مرگ بزدلانه یا شرافتمندانه؟


 • Deadlover4  

 • عضو از
  1396/5/30

 • پست‌ها: 2508

 • 7376


باید جنگید!


حتی کورترین و احمق ترین متعصبای نظام و خایه مالاشون میبینن که وضع خرابه،چه برسه به مردم عادی...ما هم باید تصمیم بگیریم که تو تظاهرات ها و یا حتی جنگ داخلی احتمالی بمیریم یا بقیه روزامونو با ترس کارای غیرقابل پیشبینی مادرجنده اعظم ترامپ و ترس مردن توسط مزدورای رژیم و خیلی چیزای دیگه که ما و خونواده هامونو تهدید میکنه زندگی کنیم،یه زندگی بی ارزش برای خودمون و عزیزانمون...من ازاد مردن رو به این زندگی در اسارت نکبت ترجیح میدم!وقتی نمونده،شما هم باید انتخابتونو بکنین...مرگی که ممکنه برسه و با ارزشه یا زندگی که ممکنه بمونه و جز ترس و بدبختی چیزی به همراه نداره؟نه پیشنهاد من قیام مسلحانه نیست!فعلا نه!ولی باید اماده بود!


اینجا میخوام تجربیات خودمو با شما به اشتراک بزارم،برخلاف مزخرفات توی اینترنت فارسی،هدف من به گا دادن شماها نیست،هدفم کمکه،پس چیزی جز تجربیات و علم محدود خودم رو با شماها به اشتراک نمیذارم و باور کنید:


ما میتونیم ازاد باشیم!


بدون مالیدن برای امثال پهلوی،رجوی،ترامپ یا هر ننه قمر دیگه ای،ما میتونیم دموکراسی رو به این کشور بیاریم،فرهنگ کوفتی داشته ای که ندارین،تعصبات احمقانه فاشیستی و هر فکر گه دیگه ای که تو سرتونه رو بندازین بیرون!وقتشه یکبار برای همیشه (انسان) باشید،همه ما،از هر قومیتی،با هر زبونی،باید کشورمونو پس بگیریم...بزارین یکبار من و امثال من به اسم ایران و ایرانی بودن افتخار کنیم!بزارین بعد از شنیدن اهنگ جاودانه (ای ایران) به جای یه مخلوط بی معنی از گریه و خنده فقط اشک شوق نصیبم بشه...بزارین ازاد باشیم!برای ازادی هم راهی جز مبارزه نیست!به مزخرفات بقیه گوش نکنید!ما همین الانشم داخل یک انقلابیم!فقط نمیبینیمش!وقتی هم که سمت شما که دستاتون خالیه شلیک کردن دیگه وقتی برای جبران یا فکر کردن ندارین!


نمیدونم این یکی تظاهرات راه به جایی میبره یا نه،طبق معمول بدترین حالت،یعنی خیانت منجر به قتل عام مردم توسط بعضی بسیجی ها و سپاهی ها و ارتشی های خر شده رو پیش فرض میگیریم...در صورت وقوع جنگ داخلی مردم ما احتمالا مسلح میشن،به کمک افرادی از داخل همین نهادها،یا ممکنه مجبور بشن با زور وارد عمل بشن و در هر دو حالت،وقتی چیزی برای دفاع و حمله نیست اول کار تلفات خیلی زیاده...ما باید از همین امروز مسلح بشیم!این تظاهرات به جایی برسه یا نه مهم نیست!اون روزی که شلیکو شروع کردن جلوی این ادمکشای بیشرف باید وایستاد و جنگید!دوستانتون رو جمع کنید و مسلح کردن خودتون و انبار کردن سلاح هاتونو شروع کنید!لطفا در خوندن و دیدن مقالات و فیلما کوتاهی نکنین!اطلاعات با ارزش زیادی به دست میارین که در مقابله با سرکوبگرای رژیم خیلی به دردتون میخوره...


نکته:من قطعا کشش نوشتن و گذاشتن همه چیزایی که بلدم رو ندارم پس ممکنه جاهایی اشکالاتی پیش بیاد...اطلاعات درج شده،فایل های گذاشته شده و فیلم های اموزشی که گذاشتم رو سعی کردم که از دقیقترین منابع ممکن بذارم و تقریبا با قاطعیت میتونم بگم با پیروی از دستورالعمل ها براتون مشکلی پیش نمیاد،اکثر مقالات به زبان فارسی و فیلم ها به زبان انگلیسیه و وقتی هم بخواین در مورد یکی از مواد گفته شده بدونین بهتره تو ویکی پدیای انگلیسی برین دنبالش چون فارسیش مفت نمیرزه!...هر سوالی هم که در مورد مواد و... داشتین در خدمتم...موفق باشید!!


پ.ن:یک دوست دیگر به اسم (یوزر) تاپیک های مفیدی در مورد نحوه رفتار در مقابل نیروهای ضد شورش داره که سلسله تاپیک های مفید و ارزنده ای هستن،میتونید با مراجعه به اون تاپیک ها هم نکات مهمی رو یاد بگیرید...


پروفایل کاربر مربوطه


ـــــــــــ
 • 29

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

کوکتل مولوتوف


این نارنجک ساده و طعنه امیز رو همه تون میشناسین احتمالا...کوکتل مولوتوف یه بطری شیشه ایه،توش یه ماده قابل اشتعاله،یه پارچه اغشته به سوخت هم به عنوان فیوز داره!همین!مهمترین نکته در مورد کوکتل مولوتوف سوختشه!

شما میتونین هر مایع قابل اشتعالی که راحت اتیش بگیره رو بریزین اون تو،الکل،بنزن،بنزین،تینر یا...ولی نکته مهم دوام شعله اس،شاید تا الان اسم ناپالمو شنیده باشین،ترکیب غلیظ و چسبناکی که وقتی به پوست بچسبه دیگه نمیشه جداش کرد،با اب هم خاموش نمیشه (بستگی به حجمش داره!)...تو سایتای ایرانی ناپالم با ترکیب بنزین و روغن موتور،بنزین و تینر با یونولیت یا... ساخته میشه،ولی من میخوام یکم علمی تر و اصیل ترش کنم!

ناپالم A که زمان جنگ جهانی دوم ساخته شد ترکیبی از بنزین و نمک الومینیوم اسیدهای چربه،مثل الومینیوم نفتات و پالماته،ولی برخلاف اسمشون ساختنشون سادس...

برمیگردیم به یه ماده ساده،صابون جامد!یا همون نمک سدیم اسید های چرب!یکم از ساده ترین صابون در دسترس (با کمترین مواد ارایشی و کوفت و فلان) رو بردارین،صابونو تو اب حل کنین و ولش کنین...در صورت عدم دسترسی به نمک های محلول الومینیوم،یه مقدار فویل الومینیوم وردارین،بندازینش تو جوهر نمک (تو محیط باز انجامش بدین) و یه مدت ولش کنین تا واکنش بده (واکنش نسبتا کنده) و یه محلول الومینیوم کلرید بیاد دستتون،محلولو صاف کنید و یا با دستکش پلاستیکی الومینیوم اضافی رو جدا کنید...(اونقدر فویل بریزین که طبق قانون محدود شونده دیگه اضافش وارد واکنش نشه)

از قاطی شدن و واکنش این دو محلول نمک های اسید چرب الومینیوم به دست میاد که تو اب نا محلولن،یه نیم ساعت محلول رو حرارت بدین و همزمان همش بزنید و ولش کنید،بعد از سرد شدن محلول خیلی ساده با فیلتر کردن محلول با کاغذ صافی پودر زرد روشن رو جمع و خشکش کنین...در موقع ساخت کوکتل مولوتف هم پودره رو تو یکم بنزین حلش کنید و همش بزنید،یه ماده چسبناک به دست میاد که همون ناپالم معروفه...هر چند که با تمام این وراجی ها باید بگم فرق زیادی با ناپالمای تقلبی نمیکنه!میتونین سراغ همون ترکیبات ساده تر و ارزون تر هم برین!هر چند که این روش هم همچین خرجی نداره!خوبی ناپالم اصل تو سوختن و چسبندگی بیشترشه!

[ساخت کوکتل مولوتوف](http://up.shahvani.com/uploads/2ksrcmp1.pdf) 

قدرت ترکیب بنزین و مواد منفجره (جدا از هم) رو هم دست کم نگیرین،توی فیلمی که ادرسشو این زیر تو همین پست میبینین نشون میده که وقتی بنزین با مواد منفجره قاطی بشه چقدر قویه!

قدرت انفجاری بنزین


ـــــــــــ

 • 16 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

بمب های لوله ای


بمب های لوله ای،سلاح محبوب انارشیست ها!ساده و قدرتمند!

یه لوله فلزی بیست سانتی رو بردارین،دو طرفشو رزوه کنید،یه طرف رزوه شده رو با کپ مسدود کنید و بعد از سواخ کردنش با مته ریز از داخلش یه فیوز (من از فیوز منور استفاده میکنم) رد کنید،از سمت دیگه داخلش (با احتیاط) باروت یا ترکیبات منفجره (ترکیب نه ماده!توضیح میدم!) حساس بریزید و کپ دوم رو هم ببندید،فقط مراقب باشید که موقع پیچ کردن کپ لای رزوه و کپ باروتی نباشه چون خطرناکه و ممکنه بگای سگ برید!^-^....برای جلوگیری از این مهم،قبل بستن کپ با یه پارچه اغشته به الکل رزوه رو تمیز کنید یا از همون اول موادو با قیف بریزین داخلش!بعد بستن کپ بمب شما امادست!

و اما نکات مهم...

اول این که لازم نیست لوله رو کامل پر کنید!سه چهارم لوله رو از ترکیب (مثلا باروت) پر کنید وبقیهش رو دستمال کاغذی بچپونین اما نزارید مواد فشرده بشن!

دوم،به شخصه خودم از باروت استفاده نمیکنم!حس میکنم قدرت کافی نداره و مشکل دیگه تمایل عجیب باروت برای نم گرفتن و کار نکردنه!اصن باروت خر عسد!^-^

ولی باروت ارزون ترین ماده ممکنه!ترکیبی از 75% پتاسیم نیترات به عنوان اکسنده،20% کربن (مثلا پودر شده ذغال چوب خوب) به عنوان سوخت و 5% گوگرد به عنوان حساس کننده...اما این تنها باروت سیاه دنیا نیست!اگه به جای نیترات از کلرات استفاده کنید مخلوط حساس تر و قویتر میشه!یا اصلا میتونید برید سراغ ترکیباتی که به شعله حساس تر و قویترن!ترکیباتی مثل وایپرها یا مخلوط های ویستل و کریمسون...بزارین یکم شیمیاییش کنیم!

مخلوط های وایپر و کریمسون برپایه پتاسیم کلرات و نمک های اسکوربیک اسید (ویتامین c) ساخته میشن و مخلوط ویستل هم مخلوطی از بنزوات ها و پتاسیم کلراته...همه این ترکیبات قویتر و حساستر از باروتن و خطرناک تر،و جنگ جای ریسکه!با روش های ساختن پتاسیم کلرات در بخش مربوط به ساختن مواد منفجره اشناتون میکنم!

فقط الان باید بگم که همه مخلوط های بالا از ترکیب 70% کلرات به 30% بنزوات یا اسکوربات ساخته میشن فقط مخلوط های وایپر و کریمسون چند درصد اکسید اهن دارن که قدرتشونو بیشتر میکنه...

نکته سوم،از واژه های مخلوط و ترکیب استفاده کردم نه مواد،چون استفاده از مواد منفجره داخل بمب یکم پیچیدس،در صورت رسیدن بضاعت جیبتون و تخمان مبارک میتونین از مواد منفجره در ساخت بمب های لوله ای استفاده کنید...ولی قبلش باید در مورد بمب ها یکم اطلاعات بدم...

در ساخت اکثر بمب ها (مثلا اکثر مواقع در بمب های لوله ای از مواد منفجره استفاده نمیشه با این که خیلی قویترن) از مواد منفجره و نه ترکیبات تندسوز استفاده میکنن،چون انفجار بمب ها (به جز بمب های لوله ای ساده) حاوی حداقل دو مرحله و حداکثر چهارتاست،در حالت چهارتایی المنت چاشتی الکتریکی باروتو میسوزونه،باروت چاشنی رو،چاشنی بوستر رو و بوستر خرج اصلی رو...نتیجه این سوختن ها (که ما به اسم انفجار میشناسیمش) ازاد شدن مقادیر زیادی از انرژیه...و ضمنا،برخلاف تصور بعضیا مواد منفجره ای مثل tnt،امونیم نیترات و مشتقاتش و...با یه فیتیله منفجر نمیشن!به چاشنی و بوستر احتیاج دارن!و چپوندن این مدار تو یه لوله گاهی به صرفه نیست!تو بخش اخر در مورد چاشنی ها و... هم توضیح میدم!فقط باید بگم دلیلم از گفتن این حرفا توضیح دادن دلیل عدم استفاده از مواد منفجره در اکثر بمب های لوله بود...

چهار...سعی کنین همیشه از مواد به صورت پودر ریز و کاملا خشک استفاده کنید،هیچوقت هم دوتا ماده رو همزمان با هم تو یه ظرف پودر نکنین،موقع مخلوط کردن هم با احتیاط رفتار کنین و سعی کنین از قاشقای پلاستیکی استفاده کنین...

و نکته اخر...استفاده از ضایعات فلزی،میخ و...در اطراف بدنه بمب لوله ای قدرت کشندگیش رو بیشتر میکنه...بمب های میخی توسط چریک ها در همه جای دنیا به دفعات استفاده شده،خوب هم جواب میده!

     


ـــــــــــ

 • 11 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

تله های انفجاری ۱


[تله های انفجاری](http://up.shahvani.com/uploads/8xm4lbd4.pdf 

)

[ساخت ضامن ضربتی]( http://up.shahvani.com/uploads/jp10turs.mp4 

)

ایده های خلاقانه برای ساختن تله و ضامن

http://up.shahvani.com/uploads/6l89vrk2.mp4  http://up.shahvani.com/uploads/4vj7wlks.mp4  http://up.shahvani.com/uploads/t2vao24m.mp4 


ـــــــــــ

 • 9 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

تله های انفجاری ۲


[عکس های مربوط به تله های انفجاری](         

         

         

          )


ـــــــــــ

 • 10 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

رزم انفرادی


باید متدهای رزم انفرادی و کار کردن با اسلحه و شناساییشون رو یاد بگیرین...

[جزوه اموزشی رزم انفرادی](http://up.shahvani.com/uploads/xwm0s3dj.pdf 

)

[شناسایی مهمات](http://up.shahvani.com/uploads/tbssloi5.pdf 

)

اموزش اصول جنگ چریکی داخل شهری


ـــــــــــ

 • 8 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

چاشنی ها (۱)


میخوایم به بحث اصلی و تخصصی یعنی مواد منفجره برسیم،اما قبلش...

مواد منفجره مواد پر انرژی هستن که بسته به حساسیت شون به ترتیب به سه دسته چاشنی ها (حساس ترین) بوستر ها (قوی ترین) و خرج اصلی (بخش اصلی) تقسیم میشن...در صورت دسترسی داشتن به مواد شیمیایی،حتی ساده ترینشون میتونین بمب های موثری بسازین،پس اگه خودتون یا دوستانتون به مواد شیمیایی دسترسی داره کم کاری نکنید!این مباحث نیازمند علاقه به علم شیمیه...اینجا ساده ترین شکل سنتز هر کدوم از این مواد رو بهتون اموزش میدم...اما همین اول باید به مهمترین نکته تو سنتز مواد منفجره اشاره کنم،کنترل دما!موقع ساختن مواد منفجره حساسی مثل چاشنی ها،استر نیترات ها و...نباید اجازه بدین دما از یه حدی بیشتر بشه چون اوضاع خطرناک میشه...من هیچوقت اجازه نمیدم دمای محلولی که روش کار میکنم از ده درجه بیشتر بشه...البته تو سنتز موادی مثل tnt,tnp,rdx گاهی باید یه مدت دمارو روی یه دمای خاص نگه داشت،به هرحال...راستی!جدای این که برای بگا نرفتنتون باید باید این کارارو تو محیط باز یا زیر هود انجام بدین باس بگم که بعد ساختن مواد منفجره (چون اکثرشون با اسیدها ساخته میشن) باید ماده رو شست و شو داد تا از اسید پاک بشه چون باقی موندن اسید تو ماده ناپایدارش میکنه...با روش شست و شوی این مواد هم اشنا میشین...

چاشنی ها:مواد منفجره حساسی هستن که به شعله،اصطحکاک،ضربه و گرما واکنش نشون میدن و منفجر میشن...از جمله چاشنی های ساده با ساخت راحت میشه به استون پروکسید،فولمینات های نقره و جیوه،hmtd،ازیدها و استیلید نقره اشاره کرد...

تری استون تری پروکسید:بلورهای ریز سفید رنگی با سرعت انفجار (vod) 5000m/s که عملا از اکثر چاشنی ها بیشتره به سادگی از واکنش هیدروژن پروکسید 35% (اب اکسیژنه) و استون ساخته میشه،در عمل برای بازده بیشتر (واکنش موازنه شده نیست) از نسبت سه (تو سایتای فارسی دو نوشته شده) به یک پروکسید به استون،در حضور ده درصد از حجم کل محلول اسید سولفوریک غلیظ ساخته میشه ولی در صورت عدم دسترسی به اسید سولفوریک میشه از هیدروکلریک اسید ازمایشگاهی یا بازاری (جوهر نمک) استفاده کرد،میگم میشه چون خودم خیلی وقتا به اسید سولفوریک دسترسی نداشتم و از جوهرنمک استفاده کردم...اگه میخواین از جوهر نمک استفاده کنین باید به اندازه یک پنجم محلول کل از اسید استفاده کنید. (مثلا برای محلول چهارصد سی سی سه به یک،از شصت سی سی جوهرنمک استفاده کنید،استفاده از اسید ازمایشگاهی (hcl32%) بهتر جواب میده)

خب،فکر کنید میخواید tatp بسازین...یه بشر یه لیتری بردارین،سیصد میلی لیتر پروکسید و صد میلی لیتر استون رو با هم مخلوط کنین و هم بزنین...بزارینش تو فریزر (برای نیم ساعت)...چون کاتالیزور واکنش هنوز استفاده نشده مشکلی پیش نمیاد...

تا سرد شدن مخلوط،(یه لگن کوچیک یا هر ظرف دیگه تو همون ابعاد و ترجیحا فلزی)رو بردارین و توشو پر از یخ کنید،یه مقدار اب سرد بریزین تو لگن و بشر رو از فریزر در بیارین و بزارینش تو لگن...شصت_هفتاد سی سی hcl رو به بشر اضافه کنین و با یه همزن شیشه ای هم بزنید،پنج دقیقه هم زدن رو ادامه بدین،میتونید با بردن دستتون بالای بشر گرمای خروجی رو حس کنید...واکنش در حال انجامه!لگن رو یه گوشه سرد و خنک ول کنید (دور از چشم بقیه!) و هر دو سه ساعت یکبار برین سراغش،چند دقیقه همش بزنین و هر بار با دیدن حجم بیشتر ماده خرکیف بشین!^-^

بعد از تقریبا شونزده ساعت برین سراغ بشر،از لگن درش بیارین،به کمک کاغذ صافی یا پارچه لباس محلولو صاف کنید،پودرهای جمع شده رو برگردونید تو بشر و روش یکم اب سرد بریزین تا باقی مونده اسیدو بشوره و بعد دوباره محلولو صاف کنید...با دو سه بار تکرار این مرحله استون پروکسید عاری از اسید میشه و الان میشه این پودر رو به مدت طولانی (ماکزیموم یک سال) و با امنیت تمام توی یه ظرف ریخت و ظرفو پر اب کرد تا زیر اب نگهداری بشه...هر موقع هم که نیاز به استفاده از ماده بود میشه به مقدار لازم ورش داشت،خشک و استفادش کرد... . . . . . . . . . فولمینات ها:فولمینات هایی که به عنوان چاشنی استفاده میشن فولمینات های نقره و جیوه هستن که امروزه از فولمینات نقره بابت گرونتر،ناپایدارتر و ضعیفتر بودنش نسبت به نمک جیوه ای دیگه (جز توسط اماتورها) استفاده نمیشه...

فولمینات جیوه از واکنش نیترات جیوه با اتانول در حضور نیتریک اسید به عنوان کاتالیزور ساخته میشه...نیترات جیوه چیز کمیابیه،به جای گشتن دنبالش باید جیوه پیدا کنین،با نیتریک اسید (به علت خروج گاز NO2 و تجزیه شدن نیتریک اسید مقدار مصرفی اسید نیتریک چند برابر فرم موازنه شده باید باشه) واکنشش بدین و بعد الکل رو بهش اضافه کنین تا واکنش شروع بشه و بعد اتمام واکنش،فولمینات نامحلول رو با فیلترکردن جدا کنید...لطفا به فیلم توجه کنید...

سنتز فولمینات جیوه

. . . . . .

ازیدها:شاخه N3...اصلی ترین ازیدی که در ساخت چاشنی ها استفاده میشه ازید سربه چون به نسبت ازیدهای مس و نقره پایدارتره...ازید سرب از واکنش سدیم یا پتاسیم ازید یا هیدرازوییک اسید (HN3 که فوق العاده سمی و قابل انفجاره) با یه نمک محلول سرب (مثل نیترات) تو یه محلول ابی به دست میاد...فقط مشکلی که تو سایت های ایرانی بهش اشاره نشده اینه که ما از کدوم گوری باید ازید قلیایی گیر بیاریم!هیچ بقالی تو بساطش نداره!در فیلم های زیر اموزش سنتز ازیدها و مواد پایشون گذاشته شده،باید بگم که ساخت این مواد به تجهیزات ازمایشگاهی زیادی نیاز داره و کسی جز یه خوره شیمی نمیتونه بره دنبالش...اما یه نکته،شما میتونین بدون داشتن بالن و ست تقطیر،هیدرازین سولفات بسازین و با همون به هیدرازوییک اسید و ازید سرب برسین...

فیلمهایی که میبینین به ترتیب

سنتز سدیم ازید

سنتز سدیم ازید

سنتز هیدرازوییک اسید

سنتز هیدرازوییک اسید

سنتز هیدرازین سولفات

سنتز هیدرازین سولفات

سنتز ایزوپروپیل نیتریت

سنتز ایزوپروپیل نیتریت

هستن که مورد سوم اصلی ترین ماده این واکنش هاست...به شخصه خودم ترجیح میدم از ازیدها به عنوان چاشنی استفاده کنم چون با وجود سمی بودن،نسبت به بقیه چاشنی ها پایداری و چگالی بیشتری دارن...


ـــــــــــ

 • 7 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

چاشنی ها (۲)


در ادامه بحث چاشنی ها،به معرفی چند عضو از یک خانواده بسیار ناشناس در بین مواد منفجره یعنی کمپلکس های مس میپردازیم!سرعت انفجار بالا و حساسیت کمتر نسبت به بقیه چاشنی ها از جمله ویژگی های بارز ایشان عسد!...کوپر هگزامین پرکلرات و کوپر تترامین پرکلرات از جمله چاشنی های کمتر شناخته شده ای هستند که فقط یک مشکل بسیار ساده دارند،در اب محلولند!هر چند که این هم مشکل بزرگی نیست!

بعد از سنتز من پودر خشک شده رو میریزم تو یه ظرف و پلمپش میکنم،تا جایی که من میدونم این مواد محدودیت (طول عمر) ندارن...یعنی اگه تمیز و خشک نگهداری بشن در هر زمان اماده خدمتن!

سنتز نمک تترامین هم خیلی راحت تر از هگزامینشه،ولی به احترام علاقه مندان ساخت هر دو ماده رو میذارم:

کوپر تترامین پرکلرات...(برای ساختنش میشه روشی جدا از فیلمو دنبال کرد،روش دیگه در سنتز tacn در بخش (خرج های اصلی) موجوده که با یکم فسفر سوزوندن میتونین بفهمین منظورم از روش دیگه چیه!)

سنتز سی تی ای پی

کوپر هگزامین پرکلرات (سرعت انفجارش بالای 7500m/s ثانیه اس،یعنی بیشتر از تی ان تی!)

سنتز سی اچ پی

. . . . . . . . هگزا متیلن تری پروکسی دی امین (hmtd)

یه ترکیب پروکسیدی دیگه،کمی ضعیفتر از استون پروکسید اما قابل اعتماد تر و امن تر!از ترکیب هگزامین با هیدروژن پروکسید در حضور کاتالیزور (سیتریک اسید) ساخته میشه و قدرت بالایی داره...

سنتز اچ ام تی دی

استیلید نقره:

ساده ترین چاشنی که میشه ساخت!ولی متاسقانه من باب نمک حضرت نقره ممکنه ساختش یکم گرون در بیاد!با واکنش استیلن متصاعد شده از کاربید کلسیم و دمیده شدنش داخل محلول غلیظ نیترات نقره که یکم امونیاک هم بهش اضافه شده استیلید نقره به دست میاد...(در صورت عدم دسترسی به نیترات نقره یا نداشتن پولش،اگه نقره اضافی دارین میتونین با حل کردنش داخل اسید نیتریک محلول نیترات نقره بسازید)

سنتز استیلید نقره

خب!وقتشه از چاشنیا بکشیم بیرون!^-^


ـــــــــــ

 • 8 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

بوسترها (۱)


بوستر ماده منفجره ایه که از چاشنی کمتر و از خرج اصلی بیشتر حساسه...معمولا سرعت انفجارشون از خرج اصلی بیشتره اما بابت گرونتر بودنشون کم استفاده میشن و کاربردشون در ساختمان بمب،منفجر کردن خرج با قدرت ماکزیممه...بدون بوستر منفجر کردن خرج هایی مثل مشتقات امونیم نیترات ناممکن یا با قدرت کمه...مبحث رو با ارزونترین بوستر ممکن یعنی tnp شروع میکنیم...

:Tnp

تری نیتروفنول یا پیکریک اسید،یک ماده منفجره با سرعت انفجار خوبه ولی خیلی سمیه!با احتیاط باید باهاش کار کنین...متد اول با تجهیزات ازمایشگاهی و متد دوم به روش چریکی با استفاده از اسپرینه...

[سنتز پیکریک اسید۱](http://up.shahvani.com/uploads/ljxujcl3.mp4 

)

[سنتز پیکریک اسید۲ ](http://up.shahvani.com/uploads/5ufvb6h8.mp4 

)

:Rdx

از نیتراسیون هگزامین دی نیترات که خودش هم یه ماده منفجرس (البته یه ماده منفجره ضعیف و به درد نخور) به دست میاد...متد های ساختنش زیاده اما این روشی که میگم از بقیه روش ها مطمىن تر و با بازده بیشتره...سرعت انفجارش به نسبت بقیه مواد منفجره ای که میشه ساخت بیشتره و در ساختن مواد منفجره پلاستیکی یا قالبی کاربرد زیادی داره...

[سنتز اچ دی ان](http://up.shahvani.com/uploads/jazfwrks.mp4 

)

[سنتز ار دی ایکس](http://up.shahvani.com/uploads/mfkzajlt.mp4 

)

تتریل:

از نیتراته کردن دی متیل انیلین به دست میاد و از پیکریک اسید هم قوی تره...

[سنتز تتریل](http://up.shahvani.com/uploads/zzugtulc.mp4 

)


ـــــــــــ

 • 7 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

بوسترها (۲)


اینجا قراره با بوسترهایی که با قندهای الکلی،غیر الکلی و مشتقاتشون ساخته میشن اشنا بشید...این مواد قدرت بالایی دارن و جز son سرعت انفجار همشون بالای 8000m/s هستش...بریم سراغ کارمون!

:Etn

اریتریتول تترا نیترات از نیتراسیون اریتریتول (یه قند الکلی) با نیتریک اسید ساخته میشه...

سنتز ای تی ان

ساکارز اوکتا نیترات:

این مشنگ که از نیتراسیون شیکر با اسید نیتریک غلیظ به دست میاد،یکم کار کردن باهاش سخته چون مثل عسل سرد چسبندس!ولی قدرتش بدک نیست و در ترکیب با مواد منفجره پودری دیگه باهاش میشه مواد منفجره پلاستیکی ساخت...

متاسفانه نشد ویدىوهای مربوط به پتن و مانیتول هگزا نیترات رو اپ کنم...پتن از نیتراسیون پنتااریتریتول و mhn از نیتراسیون مانیتول (یه قند الکلی دیگه) به دست میاد و اگه واقعا مشتاق یادگیری ساخت این مواد هستین باید صبر کنین تا یه خاکی تو سرم بریزم!


ـــــــــــ

 • 7 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

خرج های اصلی


مواد منفجره ای که نسبت به دو گروه قبل کمتر حساسن و بخش اصلی انفجار برعهده اونهاست...به علت خستگی من دیگه از نوشتن دست برمیدارم و شما رو به مقالات زیر ارجاع میدم...

این کتاب ها و مقالات،به خصوص دومی که انگلیسیه معتبرترین منابعی بود که تونستم پیدا کنم...تو مقاله اول روش ساختن خرج های اصلی،چاشنی ها و بوسترها و تو کتاب انگلیسی به همه چیز در دنیای مواد منفجره و تسلیحات خاص اشاره شده...اما یه نکته...فیلم هایی که میذارم از نوشته های مقاله اول معتبر ترن...

[ساخت مواد منفجره]( http://up.shahvani.com/uploads/njcdyso3.pdf 

)

[سنتز مواد منفجره و کاربردی](http://up.shahvani.com/uploads/ur07vboh.pdf 

)

[اماده سازی بمب](http://up.shahvani.com/uploads/b6v1vl7x.pdf 

)

به علت تاخیر در زدن این تاپیک توضیحاتم رو مختصر میکنم...

امونیوم نیترات از جمله مواد منفجره ایه که اکثر چیزایی که تو اینترنت در موردش نوشتن کسشعر محضه!این ماده ارزونه و با این که مشتقاتش سرعت انفجار کمی دارن اما توسط تروریست ها،چریکها،ارتش ها و...استفاده شده...فقط باید همیشه خشک نگه داشته بشه...در ادامه این پست شمارو با دو نوع از ترکیبات منفجره حاوی امونیوم نیترات یعنی goma2 و انفو و در پست بعد با پنج ماده منفجره دیگه که دارای امونیوم نیتراتن اشنا میکنم...

[انفو کروزن و الومینیوم](http://up.shahvani.com/uploads/7hc5owbf.mp4 

)

[ساخت منفجره گوما۲](http://up.shahvani.com/uploads/c2f0g4lb.mp4 

)


ـــــــــــ

 • 7 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

امونیوم نیترات


این مشنگ که خیلی راحت با خنثی شدن محلول امونیاک با اسیدنیتریک ساخته میشه با خیلی از ترکیبات میشه مخلوطش کرد و ترکیبات انفجاری خوبی ساخت...با چند موردش اشناتون میکنم...

http://up.shahvani.com/uploads/44i367h7.mp4  http://up.shahvani.com/uploads/2tnmetz7.mp4  http://up.shahvani.com/uploads/gol6vu2b.mp4  http://up.shahvani.com/uploads/09wsptbf.mp4  http://up.shahvani.com/uploads/dalji3o4.mp4 


ـــــــــــ

 • 7 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

تفنگ های دستساز


متاسفانه در مورد این مبحث،چیز خاصی برای گفتن ندارم!فایلی که براتون اماده کرده بودم حذف شد!پس مجبورین خودتون یکم تحقیق کنین!ضمنا...اخرین کلت دستسازی که ساختم تو دستم منفجر شد و این یعنی ساخت این نوع سلاح ها خطرناکه!و البته وقتی موارد ایمنی رعایت بشه کمتر میشه که مشکلی پیش بیاد!چون خودم دو تا تفنگ گلنگدنی رو با امکانات کم و با چیزهایی که معمولا به اسم ضایعات شناخته میشه ساختم و مشکلی هم پیش نیومده!همه اجزای تفنگ ها هم دست ساز بود!پس اگه امکانات تراشکاری دارین (خودتون یا دوستی که همفکرتونه) میتونین راحت سلاح بسازین،و در اصل این پست برای دوستانیه که به سلاح های گرم دسترسی ندارن!و ضمنا،خلاقیت هم چیز بدی نیست!میتونین ازش استفاده کنین!اگرم بتونین وارد وبسایت (رادمردان سرزمین افتاب) بشین اونجا اموزش های خوبی در مورد ساختن سلاح وجود داره...

[طراحی و ساختمان کلت](http://up.shahvani.com/uploads/q86wp2yg.pdf 

)

راستی یه نکته...برای چاشنی های ضربتی پوکه ها یا گلوله های دست ساز میتونین از مخلوط ارمسترانگ استفاده کنین،این مخلوط از یه اکسنده قوی و فسفر ساخته میشه که امن ترین و راحت ترین حالت ساختنش استفاده از کبریت و فسفر قرمز روی قوطیشه...سر چوب کبریت ها کلرات پتاسیم داره (البته سر چوب کبریت یه مخلوطه،گوگرد،انتیموان سولفید،شکر و خیلی چیزای دیگه هم میتونه داشته باشه) و اون نوار قرمز دور بسته کبریت هم فسفر قرمز...میتونین اون دو ردیف رو ببرین و جدا کنین،تو یه ظرف استون فرو ببریدش،بیارینش بیرون و خیلی ساده و با فشار کم (که کاغذ زیر لایه فسفر به گا نره) با چاقو فسفرهارو جدا کنین...بزارینش کنار تا خشک بشه و بعد پودرش کنین،سر چوب کبریتارو جدا کنین و پودرش کنین،مخلوط دو به یک کلرات به فسفر همون مخلوط ارمسترانگه که با وجود ناخالصی ها در این مورد هم جواب میده...میتونین از مواد خالص استفاده کنین ولی حساسیت مخلوط میره بالا و یکم برای استفاده خطرناکه...

[سلاح های دستساز](         

         

 

)


ـــــــــــ

 • 5 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

زره و ضد زره


در مبارزه با رژیمی که مزدوراش به سلاح های زرهی مجهزن اموزش دیدن در مورد زره ها،ضعفهاشون و سلاح های موثر ضد اونها الزامیه...

یادتون باشه که سلاح های مثلا به روز و پیشرفته ایران مثل تانک های ذوالفقار،همگی ارتقا یافته تانک های عهد بوق شوروی مثل T54 که خود روسها هم طرحشو کنار گذاشتن،یا مثلا ارتقا یافته عهد بوقی های امریکایی مثل m47 یا حتی شرمن های جنگ دوم جهانی...بیشتر از تانک ها باید نگران و به فکر نفربرهای زرهی مثل سری بی ام پی باشین که خطر اصلی و عمده جنگ های درون شهری محسوب میشن...

[سلاح های سنگین ضد زره]( http://up.shahvani.com/uploads/76e6tbrl.pdf 

)

[مقابله با سلاح های زرهی](http://up.shahvani.com/uploads/8c2aa85v.pdf 

)


ـــــــــــ

 • 4 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

متفرقات


این بخش الگوی خاصی نداره...

سران رژیم ممکنه مثل دوست قدیمیشون اسد از سلاح های شیمیایی علیه مردم خودشون استتفاده کنن...امادگی برای روبرویی با این وضعیت کار محطاتانه و درستیه...

[اموزش مقابله با سلاح های شیمیایی،هسته ای و بیولوژیک](http://up.shahvani.com/uploads/p9084xz5.pdf 

)

بستن و مداوای زخم گلوله در شرایط بحرانی...

[بستن زخم ها](http://up.shahvani.com/uploads/2ue82t6g.pdf 

)

عملیات های خرابکارانه متد خوبی برای ضربه زدن به رژیم و تحت فشار قرار دادنش محسوب میشن...

[عملیات ایذایی](http://up.shahvani.com/uploads/d1hzbn5c.pdf 

)

و نهایتا اموزش های هشتگ نخورده...

[متفرقات](http://up.shahvani.com/uploads/hcfi76t9.pdf 

)


ـــــــــــ

 • 5 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

مواد منفجره خاص...


این مبحث در مورد مواد منفجره کمتر شناخته شده اس...

1_ترکیب مواد منفجره پودری با ژلونایت:

ژلونایت که از ترکیب الکل های اول نیتراته (متیل نیترات،اتیلن گلیکول دی نیترات و گلیسرول تری نیترات که اشتباهی بهش نیتروگلیسرین هم میگن و چون خلاصه اس من از همین واژه براش استفاده میکنم!) با نیتروسلولز ساخته میشه و برای اولین بار توسط نوبل از مخلوط کردن نیتروگلیسرین با نیترو سلولز به عنوان نوعی از دینامیت ساخته شد یک فرم پلاستیکی خاصی داره...کاری که کمتر انجام میشه اینه که ژلونیت با مواد منفجره ای مثل پتن یا ار دی ایکس مخلوط بشه که من اینکارو میکنم چون چگالی ماده رو میبره بالا در عین این که خاصیت پلاستیکیش حفظ میشه،پایداری و قدرتش بیشتر میشه...میتونین ژلونایت رو به نسبت نه به یک وزنی استرنیترات ها (همون سه مورد گفته شده) با یک قسمت نیتروسلولز خشک و هم زدن مداوم با یه قاشق چوبی تا وقتی که به شکل ژله در بیاد بسازین و بعد سه قسمت از ماده منفجره ای مثل نیترواستارچ،پتن و rdx رو کم کم بهش اضافه کنین و هم بزنین...بعد سفت تر شدن ژل موادو بیارین بیرون و لای دستاتون فشرده اش کنین (مثل خمیربازی) و بعدش ماده رو توی یه پاکت زیپی تو یه جای امن نگه داری کنین...حداقل سرعت انفجار این مواد هفت هزارتاس!پایداریشون خوبه و کم نبوده مین هایی که بعد شش،هفت دهه ادم کشتن!

2_مواد منفجره مایع:بعضی دوستای شیمیدانمون شاید فکر کنن منظورم استرنیترات هان!نه!

اسپرنژل ماده منفجره نه چندان قوی ولی محبوبه که از از مخلوط یه اکسنده قوی مثل کلرات پتاسیم یا نیتریک اسید غلیظ با یه نیترواروماتیک مثل نیتروبنزن یا نیتروالفاتیک مثل نیترومتان ساخته میشه...

اسپرنژلی که میخوام بهتون معرفی کنم مخلوطی از شصت و پنج درصد اسید نیتریک غلیظ (95 به بالا) و سی و پنج درصد نیتروبنزنه که یه رنگ زرد شخمی نیتریک اسیدو به خودش میگیره،این ماده زیاد به درد نگهداری نمیخوره و در اصل چند دقیقه قبل از شروع اتیش بازی با هم مخلوط میشن...در کل چیز خطرناکیه و به درد هم نمیخوره!فقط گفتم که یکم به معلوماتتون اضافه بشه!^-^

Plx:

و اما (عه این!)...پی ال ایکس از مخلوط نود و پنج درصد نیترومتان با پنج درصد اتیلن دی امین به دست میاد که در مورد مدتی که میشه نگهش داشت اطلاع خاصی ندارم،اما ترکیب قدرتمندیه و قدرتش به اندازه تی ان تی هستش...

گلوکساید:

این یکی از همه کمتر شناخته شدس اما طبق اصل ساده سوخت و اکسنده کار میکنه...مخلوطیه از هفتاد و پنج درصد هیدروژن پروکسید 35% با بیست و پنج درصد اتیلن گلیکول...قدرتش زیاد نیست اما ساده و موثره و اگه هیدروژن پروکسیدی با غلظت بالاتر داشته باشین قدرتش بیشتر هم میشه!

3_موادمنفجره برپایه کلرات پتاسیم:

مواد منفجره ای مثل چدیت که از مخلوط پتاسیم کلرات و پارافین،وازلیت که از ترکیب وازلین با پتاسیم کلرات و اسپرنژل که از ترکیب نیتروبنزن با کلرات پتاسیم ساخته میشن همه سرعت انفجار پایینی دارن ولی به خاطر ارزون بودن و قدرت نسبیشون انتخاب های بدی هم نیستن...همه این مواد با ترکیب نه به یک کلرات به سوخت درست میشن و نکنه خاصی در موردشون وجود نداره،جز این که ثبات زیادی ندارن و بهتره بیشتر از یکماه نگهداری نشن...

پتاسیم کلرات در کل اکسنده قوی و پرکاربردیه،تو ساخت فلش پودرها،باروت ها و ترکیبات منفجره کاربرد زیادی داره و بهتره روش ساختنشو یاد بگیرین...

پتاسیم کلرات رو میشه با حرارت دادن محلول یه هیپوکلریت و تجزیه اش به کلرید و کلرات و جابه جایی دوگانه و یا با الکترولیز محلول یه کلرید و یه جابه جایی دوگانه دیگه (در صورت نیاز) ساخت...

بازده روش اول کمه و ماده نهایی خلوص بالایی نداره...متد دوم که پایین میبینینش خیلی بهتره... (در حال اصلاح لینک)

ـــــــــــ

 • 4 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

فلش بنگ ها و بمب های دودزا


1_فلش بنگ ها دارای فلش پودرن که در اصل مخلوطی از یک اکسنده و یک سوخت فلزیه که صدا و نور بگا دهنده ای داره و از اونا میتونین به عنوان نارنجک هایی با هدف گیج گردن دشمن استفاده کنین...اکسنده هایی که استفاده میکنین تقریبا هر اکسنده جامدی میتونه باشه ولی بهترین حالتش با کلرات ها،پرکلرات ها،پرسولفات ها و پرمنگنات به دست میاد...پودر فلزی هم که معمولا استفاده میشه الومینیوم،منیزیم یا براده مگنالیومه (الیاژ دو فلز قبل) که البته اگه بچه پولدار باشین میتونین لاکچری بازی در بیارین و با تیتانیوم یا زیرکونیوم هم بسازینش!:/

نسبت ترکیب رو معمولا شصت تا هفتاد درصد اکسنده و سی ته چهل درصد پودر فلز میگیرن تا همه مواد صددرصد مصرف بشه،هر چند که برای ساختن فلش پودرها درصدهای مختلفی هست...

فلش بنگ یعنی یه محفظه بسته و سفت که توش فلش پودره!یه فیوز توش میکشین و پرتابش میکنین!صدا از جر خوردن بسته حاوی محموله و نور هم از سوختن پودر فلز به دست میاد!همین!^-^

[مقایسه فلش پودرها](http://up.shahvani.com/uploads/66j5cpua.mp4 

)

[فلش پودر پتاسیم پرسولفات و منیزیم](http://up.shahvani.com/uploads/pflvem7e.mp4 

)

بمب های دودزا:

مخلوطهایی هستند که با تولید کردن مقادیر زیادی دود غلیظ باعث کور شدن دید دژمن سده و از انواع رنگی ان میتوان برای علامت دادن استفاده کرد (مثلا پرتاب دودزای قرمز معنیش ناامن بودن منطقس،میشه بالای یه ساختمون یه دودزای قرمز روشن کرد و به رفیق نگهبانی که دو کیلومتر اونورتر روی برج منتظر اعلام وضعیته خبر داد!)

دودزاها هم مثل فلش بنگ ها از مخلوط شدن یک اکسنده با یک سوخت درست میشن،البته اینجا سوخت یه چیزی تو مایه های خاک قنده!به هر حال!

روش هایی که تو اینترنت فارسیه شامل قاطی کردن نیترات پتاسیم با کارامله که بهش چند درصدی هم جوش شیرین میزنن که کندتر بسوزه...

برای دودزا با دود سفید روش بهتر اینه که شصت درصد وزن کل مقداری که میخواین بسازین نیترات پتاسیم وردارین و قشنگ پودرش کنین،سی درصد شکر رو هم وردارین و قشنگ بسابینش تا کامل پودر بشه یا از همون اول مثل بچه ادم خاک قند بخرین!:/

این دوتارو قشنگ با هم دیگه مخلوط کنین و انقدر هم بزنین تا دستتون درد بگیره،بعدش یه ماهیتابه وردارین،ده درصد وزن کل پارافین (مثلا شمع) توش بندازین و ذوبش کنین (دما حدود عدد مقدس درجه) و بعد اروم اروم با قاشق موادو بریزین تو ماهیتابه و هم بزنین،ماهیتابه نباس خیلی داغ بشه ها!گه گاهی یکم بالا پایینش کنید!بعد این که همه مخلوطو تو ماهیتابه ریختین میتونین یکم گوگرد رو روی همه جای پودر بریزین و هم زدنو تا زمان سفت شدن پارافین ادامه بدین...گوگرد ترکیبو حساستر میکنه...بعد سرد شدن پارافین و ماهیتابه موادو تو هر قالبی که دوست دارین (ترجیحا سفت با منفذی ریز برای خروج دود،مثل نارنجک های دودزای کال اف دو) بریزین و تو یه پاکت تو یه جای خشک نگهش دارین...راستی،از یکی از سوراخای قالب هم باید فیوز رد کرده باشین!:/

قالبهاتون سفت و کم سوراخ باشه لطفا!ولی نه اونقدر که ظرفش بترکه!دود باس با فشار بزنه بیرون ولی بدون خفه کردن سوخت!یه چندباری گند بزنین مزنش دستتون میاد!^-^

برای ساختن بمب دودزای رنگی هم به جای پارافین شمع،به ذوب کردن مداد شمعی روی میاورید!مراحل کار هم دوباره همونه!اگه از کیفیت رنگ راضی نیستین میتونین مقدار و نتیجتا درصد وزن مداد شمعیارو بیشتر کنین،ولی حواستون با ضعیف بودن نیترات پتاسیم به عنوان اکسنده هم باشه...بهتره بیشتر از پونزده درصد مداد شمعی ذوب نکنین...


ـــــــــــ

 • 3 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

ساخت ماسک ضدگاز


خب...با توجه به دسترسی خودم به سیانید ها و یه سری ترکیبات دیگه و کار کردن با سیانید هیدروژن،فسژن و کلر،بهتون تضمین میدم که این ماسک حتی در موقع حملات شیمیایی هم میتونه زندگی شمارو نجات بده و داشتنش خیلی بهتر از نداشتنشه...

دوم...یه سری توضیحات ساده لازمه،مثل اینکه فیلتر این ماسک چجوری ساخته شده...شاید اون سردوش حموم شمارو بخندونه،ولی همون سردوش تا الان منو زنده نگه داشته،ما داخلش چیه؟

داخلش دوتا گاز استریله که به دو طرف باز سردوش با چسب حرارتی چسبونده شده و بینشون هم یک مخلوط نه چندان فشرده شامل کربن متخلخل دونه درشت (کربن فعال) و کلسیم کلرید دونه درشت خشکه (صد در صد خشک،چون نمک معمول کلسیم کلرید دو ابس) که میتونید هرچندتا که بخواید ازش بسازید و ذخیره کنید،بقیه فیلترهارو توی سفلون پیچیده ام تا رطوبت هوا خرابش نکنه،شما هم همینکارو بکنید...

اتصال بین ماسک و فیلتر هم مال شیر ابه،راحت گیر میاد،فقط باید از چفت شدنش به فیلتر مطمىن بشید یعنی باید قطر خارجی اتصال،با قطر داخلی فیلتر (سردوش) یکی باشه...بعد وصل کردن اتصال به فیلتردر بطری سابق و ماسک فعلی رو با فندک اتمی شعله متمرکز داغ کنید و بعد با فشار سر ازاد اتصال به در بطری اونو با اندازه اتصال سوراخ کنید و اگه ریدید هم نگران نباشید،میتونید با چسب سیلیکون یا حرارتی درزگیریش کنید...نکته مهم اینه که یه ماسکی که خوب درزگیری نشده باشه به کارتون نمیاد و شما باز بگا میرید چون گاز از ریزترین منافذ هم وارد ماسک میشه و ضمنا،این ماسک احتیاجی به کش نداره،مگر اینکه نتونید خوب با کاتر کار کنید یا اندازه صورتتون دستتون نباشه...

پ.ن:میتونید اصلا فیلتر بهش وصل نکنید،من با توجه به کارایی که انجام میدم پای زندگیم وسطه و این ماسک،رسما یه ماسک جنگیه...شما میتونید ماسک رو بدون فیلتر بسازید،اینطوری که در ظرفو سه تا سوراخ روش بزنید و بعد از اینکه بستینش،با گاز استریل رو و دورشو بگیرید و با کش ببندینش،اگه خودتون یه ماسک ساده جراحی بزنید و این ماسک رو هم روش بپوشید (مثل عکسی که در کامنت قبلیم (بالا) هستش) فقط کافیه که گاز استریل رو با سرکه قشنگ خیس کنید تا یه ماسک ضدگاز (ضد گاز اشک اور) داشته باشید...


ـــــــــــ

 • 2 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

.


.


ـــــــــــ

 • 1 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

.


.


ـــــــــــ

 • 1 • Deadlover4  

 • عضو از 1396/5/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2508

 • 7376

.


..


ـــــــــــ

 • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو

نظرسنجی

شخصیت شما چگونه است؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «