ماهیت داروهای دیر انزالی

این قرص ها عمدتا بر گرفته شده از داروهای بیماران روانی است

یا از ترکیب از اکثر قرص های ارام بخش مثل سدیوم والپروات کاربامازپین والیوم یا دیگر قرص های خواب آور قوی هستش یا قرص های از قبیل سلکوکسیب یا دیگر قرص ها که شما با دوز کمتر اونها دیر انزال میشید ولی نمیدونید چه اثرات مخربی روی روح و روان شما خواهد داشت.

استفاده از دو یا هشت پاف اسپری دندان بهتر از خوردن دارو های این شکلی هست که اثرات مخرب جبران و برگشت ناپذیری روی قشر خاکستری مغز خواهد داشت.

مخصوصا دارو های مثل ترامادوا بایا مادول ناندرولون که اکصرا برای درمان موقتی زود انزالی استفاده میشن شیره تریاک یا وید هم همین اثرات رو داره...

توصیه میکنم بدون مشورت با دکتر داروساز اکیدا ایکدا و اکیدا مصرف نفرمایید.

دیر ارضا شدن تکنیک های متعددی داره مثل ماستروجانسون که بدون دارو و عوارض هست

بزارید مفصل تر قشر دارو ها و اثراتشون رو توضیح بدم

در دسته های دارویی
قرصهای آرام بخش پر مصرف ترین هستن و اغلب بدون نسخه دکتر مصرف میشن

(TRANQUILIZERS / SEDATIVES) داروهایی میباشند که با سرکوب سیستم اعصاب مرکزی (CNS) باعث ایجاد آرامش، تمدد اعصاب، کاهش اضطراب و استرس، خواب آلودگی، سرخوشی، کندی تنفس، کاهش حس تعادل، شل شدن عضلات، قضاوت مختل و واکنشهای کند و مردد می شوند. مصرف دوز بالای این دسته از داروها میتواند به از دست رفتن هوشیاری و حتی مرگ بیانجامد.

اثرات آرام بخش ها

• ضد اضطراب (ANXIOLYTIC)
• خواب آور (HYPNOTIC)
• ضد اسپاسم (گرفتگی)(ANTISPASMODIC)
• ضد تشنج (ANTICONVULSANT)
• فراموشی آور (AMNESIC)
انواع آرام بخش ها

۱- بنزودیازپین ها (BENZODIAZEPINES):

آرام بخش، خواب آور، ضد اضطراب، ضد تشنج، فراموشی آور و شل کننده عضلات میباشند.

• Diazepam دیازپام
• Oxazepam اکسازپام
• Lorazepam لورازپام
• Chlordiazepoxide کلردیازپوکساید
• Alprazolam آلپرازولام
• Bromazepam برومازپام
• Clobazam کلوبازام
• Clonazepam کلونازپام
• Clorazepate کلرازپام
• Estazolam استازولام
• Flunitrazepam فلونیترازپام
• Flurazepam فلورازپام
• Halazepam هالازپام
• Ketazolam کتازولام
• Loprazolam لوپرازولام
• Lormetazepam لورمتازپام
• Medazepam مدازپام
• Midazolam میدازولام
• Nitrazepam نیترازپام
• Nordazepam نوردازپام
• Prazepam پرازپام
• Quazepam کوآزپام
• Temazepam تمازپام
• Tetrazepam تترازپام
• Triazolam تریازولام

۲-باربیتورات ها(BARBITURATES):

آرام بخش، خواب آور، ضد تشنج و بی هوش کننده میباشند. باربیتوراتها قوی تر از بنزودیازپین ها میباشند و امروزه عمدتا به عنوان داروی ضد تشنج و القاء کننده بی هوشی مصرف میگردند.

• Sodium Amytal) Amobarbital) آموباربیتال
• Aprobarbital آپروباربیتال
• Butabarbital بوتاباربیتال
• Butalbital بوتالبیتال
• Hexobarbital هگزوباربیتال
• Methylphenobarbital متیل فنو باربیتال
• Pentobarbital پنتوباربیتال
• Phenobarbital فنوباربیتال
• Secobarbital سکوباربیتال
• Sodium thiopental سدیم تیوپنتال
• Talbutal تالبوتال
• Thiobarbital تیوباربیتال

۳-داروهای ضد افسردگی(ANTIDEPRESSANT):

ضد افسردگی و ضد اضطراب بوده و برخی از آنها (سه حلقه ای ها) برای تسکین دردهای مزمن تجویز میگردند.

• Fluoxetine فلوکستین
• Sertraline سرترالین
• Venlafaxine ونلافاکسن
• Citalopram سیتالوپرام
• Paroxetine پاروکستین
• Escitalopram اسیتالوپرام
• Fluvoxamine فلووکسامین
• Duloxetine دولوکستین
• Bupropion بوپروپیون
• Amitriptyline آمیتریپتیلین
• Dothiepin دوتیپین

۴-آنتی هیستامین ها(ANTIHISTAMINES):

کاهنده واکنشهای حساسیتی و آرام بخش میباشند. برخی آنتی هیستامین های خواب آور و آرام بخش عبارتند از:

• diphenhydramine دیفن هیدرامین
• dimenhydrinate دیمن هیدرینات
• doxylamine دوکسیلامین

۵- ضد روان پریشی ها(ANTIPSYCHOTICS):

در درمان اسکیزوفرنی، اختلال دوقطبی، اختلالات هذیانی، جنون ها و دیگر اختلالات روان پریشی تجویز میگردند. (از ذکر آنها خودداری میکنیم)

۶- سایر قرصهای آرام بخش و خواب آور:

• zolpidem زولپیدم
• alpidem آلپیدم
• Zaleplon زالپلون
• eszopiclone اسزوپیکلون
• ramelteon راملتیون
• methaqualone متاکوآلون
• ethchlorvynol اتکلروینول
• chloral hydrate کلرال هیدارت
• meprobamate مپروبامات
• glutethimide گلوتی تیمید
• methyprylon متیپریلون
• gamma-hydroxybutyrate گاما هیدروکسی بوتیرات
• ethyl alcohol اتیل الکل
• diethyl ether دی اتیل اتر
• methyl trichloride متیل تری کلراید
• Zopiclone زوپیکلون

موارد مصرف داروهای آرام بخش

• کاهش استرس و اضطراب.

• درمان بی خوابی.

• تسکین و کاهش گرفتگی و تنش عضلات.

• کاهش علایم محرومیت از الکل و مواد مخدر.

• درمان حملات وحشت زدگی.

• تسهیل تستهای تشخیص پزشکی نظیرآندوسکوپی.

• افزایش اثر بی حس کننده های موضعی و بیهوشی عمومی.

• درمان پسیکوز (روان پریشی)

• فراموشی پیش گستر قبل از اعمال جراحی.

موارد منع مصرف داروهای آرام بخش

• همراه با الکل و سایر مواد مخدر و روانگردان.

• ناهماهنگی حرکتی و ضعف عضلانی.

• کاهش اکشیژن خون.

• آب سیاه (گلوکوم)

• وقفه تنفسی حین خواب (آپنه)

• حساسیت به آرام بخش ها.

• نارسایی شدید کلیوی (دیالیز)

• افسردگی شدید (تمایلات خودکشی)

• بیماریهای مزمن تنفسی.

• نارسایی شدید کبدی نظیر سیروز کبدی.

• حاملگی و شیردهی.(تحت نظر پزشک)

• افراد بالای ۶۵ سال(تحت نظر پزشک)

عوارض جانبی داروهای آرام بخش

• خواب آلودگی و خستگی صبح روز بعد از مصرف.در صورت بروز این علایم از رانندگی و کار کردن با ماشین آلات خودداری کنید.

• عدم هماهنگی عضلات، ضعف، سرگیجه، گیجی، آلرژی، تاری دید، توهم، بی حالی، تعریق، خشکی دهان، بثورات جلدی و سر درد.

• اشکال در گفتار، حافظه و قضاوت.

• حالت تهوع، استفراغ و سوزش سردل.

• ایجاد فراموشی پیش گستر(خاطرات اخیر به یاد نمی مانند).

• خشونت طلبی و پرخاشگری،بی خوابی، تحریک پذیری، افسردگی و اختلال در حفظ تعادل.

بسیار خطر ناک هستن لطفا از ایم قرص ها که محتویاتش مشخص نیست اکیدا استفاده نکنین

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1861

• 7965

.

جالب بود ! و البته خوندنی ! (rose) :)

ـــــــــــ

• 1

خواهش میکنم

نقل از: .Salma. جالب بود ! و البته خوندنی ! (rose) :)

متاسفانه خیلیا نمیدونن چی مصرف میکنن

برای یک لذت زودگذر اثرات مخربی که حتی نمیدونن چی هست و به حان میخرن و هر قرص یا دارویی رو مصرف میکنن

لطب کنین دوستان دیگه تون رو تگ کنید تا این متن منتشر بشه توی سایت تا کسی ناخواسته به مشکلات پس از مصرف این قسم داروها دچار نشه

ممنونم از توجه شما دوست عزیزم

ـــــــــــ

• 1

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 783

بچه ها اگر شناخت ندارید دنبال دارو برای زود انزالی...

بچه ها اگر شناخت ندارید دنبال دارو برای زود انزالی نرید من خودم سالهاست کارم دارو هستش هستن آدمای پست فطرتی که برای سود گرفتارتون میکنن داروهایی بهتون میدن که شاید اولش عمل کنه ولی رفته رفته گرفتار میشید چون وابستگی ایجاد میکنه بعضی هاشون فشار رو به شدت بالا میبره و خطرناکه من کلا آدم زیاد جدیی نیستم ولی اینا رو جدی گفتم دیدم کسایی رو که از این طریق به اعتیاد کشیده شدن به آدم بگن خروس بهتره تا مارک اعتیاد به پیشانیتون بخوره ناراحت نباشید تنها نیستید خروس زیاد شده هستن کسایئ که دختره بهشون میگه سلام غسل واجب میشن

ـــــــــــ

Error 500

• 0

آفرین به شما

نقل از: Caboos1 بچه ها اگر شناخت ندارید دنبال دارو برای زود انزالی نرید من خودم سالهاست کارم دارو هستش هستن آدمای پست فطرتی که برای سود گرفتارتون میکنن داروهایی بهتون میدن که شاید اولش عمل کنه ولی رفته رفته گرفتار میشید چون وابستگی ایجاد میکنه بعضی هاشون فشار رو به شدت بالا میبره و خطرناکه من کلا آدم زیاد جدیی نیستم ولی اینا رو جدی گفتم دیدم کسایی رو که از این طریق به اعتیاد کشیده شدن به آدم بگن خروس بهتره تا مارک اعتیاد به پیشانیتون بخوره ناراحت نباشید تنها نیستید خروس زیاد شده هستن کسایئ که دختره بهشون میگه سلام غسل واجب میشن

ممنون که در تاپیک مشارکت کردید بعله خق با شماست صحیح میفرمایید منم با شما هم عقیده هستم

لطفا بقیه دوستان رو هم جهت اطلاع رسانی به این تایپک دعوت کنید

ـــــــــــ

• 0

• نادیام  

• عضو از 1398/7/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 45

هیییی

ای بابا این همه دارو برا یه ربع بیشتر به قیمت به خطر افتادن سلامتی (dash) (hypnotized)

ـــــــــــ

خسته از مردم شهر ...

• 0

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 783

نقل از: رقصنده-با-گرگ

نقل از: Caboos1 بچه ها اگر شناخت ندارید دنبال دارو برای زود انزالی نرید من خودم سالهاست کارم دارو هستش هستن آدمای پست فطرتی که برای سود گرفتارتون میکنن داروهایی بهتون میدن که شاید اولش عمل کنه ولی رفته رفته گرفتار میشید چون وابستگی ایجاد میکنه بعضی هاشون فشار رو به شدت بالا میبره و خطرناکه من کلا آدم زیاد جدیی نیستم ولی اینا رو جدی گفتم دیدم کسایی رو که از این طریق به اعتیاد کشیده شدن به آدم بگن خروس بهتره تا مارک اعتیاد به پیشانیتون بخوره ناراحت نباشید تنها نیستید خروس زیاد شده هستن کسایئ که دختره بهشون میگه سلام غسل واجب میشن
ممنون که در تاپیک مشارکت کردید بعله خق با شماست صحیح میفرمایید منم با شما هم عقیده هستم لطفا بقیه دوستان رو هم جهت اطلاع رسانی به این تایپک دعوت کنید

قربونت رقصنده جان

چشم منتهی من تو این سایت دشمن زیاد دارم کسایی که توی داستانای کیریشون یه ساعت یه ساعت تلمبه میزنن و یارو زیرشون بارها ارضا میشه ولی تو واقعیت عکس پروفایل دختره رو میبینن که پی ام داده (های) میرن حموم غسل جنابت میکنن قربتن الی الله حالا یار پروفایلش عکس گل گذاشته فقط اسمش دخترونس بهشون میگم ببینم میان

ـــــــــــ

Error 500

• 0

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 6983

• 9900

عرض شود که...

قرصای تأخیری که تو ایرانه همه از تایلند و هند میاد بدون کوچکترین تأییده ای از اتحادیه اروپا یا FDA آمریکا.معلوم نیس اصن چی استفاده شده توش.هند هم در زمینه دارو افتضاحه و داروهای درس حسابیش هم مریض کشه جه برسه به این قرصای تقلبی

ـــــــــــ

• 0

• Hunter7508  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 158

یخ.بی خطر ترین و یکی از بهترین راهها...ولی شیرتون...

یخ.بی خطر ترین و یکی از بهترین راهها...ولی شیرتون رو میکشه و مقدار ابی که میاد بعد از چند بار یخ گذاری روی الت،شاید تقریبا دو برابر حد سکس معمولی باشه و کاملا ولو میشین رو زمین.ولی خب لذت کش دادن سکس هم داره همون اندازه

ـــــــــــ

• 0

• J.Zanetti  

• عضو از 1394/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 4

داپوکسین

نظرتون در مورد داپوکسین چیه؟ و یا بنزوکایین بصورت ژل؟

ـــــــــــ

• 0

سوال خوبیه

نقل از: J.Zanetti نظرتون در مورد داپوکسین چیه؟ و یا بنزوکایین بصورت ژل؟

این دو دارو مکانیسم اثر متمایزی دارن

ولی خب شاید یک نتیجه یکسان رو نشه از اونها گرفت

آغلب دکتر ها بنزوکائین رو به عنوان ضددرد و مسکن جهت تسکین دردهای موضعی مثل دندان درد، آفتاب سوختگی خفیف یا درد ناحیه هموروئید به کار می‌ربرن

مکانیسم اثر بنزوکائین با تثبیت‌برگشت‌ پذیر غشاء سلولهای عصبی و در نتیجه کاهش نفوذپذیری آن‌ها به یون‌سدیم هدایت امواج عصبی رو متوقف‌ می‌کنه خب بنزوکایین در واقع از خونواده لیدوکایین هست و مهارکننده هدایت ایمپالسهای اعصاب حسیه اما عوارضش از لیدوکایین بیشتره احتمال بروز کهیر، خارش و تورم موضعی با پاف های بالا تر قطعا وجود دارد.

شما نوشتید داپوکسین در حالی که املای اصلی و صحیحش داپوکستین هست

داپوکستین Dapoxetine جهت درمان انزال زودرس در مردان با سن ۱۸ تا ۶۴ سال استفاده می‌شه. داپوکستین زمان انزال رو افزایش میده و کنترل بر انزال رو بهبود

اما متاسفانه این دارو صرفاً برای انزال زودرس اونم در بلند مدت مصرف خوبه و اصلا در درمان مشکلات نعوظ هیچ اثر بخشی نداره

اما همین دارو هم مقادیر قابل کنترولی از دارو های روانی مثل سلکوکسیب ترامادول و سدیم والپروات رو داره

درسته سازمان کوثر اون رو تولید میکنه ولی من پیشنهاد میکنم مصرف نکنید

مشکل دارو در ایران خیلی جدی تر از این حرفاست که استاندارد سازمان غذا و داو و شبکه سلامت بتونه اون رو تضمین کنه و ملاک سلامت دارو به حساب بیاد و کاملا امن باشه

ـــــــــــ

• 0

آفرین بر شما

نقل از: mofo56 قرصای تأخیری که تو ایرانه همه از تایلند و هند میاد بدون کوچکترین تأییده ای از اتحادیه اروپا یا FDA آمریکا.معلوم نیس اصن چی استفاده شده توش.هند هم در زمینه دارو افتضاحه و داروهای درس حسابیش هم مریض کشه جه برسه به این قرصای تقلبی

خوبه که اطلاعات خوبی در این زمینه دارید

ممنون که توی پست مشارکت کردید

ـــــــــــ

• 0

خب قدیمیه اما

نقل از: Hunter7508 یخ.بی خطر ترین و یکی از بهترین راهها...ولی شیرتون رو میکشه و مقدار ابی که میاد بعد از چند بار یخ گذاری روی الت،شاید تقریبا دو برابر حد سکس معمولی باشه و کاملا ولو میشین رو زمین.ولی خب لذت کش دادن سکس هم داره همون اندازه

یخ متاسفانه با آسیب زدن به سلول های عصبی باعث از بین رفتن سطح تحریکات در دراز مدت میشه

دلیلی خروح بیش از حد اب منی جمع شدن منی پس از اظافه شدن بیش از حد ترشحات پروستان در مجرای اپیدیدم یا شروع مجرای وازدفران هست

ای کار نه تنها باعث تحریک بیش از حد پروستات و ترشح مازاد از ویزیگول سیمینال میشه بلکع امکان تورم پروستات رو هم بالا میبره

اصلا این کار رو توصیه نمیکنم

استفاده از شیوه های ماستراجانسون یا نهایتا کاندم تاخیری بسیار بهتر و عوارض کمتر و سطحی تری خواهد داشت

ـــــــــــ

• 1

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 397

• 572

تشکر خاطر وقت بیهوده ای که گذاشتید ولی در کل کشیدن...

تشکر یخاطر وقت بیهوده ای که گذاشتیددر خصوص این همه اصطلاحات بی پایه و اساس. ولی در کل کشیدن تریاک و یا شیره سوخته تریاک بهترین کار برای دیر ارضای و داشتن یه سکس موفق و خوب هست البته با رعایت یه سری توصیه ها که معتاد نشی دوم خوردن یک یا دوپیک بسته به ظرفیتت از عرق افتابی (کشمش)و یا کنیاک طوری که فقط حالت سرخوشی بهت دست بده نه مستی میتونه در بعضی افراد باز تاکید میکنم در بعضی افراد حالت دیر ارضای و همراه با نغوذ خوب رو ایحاد کنه حالا ممکنه بخاطر گشادی شریان بخاطر الکل نعوذ خوبی ایجاد نشه بستگی به فرد داره .البتع الکل نه شراب شراب سرد مزاجی ایجاد میکنه و برای مواقع سکس مناسب نیس هرچندبرای معاشقه خیلی موثره. در کل بهترین کار که البته نباید زیاده روی بشه گذاشتن به اندازه نصف عدس شیره سوخته تریاک زیر زبان ۴۰ دقیقه قبل از سکس هست که بجای شیره سوخته تریاک میشه تعداد۶ یا ۷ دانه اسفند دانه که له شده باشه استفاده کرد .این روش بهترین حالت دیر ارضای رو توائم با سکس عالی ایجاد میکنه البته باید مد نظر داشت استفاده زیاد و ناشیانه جدای خطر اعتیاد عدم نعوذ رو بدنبال خواهد داشت .جناب صاحب تاپیک که تاکید به استفاده از اسپری لیدوکایین و بی حسی دارن این کار یه سکس بی مزه و بی احساس رو در پیش خواهد داشت و به ایشان توصیه میکنم جای این همه اصطلاحات علمی کمی سنتی و با زبان عامی موضوع رومطرح میکردن .در کل دوستان اکه بدون استفاده از شیره سوخته تریاک تا بحال سکس کردین مطمن باشید مزه واقعی سکس رو نچشیدید

ـــــــــــ

• 0

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• 572

نقل از: Hunter7508 یخ.بی خطر ترین و یکی از بهترین راهها...ولی شیرتون رو میکشه و مقدار ابی که میاد بعد از چند بار یخ گذاری روی الت،شاید تقریبا دو برابر حد سکس معمولی باشه و کاملا ولو میشین رو زمین.ولی خب لذت کش دادن سکس هم داره همون اندازه
یخ متاسفانه با آسیب زدن به سلول های عصبی باعث از بین رفتن سطح تحریکات در دراز مدت میشه دلیلی خروح بیش از حد اب منی جمع شدن منی پس از اظافه شدن بیش از حد ترشحات پروستان در مجرای اپیدیدم یا شروع مجرای وازدفران هست ای کار نه تنها باعث تحریک بیش از حد پروستات و ترشح مازاد از ویزیگول سیمینال میشه بلکع امکان تورم پروستات رو هم بالا میبره اصلا این کار رو توصیه نمیکنم استفاده از شیوه های ماستراجانسون یا نهایتا کاندم تاخیری بسیار بهتر و عوارض کمتر و سطحی تری خواهد داشت

بنظرم من سکسی که بخواد با کاندوم تاخیری انجام بشه همون طرف خود ارضای کنه بهتره .طعم واقعی سکس در معاشقه طولانی قبل از دخول .سکس دهانی از روی عشق و دوستی قبل از دخول و یه دخول عاشقانه و رمانتیک در تماس گوشت با گوشت و و ارضا داخل مهبل بعداز حداقل ۴۰ دقیقه دخلول عاشقانه

ـــــــــــ

• 0

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• 572

جهت اطلاع زوجهای عزیز یکی از عوامل بی روح کردن...

جهت اطلاع زوجهای عزیز یکی از عوامل بی روح کردن روابط زناشوی و در کل اصطلاح طلاق عاطفی همین استفاده از کاندوم و یا ارضا خارج از مهبل در سکس هست که بهتره خانم در صورت عدم مشکل قرص بارداری مصرف کنه و یا بهترین راه audبذاره که در کل سکسها ارضا شوهر داخل انجام بشه این کار به گرمی و نزدیکی عواطف کمک زیادی میکنه

ـــــــــــ

• 0

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• 572

جهت اطلاع زوجهای عزیز یکی از عوامل بی روح کردن...

جهت اطلاع زوجهای عزیز یکی از عوامل بی روح کردن روابط زناشوی و در کل اصطلاح طلاق عاطفی همین استفاده از کاندوم و یا ارضا خارج از مهبل در سکس هست که بهتره خانم در صورت عدم مشکل قرص بارداری مصرف کنه و یا بهترین راه audبذاره که در کل سکسها ارضا شوهر داخل انجام بشه این کار به گرمی و نزدیکی عواطف کمک زیادی میکنه

ـــــــــــ

• 0

ممنونم از شما

نقل از: ziba1981

تشکر یخاطر وقت بیهوده ای که گذاشتیددر خصوص این همه اصطلاحات بی پایه و اساس. ولی در کل کشیدن تریاک و یا شیره سوخته تریاک بهترین کار برای دیر ارضای و داشتن یه سکس موفق و خوب هست البته با رعایت یه سری توصیه ها که معتاد نشی دوم خوردن یک یا دوپیک بسته به ظرفیتت از عرق افتابی (کشمش)و یا کنیاک طوری که فقط حالت سرخوشی بهت دست بده نه مستی میتونه در بعضی افراد باز تاکید میکنم در بعضی افراد حالت دیر ارضای و همراه با نغوذ خوب رو ایحاد کنه حالا ممکنه بخاطر گشادی شریان بخاطر الکل نعوذ خوبی ایجاد نشه بستگی به فرد داره .البتع الکل نه شراب شراب سرد مزاجی ایجاد میکنه و برای مواقع سکس مناسب نیس هرچندبرای معاشقه خیلی موثره. در کل بهترین کار که البته نباید زیاده روی بشه گذاشتن به اندازه نصف عدس شیره سوخته تریاک زیر زبان ۴۰ دقیقه قبل از سکس هست که بجای شیره سوخته تریاک میشه تعداد۶ یا ۷ دانه اسفند دانه که له شده باشه استفاده کرد .این روش بهترین حالت دیر ارضای رو توائم با سکس عالی ایجاد میکنه البته باید مد نظر داشت استفاده زیاد و ناشیانه جدای خطر اعتیاد عدم نعوذ رو بدنبال خواهد داشت .جناب صاحب تاپیک که تاکید به استفاده از اسپری لیدوکایین و بی حسی دارن این کار یه سکس بی مزه و بی احساس رو در پیش خواهد داشت و به ایشان توصیه میکنم جای این همه اصطلاحات علمی کمی سنتی و با زبان عامی موضوع رومطرح میکردن .در کل دوستان اکه بدون استفاده از شیره سوخته تریاک تا بحال سکس کردین مطمن باشید مزه واقعی سکس رو نچشیدید

بله شما هم صحیح میفرمایید

شراب یا تریاک از شیوه های باستانی بری این مهمه

و بسیار هم کارامده

درباره لیدوکایین هم شما صحیح میگید سکس خیلی بی روح میشه

خطاب من دوستانی هستند که مبادرت به مصرف داروهای دیر انزالی میکنن و از ماهیتش بی اطلاعند

با این وجود شما هم به کامل تر شدن این تاپیک کمک کردید

ـــــــــــ

• 0

بعله

نقل از: ziba1981 جهت اطلاع زوجهای عزیز یکی از عوامل بی روح کردن روابط زناشوی و در کل اصطلاح طلاق عاطفی همین استفاده از کاندوم و یا ارضا خارج از مهبل در سکس هست که بهتره خانم در صورت عدم مشکل قرص بارداری مصرف کنه و یا بهترین راه audبذاره که در کل سکسها ارضا شوهر داخل انجام بشه این کار به گرمی و نزدیکی عواطف کمک زیادی میکنه

حرف شما هم صحیحه

اما در این تاپیک روی صحبت با زوجین نیست بلکه با همو سکچوال ها یا دگیر گونه های سکس هست که هیچ اطلاعی از صحت و سلامت و نوع رابطه های پیشین نیست سکس های گروهی و سکس ها ام اف ام و دیگر انواع سکس نا چار به استافاده از کاندم هستند و اونجا تنها بارداری مساله نیست

اتفاقا اگر بسته به این مطلب نگاه نکنید و سکس رو گسترده تر ببینید حر ف های من بیراه نیست اتفاقا با این تفاسیر نه تنها کاندم بسیار کارمده و در حالی که هم میتونه انزال رو به تاخیر بندازه فواید پیش گیری بیماری های مقاربتی رو هم داره...

بازم ممنون از کامنت شما که به یک مطلب بین زوجین اشاره کردید و صحیح هم هست اما همینطور که خدمتتون عرض کردم سکس فراتر از روابط زناشیوییه و امنیت از همه چیز مهم تر

ممنون

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 3297

• 3779

تاپیک خیلی خوبی بود که علمی و با جزییات کامل نوشته...

تاپیک خیلی خوبی بود که علمی و با جزییات کامل نوشته شده بود. ممنون.

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• Mahyar_viz  

• عضو از 1398/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 432

• 736

ذهن درگیر

این قرص های فراموشی آور چقد فراموشی میارن دقیقا؟بعد دقیقا فرد مصرف کننده چ حالتی میگیره؟کدومو بدون نسخه میدن؟

ـــــــــــ

ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏ ᴛʜɪɴɢs ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀɴᴅ ᴊᴜsᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇɴᴊᴏʏ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «