

اسنایپربه لیست داوطلبان اضافه شد:)

ـــــــــــ

• 6

ممد

فقط خودت بعضی وقتی لوس و بی مزه میشی

ـــــــــــ

• 10

• .Bloom.  

• عضو از 1399/2/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

• 593

.

اولین انتقادم ببخشین که مینویسم از داوطلب شماره 001 هست لطفا لش نباش آویزون هم نباش (love)

دومین انتقادم از داوطلب 002 هست میدونم قلب پاکی داری و پشت فحش هات قایم میشی سعی کن خود واقعیت باشی یکمی کمتر فحش بده و پرستیژ رو ببر بالا ])

سومین انتقاد از داوطلب 004 هست لطفا شما هم یه کمی مهربون تر باشین دوستانه تر باشین با بچه ها (rose)

(love) ببخشین طبق شناختم اینارو نوشتم امیدوارم از من ناراحت نشین (love)

ـــــــــــ

مرسی برای بودنتون :)

• 11

:)

مملی رفرش به لیست داوطلبین اضافه شد:*

ـــــــــــ

• 7

نقد شماره 004: اسنایپر(drooling)

کمی هم با ما باش. اگر نیمی از عمری که در جستجوی کس لیسان حروم کردی رو به کار دیگه ای اختصاص میدادی الان جانشین رهبری بودی. شل کن یخته هر وقت میخوایم بات حرف بزنیم باید شرت آهنی بپوشیم بیایم.

ـــــــــــ

• 8

داوطلب شماره 001 (دیوانه ترین دیوانه)

1690 تا پست رو در حدود یک ماه ایجاد کردی (hypnotized) شک ندارم این یه رکورده (hypnotized) اگه تعریف و تمجید مجاز بود میشد بگم: تو سختکوش ترین کاربر شهوانی هستی!! ولی چون اینجا فقط باید نــقـــد کرد، میگم: اوووووووی عمـووووو سایت رو گاییدی (angry) مگه نمیدونی دلخوشی بعضیا به همین صدرنشین بودن تعداد پست و لایکهاشونه؟! چرا افسردشون میکنی کلّه شیری ])

ـــــــــــ

• 9

:)

کاربر Real_slim_shady- به لیست دافطلبان اضافه شد :*

ـــــــــــ

• 5

نقد شماره 006: Real_slim_shady-

اولین و تنها نقد وارده بر اسم شخمی جنابتان میباشد که تا خواستم تایپش کنم بابام درومد

ـــــــــــ

• 6

• Mamali_Refresh  

• عضو از 1399/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 363

• 1243

میگم

داوطلب شماره یک : ۱- به کاربر‌ها خیلی وابسته نشو ۲- شهوانی رو خیلی جدی نگیر

داوطلب شماره دو :

۱- اینقد نظر دادن تو کصتان‌ها رو جدی نگیر. عوضش برو با بچه ها صحبت کن. همش گی و بچه بازی و آخرش چندتا فحش. تهش که چی؟

داوطلب شماره چهار :

۱- ببین اینکه از بعضی از بچه ها خرده میگیری اصلا بد نیست، اما اول باهاشون دوست شو نیومده شروع به انتقاد نکن. برار اول بفهمن تو دوست‌شونی، بعدا که بهاشون صمیمی شدی، ازشون انتقاد کن.

۲- یخورده بیشتر با بچه‌ها خوش و بش کن! بگو بخند، یخورده جو منفی هستی! من فکر میکنم تو پتانسیل‌شُ داری که بامزه باشی.

کاربر شماره سه :

بیا تو جمع‌مون بیشتر بشناسیمت. ازاین اخلاقت که خواستی بچه‌ها نقدت کنن خوشمان امد. اگر به جمع ما میپیوندی، قدمت روی چشم ما

کوچیک همتون مملی

ـــــــــــ

• 9

• COVID_19  

• عضو از 1398/12/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 807

• 1611

like!

نقد به سبحان:زیادی تو سایت میچرخی.یکم بشین درستو بخون (devil)

ـــــــــــ

"یک لحظه دیر کردن بهتر از هرگز نکردن است"

• 9

دوستای خوشگلم من دو روزیه نیستم و از این به بعد ...

دوستای خوشگلم من دو روزیه نیستم و از این به بعد هم کمتر میام..... (biggrin) مث همیشه به چپ خودتون بگیرید..... یک کون لقش خوشگل هم نثارم کنین ......(biggrin) آفرین ....... فقط ممد تو به چپت نگیر که اگه به چپت بگیری چپت رو چپ میکنم............. (biggrin)
چی گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟ (hypnotized)

ـــــــــــ

• 9

چنگیز خان، کویید 19 و دانیال به لیست اضافه...

چنگیز خان، کویید 19 و دانیال به لیست اضافه شدن.

ممنون بابت استقبالتون. لطفا از نقد نترسین و هرچی هست بریزین رو دایره

ـــــــــــ

• 9

حاج امیر(نیراد) و hunterxxxxx به لیست اضافه شدن....

حاج امیر(نیراد) و hunterxxxxx به لیست اضافه شدن.

ـــــــــــ

• 8

نقل از: دیوانه_ترین_دیوانه

نقل از: دیوانه_ترین_دیوانه چنگیز خان، کویید 19 و دانیال به لیست اضافه شدن. ممنون بابت استقبالتون. لطفا از نقد نترسین و هرچی هست بریزین رو دایره

بایت اضافه کردنم ممنون

ی انتقاد از خودت دارم من با پستات شدییید حال میکنما ولی گاهی وقت ها از چهار چوب طنز خارج میشه و ی جوک یا شوخی بی مزه میشه (راجعب مطالب فان)

ـــــــــــ

خاکستر اتیش رو بخشید ولی تبر رو نمی‌بخشه!

• 8

• Raptor1  

• عضو از 1398/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 462

• 1878

حاج امیر نیراد

آقا همین طور که همه می دونین تعداد زیادی از اکانتای داش امیر بسته شده . دادا مشکلات اینجا مث کیرن هرچه قدر بیش تر ور بری بزرگ تر میشن . در نتیجه خیلی با ادمین لج ننداز و خوش باش (rose)

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر اهل فیلم و سریال دیدن هستید ؛ بیشتر با چه چیزی تماشا میکنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «