متن آتش زننده ی غرور ملی! ایران ای پاره ی تنم!

• hitler33  

• عضو از
    1397/10/14

• پست‌ها: 270

• 540

اشتباه نکنید! منظورم توقیف نفتکش انگلیسی ، یا تمدن چن هزاره ساله ایرانیان نیست!!
همین شهوانی خودمون! آیا این غرورآفرین نیست که ما اینقد ماساژور تو مملکتمون داریم با کیرهای ۲۵ سانتی و آشنا با زوج ها که قدرشونو نمیدونیم؟؟

هیچ فکر کردید
از بین هزاران نفر مرد عضو شهوانی هیچکدوم آبشون زیر یساعت نمیاد ؟؟ ایا این غرور آفرین نیست؟؟؟؟ نه نیست خدایی ؟؟؟

تصور کن عکس اندام زنانه رو یارو حسابی کات کرده « که هیچ‌جوره معلوم نباشه از سایت خارجی کش رفته ! » فقط سوراخ وسطشو گذاشته زیرش هم نوشته : کوص زنم یهویی!!!
هزارتا لایک میخوره!! صدها به به و چه چه زیرش درج میشه.. حالا بگذریم چن نفر پی وی ش میان و تبریک میگن و درحال مالیدن کیر تقاضای ffm و wc, و cnn و bbc و این چیزا میکنن....

مدیونید اگه فک کنید یکی هم از خودش سوال بپرسه: خب این عکس از کجا معلوم اصن عکس کوص زنش باشه ، ؟؟ یا بالفرض هم کوص زنش باشه خب چه دلیلی داره که اونو بده به من و من برم خصوصی ش و تقاضا کردنشو کنم؟!

یا اصن اینا به کنار چه امیدی دارم که از بین هزارنفر متقاضی من برا گاییدنش انتخاب شم!! ؟ اینا سوالهای اساسی جامعه ماست! که کمتر میپرسیم. چون لازمه پرسیدن فکر کردنه و ما مردمی هستیم که کم فکر میکنیم!

حرف آخر : اینا رو گفتم به منظور اصلی خودم برسم و بگمش. اینا نوعی پیش زمینه بود !
میخام بگم جامعه ایران « اکثرا احمق هستیم و بر طبق جوگیری و احساس کاذب ( و‌نه از روی عقل) تصمیم میگیریم .» رودرباسی هم با کسی نداریم. اکثرا اینطوریم. ازجمله خود من!

یبار با احمدی نژاد میان سرمون کلاه میذارن و میگن شبیه رجایی هست و ۱۷ میلیون رأی ازمون میگیرن!

یبار میگن :
بیایید به موسوی رأی بدید تا احمدی رأی نیاره و ایطور ۴۱ میلیون رأی بازم ازمون میکشن بیرون و مجددا احمدی نژاد رییس جمهور میشه!!!

چهارسال بعدش ( یعنی سال ۹۲) میان
یه شخصیت مسخره مث حسن روحانی رو علم میکنن و اونو وارث رأی های موسوی جا میزنن
و میگن حالا که موسوی حصر هست بیایید به این رأی بدید
که لج حکومت رو درارید و ۱۸ میلیون رأی بازهم ازمون میگیرن!!
اخرین بار هم ( انتخابات ۹۶) میان رئیسی رو کنار روحانی میذارن و میگن اگه میخایید ريیسی رای نیاره بیایید مجدد به روحانی رای بدید و ایطور بازم سرملت کلاه میذارن و به همین ترتیب ما به مرحله ای رسیدیم که الان ( سال ۹۸) هستیم!

الان نه آزادی داریم از هرنوعش! نه اقتصاد خوب یا حتی اقتصاد متوسطی داریم ، نه اشتغال داریم ! نه یه اینترنت خوب و‌ یا حتی حق یه شبکه اجتماعی مث تلگرام هم نداریم !!! ( اوج بدبختی)

بازم قراره تو سال 1400 و انتخابات ریاست جمهوری چه کلاهی سرمون بذارن و کی رو علم کنن ؟؟؟ شاید خاتمی رو بیارن ، شاید یکی مث علی مطهری ، شاید هم احمدی نژاد!!!! اما مهم نیست کی رییس جمهور میشه! چون ما « همون ملت بدبختیم که شمه سیاسی نداریم و روز به روز بدبختر میشیم و بلدیم فقط تو تاکسی و فضا مجازی ( پشت سیم ها و کابل ها) فحش بدیم!!! » بقول ناصرخسرو قبادیانی : از ماست که بر ماست!
پایان.

ـــــــــــ

• 18

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2160

• 8770

فکر کنم این برنج ها و رغن هایی که گرون شده رو الان...

فکر کنم این برنج ها و رغن هایی که گرون شده رو الان کیسه کیسه آماده کردن برای مجانی فرستادن دم خونه رای دهندگان گرام ! (biggrin)

ـــــــــــ

من یه دخترم! امآ بیآ مردونگی بهت یآد بدم !

• 1

• Artin3  

• عضو از 1394/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 290

• 198

جالب بود حق با تو دوست عزیز
اما اینارو نگرفتم...

جالب بود حق با تو دوست عزیز اما اینارو نگرفتم نمیدونم چی میشه سکس ffm و wc, و cnn و bbc و این چیزا میکنن.... fmf میدونم ینی 2 زن و 1 مرد mfm 2 مرد و 1 زن m مخفف مرد و f مخفف زن میشه بقیش ینی چی مخفف چیه

ـــــــــــ

• 0

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 270

• 540

نقل از: Artin3

نقل از: Artin3 جالب بود حق با تو دوست عزیز اما اینارو نگرفتم نمیدونم چی میشه سکس ffm و wc, و cnn و bbc و این چیزا میکنن.... fmf میدونم ینی 2 زن و 1 مرد mfm 2 مرد و 1 زن m مخفف مرد و f مخفف زن میشه بقیش ینی چی مخفف چیه

رابطه های اکتشافی جدید هستن. قدیما یه گاییدن و دادن بود و تمام. الان میسترس و‌مک اسلیو و wzhu و چیزای جدید کشف شده!

ـــــــــــ

• 0

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• 540

نقل از: .Salma.

نقل از: .Salma. فکر کنم این برنج ها و رغن هایی که گرون شده رو الان کیسه کیسه آماده کردن برای مجانی فرستادن دم خونه رای دهندگان گرام ! (biggrin)

بنظرم حتی برنج و روغن هم دیگه بهشون نمیدن. چون گرون شده

ـــــــــــ

• 0

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• 540

نقل از: Keyvan1975

نقل از: Keyvan1975 ممنون از شما دوست گرامی به نکات قابل توجه و مهمی اشاره کردید ای کاش مردم ما هم تاریخ و بلاهایی که سر ما آمده را فراموش نکنند منظورم از تاریخ قرنها پیش نیست بلکه همین دوران نحس و فلاکت بار پس از انقلاب رو عرض میکنم ای کاش مردهامان کمی بجای اینکه دنبال زنهای هم و زنهامان بجای دنبال مردهای هم بودن باشند دنبال درکی درست از شرایط و مطالعه باشند این سبک پیش گرفته شده در راستای اهداف نظام کثیف جمهوری اسلامی در اضمحلال این سرزمین است

خاهش میکنم.

ـــــــــــ

• 0

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• 540

نظر...

نظر...

ـــــــــــ

• 0

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 690

• 663

ببين خيلی قشنگ مينويسی ولی به ورطه سياسی نويسی...

ببين خيلی قشنگ مينويسی ولی به ورطه سياسی نويسی نيوفت به نظر من. طنز اجتماعی بنويسی خيلی باحاله. سياسی خيلی تکراری و در نهايت بی فايده هم هست.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون.

• 0

• Debauchery  

• عضو از 1391/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 28

پاسخ

دقیقا. فقط با مقایسه همین انجمن با سایت های مشابه خارجی مثل ساب ردیت های سکسی متوجه اکثریت کودن و نادان ایران میشین. میشه گفت هوش پایین در خاورمیانه اپیدمیک هست. متوسط ضریب هوشی ایران و کشورهای اطراف 84 هست. جالبه بدونید که شامپانزه و بنوبو هایی بودن که ضریب هوشی 80 تا 90 هم براشون ثبت شده ! مثل این گوریل ماده که امتیاز 70 تا 90 بدست اورده و میشه گفت از اکثریت مردمان خاورمیانه باهوش تر بوده (biggrin) :
https://en . wikipedia . org /wiki/Koko_(gorilla)

ـــــــــــ

• 0

• Debauchery  

• عضو از 1391/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 28

تکراری

تکراری

ـــــــــــ

• 0

• cnawanton  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 110

چه عجب بالاخره یه آدم دیدم عقلش کار کنه امیدوار...

چه عجب بالاخره یه آدم دیدم عقلش کار کنه امیدوار شدم واقعا جدا از تاپیک های شخمی این سایت کلا پر از دروغه در دوره انتخابات عزیز نیازی به گول زدن هم نیست مردم لومپنی خودشون میان رایشونو میدن فقط کافیه یه رخی نشون بدن تو تلویزیون من سال ۹۶ در یکی از روستاهای تبریز نگهبان صندوق بودم دوران خدمتم اونجا مردم به فارسی نمیتونستن صحبت کنن فقط زبان آذری اکثرا هم بی سواد بودن و مسئولای صندوق براشون رای پر میکردن اتفاقی یکی از دوستان اونجا ازشون سوال کرد به کی میخوای رای بدی روحانی گفتش چرا گفت آدم خوبیه خب هزاران جای دیگه تو کشور هست مثل همین آدم های کم سواد و بی سواد که نگرش سیاسی ندارن و نمیدونن تو کشور چه میگذره دارن حقشونو میخورن چه انتظاری میشه از این مردم داشت یه تعداد تو شهر چشم گوششون بازه بالارتبه ها با کمک نیروی انتظامی خدمتشون میرسن و استقبالشون میرن شما که میدونی رئیس جمهور حکم مترسک رو وسط شالیزار اجرا میکنه حاکم اصلی رهبره که فاسد تشیف داره حالا اون تعداد رای هم برای بستن دهان عده ای هستش که خارج از کشور هستن و میگن مردم در انتخابات شرکت کردن و انتخاب خودشون بوده اینجا فقط یکنفر از حکومت ضرر میکنه اونم چهره رئیس جمهوره که برای دزدی کردن سران کشور مجبوره خودشو آدم بده جلوه کنه و یه تعدادم سینه چاک رهبر باقی میمونن و میگن رهبر به دولت ربطی نداره ما عاشق رهبرمون هستیم اون تعدادی هم که سال ۸۸ اومدن وسط و اعتراض کردن سینه چاک های خاتمی رفسنجانی دزد بودن که بقیه مردم رو جو زده کردن که بهشون ملحق بشن در طول این چند سال یک نفر فقط تونست زرنگ تر از همه در بیاد اونم احمدی نژاد بود که فساد های مالی رو احتمالا درآورده که هیچکس خایشو نداره کیرشو بخوره خودشو جمع کرد الان داره راحت زندگیشو میکنه بطور از رهبر آتو داره که در انتخاب قبلی خود رهبر شخصا نامه زد بهش که از شرکت در انتخابات منصرف شو

ـــــــــــ

?

• 1

• parviz2  
  • عضو از 1395/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 104

• 57

کاملا باهات موافقم.100%

میخام بگم جامعه ایران « اکثرا احمق هستیم و بر طبق جوگیری و احساس کاذب ( و‌نه از روی عقل) تصمیم میگیریم .» رودرباسی هم با کسی نداریم. اکثرا اینطوریم. ازجمله خود من!

ـــــــــــ

ارزوی موفقیت و شادی برای همه

• 0

• parviz2  
  • عضو از 1395/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 104

• 57

با کی شدیم 80 میلیون نفر

نقل از: Artin3 جالب بود حق با تو دوست عزیز اما اینارو نگرفتم نمیدونم چی میشه سکس ffm و wc, و cnn و bbc و این چیزا میکنن.... fmf میدونم ینی 2 زن و 1 مرد mfm 2 مرد و 1 زن m مخفف مرد و f مخفف زن میشه بقیش ینی چی مخفف چیه

اینا اسم شبکه های خبریه که به شوخی بهشون اشاره شد علامه

ـــــــــــ

ارزوی موفقیت و شادی برای همه

• 0

• Artin3  

• عضو از 1394/4/30

• 198

نقل از: parviz2

(dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) خب داداش بنویس پست 30 ی ا 30 هست خخخخخ من فکر کردم ی نوع سکسه

ـــــــــــ

• 0

• cnawanton  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 110

(dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) خب داداش بنویس پست 30 ی ا 30 هست خخخخخ من فکر کردم ی نوع سکسه

البته bbc مخفف big black cock هم هست که معنیش میشه کیر سیاه بزرگ (biggrin)

ـــــــــــ

?

• 0

• Artin3  

• عضو از 1394/4/30

• 198

نقل از: cnawanton

معنیشو نمیدونستم اما ی داستان خونده بودم دمت گرم I Love bbc من فکر کردم بی غیرتیه اما ن ربطی نداشت چون تو داستان ی زن و شوهر میرن مسافرت بعد میرن ی جایی ک چندتا کیر سیاه ک بهشون میگفت شکلات تلخ جرش دادن

ـــــــــــ

• 0

• DR.KIRKOLOFT  
  • عضو از 1398/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 1299

خخخ داشت اونارو مسخره مینوشت.bbcوcnnاخبار هستن.wcهم دستشوییه داشت شوخی میکرد.

ـــــــــــ

• 1

• Artin3  

• عضو از 1394/4/30

• 198

نقل از: DR.KIRKOLOFT

البته bbc مخفف big black cock هم هست که معنیش میشه کیر سیاه بزرگ ffm dh il,k fmf میشه دو زن و یک مرد

ـــــــــــ

• 0

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• 540

درسته

ـــــــــــ

• 0

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• 540

معنیشو نمیدونستم اما ی داستان خونده بودم دمت گرم I Love bbc من فکر کردم بی غیرتیه اما ن ربطی نداشت چون تو داستان ی زن و شوهر میرن مسافرت بعد میرن ی جایی ک چندتا کیر سیاه ک بهشون میگفت شکلات تلخ جرش دادن

جالبه

ـــــــــــ

• 0

• حیرتزده  
  • عضو از 1397/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 480

• 400

های هیتلر

بابا با تاپیکت آبروی یارو رفت،واقعا که امریکا بیخودی پز میده اسمان خراش داره، این رفیق مون هنوز توی سکسهای نداشته هست، این با رو ببین حتی اسم شبکه های خبری رو با لنگ و پاچه عضوی گرفته، بالا رو نگاه کن آسمان دور و برت تو نگاه کن حداقل ۷۵ میلیون خر میبینی مثل همین بابا پس دیدی بعد بگو آسمان خراش نداریم این همه داریم صدقه سر حکومت اسلامی، داداش حرف درسته، ولی مشکل همینه ، اول باید این ها رو یا بکشی یا ادم کنی تا اتحاد ایجاد کنی، مشکل آخوندها نیستن مشکل اینها هستن. امثال این بابا از بس فقط با خودش ور رفته دیگه همه چیز رو سکس میبینه، با اینها نمیشه اتحاد ایجاد کرد با دیدن اولین جنس مخالف شلوارش رو خراب میکنه

دوست عزیز کار سخته بخصوص با این جماعت

ـــــــــــ

نور هر مقدار هم که سریع حرکت کند، وقتی که رسید دید تاریکی قبل از او اینجا بوده؟

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با این مورد که به نویسنده‌ها(تو قسمت نظرات داستان‌ها)فحش داده میشه موافقید؟!

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «