ماهِ ریا کاری

از فردا وارد ماه «به عقاید ما احترام بذارید وگرنه شلاق می‌خورید » میشیم

Twitter

ـــــــــــ

@redtext_org

• 21

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

ای مملکت همش ریاکاریه دزدا و مفسدا راس راس میگردن...

ای مملکت همش ریاکاریه دزدا و مفسدا راس راس میگردن بعد مردم بدبختو شلاق میزنن .. جالبیش میدونی کجاس؟ اینکه همون مردم بدبخ بیچاره وامیستن شلاق خوردن یکی مث خودشونو تماشا میکنن

ـــــــــــ

• 8

‍ بیانیه مشترک «ستاد امر‌به‌معروف و نهی‌ازمنکر، دادستان و ستاد فرماندهی انتظامی استان» درخصوص «ماه رمضان》

? از تظاهر به روزه‌خواری مانند #استعمال_دخانیات، #خوردن و #آشامیدن در معابر و ملاء‌عام جداً خودداری شود. ? #کسبه محترم از #عرضه_مواد_غذایی به مشتریان جهت استفاده در محل کسب (در روزهای ماه مبارک رمضان) امتناع نمایند. ? رعایت شئونات و حجاب اسلامی به همه اقشار جامعه توصیه می‌شود.

?در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق مطابق ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی که مقرر می‌دارد: «هر کس علناً در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه و یا تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌گردد و برخورد قانونی مناسب صورت خواهد گرفت.

ـــــــــــ

@redtext_org

• 9

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2279

• 7072

...

امروز رفتم بانک کار داشتم

صبونه نخوردم و چون میدونستم طول میکشه دوتا نون خامه ای برداشتم تو راه بخورم

تو ترافیک بودم و شروع کردم به خوردن که دیدم بعضیا که رد میشن یا ماشینا کناری دارن نگا میکنن.

گفتم ینی اولین باره نون خامه ای میبینن یا اولین باره دارن میبینن آدم نون خامه ای میخوره!نکنه موهامو شونه نکردم یا صورتم کثیفه!

ی نگا تو آیینه به خودم انداختم دیدم همه چیز اوکیه!

خلاصه گذشت و کارمو انجام دادم برگشتم رفتم فروشگاه خرت و پرت بخرم که دیدم از این آگهیا واسه ماه رمضون زدن و تبریک و اینا

اونجا بود یادم افتاد امروز دوشنبس و روز اول ماه رمضون و اون نگاها واسه چی بود (biggrin)

ـــــــــــ

The End

• 13

مگه زوره :(

یع چیزی بگم ،اگه که یکی نخواد یا نتونه روزه بگیره چیکار بایدبکنه:(مگه زوره اخه

ـــــــــــ

• 12

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 7072

نقل از: سفیدبرفی74

نقل از: سفیدبرفی74 یع چیزی بگم ،اگه که یکی نخواد یا نتونه روزه بگیره چیکار بایدبکنه:(مگه زوره اخه

هیچی روزه نگیر :)

هیچکس مجبور نیس روزه بگیره

ـــــــــــ

The End

• 3

• Sezarc  

• عضو از 1397/12/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 121

• 122

منتظر صف های طولانی باشیم
برای افطاری

منتظر صف های طولانی باشیم برای افطاری

ـــــــــــ

• 5

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 7072

نقل از: ماهِ تاریک

نقل از: Different man امروز رفتم بانک کار داشتم صبونه نخوردم و چون میدونستم طول میکشه دوتا نون خامه ای برداشتم تو راه بخورم تو ترافیک بودم و شروع کردم به خوردن که دیدم بعضیا که رد میشن یا ماشینا کناری دارن نگا میکنن. گفتم ینی اولین باره نون خامه ای میبینن یا اولین باره دارن میبینن آدم نون خامه ای میخوره!نکنه موهامو شونه نکردم یا صورتم کثیفه! ی نگا تو آیینه به خودم انداختم دیدم همه چیز اوکیه! خلاصه گذشت و کارمو انجام دادم برگشتم رفتم فروشگاه خرت و پرت بخرم که دیدم از این آگهیا واسه ماه رمضون زدن و تبریک و اینا اونجا بود یادم افتاد امروز دوشنبس و روز اول ماه رمضون و اون نگاها واسه چی بود (biggrin)

من هرسری میرم خرید ، ملت یجوری نگاه میکنن، انگار من عجیب غریبم و خریدام عیجب غریب تر

به دید ی مجرم بت نگا میکنن!

ـــــــــــ

The End

• 5

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 7072

نقل از: Different man
نقل از: Different man امروز رفتم بانک کار داشتم صبونه نخوردم و چون میدونستم طول میکشه دوتا نون خامه ای برداشتم تو راه بخورم تو ترافیک بودم و شروع کردم به خوردن که دیدم بعضیا که رد میشن یا ماشینا کناری دارن نگا میکنن. گفتم ینی اولین باره نون خامه ای میبینن یا اولین باره دارن میبینن آدم نون خامه ای میخوره!نکنه موهامو شونه نکردم یا صورتم کثیفه! ی نگا تو آیینه به خودم انداختم دیدم همه چیز اوکیه! خلاصه گذشت و کارمو انجام دادم برگشتم رفتم فروشگاه خرت و پرت بخرم که دیدم از این آگهیا واسه ماه رمضون زدن و تبریک و اینا اونجا بود یادم افتاد امروز دوشنبس و روز اول ماه رمضون و اون نگاها واسه چی بود (biggrin)

من هرسری میرم خرید ، ملت یجوری نگاه میکنن، انگار من عجیب غریبم و خریدام عیجب غریب تر

به دید ی مجرم بت نگا میکنن!

مگه چیکار کردم ؟ نه فعل مجرمانه بوده نه ترک فعل !

من که نمیگم مجرمی! میگم اونا ایطو فک میکنن

چون روزه نگرفتی پس تو ی آدم بی دین و ایمونی که کثیف و زشتی

این دیدگاه مسلموناس نسبت به امثال ما

ـــــــــــ

The End

• 8

نقل از: سفیدبرفی74 یع چیزی بگم ،اگه که یکی نخواد یا نتونه روزه بگیره چیکار بایدبکنه:(مگه زوره اخه
هیچی روزه نگیر :) هیچکس مجبور نیس روزه بگیره

منکه تاحالا روزه نگرفتم چون گرسنم میشه ،کلی دارم میگم که چرا زور میکنن مردم گناهیو،همین

ـــــــــــ

• 8

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 7072

هیچی روزه نگیر :) هیچکس مجبور نیس روزه بگیره

منکه تاحالا روزه نگرفتم چون گرسنم میشه ،کلی دارم میگم که چرا زور میکنن مردم گناهیو،همین

آها (biggrin)

بله درسته :)

ـــــــــــ

The End

• 4

• Armitaarman  

• عضو از 1398/2/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 73

• 676

من با دین اسلام مشکلی ندارم و عقاید هرکسی به خودش...

من با دین اسلام مشکلی ندارم و عقاید هرکسی به خودش ربط داره ولی فکر کنم چیزی که گند زده به اسلام همین ریا هستش مثلا یکی مسجد نره و هیات نره میگن آدم بدیه ولی نمیدونن که اونایی هم که میرن بخاطر اینه که بهشون آدم بد نگن

من مسیحی ام و اینجور چیزارو اصلا تو کلیسا ندیدم یا طرف نمیاد یا اگه بیاد با پای خودش میاد نه ریا

تو همین ماه خیلیا تو اداره نقش بازی میکنن که مثلا روزه گرفتن (rolling) (clap)

ـــــــــــ

• 5

• olddry  
  • عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 50

1-متاسفانه شما و امثال شما که همچین تایپیک هایی...

1-متاسفانه شما و امثال شما که همچین تایپیک هایی میزارید..دقیقا همونهایی هستید که برای گرفتن گواهینامه رانندگی...آیین نامه و قوانین رانندگی رو کامل خوندید و طبق اون امتحان عملی و تئوری دادی.....اما در هنگام رانندگی...خیلی سلیقه ای رفتار میکنید و هر کجا که حال کردی ...ورود ممنوع میری..دور میزنی..توقف میکنی...سرعت و سبقت غیر مجاز...و وقتی هم جریمه میشی...اعتراض میکنی...هزاران هزارن دلیل و توجیه میاری برای خلاف قانونی که انجام دادی...و از رهبر تا رفتگر محله رو به باد فحش و ناسزا میگیری...بعدشم باز تکرار تکرار... ایا انجام قوانین رانندگی و راهنمایی ریا کاری هست؟؟؟؟ با کسی که قوانین راهنمایی رانندگی رو رعایت نمیکنه چکار باید کرد؟؟؟؟ ایا قوانین راهنمایی و رانندگی رو دین اسلام وضع کرده؟؟؟ دین اسلام هم برای راهنمایی انسان ها اومد تااونهارو به تعالی برسونه...که شامل یک سری قوانین هست...که یکیشون روزه و واجب...شما از روزه گرفتن و فقط جنبه گرسنگی و تنشگی رو میبینی...و متاسفانه به ابعاد بزرگتر از اون اصلن توجه نمیکنید...و با این جور تایپیک ها قصد مسخره کردن دارید ذقیقا همون عملکردی که حالا من یه ورود ممنوع برم چی میشه مگه...حالا من روزه نگیرم چی میشه..حالام تو خیبون روزه بخورم چی میشه...و هزاران هزار مسائل دیگه....شخصی که حتی توانایی نخوردن غذا وتحمل گرسنگی رو در ساعت خاصی نداره..مطمنن در برابر فساد هم هیچ مقاومتی نداره و به راحتی انجام میده... 3-مغز فندقیت رو از آکبندی در بیار و حرف گنده تر از دهنتو نزن

ـــــــــــ

• 0

من که راضی ام
وعده افطار هم به وعده های غذایی...

من که راضی ام وعده افطار هم به وعده های غذایی دیگم اضافه شده

ـــــــــــ

• 8

نقل از: ماهِ تاریک ﺍﻣﺎﻡ ﺟﻤﻌﻪ یاسوج: ﻫﺮ‌ﮐﺲ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﺭﻭﺯﻩ ﻧﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﻭغ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﺭﻭﺯﻩ‌ﺍﻡ، ﺭﻭﺯﻩ ﺍﺵ ﺑﺎﻃﻞ ﺍست! =))))))))

یه جا دیگه ام یه آخونده میگفت بادمجون به امام حسین ایمان آورده برا همین سیاه شده

ـــــــــــ

• 10

• .LadyBird.  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 18

رو اعصاب تر از اين زورگويى مسلمونا تو اين ماه،...

رو اعصاب تر از اين زورگويى مسلمونا تو اين ماه، دهناى بد بو و اخلاق هاى سگيشونه! (sick)

آدمى كه واقعاً معتقده به اين روزه گرفتن، نبايد انقد سست باشه كه با غذاخوردن يكى ديگه اذيت بشه!

يسريم به اسم همدردى با فقرا روزه ميگيرن ولى بعد از افطار به دليل خفگى ناشى از پرخورى راهى بيمارستان ميشن!

كلاً ملت عجيبى هستيم (dash)

ـــــــــــ

• 13

• kos_lis_lover  

• عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 82

ایشالا ساندیوچه گوشت بشه به جونت

نقل از: number.13 بیخیال مگ کسی هم تو این دور و زمونه هس روزه بگیره ؟؟؟؟؟ یادش بخیر دوسه سال پیش بود میرفتیم با بچه ها دم مسجد از روی کرم باسن شیرینی پخش میکردی دم اذان ظهر !!!! مردم عادی رو نمیگما کسایی ک میرفتن مسجد شاید از هر ده نفر یه نفر برنمیداشت!!!! یه بار دیدیم با این وضعیت ورشکسته میشیم ب جا تخلیه کرم رفیقم برگش ب یه آخونده گف مگ روزه نیسی اون دیوثم ن گذاشت ن برداشت گف روزه ام دارم میبرم خونه بعد افطار بخورم (dash) (dash) هیچی دیگ مام کیر شدیم دیدیم حیف پوله بیخیال شدیم امسال میریم جلو مسجد ساندویچ میخوریم ببینیم چی میشه (dash) (dash) (cool) (biggrin) (biggrin) اگ شلاق بخورم همتون لو میدم گفته باشم (erection) (biggrin) (biggrin) (biggrin)

اونجای آخوندا هم بسوزه

ـــــــــــ

نظر یادتون نره مرسی

• 2

آخه گشنگی کشیدن و بوی نامطبوع دهن کجاش ثواب داره...

آخه گشنگی کشیدن و بوی نامطبوع دهن کجاش ثواب داره :(

ـــــــــــ

• 5

• mariya_80  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 139

• 529

دقیقاااا روزه خواری پووووووف

دقیقاااا روزه خواری پووووووف

ـــــــــــ

• 2

عه!؟

من فکر میکردم در ایران هر روز، روز ریاکاریه :-) ما که ریا تو خونمونه... اسمش رو تعارف میذاریم... دروغ مصلحتی میذاریم... با سیلی صورت سرخ کردن میذاریم... زرنگی میذاریم... تقیه میذاریم...

خوب چه عیبی داره یه ماه کامل این ریاکاری رو جشن بگیریم و گرامی بداریم؟

ـــــــــــ

• 9

اشتباه متوجه شدین

نقل از: olddry 1-متاسفانه شما و امثال شما که همچین تایپیک هایی میزارید..دقیقا همونهایی هستید که برای گرفتن گواهینامه رانندگی...آیین نامه و قوانین رانندگی رو کامل خوندید و طبق اون امتحان عملی و تئوری دادی.....اما در هنگام رانندگی...خیلی سلیقه ای رفتار میکنید و هر کجا که حال کردی ...ورود ممنوع میری..دور میزنی..توقف میکنی...سرعت و سبقت غیر مجاز...و وقتی هم جریمه میشی...اعتراض میکنی...هزاران هزارن دلیل و توجیه میاری برای خلاف قانونی که انجام دادی...و از رهبر تا رفتگر محله رو به باد فحش و ناسزا میگیری...بعدشم باز تکرار تکرار... ایا انجام قوانین رانندگی و راهنمایی ریا کاری هست؟؟؟؟ با کسی که قوانین راهنمایی رانندگی رو رعایت نمیکنه چکار باید کرد؟؟؟؟ ایا قوانین راهنمایی و رانندگی رو دین اسلام وضع کرده؟؟؟ دین اسلام هم برای راهنمایی انسان ها اومد تااونهارو به تعالی برسونه...که شامل یک سری قوانین هست...که یکیشون روزه و واجب...شما از روزه گرفتن و فقط جنبه گرسنگی و تنشگی رو میبینی...و متاسفانه به ابعاد بزرگتر از اون اصلن توجه نمیکنید...و با این جور تایپیک ها قصد مسخره کردن دارید ذقیقا همون عملکردی که حالا من یه ورود ممنوع برم چی میشه مگه...حالا من روزه نگیرم چی میشه..حالام تو خیبون روزه بخورم چی میشه...و هزاران هزار مسائل دیگه....شخصی که حتی توانایی نخوردن غذا وتحمل گرسنگی رو در ساعت خاصی نداره..مطمنن در برابر فساد هم هیچ مقاومتی نداره و به راحتی انجام میده... 3-مغز فندقیت رو از آکبندی در بیار و حرف گنده تر از دهنتو نزن

منظورشون گرسنگی یا تشنگی کشیدن نیستش منظورشون تظاهرکردنه

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما سقط جنین ...

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «