مرگ خامنه ای

کیا دوس دارن زودتر خامنه ای بمیره و به نظر شما با مرگ خامنه ای اوضاع ایران عوض میشه یا نه؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• KIIIRKOOOLOFT8  
  • عضو از 1395/10/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 28

سلام

بچه ها بیاین لطفا نظر بدین

ـــــــــــ

• 0

• Dalmayan  

• عضو از 1395/3/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 31

درود

هر چ زودتر بهتر. با من باشه ک خودم نفله ش میکنم. با مرگ ش بعیده ک اوضاع ایران عوض بشه. من ک خواهان سقوط نظام مقدّس جیب بری اسهالی م.

ـــــــــــ

• 6

خرمنه ای مگه میمیره اصلا؟ فقط 1 سال از خدا...

خرمنه ای مگه میمیره اصلا؟ فقط 1 سال از خدا کوچیکتره .

ـــــــــــ

• 2

• tanhaye9  

• عضو از 1396/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 57

سلام

نقل از: رجب.طیب.اردوغان خرمنه ای مگه میمیره اصلا؟ فقط 1 سال از خدا کوچیکتره .

به نظر من مرگ یک شخص هیچ نظامی را عوض نمیکند مگراینکه به کل نظام ضربه بخوره مرگ خامنه ای مثل مرگ خمینی و دیگر سران نظام برعکس نظام را قوی و محکم میکند چون ما ملت احساسی هستیم به عنوان مثال حتی یک بچه دبستانی هم فهمید که سخننان رئیس جمهور آمریکا مو به مو درست و سخننان رئیس جمهور ایران همه شعار و دروغ و فریب بود ولی دیدید خبر نگار صدا و سیما از هر کس سوال کرد همه بر علیه آمریکا صحبت میکردند و تماما احساسی مصاحبه میکردن پس نتیجه میگیریم مرگ خامنه ای جز تحریک احساسات مردم نتیجه خاصی نخواهد داشت

ـــــــــــ

• 6

• gd32  

• عضو از 1396/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 152

آخوندسالاری متکی به فرد نیست. بیشتر مثل یه مافیای...

آخوندسالاری متکی به فرد نیست. بیشتر مثل یه مافیای تبهکاری می مونه نه مثل یه سلسله پادشاهی. خمینی که سقط شد خامنه ای رو جاش علم کردن. خامنه ای که سقط بشه یه کیر خر دیگه رو جاش میشونن. گه همون گهه فقط ظاهرش تغییر می کنه.

مافیای آخوندی فقط کسی رو رئیس می کنه که که کاملا امتحانش رو توی سیستم پس داده و میشه بهش اطمینان کرد که وضع فعلی و منافع باند رو حفظ می کنه. تنها تفاوتی مهمی که با مرگ رئیس پیش میاد اینه که تا یه مدت اوضاع ممکنه کمی آشفته بشه تا توی کشمکش های قدرت جایگاه دزدهای داخل سیستم تا حدی دوباره تقسیم بشه و همه به رئيس جدید عادت کنند. اون دزدهایی که کشور رو به گروگان گرفتن جاشون راحته و نیازی به تغییر نمی بینند. اگه قراره تغییری صورت بگیره فقط توسط مردم می تونه باشه. وگرنه این سرطان آخوندی تا وقتی که ایران رو کاملا به خاک سیاه نشونه از این مملکت دست بردار نیست.

بنابراین اگر فکر می کنید با مرگ خامنه فضای سیاسی ایران خود به خود باز میشه و این نکبت و چپاول خاتمه پیدا می کنه در خیال باطل به سر می برید. تغییر فقط وقتی پیش میاد که بخش زیادی از مردم اراده کنن و با اعتصاب و قیام سراسری این مافیا رو متلاشی کنند.

ـــــــــــ

• 2

• aliz-2000  

• عضو از 1391/12/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 30

دعا نکنید بمیره ؛ فکر می کنید بمیره وضعیت بهتر می...

دعا نکنید بمیره ؛ فکر می کنید بمیره وضعیت بهتر می شه ؛ یک هرج و مرجی می شه یکسری گرسنه جدید می خوان چپاول کنن اینجا درست نمی شه ....

ـــــــــــ

ارتباط ندارم

• -2

هر سال میگیم دریغ از پارسال.....

رضاخان رفت پسرش اومد گفتن زمان رضاخان بهتر بود شاه رفت خمینی اومد گفتن زمان شاه خوب بود خمینی رفت خامنه ای اومد گفتن زمان خمینی خوب بود اینم بره یه خره دیگه میاد جاش و ماهم بدتر از روز قبل میشینیم خیالبافی میکنیم که یکی میاد ایران بهشت میشه و.....

رهبری که هیچ کاری برا ملتش نمیکنه و اینهمه فساد و بیکاری و هرج و مرج رو میبینه و دم نمیزنه بنظرتون با مردنش چه اتفاقی میفته!!!؟؟؟

پر واضحه که یکی بدتر از اون خواهد اومد که همینروزای نکبتی برامون ارزو بشه

چه خامنه ای باشه چه نباشه چه هر خر دیگه ای بیاد حتی اگه دوباره حکومت پادشاهی برپا بشه ایران درست نخواهد شد چون ایران مثل یه گاو شیرده میمونه که هرکی بیاد میخواد بدوشتش و این وسط ما ملت بیچاره هستیم که لگد مال میشیم

کاش ایران توخارج بود (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

ادمین چارتایی خور دهن بین چرا بلاکم کردی؟ بیا کیرمو بخور کلا اکانتمو ببند اسگل شل ناموس مرده سگ هیچی ندار گه زاده

• 1

• rrr.almas  
  • عضو از 1396/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 2

خاک توو سر همتون کنم که فقط دنبال شکم و زیر شکمتون...

خاک توو سر همتون کنم که فقط دنبال شکم و زیر شکمتون هستید و به هیچی نمخواین فکر کنین.... مشکل مملکت ما رهبر عزیزمون نیس که همه مثه لاشخورا ارزوی مرگشو دارین مشکل مملکت ما این ادمایی هستن که فقط به فکر شکم و شهوت و ارضای خودشونن و حاضر نیستن برا دیگران کاری کنن. شما همینجا توو همین سایت رو ببینین. نیگا کنین کار به کجا رسیده که خیلیا ارزوی سکس و شهوترانی با مادر و خواهرشون رو دارن یا ارزوی اینو دارن که کسی بیاد و با ناموسشون سکس کنه. واقعا برا همتون متاسفم که هدف از زندگی توو اینن دنیا رو شکم و شهوت میدونین. اینم بگم به لطف خدا و به کوری چشم هر کی نمیتونه ببینه رهبرمون زنده و کاملا سر حال هستن و خواهند موند و خدایی نکرده اگه هم فوت کنن ادم مثه ایشون هست که نزاره مملکت بیوفته دست ی مشت حیوان انسان نما

ـــــــــــ

raha

• -1

با امید فهم مردم

امت ایران خیلی بیچاره تر و عقب مانده تر از این حرفا هستن که پس از گور به گور شدن این کفتار پیر انتخابی درست داشته باشند.

لذا آرزوی مرگ برای این کفتار لاشه خوار در انتها آرزویی برای جایگزینی زودترِ یک خوک خرفت تر است.

آرزوی داشته باشیم امت متوهم دینی ایران روزی تبدیل به ملت فهیم ایران شوند.

ـــــــــــ

• 2

• rrr.almas  
  • عضو از 1396/5/24

• 2

نقل از: XINFERNO

نقل از: rrr.almas

خاک توو سر همتون کنم که فقط دنبال شکم و زیر شکمتون هستید و به هیچی نمخواین فکر کنین.... مشکل مملکت ما رهبر عزیزمون نیس که همه مثه لاشخورا ارزوی مرگشو دارین مشکل مملکت ما این ادمایی هستن که فقط به فکر شکم و شهوت و ارضای خودشونن و حاضر نیستن برا دیگران کاری کنن. شما همینجا توو همین سایت رو ببینین. نیگا کنین کار به کجا رسیده که خیلیا ارزوی سکس و شهوترانی با مادر و خواهرشون رو دارن یا ارزوی اینو دارن که کسی بیاد و با ناموسشون سکس کنه. واقعا برا همتون متاسفم که هدف از زندگی توو اینن دنیا رو شکم و شهوت میدونین. اینم بگم به لطف خدا و به کوری چشم هر کی نمیتونه ببینه رهبرمون زنده و کاملا سر حال هستن و خواهند موند و خدایی نکرده اگه هم فوت کنن ادم مثه ایشون هست که نزاره مملکت بیوفته دست ی مشت حیوان انسان نما

khafesho baba madar jendeh arab zadeh

hamin chiza ke neweshti natijeh 38 sal hokumate eslami hast , martike hamale kuni

ghabl az in enghelabe goh, irania ru dokhtaraye 3 ta koocheh unwartar ham gheyrati mishodan wa dawa mishod

che bereseh be khar madare khodeshun

kire tu kose khar madaret, az waghti ke in akhundaye madar jendeh umadan hameh chize irao az beyn bordan, kar be jaie resideh ke taraf be madar wa khahare khoesh nazar dare

in hamun tarbiate akhundi wa eslami hast, mesle akhunda beparan ru ham digeh

khak bar un saret konan ke baad az 38 sal hanuz dari kune akhundo lis mizani

mordeshur un nane babato bebare ke toye harumzadaro pas andakhtan

اولا که تو 34 سالت بیشتر نیست و قبل از انقلاب رو ندیدی پس الکی گه نخور که اونموقع غیرت داشتن و الان ندارن. دوما غیرت از فطرت ادم میاد و ادم هر چقدر روو تربیت دینی خودش کار کنه عفت و غیرتش بیشتر میشه. سوما تویی که میگی تربیت اخوندا باعث این شده رو قبول ندارم چون تو برو ببین اینایی که بی غیرتن و روو خانوادشون نظر دارن الگوی زندگیشون این اخوندا هستن که ایمجوری شدن یا الگوشون غرب و امریکاس... حرفای بچگونه میزنی ادم خندش میگیره... تمام این مردایی که غیرتشون رو از دست دادن و تمام زنا و دخترایی که عفتشون رو از دست دادن نتیجه اینه که همش پای ماهواره و سایتای اونوره که اینجوری شدن... چند درصد کسایی که واقعا به دین واسلام عمل میکنن انقدر بی غیرت و شهوترانن.... این حرفایی که میزنی همش چرته و حرفایی که از بادشکمت میزنی... برو خدا روزیتو جای دیگه بده

ـــــــــــ

raha

• -1

• rrr.almas  
  • عضو از 1396/5/24

• 2

hamin chiza ke neweshti natijeh 38 sal hokumate eslami hast , martike hamale kuni

ghabl az in enghelabe goh, irania ru dokhtaraye 3 ta koocheh unwartar ham gheyrati mishodan wa dawa mishod

kire tu kose khar madaret, az waghti ke in akhundaye madar jendeh umadan hameh chize irao az beyn bordan, kar be jaie resideh ke taraf be madar wa khahare khoesh nazar dare

اولا که تو 34 سالت بیشتر نیست و قبل از انقلاب رو ندیدی پس الکی گه نخور که اونموقع غیرت داشتن و الان ندارن. دوما غیرت از فطرت ادم میاد و ادم هر چقدر روو تربیت دینی خودش کار کنه عفت و غیرتش بیشتر میشه. سوما تویی که میگی تربیت اخوندا باعث این شده رو قبول ندارم چون تو برو ببین اینایی که بی غیرتن و روو خانوادشون نظر دارن الگوی زندگیشون این اخوندا هستن که ایمجوری شدن یا الگوشون غرب و امریکاس... حرفای بچگونه میزنی ادم خندش میگیره... تمام این مردایی که غیرتشون رو از دست دادن و تمام زنا و دخترایی که عفتشون رو از دست دادن نتیجه اینه که همش پای ماهواره و سایتای اونوره که اینجوری شدن... چند درصد کسایی که واقعا به دین واسلام عمل میکنن انقدر بی غیرت و شهوترانن.... این حرفایی که میزنی همش چرته و حرفایی که از بادشکمت میزنی... برو خدا روزیتو جای دیگه بده

madar jendeh olagh, mage adam bayad hameh chizo dideh basheh?? mage un chizi ke to tuye ketabe tarikh mikhuni khodet didi?? mage to emam hassan o hosseino khodet didi? mage to sar boridane emam hosseino didi???

PAS GOHE ZIADI NAKHOR , dalile hesabi biar na inke mesle rahbare harumzadat faghat laye kuneto waz konio ar ar koni

madar jendeh , khob chera mardom be mahwareh ru miaran??? mage ru mahwareh 1000 ta kanale eslami nist??? chera mardom unaro be kireshunam hesab nemiaran???

chera mardom mishinan paye mahwareh ?? chera nemishinan paye harfaye AYATOLAH KHAYEH MANI???

kiram tu kose khar madaret ke eyne rahbaret 1 olaghe be tamam maana hasti

توو هر جملت 5 تا فوش میدی بعد حرف میزنی... اگه راست میگی و حق با توئه چرا این همه فوش میدی؟؟؟ من گفتم خودت ندیدی منظورم این نبود. منظورم اینه که اگه همون زمان شاه رو که خودت میگی بری توو کتابای تاریخ که معتبر هستن بخونی متوجه میشی که وضع و اوضاع چطور بوده( البته اگه نگی که کتابای تاریخم خودشون نوشتن و دروغ میگن مثه خیلیا که میگن قرآن رو خود اخوندا نوشتن و....) بعدشم این همه سوال کردی که چرا مردم میرن پای ماهواره و .... همه ی سوالات ی جوا بیشتر نداره که قبلن گفتم اونم اینه که چون به فکر شکم و شهوت و خوشگذرونی خودشونن اصلا به فرض که تو درست میگی و اخوندا باعث شدن مردم اینجوری شن من میگم ادم خودش عقل نداره؟!!! خودش فکر و فطرت نداره؟!! بزار ی مثال بزنم... پارسال ی عده از همین مردمی که تو میگی ریختن توو خیابونا و عکس سگ گرفتن و شعار میدادن برای حمایت از حیوانات و سگا بعد همین ادما موقعی که این همه ادن توو فلسطین و اخیرا هم توو میانمار کشته شدن خفه خون گرفتن وهیچی نگفتن هیچ تازه میان حرف هم میزنن که مردم فلسطین و میانمار ب ما چه.... من حرفم اینه که اصلا به اخوندا و دین کار نداشته باش و بگو به نظرت ادمی که میاداز سگ حمایت میکنه ولی وقتی ادمای دیگه میمیرن عین خیالش نیس این ادم به غیر از اینکه به منفعت خودش فکر میکنه چیزه دیگه هست؟!!!!!!!!! من تمام حرف اینه که میگم مشکل عده ای از ادمایی که هم فکر تو هستن اینه که از روو عقل و منطق حرف نمیزنین و هر چی که به نفعتونه رو میخواین عملی کنین.... تمام (میدونم الان دوباره شروع میکنی فوش دادن (biggrin) (biggrin) (biggrin) )

ـــــــــــ

raha

• -1

• rrr.almas  
  • عضو از 1396/5/24

• 2

madar jendeh olagh, mage adam bayad hameh chizo dideh basheh?? mage un chizi ke to tuye ketabe tarikh mikhuni khodet didi?? mage to emam hassan o hosseino khodet didi? mage to sar boridane emam hosseino didi???

PAS GOHE ZIADI NAKHOR , dalile hesabi biar na inke mesle rahbare harumzadat faghat laye kuneto waz konio ar ar koni

madar jendeh , khob chera mardom be mahwareh ru miaran??? mage ru mahwareh 1000 ta kanale eslami nist??? chera mardom unaro be kireshunam hesab nemiaran???

chera mardom mishinan paye mahwareh ?? chera nemishinan paye harfaye AYATOLAH KHAYEH MANI???

توو هر جملت 5 تا فوش میدی بعد حرف میزنی... اگه راست میگی و حق با توئه چرا این همه فوش میدی؟؟؟ من گفتم خودت ندیدی منظورم این نبود. منظورم اینه که اگه همون زمان شاه رو که خودت میگی بری توو کتابای تاریخ که معتبر هستن بخونی متوجه میشی که وضع و اوضاع چطور بوده( البته اگه نگی که کتابای تاریخم خودشون نوشتن و دروغ میگن مثه خیلیا که میگن قرآن رو خود اخوندا نوشتن و....) بعدشم این همه سوال کردی که چرا مردم میرن پای ماهواره و .... همه ی سوالات ی جوا بیشتر نداره که قبلن گفتم اونم اینه که چون به فکر شکم و شهوت و خوشگذرونی خودشونن اصلا به فرض که تو درست میگی و اخوندا باعث شدن مردم اینجوری شن من میگم ادم خودش عقل نداره؟!!! خودش فکر و فطرت نداره؟!! بزار ی مثال بزنم... پارسال ی عده از همین مردمی که تو میگی ریختن توو خیابونا و عکس سگ گرفتن و شعار میدادن برای حمایت از حیوانات و سگا بعد همین ادما موقعی که این همه ادن توو فلسطین و اخیرا هم توو میانمار کشته شدن خفه خون گرفتن وهیچی نگفتن هیچ تازه میان حرف هم میزنن که مردم فلسطین و میانمار ب ما چه.... من حرفم اینه که اصلا به اخوندا و دین کار نداشته باش و بگو به نظرت ادمی که میاداز سگ حمایت میکنه ولی وقتی ادمای دیگه میمیرن عین خیالش نیس این ادم به غیر از اینکه به منفعت خودش فکر میکنه چیزه دیگه هست؟!!!!!!!!! من تمام حرف اینه که میگم مشکل عده ای از ادمایی که هم فکر تو هستن اینه که از روو عقل و منطق حرف نمیزنین و هر چی که به نفعتونه رو میخواین عملی کنین.... تمام (میدونم الان دوباره شروع میکنی فوش دادن (biggrin) (biggrin) (biggrin) )

agar zer zer nakoni wa mesle adam mantegh dashteh bashi fohsh nemikhori, ama tahala ke nabudi, shayad hala ke fohsh khordi aghlet umade bashe sare jash

awalan ke alan dari harfeto awaz mikoni, wa migi manzuram az didan chize dige bude, chonke didi man javabeto chi dadam wa kam awordi, hala 1 joor digeh nazareto matrah mikoni. be ghole rahbare kesafatet NARMESHE GHAHREMANANE

hala begzarim

rastesh sag kheyli az felestinio , mosalmun arzeshesh bishtare. mardom be khatereh sag mian birun ama koshteh shodane felestinio mosalmun be tokhmeshune , BE TO CHE??

ketabe tarikhi?? to kodum ketabe tarikhio khundi?? ketabaye sansor shodeh tu jomhurieh eslami??? khob baraye hamine ke ride shode tu maghzet wa kose sheer minewisi

baadesham, to agar eslam wa khayeh mani olgouye to hastan, to inja chikar mikoni??? chera shortaye nanato awordi inja gozashti ke baghieh ru aksesh jagh bezanan??? mage to tarafdare rahbar nisti?? inja che gohi mikhori???

to harfat hamash zere mofte, 1 bacheh 18-19 sale ke hamash paye mambare in akhunda neshasteh wa shosteshouye maghzi shode

man ba kamale eftekhar dar irane azad shodeh ayandeh ru kasani mesle tu 1 pit benzin mirizam wa atisheshun mizanam ke un mardom wa mamlekat az daste shoma ashghala rahat beshe

doa kon ke un ruz nareseh ke daste man biofti, chonke man zendeh zendeh atishet mizanam

من با تویی که ارزش سگ رو از انسان بیشتر میدونی دیگه حرفی ندارم فقط بدون من که اومدم اینجا اولا هیچ ادعایی ندارم درد دینداری ندارم و اگه داشتم به قول تو اینجا نبودم بعدشم تو پروفایل رو اشتباه دیدی من هیچ عکسی نزاشتم پس الکی حرف نزن. حرف اخرمم بزنم و دیگه کاری با تو و امثال تو ندارم تو و امثال تو مگه توو خواب ببینین و توو آرزوهاتون باشه که این مملکت عوض شه و بشه مثه زمان شاه یا بشه مثل آمریکا و کشورای غربی. تو و 100 نسل بعد از تو هم نمیتونن کاری کنن که اسلام از این کشور برداشته شه اینو گفتم که خیالت راحت باشه و اذیت نشی و بری پی زندگیت بای

ـــــــــــ

raha

• 0

• KIIIRKOOOLOFT8  
  • عضو از 1395/10/24

• 28

جناب ار ار احمق که اسم خودتو گذاشتی الماس

فقط یه کلمه گوه نخور تمام

ـــــــــــ

• 2

• KIIIRKOOOLOFT8  
  • عضو از 1395/10/24

• 28

XINFERNO

داداش با این ار ار حمال بحث نکن این ارزش نداره اعصابتو بخاطرش خورد کنی این آشغال از همون دسته آدماس که خون مردمو تو شیشه کردن هنوز نمیدونه اون کسی که میاد از حیوون حمایت میکنه قلبش اینقدر رئوفه که طاقت دیدن زجر کشیدن حتی یه مورچه هم نداره چه برسه به آدما اونوقت این میاد میگه چرا از مردم فلسطین نمیاد حمایت کنه آخه ار ار آشغال همون مردم فلسطینم به خاطر امثال شماو آخوندا به این وضع افتادن اگرم میگن مارو به مردم فلسطین چه منظورشون اینه که چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه میگن کشور خودمون اینهمه بدبخت بیچاره داره همین زنهایی که مجبور به خودفروشی میشن چون نمیتونن ببینن بچشون پاره جیگرشون سر گرسنه به بالشت بذاره آخه ار ار عوضی تو که درد مردم بدبخت ایرانو نمیبینی پس همون فقط گوه نخور اینم که مردم میشینن ماهواره میبینن دلیل نمیشه که هر کی ماهواره میبینه بیغیرته به ذات آدما بستگی داره پس لطفا گوه نخور

ـــــــــــ

• 2

شما از سربازی معاف شدی (biggrin) (biggrin) (biggrin) (rolling) (rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 2

نقل از: KIIIRKOOOLOFT8

داداش با این ار ار حمال بحث نکن این ارزش نداره اعصابتو بخاطرش خورد کنی این آشغال از همون دسته آدماس که خون مردمو تو شیشه کردن هنوز نمیدونه اون کسی که میاد از حیوون حمایت میکنه قلبش اینقدر رئوفه که طاقت دیدن زجر کشیدن حتی یه مورچه هم نداره چه برسه به آدما اونوقت این میاد میگه چرا از مردم فلسطین نمیاد حمایت کنه آخه ار ار آشغال همون مردم فلسطینم به خاطر امثال شماو آخوندا به این وضع افتادن اگرم میگن مارو به مردم فلسطین چه منظورشون اینه که چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه میگن کشور خودمون اینهمه بدبخت بیچاره داره همین زنهایی که مجبور به خودفروشی میشن چون نمیتونن ببینن بچشون پاره جیگرشون سر گرسنه به بالشت بذاره آخه ار ار عوضی تو که درد مردم بدبخت ایرانو نمیبینی پس همون فقط گوه نخور اینم که مردم میشینن ماهواره میبینن دلیل نمیشه که هر کی ماهواره میبینه بیغیرته به ذات آدما بستگی داره پس لطفا گوه نخور

Doroud mifrestam be to duste azizam waghean jaye taasof dare ke 1 irani ta in had watanforoosh wa khayeh male kasani bashe ke un mamlekat wa mardomesho be nabudi keshundan khaaaaaaaaaaaak bar saresh bezar moghash bereseh, chub tu kuneshun mikonim madar jendeharo

آقا انواع شاخه های تنومند و خشک از من زحمت جراحی بسیجان با شما

نیرو کم آوردی 3 شیفت برای جبران 38 سال آماده ام

ـــــــــــ

• 1

agar zer zer nakoni wa mesle adam mantegh dashteh bashi fohsh nemikhori, ama tahala ke nabudi, shayad hala ke fohsh khordi aghlet umade bashe sare jash

awalan ke alan dari harfeto awaz mikoni, wa migi manzuram az didan chize dige bude, chonke didi man javabeto chi dadam wa kam awordi, hala 1 joor digeh nazareto matrah mikoni. be ghole rahbare kesafatet NARMESHE GHAHREMANANE

hala begzarim

rastesh sag kheyli az felestinio , mosalmun arzeshesh bishtare. mardom be khatereh sag mian birun ama koshteh shodane felestinio mosalmun be tokhmeshune , BE TO CHE??

ketabe tarikhi?? to kodum ketabe tarikhio khundi?? ketabaye sansor shodeh tu jomhurieh eslami??? khob baraye hamine ke ride shode tu maghzet wa kose sheer minewisi

baadesham, to agar eslam wa khayeh mani olgouye to hastan, to inja chikar mikoni??? chera shortaye nanato awordi inja gozashti ke baghieh ru aksesh jagh bezanan??? mage to tarafdare rahbar nisti?? inja che gohi mikhori???

to harfat hamash zere mofte, 1 bacheh 18-19 sale ke hamash paye mambare in akhunda neshasteh wa shosteshouye maghzi shode

man ba kamale eftekhar dar irane azad shodeh ayandeh ru kasani mesle tu 1 pit benzin mirizam wa atisheshun mizanam ke un mardom wa mamlekat az daste shoma ashghala rahat beshe

doa kon ke un ruz nareseh ke daste man biofti, chonke man zendeh zendeh atishet mizanam

من با تویی که ارزش سگ رو از انسان بیشتر میدونی دیگه حرفی ندارم فقط بدون من که اومدم اینجا اولا هیچ ادعایی ندارم درد دینداری ندارم و اگه داشتم به قول تو اینجا نبودم بعدشم تو پروفایل رو اشتباه دیدی من هیچ عکسی نزاشتم پس الکی حرف نزن. حرف اخرمم بزنم و دیگه کاری با تو و امثال تو ندارم تو و امثال تو مگه توو خواب ببینین و توو آرزوهاتون باشه که این مملکت عوض شه و بشه مثه زمان شاه یا بشه مثل آمریکا و کشورای غربی. تو و 100 نسل بعد از تو هم نمیتونن کاری کنن که اسلام از این کشور برداشته شه اینو گفتم که خیالت راحت باشه و اذیت نشی و بری پی زندگیت بای

حرفات رو خوندم خیلی احمقانه و بزدلانه بود و ناشی از ترس و بزدلی و صد البته ساندیس خوری بود. تو اصلا حرفی برای گفتن نداری بچه. تو و اربابانت از کون زر میزنید. من خیلی خیلی گنده تر از رییست رو سرجاش نشوندم. که الان مرجع تقلید توست. برو با بزرگترت بیا. بدو.

ـــــــــــ

• 0

نقل از: ali1384

نقل از: ali1384 من دوست ندارم چیزیش بشه من دوست دارم ۱۰۰۰ سال عمر کنه انشاالله

ایشالا تو جهنم با هم هزاران سال عمر کنید در کنار هم.

ـــــــــــ

• 0

• avesta000  

• عضو از 1396/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 14

مختصرومفیدبگم:خیر

البته بله عوض خواهدشد،امابه وضع فجیع ترازوضع کنونی.بایدپذیرفت تاوقتی ملت شهیدپوررخوابندهیچ چیزی درست نمیشه.اگربشه حداقل یه قرن به بالاتربه بعد.متاسفم بگم که این هم بخشی ازتاریخ ننگین ایران لقب خواهدگرفت درآینده وبدبختانه تلخ ترین بخش این کشوردرنسل سوخته مابیچاره هاشکل گرفت.فقط گذرزمان میتونه شاهداثبات این نظرم باشه واثری ازخودمون نیست.خدابه بچه هاونوه ونتیجه ونبیره وندیده هامون رحم کنه و...

ـــــــــــ

هرکی دادبایدکرد...

• 1

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 119

• 346

سلام
نمی‌دونم چرا مثل کبک سرمونو زیر برف کردیم و...

سلام نمی‌دونم چرا مثل کبک سرمونو زیر برف کردیم و چیزی رو (واقعیتها رو) نمیبینیم،صاحب تاپیک خواسته از مرگ خامنه ای بپرسه و ببینه بقیه چی فکر میکنن،میگی اینجا همش به شکم و پایین شکم فکر میکنین و چه و چه و چه...آقای برادر،خانوم خواهر،اصلا از خودتون پرسیدید این یه سوراخ دعا رو کی به وجود آورده؟(شهوانی و امثالهم رو),این بچه ها یه جا پیدا کردن بتونن آزادانه راجع به سکس حرف بزنن و خودشونو خالی کنن (من خودم با خیلی از کاراشون شدیداً مخالفم،سکسهای نا متعارف،خانوادگی و محارم و خیانت و فحش دادن ...)اما آیا شما از خودت پرسیدی؟فقط حتی یه بار بهش فکر کردی؟که چرا جوونای ما اینجوری شدن؟واقعا نمی‌بینی؟یا نه،شماها «نمیخواین ببینین»،آخه صرف نداره،ترجیح میدید بگین این مشکل اصلا وجود نداره،مگه اون بیسواد جلوی همه دنیا نگفت ۰ همجنسباز؟اصلا ما در ایران همجنس‌باز نداریم! ۰ که باعث شد همه بخندن،حتی خود ابلهش هم خندید!!!,میگین این بچه ها همه فکرشون شده شکم و زیر شکم؟!اما نمی‌بینید تو صدا و سیما همهٔ بحثهای این آقایان!شده یاد دادن اصول دخول!و لابد نهی از دخول؟!که اوشان!بیاد و بخواد به خصوصی ترین لحظات زندگی زناشویی این مردم بی گناه دخالت کنه و بعضاً حرفهایی بزنه که فقط از فضولی در زندگی و مخصوصا اتاق خواب مردم نشاُت میگیره و نه از باب تعلیم و تربیت!اونم از نوع اسلامی...واقعا نمی‌بینید اگر شهوانی هست،اگر سکس محارم و صد جور کوفت دیگه باب شده باعثش این بچه ها نیستن؟جوون مملکت کجا باید خودشو خالی کنه؟شما که خیلی از همه شاکی هستین،بگین پس اینجا چه میکنین؟تو محرم و ماه رمضان تو شهوانی چه میکنین؟!اصلا بگین همه بدونیم،جوون ایرونی « برای چی باید بیاد تو شهوانی دنبال خواهر و مادرش بگرده؟!!!»...یکم انصاف داشته باشیم جای دوری نمیره...الآن من نمیدونم اینا رو برای چی نوشتم،مصداق حرفای گاه و بیگاه خودم،که همیشه میگم...نرود میخ آهنین در سنگ! (آقای صاحب تاپیک،داداش شرمنده طولانی شد و پست شما رو خراب کردم)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا بکارت همسر آینده تان برایتان مهم است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «