مرد که گریه نمی کنه!!!!!

خیلی از آدما وقتی یه مرد رو می بینن که یه گوشه نشسته داره گریه می کنه بهش می گن:" پاشو خودتو جمع کن مرد گنده! به تو هم می شه گفت مرد؟ تو باید مثل کوه قوی باشی ! مرد که گریه نمی کنه!"

آخه چرا نباید یه مرد گریه کنه؟ مگه مرد دل نداره؟ مگه احساس نداره؟ مگه جنس مرد از سنگه؟ ینی اگه یه مرد گریه کنه ضعیفه؟ مگه مردا انسان نیستن؟ مگه ربات هستن؟

همه وقتی یه مردو می بینن داره گریه می کنه می گن مرد گریه نمی کنه ولی چرا هیچکی نمی گه چرا داری گریه می کنی مرد؟ زندگی چی به سرت اورده مگه؟ چی قلبتو شکسته؟

آره همه می گن مرد که گریه نمی کنه ولی من می خوام بگم:

مرد که گریه می کنه، کوه که غصه می خوره .... یعنی هنوزم عاشقه، یعنی دلش خیلی پُره

هر موقع یه مرد رو دیدی که داره گریه می کنه و خواستی بگی مرد گریه نمی کنه یاد این نکته بیفت که مرد هم آدمه، مرد هم قلب داره

ـــــــــــ

• 30

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• qazvini  

• عضو از 1389/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 435

احساساتو بذار تو کیسه سرشو ببند بنداز تو سطل آشغال...

احساساتو بذار تو کیسه سرشو ببند بنداز تو سطل آشغال سر کوچه.زندگی بدون احساسات راحت تره.

ـــــــــــ

• 4

• khoshgel1  
  • عضو از 1397/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 3

...

.........

ـــــــــــ

• 0

• happysex  

• عضو از 1396/2/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 189

• 1322

زندگی بدون احساس مثل درخت بی برگه

نقل از: qazvini احساساتو بذار تو کیسه سرشو ببند بنداز تو سطل آشغال سر کوچه.زندگی بدون احساسات راحت تره.

احساس خوب و بد هم کناره هم قشنگه

ـــــــــــ

Fuck those "last times" that you didn't know it was the last time...

• 1

میووووو

نقل از: Jadogar_Sefid چندین جمله نوشتم واس تاپیکت ، و حذف کردم ... راستش نمیدونم چی بنویسم ، اما به دوش کشیدن کلمه مرد ، وقتی واقعا درکش کنه ، خیلی سخته ... وقتی به خودت بگی مرد هستی ، گریه هات تو خلوت خودته ، کسی شاید هیچوقت توی عمرش اشکاتو نبینه در صورتی که بارها و بارها اشک ریختی ، گاهی وقتا میگی کاشکی یه دختر بودم تا با هرچیزی گریه میکردم و یکی رو بغل میکردم و میگفتن ، دختره دلش نازکه ... وقتی مرد باشی ، خیلی چیزا سخته واست ... :)

اتفاقا مردا ضعیف هجتن و لوس. خانما قوی اند...من که خودم همش میخندم شب و روز. گریه کجا بوده

ـــــــــــ

• 1

• 7017968  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 295

• 365

یاد استاد بزرگوار داریوش افتادم که توی کنسرت بین...

یاد استاد بزرگوار داریوش افتادم که توی کنسرت بین اجرا یکی از طرفداراش ازش پرسید گفت تا حالا گریه کردی؟ داریوش با مکث گفت گریه مرد کوهو آب میکنه ولی بله آقا ما هم گریه میکنیم!

ـــــــــــ

بود اشتباه من،تنها گناه من..

• 2

• Safir_Jang  

• عضو از 1397/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 24

مردا گریه میکنند ولی کسی گریه شون رو نمیبینه (cry)...

مردا گریه میکنند ولی کسی گریه شون رو نمیبینه (cry)

ـــــــــــ

زنده باد اشتباه خوبه من

• 1

نقل از: alien_alone

نقل از: alien_alone کی واسه عاشقی گریه میکنه . مردا فقط واسه بی پولی و شرمندگیش ناراحتن

واسه خیلی چیزا گریه می کنن مردا ولی تو یه بیت نمی شه همشو گفت

ـــــــــــ

• 2

نقل از: qazvini

نقل از: qazvini احساساتو بذار تو کیسه سرشو ببند بنداز تو سطل آشغال سر کوچه.زندگی بدون احساسات راحت تره.

احساسات خوبه ولی سوء استفاده از احساسات کمر آدمو می شکنه که تو این دور و زمونه سوء استفاده و بازی با احساسات زیاد شده

ـــــــــــ

• 3

نقل از: Jadogar_Sefid

نقل از: Jadogar_Sefid چندین جمله نوشتم واس تاپیکت ، و حذف کردم ... راستش نمیدونم چی بنویسم ، اما به دوش کشیدن کلمه مرد ، وقتی واقعا درکش کنه ، خیلی سخته ... وقتی به خودت بگی مرد هستی ، گریه هات تو خلوت خودته ، کسی شاید هیچوقت توی عمرش اشکاتو نبینه در صورتی که بارها و بارها اشک ریختی ، گاهی وقتا میگی کاشکی یه دختر بودم تا با هرچیزی گریه میکردم و یکی رو بغل میکردم و میگفتن ، دختره دلش نازکه ... وقتی مرد باشی ، خیلی چیزا سخته واست ... :)

واقعا ... به نظر من سخت ترین کار تو دنیا مرد بودنه

ـــــــــــ

• 1

• Alouche  
  • عضو از 1397/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 138

• 464

دلم نمیاد اصن گریه مردارو ببینم

دلم نمیاد اصن گریه مردارو ببینم

ـــــــــــ

• 2

نقل از: 7017968

نقل از: 7017968 یاد استاد بزرگوار داریوش افتادم که توی کنسرت بین اجرا یکی از طرفداراش ازش پرسید گفت تا حالا گریه کردی؟ داریوش با مکث گفت گریه مرد کوهو آب میکنه ولی بله آقا ما هم گریه میکنیم!

مردا هم گریه می کنن ولی یا نمی بینن یا اگه ببینن مسخرت می کنن
گریه مرد که دیدن نداره .... وایستادی چی رو تماشا می کنی؟

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Alouche

نقل از: Alouche دلم نمیاد اصن گریه مردارو ببینم

خوبه ولی سعی کن درکشون کنی و تو حد توانت سعی کنی غمشونو کم کنی این جوری خودتم احساس بهتری پیدا می کنی

ـــــــــــ

• 1

به شخصه زیاد گریه کردم. خیلی وقتام تا دم گریه رفتم...

به شخصه زیاد گریه کردم. خیلی وقتام تا دم گریه رفتم ولی جلو خودمو گرفتم. مرد که گریه میکنه، ینی دیگه راهی نداره. ینی داره میترکه.گریه مرد مال تنهاییشه. مرد بودن سخته. چون همه بهت به چشم تکیه گاه نگاه میکنن. سخته چون باس بار خودتوبه دوش بکشی و دست بقیم رو بگیری. سخته چون تنها کسی که میتونی بهش تکیه کنی باباته و وقتی از دست رفت، خودتی و خودت وخودت. به قول سیاوش که میخوند: ای دل تنها موندی با خودت با دشمنت با دوستت / اخ دلم هیشکی کنارت نیست سر کن با خودت.

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 5

• romsezar  

• عضو از 1396/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 93

احسنت

احسنت

ـــــــــــ

• 1

نقل از: کیر ابن آدم

نقل از: کیر ابن آدم به شخصه زیاد گریه کردم. خیلی وقتام تا دم گریه رفتم ولی جلو خودمو گرفتم. مرد که گریه میکنه، ینی دیگه راهی نداره. ینی داره میترکه.گریه مرد مال تنهاییشه. مرد بودن سخته. چون همه بهت به چشم تکیه گاه نگاه میکنن. سخته چون باس بار خودتوبه دوش بکشی و دست بقیم رو بگیری. سخته چون تنها کسی که میتونی بهش تکیه کنی باباته و وقتی از دست رفت، خودتی و خودت وخودت. به قول سیاوش که میخوند: ای دل تنها موندی با خودت با دشمنت با دوستت / اخ دلم هیشکی کنارت نیست سر کن با خودت.

درسته هم بار خودت هم بار بقیه خونوادت ( حداقل بیشتر بارشونو) وقتی هم کم میاری بهت می گن چقد بی عرضه ای ! فلانی رو ببین چرا مثل اون نیستی در حالی که نه از زندگی اون خبر دارن نه از زندگی تو
بیتی هم که گذاشتی واقعا زیباس (rose)

ـــــــــــ

• 2

نقل از: romsezar

نقل از: romsezar احسنت

(rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

تقریبا

نقل از: Different_man مرد وقتی گریه میکنه یعنی دیگه به بن بست رسیده. مرد هم ی آدمه. درسته غرور داره اعتماد به نفس داره سخت عاشق میشه(شاید) سخت دل میبنده و وابسته میشه ولی وقتی شکست وقتی دلش مرد وقتی بند دلشو بریدن دیگه بد میشکنه از هر کسی داغون تره از هر چیزی آشوب تره...جای اینکه بگین مرد گریه نمیکنه بگین چی شده که یه مرد داره گریه میکنه...

مرد بودن سخت ترین کار دنیاس

ـــــــــــ

• 2

• ashkanboj  
  • عضو از 1393/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 30

با صدای بی صدا

مثله یک کوه بلند

مثله یک خواب...

با صدای بی صدا

مثله یک کوه بلند

مثله یک خواب کوتاه

یه مرد بود یه مرد

با دستهای فقیر

با چشمهای محروم

با پاهای خسته

یه مرد بود یه مرد

شب با تابوت سیاه

نشست توی چشمهاش

خاموش شد ستاره

افتاد روی خاک

سایه ش هم نمیموند

هرگز پشت سرش

غمگین بود و خسته

تنهای تنها

با لبهای تشنه

به عکس یک چشمه

نرسید تا ببینه

قطره, قطره, قطره ی آب, قطره ی آب

در شب بی طپش, این طرف اون طرف

می افتاد تا بشنوه صدا, صدا, صدای پا, صدای پا

ـــــــــــ

معجزه خاموش

• 3

نقل از: Different_man

نقل از: Different_man
نقل از: شبح سیاه پوش
نقل از: Different_man مرد وقتی گریه میکنه یعنی دیگه به بن بست رسیده. مرد هم ی آدمه. درسته غرور داره اعتماد به نفس داره سخت عاشق میشه(شاید) سخت دل میبنده و وابسته میشه ولی وقتی شکست وقتی دلش مرد وقتی بند دلشو بریدن دیگه بد میشکنه از هر کسی داغون تره از هر چیزی آشوب تره...جای اینکه بگین مرد گریه نمیکنه بگین چی شده که یه مرد داره گریه میکنه...
مرد بودن سخت ترین کار دنیاس

دقیقا...خوشم میاد همو میفهمیم اما نمیتونیم به هم کمک کنیم ...میفهمی که منظورمو؟

آره دوست خوبم ولی من احساساتو گذاشتم کنار واسه همیشه این جوری دیگه عذاب نمی کشم. یاد گرفتم باید گرگ بود

ـــــــــــ

• 2

نقل از: ashkanboj

نقل از: ashkanboj با صدای بی صدا مثله یک کوه بلند مثله یک خواب کوتاه یه مرد بود یه مرد با دستهای فقیر با چشمهای محروم با پاهای خسته یه مرد بود یه مرد شب با تابوت سیاه نشست توی چشمهاش خاموش شد ستاره افتاد روی خاک سایه ش هم نمیموند هرگز پشت سرش غمگین بود و خسته تنهای تنها با لبهای تشنه به عکس یک چشمه نرسید تا ببینه قطره, قطره, قطره ی آب, قطره ی آب در شب بی طپش, این طرف اون طرف می افتاد تا بشنوه صدا, صدا, صدای پا, صدای پا

خیلی قشنگ بود دستت درد تکنه

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

چند ساعت از شبانه روز را میخوابید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «