داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

لطفاً کسانی که تجربه دارند و یا تمایل به این فانتزی با اظهار نظر به تکمیل مطلب کمک کنند. Sex X

1399/07/09

سکس ضربدری
رابطه جنسی یکی از منابع لذت برای انسان است. یکی از ویژگی‌های خاص انسان این است که آمیزش جنسی را برای لذت انجام می‌دهد و مانند سایر حیوانات هدفش صرفا تولید مثل نیست. پس بر اساس یک اصل کلی، خوب است که در رابطه جنسی هر دو طرف آن لذت ببرند و رضایت داشته باشند. رابطه جنسی ضربدری نوعی از رابطه جنسی است که در آن یک زوج با توافق یکدیگر، افراد دیگری را وارد رابطه جنسی خود می‌کنند، که معمولا آن افراد، خودشان یک زوج هستند اما اشکال دیگر آن وارد کردن تنها یک زن و یا یک مرد به رابطه است.

دلایل سکس به صورت ضربدری

فانتزی‌های جنسی، از علل اصلی این شکل از رابطه هستند. فانتزی‌ها، تصورات و خواسته‌های افراد از رابطه جنسی در دنیای خیال هستند که لزوما افراد دوست ندارند آن‌ها را وارد دنیای عمل بکنند. قدرت این فانتزی‌ها معمولا زیاد است و موجب برانگیختگی جنسی می‌شود. ممکن است برای محتوای برخی از این فانتزی‌ها احساس شرم کنید و یا بترسید. ولی باید گفت که همه انسان‌ها فانتزی‌های خاص خود را دارند و این لزوما اختلال نیست.

داشتن چنین فانتزی‌هایی می‌تواند ریشه در دوران کودکی داشته باشد. یکی از فانتزی‌ها این است که فرد دوست دارد در رابطه با شریک جنسی‌اش، فرد یا افراد دیگری را هم وارد کند. برخی از افراد مایلند که این فانتزی خود را به دنیای واقعی بیاورند و این پیشنهاد را به شریک جنسی خود می‌دهند. یکی دیگر از دلایلی که افراد به این کار رو می‌آورند، تنوع بخشیدن به رابطه جنسی‌شان است. آن‌ها اعتقاد دارند با این کار، نیازشان به تنوع برطرف می‌شود.

پیامدهای سکس ضربدری

رابطه جنسی ضربدری مانند هر رابطه جنسی پر خطر و ناسالم دیگری، معایب و ریسک‌های مربوط به خودش را دارد. اگر در این فضا پیشگیری از بارداری یا به طور کلی نکات بهداشتی رعایت نشود، افراد در معرض بیماری‌های مقاربتی و بارداری‌های ناخواسته قرار می‌گیرند. این نوع رابطه ممکن است بر روابط زناشویی زوجین تاثیر منفی بگذارد.
اگر یکی از طرفین ناراضی باشد و صرفا به خاطر ترس از دست دادن همسرش و یا به طور کلی با نارضایتی وارد رابطه جنسی ضربدری شود، پیامدهای جدی را می‌توان متصور شد. ممکن است حسادت‌هایی که در این بین گریبان گیر زوجین می‌شود، خود را در ابعاد دیگری از زندگی زناشویی‌شان نشان دهد. حتی مطرح کردن این امر با شریک جنسی ممکن است باعث ایجاد حس ناامنی در فرد مقابل شود. یک طرف فکر کند که برای ارضای نیازهای همسرش کفایت لازم را ندارد و به قدر کافی جذاب نیست.

روابط جنسی به صورت ضربدری در واقعیت
طبق پژوهش‌های صورت گرفته، همه افراد به این عواقب نامناسب دچار نمی‌شوند. برخی از زوجین در واقعیت به این شکل از رابطه روی می‌آورند، زوجی که می‌خواهند وارد رابطه کنند را به خوبی انتخاب کرده و نهایتا در مورد تمام مسائل و جنبه‌های آن، از قبل با هم صحبت می‌کنند و به توافق می‌رسند. طی تحقیقات انجام شده در آمریکا کسانی که اقدام به برقراری سکس ضربدری می‌کنند، سطح رضایت زناشویی بالاتری را نشان دادند. اما آیا می‌توان تنها با چند تحقیق و مطالعه چنین روابطی را تایید یا رد کرد؟

زمانی که پیشنهاد سکس ضربدر دریافت کردید چه کنید؟

نکته حائز اهمیت این است که رابطه جنسی باید موجب لذت فرد شود، و اگر قرار است چنین نباشد و شما لذت نبرید و صرفا به خاطر خواسته شریکتان به آن تن بدهید، به خود آسیب‌های جبران ناپذیری خواهید زد. اول از همه صحبت‌های شریکتان را گوش کنید و ببینید درست متوجه شده‌اید یا خیر. بعد بررسی کنید ببینید آیا مایل به برقراری سکس ضربدری هستید؟ با خودتان صادق باشید. اگر دچار رنجش شده‌اید، در مورد احساسات خود با همسرتان صحبت کنید. اگر نمی‌خواهید آن را قبول کنید، قاطعانه و با صراحت بیان کنید. علت را بررسی نمایید، چرا همسرتان چنین پیشنهادی داده است؟ در مورد مسائل و مشکلات با هم صحبت کنید. اگر نمی‌توانید آن را مدیریت کنید، کمک تخصصی از یک روانشناس و زوج درمانگر می‌تواند گزینه خوبی باشد.
دریافت پیشنهاد سکس ضربدری از همسر می‌تواند فشار و استرس زیادی را به افراد وارد کند و یا حتی در صورت رضایت هم، نگرانی از پیامدهای آن فرد را دچار تشویش خواهد کرد. در این شرایط توصیه می‌شود که تمام ابعاد این رابطه را بسنجید و سپس برای آن اقدام نمایید. کمک گرفتن از روانشناس می‌تواند در این شرایط کمک زیادی به شما بکند. اما بسیاری از افراد از صحبت رو در رو در این مورد خجالت می‌کشند و در نتیجه از دریافت مشاوره نیز پشیمان می‌شوند.

500 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-30 09:46:49 +0330 +0330

↩ رومل
آره اونایی که گز نکرده پاره میکنن داغون میشن همانطور که توضیح داده باید هر دوطرف راضی باشند و با علاقه سکس ضربدری رو تجربه کنند

0 ❤️

2020-09-30 10:56:04 +0330 +0330

↩ رومل
خب این مورد تو جامعه ایران بیشتر صدق میکنه نه خارج

0 ❤️

2020-09-30 11:01:40 +0330 +0330

بنظرم زن و شوهرایی که در این مورد با هم توافق دارند ،خودشونو از این لذت محروم نکنند.
ما که چند بار تجربه کردیم و بسیار عالی و لذت بخش بود ،ولی حتی کسایی که این کار رو میکنن ،اکثرا فرهنگشو ندارن
بعنوان مثال ما با زوجایی که بودیم ،فقط میخاستن بیان خونمون و نمی خاستن ما رو هم دعوتمون کنن خونشون و… ؛مثلا چنین رفتاری ما رو به این نتیجه رسوند که میخان سوء استفاده کنن
در کل رفتارای عجیب و غریبی از این افراد تجربه کردیم.

2 ❤️

2020-09-30 11:16:41 +0330 +0330

↩ mogtaba.sohrabi1307
درایران تعداد کسانی که مثل شما هر دو توافق داشته باشند خیلی کمه و اکثرا یکی رضایت داره و طرف مقابلش مخالفه

0 ❤️

2020-09-30 11:21:31 +0330 +0330

متاسفانه، در اینگونه موارد، همسران از دیدگاه خودشون وارد موضوع میش…
معمولا مردها به خاطر حس تنوع طلبی ذاتی پیشنهاد دهنده هستند… یک مرد شاید بتونه بدون داشتن حس خاصی به پارتنرش و فقط به خاطر ارضای جنسی، با یک زن سکس کنه و بعد از اتمام سکس هم هیچ حس عاطفی به طرف مقابلش پیدا نکنه…
اما در زنان موضووع کاملا برعکسه… زنان باید برانگیخته حسی بشن و چنانچه کسی توان این برانگیختگی در اونها داشته باشه، به شدت به اون وابسته میشن…
در سکسهای غیر متعارف، این موضوع مسبب به هم خوردن رابطه زناشویی میشه…
من تا امروز زنی رو ندیدم و نمی شناسم که صرفا به خاطر رفع نیاز جنسی با مردی رابطه برقرار کرده باشه و لذت برده باشه…
اما میشناسم خانمی رو که به دیلدوش علاقه مند شده … چون خوب ارضاش میکنه

0 ❤️

2020-09-30 11:23:03 +0330 +0330

لطفاً زوجهایی که تجربه ضربدری رو دارند بیان نظر بدن تعدادشون که ظاهراً کم هم نیست

0 ❤️

2020-09-30 22:08:34 +0330 +0330

اینهمه اینجا جویای سکس گروهی هستند یا تو پروفایلشون هست که تجربه دارند واقعا چرا نظر نمیدید تنبلیتون تایپ کنید؟

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom