ما و رانندگی در جاده!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 5966

• 6818

میدونم که اگه الان بگم ما بد رانندگی میکنیم همتون میگین ای بابا! یه چیزی بگو که ندونیم! اما میدونین، من امروز ۵ ساعتی تو جاده بودم و با وجود اینکه به بد رانندگی کردن عمومی عادت دارم‌ حتی منم شوکه شدم!

مورد اول: توی اتوبان دیدم ماشینا بدجور زیگ زاگ میرن به خودم نگذاشتم! کمی جلوتر که رفتم دیدم یه کامیونه داره لایی میکشه! اولش برام عجیب بود! از سر کنجکاوی کند کردم ببینم تا کجا این کار رو ادامه میده قشنگ ۲۰ کیلومتر! مرتب خط ۱ به خط ۲ به خط ۳ ...!

مورد دوم: مشغول رانندگی بودم که یه چیزی عین نارنجک خورد توی شیشه جلوی ماشینم! تو اون سرعت بالا به زحمت ماشین رو جمع کردم! دقت که کردم دیدم که یکی از ماشینهای جلویی لطف کرده و وسط اتوبان! و تو خط سرعت! آشغال میوه هاش رو کرده تو پلاستیک از پنجره انداخته بیرون...

مورد سوم: من آخر سر نفهمیدم این خطوط جاده واقعا در ایران چه کاربردی دارن! میبینی همه ماشینا یه لنگشون این ور خطه یه لنگشون اونور خط! و وسط... بلا نسبت مثل توالت ایرانی!

مورد چهارم: به شهر که رسیدم یه آمبولانسه آژیر کشان سعی میکرد راه باز کنه و کسی هم محلش نمیذاشت! بعد که با هزار بدبختی راه باز کرد، ماشینا ریسه شدن پشت آمبولانسه که از فرصت استفاده کنن!

مورد پنجم: یه ماشینی جلوم بود که با وجود سرعت بالا، خیلی غیر عادی انحراف به چپ و راست داشت! فکر کردم یارو مسته! اومدم سبقت بگیرم که از شرش خلاص بشم، دیدم یه پسر جوونیه دستاش رو فرمون نیست! یه دختری بغل دستشه. پسره داره دستاش رو تو هوا تکون میده و با احساس براش آواز میخونه! دمش گرم!

زیاده جسارت است! (biggrin) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• armin_raad  

• عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 16

داداش عادت میکنی

داداش عادت میکنی

ـــــــــــ

((یا بذار ما بخوابیم یا بخواب ما بذاریم))

• 2

اعه

قول میدم همونایی که اون خلافای رانندگی و عادات نابهنجار اجتماعی رو انجام میدن وقتی به خونه میرسن میرن تو تلگرام و سریع مطالب اخلاقی و فرهنگی و اجتماعی و جملات کش و قوس دار با کلاس رو از این و اونور پیدا میکنن هی تند و تند کپی پیست میکنن اونوقت بعد شام وقتی لم دادن تو مبل یا پشتی سر جای گرم و نرمشون در حالی که دارن ته مونده غذای لای دندوناشونو نشخوار میکنن و گه گاهی آروغی هم میزنن و اخبار گوش میدن مدام به زمین و زمان فحش میدن که چه ملت بی فرهنگی داریم و کی میخاد این جامعه عوض بشه و ......

ـــــــــــ

امضا نمیکنم

• 3

دوست عزیز

فرهنگ و آداب اجتماعی ریشه در آموزش و نظام حاکم داره

با حاج طوسی چطور برخورد شد که با یک قانون شکن محیط زیست یا ترافیکی برخورد بشه!

ادعای پشمکی مون هم ک.. غول رو بشکنه باز همان نذری قاپ عاشورا هستیم

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5966

• 6818

نقل از: armin_raad

نقل از: armin_raad داداش عادت میکنی

منم فکر میکردم عادت کردم! لامصب کامیوننننن لایی میکشید! (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: Delicate_Decision

نقل از: Delicate_Decision خیلی شانس آوردی که تحت چنان شرایط بحرانی و مخوفی سالم و زنده موندی و الان تاپیک زدی (biggrin) (biggrin)

آره وگرنه چه کسی این مسئولیت خطیر و بنیادی رو بر عهده می گرفت و ابنا بشر را بسوی آینده ای درخشان رهنمون میشد؟ هان؟ (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: مشتاقشما

نقل از: مشتاقشما قول میدم همونایی که اون خلافای رانندگی و عادات نابهنجار اجتماعی رو انجام میدن وقتی به خونه میرسن میرن تو تلگرام و سریع مطالب اخلاقی و فرهنگی و اجتماعی و جملات کش و قوس دار با کلاس رو از این و اونور پیدا میکنن هی تند و تند کپی پیست میکنن اونوقت بعد شام وقتی لم دادن تو مبل یا پشتی سر جای گرم و نرمشون در حالی که دارن ته مونده غذای لای دندوناشونو نشخوار میکنن و گه گاهی آروغی هم میزنن و اخبار گوش میدن مدام به زمین و زمان فحش میدن که چه ملت بر فرهنگی داریم و کی میخاد این جامعه عوض بشه و ......

آره "این ملت ما" عوض شدنی نیست! یارو آنچنان با اعتماد به نفس اینو میگه که فکر میکنی خودش.... (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: فامیل.دور

زنده باد! گرفتاری اصلی همون فاصله وحشتناک بین ادعاهای ماست با واقعیتمون!

ـــــــــــ

• 0

• sasan953  
  • عضو از 1392/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 95

دوست عزیز نمیشه همه چیز رو گردن دولت و حکومت انداخت باید بپذیریم که ما مردمی قانون گریزیم حالا میخواد قانون درست باشه یا اشتباه نمونش همین حجاب یک نفریک روز میاد میگه قانون کشف حجاب اجباریه و مردم ایران بر علیهش میشن و ضد قانونش حرکت میکنن و یک روز یک نفر دیگه میگه قانون حجاب اجباری و همون مردم باز هم بر ضد قانونش حرکت میکنن . این رو هم باید بپذیریم که قرار نیست همیشه چوب بالای سرمون باشه تا یک کار درست رو انجام بدیم تقریبا بیشتر مردم رفتارهای درست رانندگی رو میدونن ولی انجامش نمیدن ، میدونن پرتاب آشغال به بیرون از ماشین اشتباه ولی باز هم پرتاب میکنن حالا دلیلی نداره با اینکه مردم میدونن کارشون اشتباهه باز هم دولت بیاد بگه و فرهنگ سازی بکنه . قبول کنیم ما ت خودمون نخوایم هیچ فرد و رژیمی نمیتونه درستمون بکنه .

ـــــــــــ

• 1

مردم تمام بدبختی ها و عقده های زندگیشون رو میارن...

مردم تمام بدبختی ها و عقده های زندگیشون رو میارن پشت فرمون

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: سوسیس_داغ

نقل از: سوسیس_داغ مردم تمام بدبختی ها و عقده های زندگیشون رو میارن پشت فرمون

موافقم! اما متاسفانه این بدبختیها و عقده ها رو میبینی همه جا با خودشون حمل میکنن! مهمونی، رانندگی، فضای مجازی، ادارات، دعواهای الکی خیابونی، گنده گویی و خالی بندی! چشم و هم چشمی! پشت سر هم حرف زدن، رفتار با همسر و بچه ها، لات بازی...خلاصه یه تیمارستان بزرگ... (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: Delicate_Decision خیلی شانس آوردی که تحت چنان شرایط بحرانی و مخوفی سالم و زنده موندی و الان تاپیک زدی (biggrin) (biggrin)

رفیق آیدی نو مبارک! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: sasan953

نقل از: sasan953

دوست عزیز نمیشه همه چیز رو گردن دولت و حکومت انداخت باید بپذیریم که ما مردمی قانون گریزیم حالا میخواد قانون درست باشه یا اشتباه نمونش همین حجاب یک نفریک روز میاد میگه قانون کشف حجاب اجباریه و مردم ایران بر علیهش میشن و ضد قانونش حرکت میکنن و یک روز یک نفر دیگه میگه قانون حجاب اجباری و همون مردم باز هم بر ضد قانونش حرکت میکنن . این رو هم باید بپذیریم که قرار نیست همیشه چوب بالای سرمون باشه تا یک کار درست رو انجام بدیم تقریبا بیشتر مردم رفتارهای درست رانندگی رو میدونن ولی انجامش نمیدن ، میدونن پرتاب آشغال به بیرون از ماشین اشتباه ولی باز هم پرتاب میکنن حالا دلیلی نداره با اینکه مردم میدونن کارشون اشتباهه باز هم دولت بیاد بگه و فرهنگ سازی بکنه . قبول کنیم ما ت خودمون نخوایم هیچ فرد و رژیمی نمیتونه درستمون بکنه .

موافقم! میدونین، ما زیادی فرا فکنی میکنیم...مرتب میگیم ما خوبیم اما حکومتامون بدن...راستش رو بخوای این حکومت های ما واقعا چکیده ای از خود ما هستند! و اگر بدن و بی مصرف و فاسد...هستند بخاطر اینه که ما هم در واقعیت همین خصوصیات رو داریم! دکتر "نجاد" چکیده ای هست از تمام خصوصیات بد ما! خود بزرگ بینه، لاف میزنه، متوهمه و از واقعیت گریزانه، عوام فریب و دروغگو هست، فکر میکنه در تمام زمینه ها متخصصه! مملکتی رو ۸ سال به باد فنا داده و حالا با کمال پر رویی باز هم میخواد کاندید بشه!... (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 2

این که دیگه عادی شده (dash)

این که دیگه عادی شده (dash)

ـــــــــــ

امیدوارم اگر خدایی آن بالا هست ! به جز آمار برداری از ویسکی و گوشت خوک خوردن من حواسش به چیز های مهم تر دیگری باشد !

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: armin_raad

نقل از: armin_raad داداش عادت میکنی

این حرفت منو یاد این جوک انداخت. یه زن و شوهر رفته بودن خونه ای اجاره کنن، همین جور که بنگاهیه خونه رو نشون میداد اینا متوجه شدن که سر و صدای ترافیک بیرون خیلی اذیت میکنه. به بنگاهی گفتند. اون گفت آره اما سختیش دو هفته اوله، بعد دو هفته خوب میشه! مرده هم گفت باشه پس ما میریم ۲ هفته دیگه میایم! (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: آرامش.مطلق

نقل از: آرامش.مطلق این که دیگه عادی شده (dash)

دوست عزیز دمت گرم! حتی لایی کشیدن کااامممیییوونننن؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: axm432

I appreciate it, my friend

چاکس!

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: sarafraz9595

نقل از: sarafraz9595 اینکه طرف ازین کارا بکنه عادی شده.اینکه یارو با وجود چنین اعمالی برگرده بهت فحشم بده که چرا بوق زدی قابل تحمل نیس

اوه! "حق به جانب بودن" که دیگه ورزش ملی ماست! (rolling) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3053

• 3220

آي دي نو؟

واسه شيش سال پيشه

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6818

نقل از: GENTLE_BOY.1990

واسه شيش سال پيشه

برای تازه کارهایی مثل من جدید بود اما! پس دوستمون سابقه داره! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3053

• 3220

آره بابا

واسه شيش سال پيشه

برای تازه کارهایی مثل من جدید بود اما! پس دوستمون سابقه داره! (biggrin)

اين فرهادو اينجوري نبين، اونجوري ببين

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «