لمس ران زن از بهر چیست

چه معنی‌ای دارد وقتی یک مرد، ران پای شما را لمس می‌کند

by Healthmad Team
January 3, 2018

توصیه‌هایی برای آنان که در روابط عاشقانه هستند

مردان زبان پیچیده‌ی پنهانی دارند که زنان راجع به آن هیچ نمی‌دانند. اسرار ناگفته‌ی مردان که زنان هرگز نباید از آن خبردار شوند!
شوخیِ مسخره‌ای بیش نبود! مردان درواقع موجودات بسیار ساده‌ای هستند، فقط زنان نمی‌دانند چگونه اشارات آنها را ترجمه و تفسیر کنند.
خوشبختانه برای زنان تمام دنیا اگر فقط به خود زحمت داده و از مردها بپرسید، آقایان تمام جواب‌ها را داوطلبانه به شما خواهند داد! چون واضح است که شما قصد ندارید در اطراف پرسه زده و از این و آن سوالات خصوصی بپرسید و خود را خجالت‌زده کنید.

وقتی شما و یک مرد برای مدتی با هم وقت می‌گذرانید، حتی اگر فقط دوست معمولی هستید، یک حرکت معمولی از طرف او ممکن است شما را به فکر کردن بی‌اندازد. زنهای بسیاری تاکنون از خود پرسیده‌اند:

چرا مرا لمس کرد؟ / آیا منظور خاصی داشت؟ / آیا رابطه‌ی ما از دوستی معمولی فراتر رفته و تبدیل به چیز دیگری شده است؟ / آیا او دارد سعی می‌کند مرا از دوست معمولی تبدیل به چیز دیگری کند؟

یکی از حرکتهای آقایان که معمولاً باعث دردسر و سوال‌آفرین است؛ بی‌مقدمه گذاشتنِ دستشان روی پای شماست. تمام دخترهای دنیا حداقل یکبار با این حرکت پسرها شوکه‌ شده‌اند. (اگر برای شما پیش نیامده معنی‌اش این نیست که بزودی اتفاق نخواهد افتاد!)

به جای این‌که چند روز سردرگم باشید که معنی این حرکت او چه بود؛ می‌توانید بنگرید به لیستی از معانی این حرکت که اینجا ارائه می‌شود.
پاسخهای این لیست توسط خود آقایان داده شده است. چه کسی بهتر از خود آقایان می‌تواند دلیل حرکاتشان را توضیح دهد؟ اگر شما در این اواخر در چنین موقعیتی قرار گرفته‌اید و معنی آن را نمی‌دانید، احتیاجی به تفکر نیست، معنی حرکت آن مرد در لیست زیر قید شده.

١) سعی دارد بفهمد شما از این‌ که لمستان کند چه احساسی دارید
این گزینه معمولاً برای وقتهایی‌ست که یک پسر و دختر با هم آشنا شده‌اند و برای مدتی با هم وقت گذرانده و راجع به موضوعات مختلف حرف زده‌اند. حال پسر می‌خواهد بفهمد شما تمایلی برای این که با او وارد رابطه شوید دارید یا خیر؟
اگر شما بعد از لمس شدنتان او را بغل کنید و یا دستتان رو روی دستش بگزارید این یعنی شما هم به بودن با او تمایل دارید. اگر نمی‌خواهید چیزی بیشتر از دوست معمولی باشید، این درست لحظه‌ای‌ست که باید مطلب را رک به او بگویید و خط قرمز را برایش مشخص کنید!

٢) زمانی که هیچ جایگاهی حتی در حد یک دوست معمولی در زندگی شما ندارد با این روش به شما ابراز علاقه و یا تمایل می‌کند
دختران معمولاً از نوع لمس شدنشان و مکث کردن دست پسر روی پاهایشان خیلی سریع اصل مطلب را متوجه می‌شوند. این را هم اضافه کنیم که معمولاً دختر با توجه به واکنش ناخوداگاهش متوجه احساس خود چه مثبت و چه منفی راجع به پسر می‌شود.
یک لمس آهسته که به یک نوازش ملایم ختم شود، تاثیر بهتری خواهد گذاشت نسبت به زمانی که یک پسر برای دو ثانیه با کف دستش ران پای شما را فشار می‌دهد و دستش را بر می‌دارد.

٣) علاقه‌ای به شما ندارد اما تمایل دارد با شما سکس داشته باشد و این روش او برای فهمیدن نظر شما نسبت به برقراری رابطه فیزیکی‌ست
رانها در مقایسه با بازوها، دستان، کمر و حتی ماهیچه‌ی ساق پا یکی از خصوصی‌ترین قسمتهای بدن دختران هستند. این یکی از راحتترین و سریع‌ترین راههای پسران برای درخواست سکس از دختران است. و جزو مواردی‌ست که شما نمی‌توانید بابت آن به جرم مزاحمت اخلاقی و حمله‌ی جنسی به پلیس شکایت کنید. توجه داشته باشید پسری که این کار را می‌کند به هیچ وجه دنبال رابطه‌ی عاطفی و مخصوصاً درازمدت نیست. پیام و خواسته‌ی او اگر به قالب کلمات دربیاید این است: «بیا همین الان برویم خانه‌ی ما!» معمولا در این حالت دست فشار بیشتری روی پای شما می‌آورد و پسر در هنگام انجام این کار درحالی که به شما نگاه می‌کند لبخند شیطنت‌آمیزی بر لب دارد! هرگز این مورد را با حالت اول اشتباه نگیرید.

۴) دارد حد و حدودش پیش شما را ارزیابی و مشخص می‌کند
گاهی اوقات پسر به شدت حشری و تحت تاثیر هورمون‌های جنسی‌ست اما مستقیماً نمی‌تواند واژن شما را لمس کند، پس نزدیکترین جا به آن یعنی رانِ پایتان را لمس می‌کند تا ببیند عکس‌العمل شما چیست... اگر عکس‌العملی نشان ندهید او به آرامی دستش را جلوتر خواهد برد، مانند کودکی که با ترس و احتیاط می‌خواهد از ظرف شیرینی مخصوص مهمانها شیرینی بردارد تا زمانی که روی دستش نزنید به پیشروی‌اش ادامه خواهد داد! پس اگر تمایلی به انجام شدن این کار ندارید، به وضوح حد و مرز را برای او مشخص کنید. اگر هم تمایل به برقراری رابطه با او دارید بد نیست با ملایمت دستش را از روی پای خود بردارید تا بداند حتی اگر از او خوشتان بیاید باز هم نمی‌تواند بدون اجازه و موافقت شما کاری انجام دهد.

۵) کاملاً تصادفی و بدون هیچ قصدی پای شما را لمس می‌کند
نخندید ولی مردان ادعا می‌کنند این هم گاهی پیش می‌آید... البته اطمینان حاصل می‌شود که خودتان این مورد را تشخیص خواهید داد، زیرا این یک تماس خیلی کوتاه و خیلی سبک خواهد بود، یعنی پسر عملاً هیچ فشاری به پای شما نخواهد داد. البته این حقیقت هم وجود دارد که احتمال اتفاق افتادنِ چنین چیزی آنقدر کم است که تقریبا غیر ممکن به شمار می‌آید. مگر این که او به سرعت دستش را کشیده و پشت سر هم عذرخواهی کند و بسیار مؤذب شود، در این صورت حرفش قابل باور است اما در غیر این صورت این یک تماس اتفاقی نبوده!

چیزی که مهم است این است که به یاد داشته باشید در همان حالی که شما نشسته‌اید و دارید به ذهنتان فشار می‌آورید که دلیل کار او چه بوده، خود او به خوبی می‌داند چرا آن کار را انجام داده. بهترین کار این است که از خود بپرسید آیا نسبت به او احساسی دارید و از این که شما را لمس کرده خوشحال هستید یا خیر؟ در هر دو صورت نیازی به پیش‌داوری نیست. بهتر است تا زمان صحبت کردن با او و مطمئن شدن از قصدش از هرگونه خیال‌پردازی راجع به عشق خودداری بفرمایید زیرا مشکل در اکثر مواقع آن است که دو طرف دو چیز متفاوت می‌خواهند. مثلاً دختر دنبال یک رابطه‌ی عاطفی و یا یک عشق پرشکوه است اما پسر تنها رابطه‌ی فیزیکی و سکس می‌خواهد. پس قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که هر دوی شما یک چیز می‌خواهید. اگر او بدون روشن کردن موضعش نسبت به شما به رفتارهایش ادامه داد، به صراحت از او بپرسید منظور و خواسته‌اش چیست؟ تا بفهمید با خواسته‌های شما یکسان است یا خیر. از آن جا به بعد تکلیف شما روشن و تصمیم‌گیری بسیار آسان است.

برگرفته از:

healthmad.com/what-does-it-mean-when-a-guy-touches-your-thigh

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• martiney  
  • عضو از 1397/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 4

مطالبت نه سکسیه نه به درد فرهنگ اینور اب میخوره...

مطالبت نه سکسیه نه به درد فرهنگ اینور اب میخوره کیرم تو تاپیکات

ـــــــــــ

• 3

خخخ

نقل از: martiney مطالبت نه سکسیه نه به درد فرهنگ اینور اب میخوره کیرم تو تاپیکات

سپاس!

ـــــــــــ

• 6

• joodiiabot  

• عضو از 1397/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 338

بازم مرسی.

شماره 3 و 4 کاملا مطابق جامعه...

بازم مرسی.

شماره 3 و 4 کاملا مطابق جامعه ایرانیه!!

ـــــــــــ

• 1

• anitasadr  
  • عضو از 1397/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 72

مرسی خوب بود

مرسی خوب بود

ـــــــــــ

• 1

عرض شود که

نقل از: joodiiabot بازم مرسی. شماره 3 و 4 کاملا مطابق جامعه ایرانیه!!

مورد پنج هم فک میکنم مطابقت داره چون در ایران نیز از این برخوردای فیزیکیِ اتفاقی پیش میادو میشه گف عذخواهی‌های بعدش در فرهنگ ایرانی بیشتر جاری‌ست تا بلاد کفر که لمس زن و مرد زیادم تابو محسوب نمیشود.

ـــــــــــ

• 1

•••

نقل از: martiney مطالبت نه سکسیه نه به درد فرهنگ اینور اب میخوره کیرم تو تاپیکات

دیشب قبل از سکس، والده و همشیره ی گرامی شما رو مضافا" خوردم (drinks)

ـــــــــــ

• 0

• martiney  
  • عضو از 1397/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 4

نقل از: Honest---Farhad

نقل از: Honest---Farhad
> مطالبت نه سکسیه نه به درد فرهنگ اینور اب میخوره کیرم تو تاپیکات من صاحب این تاپیک نیستم ولی چون دیدم خود صاحب تاپیک خیلی مظلومانه! جواب این کامنت رو داده تحریک شدم تا یکم موشکافی کنم(biggrin) **سکسی نبودن مطلب** : مخالفم! حتی اگه سکسی هم نباشه، باز جنبه آموزشی داره و واسه قسمت سکسولوژی مناسبه.(cool) **به درد فرهنگ ایران نمیخوره** : تا حدودی موافقم! متاسفانه توی ایران نمیشه تحقیقات قرص پدر دار در مورد مسائل جنسی انجام داد و مجبوریم تحقیقات خارجی رو ترجمه کنیم شاید یه چیزی از توش دربیاریم.(cool) **کیرم تو تاپیکات** : این حرف شما کاملا سکسی بود و هرگونه فرض مبتنی برسکسی نبودن تاپیک رو پوشش داد و برطرف کرد ! (cool)

شما گوه اضافی نخور رودل میکنی

ـــــــــــ

• 0

درووووووووووووووووووووووووووووود

اونجا که مقایسه با شیرینی کرده به نظرم خیلی زیادی دخترها رو تحویل گرفته حالم به هم خورد زاررررررررررررررررت

ـــــــــــ

• 1

با سلام

ببخشید من دوباره اومدم

من متن اصلی رو نخوندم فعلا آیا صاحب تاپیک لزومی می ببینن مثل تاپیک قبلی مقایسه بین متن ترجمه و متن اصلی صورت بگیره یا نیاز نیست

ممنون اگر جواب بدین

ـــــــــــ

• 1

• Jason_Statham  

• عضو از 1397/9/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 58

درووود

نقل از: اسکلت حشری

سپاس!

به جرات میتونم بگم این خنده و این کلمه سپاس که در جواب توهین این دوست خوبمون گفتی سنگین ترین و سرسخت ترین فلز های دنیا رو هم میتونه اب کنه.کلی معنی و مفهوم توش بود حال کردم. ولی در کل کلمه سپاس از فرهنگ زرتشت میاد یعنی:سه چیز را پاس بدارید؛گفتار نیک،رفتار نیک و پندار نیک.

ـــــــــــ

همانا عوضی ترین و منفور ترین انسان ها کسانی اند که تظاهر به چیزی که نیستند میکنند. عوضیه اشغال خودت باش!!!

• 1

عرض شود که

نقل از: Jason_Statham

سپاس!

به جرات میتونم بگم این خنده و این کلمه سپاس که در جواب توهین این دوست خوبمون گفتی سنگین ترین و سرسخت ترین فلز های دنیا رو هم میتونه اب کنه.کلی معنی و مفهوم توش بود حال کردم. ولی در کل کلمه سپاس از فرهنگ زرتشت میاد یعنی:سه چیز را پاس بدارید؛گفتار نیک،رفتار نیک و پندار نیک.

دورود بر تو!
نقل از: الهه.همیشه.سبز
ببخشید من دوباره اومدم
من متن اصلی رو نخوندم فعلا آیا صاحب تاپیک لزومی می ببینن مثل تاپیک قبلی مقایسه بین متن ترجمه و متن اصلی صورت بگیره یا نیاز نیست
ممنون اگر جواب بدین
چرا که نع؟! بفرما.

ـــــــــــ

• 0

ممنون

نقل از: Jason_Statham

سپاس!

دورود بر تو!
نقل از: الهه.همیشه.سبز
ببخشید من دوباره اومدم
ممنون اگر جواب بدین
چرا که نع؟! بفرما.
فکر کنم خصوصی براتون بگم بهتره تا باعث سوبرداشت نشه چون دوستان برداشت کردن من به مترجم و صاحب تاپیک توهین کردم و نسبت ناروا زدم
ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به کدام سبک موسیقی علاقه مند میباشید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «