متاهل ها

• Mahyarkh  

• عضو از
    1398/2/6

• پست‌ها: 11

• 6

خانوم ها و اقایون متاهل که اینجا عضو هستید. اعلام حضور کنید.
سوال مهم اینه ایا متاهل نباید بیاد همچین سایتی؟ ایا دوستی در زمان تاهل بده یا خوب؟ در چه شرایطی خوبه و چه شرایطی بد؟
کلا نظرتونو بگید همگی. میدونم نصفه بیشتر افراد تو این سایت متاهلن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 6

نقل از: negare25

نقل از: negare25 من متاهلم و دنبال هیجان ولی خب شوهرم بدش میاد مجبورم یواشکی پیش برم

فکر نمیکنم هیچ شوهر یا زنی از اینکه همسرش دوست پیدا کنه خوشحال بشه. این فانتزی بی غیرتی هم که بعضی ها فازشو برداشتن بیشتر در حد شعاره . همه مجبورن پنهانی پیش برن. مهم اینه بتونی ظرفیت همزمان بودن زندگی و دوستی رو داسته باشی بی دردسر مدیریت کنی ماحرا رو و خوش باشی در هر دو زندکی به نظرم

ـــــــــــ

• 0

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

نقل از: Sexymaan

نقل از: Sexymaan والا این سایت که کصشره،همه کص ندیده اند،در زمان تاهل دوستی بده مگر اینکه توافقی باشه

اگر هم زن هم شوهر با هم توافق کنن برن دنبال دوستی. خب بهتر نیس توافق کنن جدا بشوند؟؟؟ همجین توافقی که هر دو برن دنبال دوستی فکر نمیکنم وجود داشته باشه.

ـــــــــــ

• 0

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

نقل از: Mahyarkh
نقل از: Sexymaan والا این سایت که کصشره،همه کص ندیده اند،در زمان تاهل دوستی بده مگر اینکه توافقی باشه
اگر هم زن هم شوهر با هم توافق کنن برن دنبال دوستی. خب بهتر نیس توافق کنن جدا بشوند؟؟؟ همجین توافقی که هر دو برن دنبال دوستی فکر نمیکنم وجود داشته باشه.

حق با شماست من صورت سؤال رو خوب نخوندم و منظور اشتباهی برداشت کردم?

پس درکل میگی دوستی در زمان تاهل بده. من میگم اگر نمیتونی پایبند باشی و خودتو میشناسی خب عزیزم اشتباه نکن و ازدواج نکن اصلا تا وقتی صد در صد مطمن نشدی از خودت. اما اگر مثل من اشتباه کردی و ازدواج کردی دیگه به نظرم استباه دوم اینه که از زندگی همسرتم زهر مار کنی با بد خلقی و اخرشم طلاق. بهتره اونو راضی نگه داری و اعصابتم خورد مکنی عوضش برا شادی دل خودت بری دوستی کنی. هر دو رو راضی نگه داری. نمیشه؟

ـــــــــــ

• 0

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

نقل از: negare25 من متاهلم و دنبال هیجان ولی خب شوهرم بدش میاد مجبورم یواشکی پیش برم
یجور دیگه حس هیجانت رو ارضا کن میدونی اگه بفهمه چی میشه؟

بله اینم درسته ولی خیلی سعی کردم فاصله گرفتم ولی باز نتونستم‌

شبیه یجور اعتیاده،اما اگه میخوای درست بشه،به طور منظم با شوهرت سکس کن،اگه دیدی کمه برات دفعاتش رو بیشتر کن.

بله موافقم با حرفت ولی وقتی تنوع سکس ارضا ت کنه خیلی سخته برگشتش ب نظرم روانشناس می تونه کمک کنه ک هنوز مراجعه نکردم‌

راس میگه تنوع سکس ادمو بیچاره میکنه..

ـــــــــــ

• 1

• aminamiry2010  
  • عضو از 1398/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 28

منم متاهلم وای دوس دارم
هیچی ارضام نمیکنه
عاشق...

منم متاهلم وای دوس دارم هیچی ارضام نمیکنه عاشق کس و کونم زن من هم خوب کسیه ولی چیکار کنم ک عاشق کردنم

ـــــــــــ

• 1

• masd  

• عضو از 1390/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 56

ببینید دوستان این فانتزی تو کشور ما جایی نداره...

ببینید دوستان این فانتزی تو کشور ما جایی نداره بدلیل فرهنگمون و چنین اشخاصی که دنبال این فانتزی هست با مزاحمتهای زیاد دیگران که به دنبال سکس به هر نوعش هستند روبرومیشن و بعد از زمان اندکی به اسامی مختلف مثله کسکش وهمسرش بنام جنده معروف میشه واز جامعه طرد میشن ویا مجبور به مهاجرت میشن اما بعد ازمدتی بشدت ممکنه پشیمون بشن که پشیمونیم باعث هزینه های زیاد و خاطرات تلخ میشه واین زوج با فلاکت و بدنامی شدید روبرو میشن

ـــــــــــ

• 2

• Sarananazi011  
  • عضو از 1398/2/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

خوش به حالت :/

ـــــــــــ

• 0

• masd  

• عضو از 1390/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 56

نقل از: aminamiry2010

نقل از: aminamiry2010 منم متاهلم وای دوس دارم هیچی ارضام نمیکنه عاشق کس و کونم زن من هم خوب کسیه ولی چیکار کنم ک عاشق کردنم

یه سوال دوست عزیزاگر همسرت هم مثل تو عاشق کیر و خایه ی دیگران باشه و پنهانی دنبال مردان غریبه باشه بعد از فهمیدن موضوع ناراحت میشی از زنت وطلاقش میدی؟اما اگر زنت بفهمه حق اعتراض داره؟وبعد اعتراضش عکس العملت چی میتونه باشه.آیا همونطور که بخودت حق میدی به اونم حق میدی؟

ـــــــــــ

• 0

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

نقل از: masd

نقل از: masd
نقل از: aminamiry2010 منم متاهلم وای دوس دارم هیچی ارضام نمیکنه عاشق کس و کونم زن من هم خوب کسیه ولی چیکار کنم ک عاشق کردنم

یه سوال دوست عزیزاگر همسرت هم مثل تو عاشق کیر و خایه ی دیگران باشه و پنهانی دنبال مردان غریبه باشه بعد از فهمیدن موضوع ناراحت میشی از زنت وطلاقش میدی؟اما اگر زنت بفهمه حق اعتراض داره؟وبعد اعتراضش عکس العملت چی میتونه باشه.آیا همونطور که بخودت حق میدی به اونم حق میدی؟

همین دیگه باهات موافقم. فانتزی بی غیرتی و یاازدواج ازاد فقط یه شعاره و اگرم محقق بشه به قول خودت عواقب بدی داره به دلیل فرهنگ جامعه. حالا همین فرهنگ باعث برخی اشتباهات در ازدواج میشه که طرفین بعد از مدتی میفهمن این اون زندگی نیس که میخان. و همین فرهنگم و برخی مسایل ریز و درشت دیگه نمیزاره طلاق بگیرن. حالا تکلیف چیه؟ مگر چند بار ادما زندگی میکنن که مجبور باشن همون یکبار عمرسونو در سختی و نارضایتی باشن.؟

ـــــــــــ

• 0

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

حق با شماست من صورت سؤال رو خوب نخوندم و منظور اشتباهی برداشت کردم?

پس درکل میگی دوستی در زمان تاهل بده. من میگم اگر نمیتونی پایبند باشی و خودتو میشناسی خب عزیزم اشتباه نکن و ازدواج نکن اصلا تا وقتی صد در صد مطمن نشدی از خودت. اما اگر مثل من اشتباه کردی و ازدواج کردی دیگه به نظرم استباه دوم اینه که از زندگی همسرتم زهر مار کنی با بد خلقی و اخرشم طلاق. بهتره اونو راضی نگه داری و اعصابتم خورد مکنی عوضش برا شادی دل خودت بری دوستی کنی. هر دو رو راضی نگه داری. نمیشه؟

وقتی سنت باشه و خودت انتخاب نکنی و برات انتخاب کنن و تو خانواده کلمه طلاق حتی اجازه نداشته باشی عنوان کنی چه جوریی میشه ب راحتی جدا شد حرفش خیلیییی سادست ک‌میگی !!

قبول دارم اگه خودت انتخاب نکنی خیلی بده،ولی مرد ها قلق دارن،تو میتونی تبدیلش کنی به چیزی که خودت میخواستی.

نه اون فوق العاده خشک و مذهبیه

فولاد که فولاده به دست انسان نرم میشه،والا منم مذهبی بودم چند سال قبل ولی الان حتی یه ذره هم شبیه اون آدم نیستم،بازم به نظر من اول به عواقب کارت فکر کن بعد تصمیم نهاییو بگیر

نرم کردن ادما به شرطی میشه که طرف ظرفیت پذیرش داشته باشه و اونقدری مغزش باز باشه که بتونه حرف دیگران رو بشنوه و فکر کنه و بعد اگر منطقی بود بپذیره.. نگاه به خودت نکن. بعضی ها در جهل مرکب گیر کردن . نمیشه میخ اهنی رو در سنگ فرو کرد. بعضی وقتا تلاش برای تغییر دادن کسی فقط خستگی و سرخوردگی داره

ـــــــــــ

• 2

• mamad3364  
  • عضو از 1396/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 79

من میگم سکس با توافق طرفین بدون دردسر برای زندگی...

من میگم سکس با توافق طرفین بدون دردسر برای زندگی افراد مشکلی نداره. حالا متاهل یا مجرد. اگر تونستی زندگیتو نگه داری اما شیطنت هم داشتی نوش جونت اما اگر جنبه نداری بشین سر زندگیت از این کارا هم نکن.

ـــــــــــ

• 1

• mahyar6464  
  • عضو از 1396/4/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 8

گور بابای فرهنگ جامعه و سنت... همش بستگی به عقل و...

گور بابای فرهنگ جامعه و سنت... همش بستگی به عقل و جنبه خود ادم داره... منم میگم اگر جنبه زن و شوهری نداری خب بهتره ازدواج نکنی. اگر مجبور شدی اونوقت ببین جنبه دوستی همزمان داری یا نه.. اگر داشتی خب دوستی کن اگر نداری خب نکن چون از دوستی لذت نمیبری اونوقت... پشیمون میشی

ـــــــــــ

• 2

سلام

بحث خوبیه.البته الان یه عده از دوستان مجرد میان اینجا نظرکارشناسی میدن در حد المپیک.داداش های مجرد خواهشا اظهار نظرنفرمایید چون شما هنوز شرایط تاهل رو تجربه نکردید پس ادای تنگها رو برا متاهلها در نیارید. به نظرم از هر100 نفر متاهل شاید در خوشبینانه ترین حالت 10 نفرباشن که واقعا متاهلِ متعهد هستن و پایبند به زنشون هستن بقیه حتی بیشتر از مجردها سر و گوششون میجنبه و اونم به چن علت؛ اول اینکه توی زمان متاهلی و بواسطه ی زندگی زناشویی، یادگرفتن که خیلی بهتر با جنس مخالف ارتباط بگیرن و دقیقا میدونن یه زن از یه مرد چه چیزهایی رو میخاد.دوم اینکه تجربه ی سکس رو زیاد دارن و هم مزه اش رو خوب چشیدن و هم دنبال تنوع هستن.سوم اینکه در کل شهوت انسان به این زودیها سیر نمیشه و هرچیز جدیدی رو دوسداره تجربه کنه(ولی باور کنید من دیگه به سختی کسی یا چیزی میتونه تحریکم کنه )

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 2

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

نقل از: شهر اشوب

نقل از: شهر اشوب بحث خوبیه.البته الان یه عده از دوستان مجرد میان اینجا نظرکارشناسی میدن در حد المپیک.داداش های مجرد خواهشا اظهار نظرنفرمایید چون شما هنوز شرایط تاهل رو تجربه نکردید پس ادای تنگها رو برا متاهلها در نیارید. به نظرم از هر100 نفر متاهل شاید در خوشبینانه ترین حالت 10 نفرباشن که واقعا متاهلِ متعهد هستن و پایبند به زنشون هستن بقیه حتی بیشتر از مجردها سر و گوششون میجنبه و اونم به چن علت؛ اول اینکه توی زمان متاهلی و بواسطه ی زندگی زناشویی، یادگرفتن که خیلی بهتر با جنس مخالف ارتباط بگیرن و دقیقا میدونن یه زن از یه مرد چه چیزهایی رو میخاد.دوم اینکه تجربه ی سکس رو زیاد دارن و هم مزه اش رو خوب چشیدن و هم دنبال تنوع هستن.سوم اینکه در کل شهوت انسان به این زودیها سیر نمیشه و هرچیز جدیدی رو دوسداره تجربه کنه(ولی باور کنید من دیگه به سختی کسی یا چیزی میتونه تحریکم کنه )

دمت گرم داداش خیلی قشنگ تحلیل کردی. اما به نظرم بهتره مجردا هم نظراتشونو بگن. همه بالاخره یه ایده دارن و نظر گرچه باهات موافقم وقتی متاهل میشی خیلی چیزا منجمله افکارت و نظراتت هم عوض میشه. در مورد علت شیطنت زنهای شوهر دار تحلیلت چیه؟ این که در مورد مردها بود.

ـــــــــــ

• 0

نقل از: شهر اشوب بحث خوبیه.البته الان یه عده از دوستان مجرد میان اینجا نظرکارشناسی میدن در حد المپیک.داداش های مجرد خواهشا اظهار نظرنفرمایید چون شما هنوز شرایط تاهل رو تجربه نکردید پس ادای تنگها رو برا متاهلها در نیارید. به نظرم از هر100 نفر متاهل شاید در خوشبینانه ترین حالت 10 نفرباشن که واقعا متاهلِ متعهد هستن و پایبند به زنشون هستن بقیه حتی بیشتر از مجردها سر و گوششون میجنبه و اونم به چن علت؛ اول اینکه توی زمان متاهلی و بواسطه ی زندگی زناشویی، یادگرفتن که خیلی بهتر با جنس مخالف ارتباط بگیرن و دقیقا میدونن یه زن از یه مرد چه چیزهایی رو میخاد.دوم اینکه تجربه ی سکس رو زیاد دارن و هم مزه اش رو خوب چشیدن و هم دنبال تنوع هستن.سوم اینکه در کل شهوت انسان به این زودیها سیر نمیشه و هرچیز جدیدی رو دوسداره تجربه کنه(ولی باور کنید من دیگه به سختی کسی یا چیزی میتونه تحریکم کنه )
دمت گرم داداش خیلی قشنگ تحلیل کردی. اما به نظرم بهتره مجردا هم نظراتشونو بگن. همه بالاخره یه ایده دارن و نظر گرچه باهات موافقم وقتی متاهل میشی خیلی چیزا منجمله افکارت و نظراتت هم عوض میشه. در مورد علت شیطنت زنهای شوهر دار تحلیلت چیه؟ این که در مورد مردها بود.

اینکه میگم مجردها نظر ندن به این خاطره که توی شرایط متاهلها نیستن پس نمیتونن دقیق تحلیل کنن همونطوری که ما وقتی مجرد بودیم با الان دیدگاه و نظراتمون هزاران درجه فرق کرده. در مورد خانمها اول یه توضیح بدم که خداوند ذات مردها رو تنوع طلب درست کرده همونطور که در ادیان مختلف هم اومده که کثرت زوجه برای مردها بصورت همزمان ایرادی نداره ولی برای زنها فقط یه زوج رو جایز دونستن. یعنی قوانین عُرفی و دینی که در جامعه هم هست با توجه به فطرت و ذات زن و مرد تدوین شده. پس ذاتا زنها سرشت و فطرتشون طوری ساخته شده که یک زوج یا شریک داشته باشن. واما دلایل شیطنت خانمها یا همون چند شریکی خصوص در بحث شریک جنسی؛ اول اینکه عدم ارضا روحی و جنسی از سمت شریک واقعی یا همسر. که این مسئله یا میتونه باعث افسردگی شدید در خانمها بشه یا باعث شیطنت و گرفتن شریک جدید برای ارضای جنسی و روحی میشه. دوم اینکه زنها موجودات بسیار لطیف و احساسی هستن و مردها زیرک میتونن از راه نفوذ به احساسات زنها و تعریف و تمجید زیادی از خانمها اونارو جذب کنن.سوم هم میتونیم مجموعه ای از عوامل رو مثل فقر،مشکلات اجتماعی ،مشکلات فرهنگی و....... را نام ببریم چون بحث به درازا میکشه کوتاهش کردم ببخشید

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 1

• XXhhXX  
  • عضو از 1396/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 13

در اکثر موارد طرف اصلا موضوع رو به همسرش نگفته و صرفا قضاوت کرده همسرش پایه تنوع و شیطونی و اینا نیس یا اینکه خجالت میکشه بگه یا میترسه......در خیلی از موارد اتفاقا میتونه همراهت باشه شوهرت حالا نه در حد سکس ولی میتونید با هم شیطونی و تفریح داشته باشید که حس تنوع و هیجانتون هم ارضا شه

ـــــــــــ

• 1

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

اینکه میگم مجردها نظر ندن به این خاطره که توی شرایط متاهلها نیستن پس نمیتونن دقیق تحلیل کنن همونطوری که ما وقتی مجرد بودیم با الان دیدگاه و نظراتمون هزاران درجه فرق کرده. در مورد خانمها اول یه توضیح بدم که خداوند ذات مردها رو تنوع طلب درست کرده همونطور که در ادیان مختلف هم اومده که کثرت زوجه برای مردها بصورت همزمان ایرادی نداره ولی برای زنها فقط یه زوج رو جایز دونستن. یعنی قوانین عُرفی و دینی که در جامعه هم هست با توجه به فطرت و ذات زن و مرد تدوین شده. پس ذاتا زنها سرشت و فطرتشون طوری ساخته شده که یک زوج یا شریک داشته باشن. واما دلایل شیطنت خانمها یا همون چند شریکی خصوص در بحث شریک جنسی؛ اول اینکه عدم ارضا روحی و جنسی از سمت شریک واقعی یا همسر. که این مسئله یا میتونه باعث افسردگی شدید در خانمها بشه یا باعث شیطنت و گرفتن شریک جدید برای ارضای جنسی و روحی میشه. دوم اینکه زنها موجودات بسیار لطیف و احساسی هستن و مردها زیرک میتونن از راه نفوذ به احساسات زنها و تعریف و تمجید زیادی از خانمها اونارو جذب کنن.سوم هم میتونیم مجموعه ای از عوامل رو مثل فقر،مشکلات اجتماعی ،مشکلات فرهنگی و....... را نام ببریم چون بحث به درازا میکشه کوتاهش کردم ببخشید

در مورد تنوع طلبی باهات موافقم که مردها نسبت به زنها تنوع طلب تر هستند. اما این مسئله مطلق نیس و هستند زنانی که بدون هیچ کدوم از مورادی که شما گفتی تنوع طلب هستند اکرچه نسبت به مردها خیلی کمتر هستند. در ضمن در حاشیه هم بگم این تنوع طلبی به نظر من که در ادیان هم به قول خودت نوشته شده به نظر من کار خود مردهاست که خواستن این تنوع طلبی هم مشروع کنن و دهن زنو ببندن کردنش تو دین. اگر نه فکر نمیکنم خدا راضی باشه بندگان زنش به خاطر تنوع طلبی بندگان مردش از نظر روحی زحر بکشن و تحمل کنن چند همسری شوهرشونو.. بعدش هم اینا همه دلایل بود که گفتی قبول خوب و عالی. حالا بالاخره داشتن دوست پسر یا دوست دختر بنا به هر دلیلی خوبه در زمان متاهلی ؟ کمکی به ادما میکنه؟ یا نه؟

ـــــــــــ

• 0

• m.a32  

• عضو از 1394/12/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 48

به عنوان ی مرد متاهل سکس با ی زن دوم خیلی حال...

به عنوان ی مرد متاهل سکس با ی زن دوم خیلی حال میده ولی متاسفانه یا خوشبختانه هنوز امتحانش نکردم

ـــــــــــ

• 0

• Mahyarkh  
  • عضو از 1398/2/6

• 6

نقل از: kirsant22

نقل از: kirsant22 اگه به نفرسوم باسایز۲۲نیازداریدبیایدپی وی

کاش جای کیرت مفزت خوب کار میکرد... کیر خر از مال تو درازتره.. اما سودش واسش چی بوده؟؟؟ جز حمالی برای اوناییکه عقلشون کار میکنه سودی نداشته.. اینجا جای همچین پستی که گذاشتی نیس.. خیلی به کیرت مینازی شبها بغلش کن بخواب باهاش.. گذاشتن عکس کیرت تو امضا فقط ملتو شاکی میکنه نه جذب.

ـــــــــــ

• 1

در مورد تنوع طلبی باهات موافقم که مردها نسبت به زنها تنوع طلب تر هستند. اما این مسئله مطلق نیس و هستند زنانی که بدون هیچ کدوم از مورادی که شما گفتی تنوع طلب هستند اکرچه نسبت به مردها خیلی کمتر هستند. در ضمن در حاشیه هم بگم این تنوع طلبی به نظر من که در ادیان هم به قول خودت نوشته شده به نظر من کار خود مردهاست که خواستن این تنوع طلبی هم مشروع کنن و دهن زنو ببندن کردنش تو دین. اگر نه فکر نمیکنم خدا راضی باشه بندگان زنش به خاطر تنوع طلبی بندگان مردش از نظر روحی زحر بکشن و تحمل کنن چند همسری شوهرشونو.. بعدش هم اینا همه دلایل بود که گفتی قبول خوب و عالی. حالا بالاخره داشتن دوست پسر یا دوست دختر بنا به هر دلیلی خوبه در زمان متاهلی ؟ کمکی به ادما میکنه؟ یا نه؟

بستگی ب افراد مختلف داره. کلا دوس دختر داشتن برا یه فرد متاهل یعنی دردسر. مثلا میخای باهاش بری بیرون یا باهاش تلفنی صحبت کنی یا چت کنی طوریکه زنت نفهمه و این خودش یه پنهانکاری دقیق و حساب شده میخاد که مدیریتش کار هرکسی نیست. باید بتونی روابطت رو طوری مدیریت کنی که به زندگیت آسیبی نرسه و از اون طرف هم بتونی برا دوس دخترت وقت بزاری که اون هم ضربه نخوره از لحاظ روحی و جسمی. در کل اگه کسی بتونه این روابط رو مدیریت کنه و توان روحی برا هضم این نوع رابطه ها رو داشته باشه به نظرم خوبه. در غیر اینصورت به نظرم حماقتِ محضه چون باعث مشکلات عدیده ای توی زندگیت میشه. متاسفانه بیشتر متاهلها اینا رو در نظر نمیگیرن و براساس همون حس تنوع طلبی دوست دختر میگیرن حالا زیاد هم فرق نمیکنه دوس دخترت متاهل باشه یا مجرد(البته متاهل بهتره چون شرایطت رو بهتر درک میکنه و خودش هم زیاد وقت نداره که همش سر خر آدم بشه) و بهمین خاطر هم خودشون هم زن و زندگیشون هم دوس دخترشون دچار مشکل میشن

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما سقط جنین ...

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «