مدافعان و منتقدان اسلام . حتما بخوانید

به نام یکتا زیبای هستی بخش
سلام
لطفا با یکدیگر مناظره نکنید !!
چون شرط اول مناظره و بحث کردن تسلیم بودن در برابر حقیقت است . یعنی اگر کسی سخن حقی را گفت آن را بپذیریم نه آنکه تحت هر شرایطی و با خاموش کردن عقل و منطق دست به دفاع از اعتقاداتمون بزنیم و با نادیده گرفتن عقل و منطق تحت هر شرایطی ادعای خودمون را تکرار کنیم .
وقتی مدافع به منتقد فحش می دهد یا منتقد به مدافع فحش می دهد نتیجه آن می شود ایران . که به جای عقل گرایی خیلی از چیز ها روی هوا گفته می شود و عمل می شود بدون آنکه دلیل عقلانی برای آن باشد.
تا زمانی که منتقد از سایت های مختلف بدون کمترین تحقیق کپی پیست کند یا مدافع از سایت های مختلف بدون تحقیق کپی پیست کند و هدف زدن پوز هم و ثابت کردن صحت ادعای خود تحت هر شرایطی باشد حقیقت گم خواهد ماند .
اگر نمی توانید حقیقت را بپذیرید ( چه منتقد چه مدافع ) بیهوده اعصاب بقیه را حداقل خراب نکنید . هیچ تاپیکی در این تالار زده نشده که تهش توش توهین و دعوا نبوده باشه . و یادتون باشه جواب توهبن توهین هس .
پس دوستان عزیز منطقی و با عقل و در حد سواد خودتون بحث کنید و وقتی کم می آورید توهین نکنید و اینقدر از صفات خانواده ی خود برای بقیه نگویید . من فعالیت خودم رو از امروز 26 / 2 شروع می کنم و تا حد سوادم به عنوان یک فرد کاملا بی طرف به مطالب جواب می دم . چه زیر همین تاپیک چه زیر تاپیک های دیگر .
پس اگر مایل به صحبت منطقی پیرامون یه موضوع بسیار مهم ( اعتقادات ) هستید از زیر همین تاپیک شروع کنید و به دو نکته هم توجه کنید :
1 - به زور کسی را وادار به پذیرش مطلب نکنید
2 - دفاع از سر بی عقلی اعتقادات خودتون رو ضعیف نشون می ده.

ـــــــــــ

یکتا پرست

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

اینجام بحثه...

اینجام بحثه...

ـــــــــــ

جنوب ته تنها زندگی می کنم.29.(نزدیک متروشم).فول تاپم بات مودب و واقعی میخام که باهاش عشق بازی کنم. لطفا بیاید تلم iran 2613 ؛ اینم آی دیم.. بین کلمه ایران و اون اعداد فاصله ای نیست

• 0

• metmin  

• عضو از 1396/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 65

دوست گرامی

اگر شما اینجا هستید که یکتا باوری خود را به رخ دیگران بیاوری سخت اشتباه میکنی چون با یک سوال می شود تمام بنیان ذهنی یک حدا باور را به باد داد سوال : چکونه وجود خدا را ثابت میکنی؟؟؟ اگر جوابت این است که نه وجود دارد وگرنه این همه پیامبر از کجا آمده اند آدرسش را من به شما میدهم از رحم مادرشان اگر می خواهی از قران دلیل بیاوری ، نمیشود چون اگر کسی به خدا اعتقادی نداشته باشد ، طبعاً پیامبرانی که او مبعوث کرده هم به دنبالش مورد قبول فرد نیست دلیل و برهانت را میشنوم

ـــــــــــ

• 0

• arghav@n  
  • عضو از 1395/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 3

پیش گویی امام علی در مورد باطل بودن رژیم و دو دجال (خمینی و خایه منی)

یکی از احادیث معتبرکه کاملا این رژیم رو از نظر تشیع باطل میکنند از کتابخانه ها حذف شدن واگه دربارشون سوال بشه میگن از این ها برداشت غلط میشه خخخ

امام علی در کوفه خطبه ای ایراد کردند و چنین فرمودند :. ایها الناس بعد از من آرام باشید و از یک عده قلیلى از آل محمّد صلى اللَّه علیه و آله بر حذر باشید زیرا که یک عده قلیلى از آل محمّد صلى اللَّه علیه و آله خروج میکنند ولى به علت مخالفت با امر من و پشت پا زدن به عهد من به مقصود خود نخواهند رسید و بعضى از اولاد امام حسین علیه السلام براى کمک امیّه (دشمنان شیعه)ظهور میکنند و بلاء، مردم را فرا خواهد گرفت و خدا بهترین خلق را مبتلا خواهد کرد تا اینکه خوبان از بدان ممتاز شوند ، مردم از یک دیگر بیزارى می جویند ، این بلاء طولانى خواهد شد تا اینکه خدا بوسیله مردى از آل محمّد صلى اللَّه علیه و آله براى آنها فرجى مرحمت کند . و هر کس از فرزندان من خروج کند پس به غیر عمل من و به غیر رفتار من عمل و رفتار کرده است . پس من از او بیزار خواهم بود و هر کسى از فرزندان من قبل از ظهور مهدى (ع) خروج نماید کشته خواهد شد. از دو دجّال از فرزندان حضرت فاطمه (س) بر حذر باشید ؛ زیرا که از اولاد فاطمه (س) دو دجّال بوجود مى آید. و دجّالى هم از بصره خروج میکند که از نسل من نیست و او مقدمه کلیه دجّالها است.

این هم ادرس حدیث برای ساندیس خور هایی که ممکنه ادعا کنند این احادیث جعلیه و یا صحیح نیست

( الملاحم و الفتن ، سید بن طاووس ، باب 36 ، ح 1 )

ـــــــــــ

• 0

• arghav@n  
  • عضو از 1395/10/19

• 3

...

نقل از: metmin اگر شما اینجا هستید که یکتا باوری خود را به رخ دیگران بیاوری سخت اشتباه میکنی چون با یک سوال می شود تمام بنیان ذهنی یک حدا باور را به باد داد سوال : چکونه وجود خدا را ثابت میکنی؟؟؟ اگر جوابت این است که نه وجود دارد وگرنه این همه پیامبر از کجا آمده اند آدرسش را من به شما میدهم از رحم مادرشان اگر می خواهی از قران دلیل بیاوری ، نمیشود چون اگر کسی به خدا اعتقادی نداشته باشد ، طبعاً پیامبرانی که او مبعوث کرده هم به دنبالش مورد قبول فرد نیست دلیل و برهانت را میشنوم

یعنی شما میگی چند تا خدا وجود داره؟ یکتا باور نیستی چند تا باوری یا کلا میگی خدا وجود نداره؟؟؟ کی جوابش این بوده که این همه پیامبر از کجا اومده اونی که همچین جوابی داده شیرین عقل بوده شما هم که فقط به جواب اون استناد میکنی یعنی مطالعه ای نداری و کلا فقط از یک شیرین عقل سوال کردی اونم این جواب مضحک رو داده یکم تحقیق کن ببین چقدر یکتا باور وجود داره که اصلا به دین و پیامبر ها اعتقاد ندارند که بخوان اونا رو دلیل و برهان بیارن

ـــــــــــ

• 0

• arghav@n  
  • عضو از 1395/10/19

• 3

من پست میزارم خطای دوست یابی میده بیخیال شدم فقط...

من پست میزارم خطای دوست یابی میده بیخیال شدم فقط خواستم بگم دلیل پست بی مقدمه قبلی من این بود که متاسفانه اکثر مردم چه مخالف چه موافق اینطور فکر میکنند که اسلام همون دینیه که الان داره تو ایران حکومت میکنه من خودم نه ادم مذهبیم و نه موافق و نه مخالف اما از اونجا که اکثریت جمعیت ایران شیعه است حدیث قبل رو گذاشتم که هم حامیان این رژیم و هم مخالفان رژیم و اسلام بدونند که نظر امام اول شیعیان چیه اگه اسپم نمیداد بقیه احادیث کاملا معتبر شیعه رو میزاشتم تا ببینند ولایت فقیه بدون وجود امام معصوم و تشکیل حکومت اسلامی کاملا با عقاید و باور های شیعه مغایرت داره و هر کسی که فکر کنه این رژیم همون اسلام و شیعه است کاملا در اشتباهه چه موافق رژیم باشه چه مخالف اگر مخالفید مخالفت خودتونو بدون در نظر گرفتن این حکومت و رژیم مطرح کنید و اگر موافق هم هستید خودتونو با مزدور های حکومت یکی نکنید بزرگان مذهبی و مراجع زیادی هستند که با این رژیم کاملا مخالف هستند

ـــــــــــ

• 0

• bull  

• عضو از 1391/5/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 337

• 144

اعتقادات

حرفات رو قبول داشتم تا جایی کفتی اعتقادات بسیار مهم هستن!!! بله مهم هستن ولی برای خود شخص نه برای دیگران.

اعتقادات مثل مسواک شخصیه, مسواکهاتون رو تو دهن هم فرو نکنید...

ـــــــــــ

• 0

دوست عزیز ، حتی اگر خدایی هم وجود داشته باشه هیچ...

دوست عزیز ، حتی اگر خدایی هم وجود داشته باشه هیچ اهمیتی به بشر و زندگیش نمیده یا شایدم مرده باشه ... از وقتی دیگه بهش اعتقادی ندارم زندگی برام آسونتر شده چون تا قبل از این هر مشکل بزرگی واسم پیش میومد هی ناراحت میشدم و میگفتم یعنی من گناهی کردم یا این یه آزمون الهیه ؟؟

ولی الان دیگه راحت با همچی کنار میام و زندگیم از زنجیر آزاد شده ...

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان رضایت شمااز عملکرد شهوانی در قبال متخلفان؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «