مزایای عضویت در بسیج چیست ؟؟

• حشرزاد  

• عضو از
    1398/12/18

• پست‌ها: 1653

• 3845

مزایای عضویت در بسیج ( لواط گری ) چیست ؟؟

۱-رضای خداوند متعال ( معلوم نیست این خدا کی گفته عضو بسیج بشید مورد رضایت من هست )

۲- حداکثر ۶ ماه کسری خدمت سربازی ( از قدیم گفتن خدمت زیر پرچم و یا خدمت به میهن یا خدمت مقدس سربازی ، یه بسیجی ای که میخواد از خدمت در بره کجای مملکت بدرد میخوره ؟؟ بسیجی که به اصطلاح فلسفش خدمت کردن هست )

۳-امتیاز در کنکور و دانشگاه( شما کانتان پاره میشع درس میخونید یه بابایی که تو بسیج داشت طرز لواط کردن اموزش میدید میاد جای شما رو میگیره بدون کمترین رنجی)

۴-الویت در استخدام ( یک بیسواد که با امتیاز رفته دانشگاه میره استخدام میشه شما سرخورده میای اینجا جق میزنی)

۵-وام های خوداشتغالزایی( نتونستی جای کار پیدا کتی میگی پس میرم یه کاری راه میندازم اونجا هم چند تا انگ.ل زودتر از تو توی صف هستن . تو میری دنبال فلان مدرک (نخودسیاه) طرف پولو گرفته و رفته .

خدای نکرده فکر نکنید که به گفته خمینی گجستک بسیج میقات پابرهنگان و معراج پاک اندیشه اسلامی است و تربیت یافتگان در ان نام و نشان در گمنامی گرفته اند . اگر تعریف انگ.ل را خونده باشید طبق علم زیست شناسی یک بسیجی اگر انگ.ل نیست پس چی هست ؟؟؟
دوستان بسیجی در شهوانی اعلام حضور بفرمایند تا مورد عنایت خاص قرار بگیرند . (erection)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1653

• 3845

نقل از: نیراد

نقل از: نیراد از کلاسای استاد طوسی هم به طور رایگان استفاده میکنن

اصولا کار در بسیج با اموزش لواط شروع میشه و با سکس و صیغه محارم شخص بسیجی ادامه پیدا میکنه

ـــــــــــ

• 3

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: farha_-D-_anger

نقل از: farha_-D-_anger چرا به نوکران سر سپرده آقای خایه منی توهین میکنی؟

کون خور اغا هستن چون اغا نمیتونه کونشو تمیز کنه اینها حجت شرعی دارن که کارشو انجام بدن

ـــــــــــ

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: ی.پسر.خوب

نقل از: ی.پسر.خوب امتیاز کنکور چیه حاجی (hypnotized)

گزینه ۳ توی عکس هست پایینش هم یه شماره هست زنگ بزنی راهنماییت میکنه

ـــــــــــ

• 0

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: ایرانودوسدارم

نقل از: حشرزاد
اصولا کار در بسیج با اموزش لواط شروع میشه و با سکس و صیغه محارم شخص بسیجی ادامه پیدا میکنه

معلومه ک oس و ک uن ننتو خوب صاف کردن که با جزئیات میگی زن ا ز اده! به جز گوز گوز کردن اینجا چه غلطی میتوانی کرد؟؟؟ قبلا هم گفتم الان هم میگم 40ساله رو ک Oس کuiن مادر خواهرتون حرمسرا بستیم و روتون سواریم و حالا حالا هم مث قاطر ازتون سواری میگیریم، تا 400میلیارد سال دیگه هم وضع به همین منوال خواهد بود و لد ال زنا و تو و امثال تو هیچ شتی نتوانید خورد. خیلی ناراحتی میتونین از ایران برید کسی جلوتونو نگرفته اتفاقا کشور از لوس وجود ن ج س شما پاک میشه و اتمسفر پاک تری خواهیم داشت مادر به خ طا ها. گفتنیارو گفتم دیگه حرفی ندارم ینی دیگه ارزش حرف زدن ندارید...... دیس

نمیشه که بدون دریافت کیر برای ناموصت از اینجا بری زشته دست خالی بری ماد.رت ناراحت میشه . تو یکی از جا.کش ترین حرامزاد.ه ترین حیونها هستی چون حتما عضو بسیج هستی و یکی از اون گذینه ها حتما نصیبت شده که با گفتنش به کص ما.درت فشار اومده که به عر.عر افتادی شرط میبندم که مادر.ت صیغه ای بوده جون فقط این گذینه رو ریپلای کردی . من تا ماد.ر شماها رو حداقل تو این سایت نگام دست بردار نیستم . کیر اسب که حیوان نجیبی است تقدیم به کص طلایی ماما.ن جونت . (wanking)

(biggrin)

ـــــــــــ

• 3

معلومه ک oس و ک uن ننتو خوب صاف کردن که با جزئیات میگی زن ا ز اده! به جز گوز گوز کردن اینجا چه غلطی میتوانی کرد؟؟؟ قبلا هم گفتم الان هم میگم 40ساله رو ک Oس کuiن مادر خواهرتون حرمسرا بستیم و روتون سواریم و حالا حالا هم مث قاطر ازتون سواری میگیریم، تا 400میلیارد سال دیگه هم وضع به همین منوال خواهد بود و لد ال زنا و تو و امثال تو هیچ شتی نتوانید خورد. خیلی ناراحتی میتونین از ایران برید کسی جلوتونو نگرفته اتفاقا کشور از لوس وجود ن ج س شما پاک میشه و اتمسفر پاک تری خواهیم داشت مادر به خ طا ها. گفتنیارو گفتم دیگه حرفی ندارم ینی دیگه ارزش حرف زدن ندارید...... دیس

خواستم جوابتو بدم که حشرزاد جوابتو داد . ولی دلم نمیاد که نگم . خداییش چرا فقط رو این گزینه ریپلای زدی و جواب دادی و روی اصل تاپیک ریپلای نکردی ؟، چون گفت مادر.تون صیغه میکنن بهت فشا اومد ؟، خوب واقعیتی عست ناراحتی نداره وقتی پدرت بیغیرت باشه و خودت کونی از جنس بسیجی باشی حتما ناموص تو صیغه میکنن . ماد.ر صیغه ای (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7310

• 21751

درود

(dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: ارش.فانتزی

نقل از: ارش.فانتزی

خواستم جوابتو بدم که حشرزاد جوابتو داد . ولی دلم نمیاد که نگم . خداییش چرا فقط رو این گزینه ریپلای زدی و جواب دادی و روی اصل تاپیک ریپلای نکردی ؟، چون گفت مادر.تون صیغه میکنن بهت فشا اومد ؟، خوب واقعیتی عست ناراحتی نداره وقتی پدرت بیغیرت باشه و خودت کونی از جنس بسیجی باشی حتما ناموص تو صیغه میکنن . ماد.ر صیغه ای (rolling)

بجای ایراندوست باید اسمشو بزاره کیر دوست . بسبجی ایران دوست دیگه چه صیغه ایه ؟؟ کسی که ماد.رشو صیغه میکنه چیزی جز کیر دوست نداره . اسمش کیردوسته

ـــــــــــ

• 1

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: دلورس

نقل از: دلورس (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

چیزی نیست دارم با خواهر مادر بسیجی.ها یه وصلت کوچیکی انجام میدم (biggrin) شهوانی پر بسیجی شده دارم پاکسازی میکنم . دقیقا میدونم چه تاپیکی بزنم که بهشون فشار بیاد (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

خداییش یه بسیجی بیاد بگه اخه چرا همه بسیجی ها کونی...

خداییش یه بسیجی بیاد بگه اخه چرا همه بسیجی ها کونی هستن ؟ اصولا زبط بین بسیج و کون دادن چیه ؟؟من خیلیها رو میشناسم که تو کودکی به اسم بسیج میکردنشون الانم تو یه سازمانی مشغول به کارن .

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7310

• 21751

چیزی نیست دارم با خواهر مادر بسیجی.ها یه وصلت کوچیکی انجام میدم (biggrin) شهوانی پر بسیجی شده دارم پاکسازی میکنم . دقیقا میدونم چه تاپیکی بزنم که بهشون فشار بیاد (biggrin)

فعلا آدم این همه جنایت و تبعیض رو میبینه، به خودمون فشار میاد. دفاع این عرزشی ها از این همه جنایت فشارمون رو بیشتر میکنه. :(

ـــــــــــ

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

فعلا آدم این همه جنایت و تبعیض رو میبینه، به خودمون فشار میاد. دفاع این عرزشی ها از این همه جنایت فشارمون رو بیشتر میکنه. :(

خوب طبیعیه اینها نونشون تو خون ملته . شما ببین کسی که اینهمه جنایت و فساد و فلاکت و میبینه و انکار میکنه و سراخر دفاع هم میکنه از حیون هم پست تره . اینها تفاله های انسانی هستن خودشونو قاطی ملت کردن . در طول تاریخ این زباله ها جز ضرر برای ملت ایران هیچ چیزی نداشتن . ساده ترین مثالش همین صادرات بنزین ایران به ونزوئلا طرف میبینه تو کشور خودش ملتش بخاطر گرونی بنزبن تحت فشار هست و قیمت همه چی رفته بالا خوشحاله که مثلا بنزین ما رفته ونزوئلا مثلا که چی بزنن تو دهن امریکا . چه منافعی داره برای ملت داره ؟

ـــــــــــ

• 0

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: ratinebrahimi7313

نقل از: ratinebrahimi7313 چیزم تو هر جا پارتی بازی توش باشه چه بسیج چه خسیج چه هر گهی دیگه

فعلا که همه جای این مملکت پارتی بازی و پولیه .

ـــــــــــ

• 0

همتون کصخلید که به ارتش مخلص خدا توحین میکنین بسیج...

همتون کصخلید که به ارتش مخلص خدا توحین میکنین بسیج عشقه

میتونی با لباسای بسیج دختر پسراییی که با هم دوستنو با اسم ارشاد کردن گوشی موشیاشونو خفت کنین

میتونین تو بسیج عقده های بچگیتون که همه کونتون میزاشتنو تو اختشاشات با اون سلاح هایی که میدن رو مردم خالی کنین

میتونین تو بسیج از شام رایگان بعد از گاییدن ملت در تضاهرات بهره مند بشید

میتونین بدون هیچ تخصصی فقط چون خایه مالی بلدید و عضو بسیج هستید توی بعضی بانک ها سود بیشتر بگیرید تو کنکور ۱۰ درصد کمک کنن میتونید استخر نیم بها برید و...

پس سری بعد کسی به بسیج توحین کنه کونشو کپه میکنم

ـــــــــــ

خاکستر اتیش رو بخشید ولی تبر رو نمی‌بخشه!

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: چنگیز۱چشم

نقل از: چنگیز۱چشم همتون کصخلید که به ارتش مخلص خدا توحین میکنین بسیج عشقه میتونی با لباسای بسیج سختر پسراییی که با هم دوستنو با اسم ارشاد کردن گوشی موشیاشونو خفت کنین میتونین تو بسیج عقده های بچگیتون که همه کونتون میزاشتنو تو اختشاشات با اون سلاح هایی که میدن خالی کنین میتونین تو بسیج از شام رایگان بعد از گاییدن ملت در تضاهرات بهره مند بشید میتونین بدون هیچ تخصصی فقط چون خایه مالی بلدید و عضو بسیج هستید توی بعضی بانک ها سود بیشتر بگیرید تو کنکور ۱۰ درصد کمک کنن میتونید استخر نیم بها برید و... پس سری بعد کسی به بسیج توحین کنه کونشو کپه میکنم

خوب منم از مزایای بسیج اصولا یه بسیجی یه ماد.ر صیغه ای هست که بخاطر صیغه های زیاد ماد.رش و داشتن پدرهای زیاد بد تربیت شده و چند تا تربیت مختلف داره بخاطر همین سیستم عصبی اینها نمیکشه و هار میشن .

ـــــــــــ

• 0

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: mrs_thetis

نقل از: mrs_thetis (rolling) (dash) سعید طوسی دیلیت زد وگرنه خوراک خودش بود این تاپیک:(

استاد بخاطر کلاس های فوق العاده فصل تابستان فرصت نمیکنن زیاد بیان اینجا .

ـــــــــــ

• 2

• Amir_Naji_1996  

• عضو از 1398/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 27

بزار برات تعریف کنم

اصلی ترین مزایا اش اینه که اوبنه ایی میشی در کمترین زمان ممکن ، بعد آموزش میبینی خار مردمو بگایی، بعد توو اعتراضات میای بیرون کون میدی به مردم ،بعد کون آبجی و مادر خودت میزاری چون بقیه مردم کیرم حسابت نمیکنن ، برو خوش باش

ـــــــــــ

• 1

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: Amir_Naji_1996

نقل از: Amir_Naji_1996 اصلی ترین مزایا اش اینه که اوبنه ایی میشی در کمترین زمان ممکن ، بعد آموزش میبینی خار مردمو بگایی، بعد توو اعتراضات میای بیرون کون میدی به مردم ،بعد کون آبجی و مادر خودت میزاری چون بقیه مردم کیرم حسابت نمیکنن ، برو خوش باش

بله همینهایی هست که میگی سراخر میرن کوص ابجی و مادر خودشونو میزارن چون بقیه مردم کیرم حسابشون نمیکنن (biggrin) (wanking)

ـــــــــــ

• 0

• Amir_Naji_1996  

• عضو از 1398/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 27

چاقالایی مث تو و امثال بیناموسایی که بسیجی هستین و خون مردم و توو شیشه کردین ، میخوام یه چیز کلفت بدم دستت ، اولا که چاقالایی مث تو خانواده اتو ما صادر میکنیم کشورای افریقایی حسابی جر و واجرتون کنن ، دوما فک نکن سلطه دارین رو مردم که مث سگ از ما مردم میترسین ،اینو خودتونم میدونین مادر به خطا ها ، سوما فکر میکنی الان که ایرانو اشغال کردین دوران خوش اتونه؟ نه چاقی روزی میاد که خار مادرتون زیر دستو پای مردمه ، اون روز ، روز خوب ماس ، فعلا بخواب به زیر همون بسیجیای مادر به خطا که قرار بود طرف مردم باشن ، ولی دشمن مردمم ، زنا زاده های نو پوش.

ـــــــــــ

• 1

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

نقل از: mrs_thetis (rolling) (dash) سعید طوسی دیلیت زد وگرنه خوراک خودش بود این تاپیک:(

استاد بخاطر کلاس های فوق العاده فصل تابستان فرصت نمیکنن زیاد بیان اینجا .

حیف شد:( تازه از حضورشون داشتیم استفاده میکردیم:(

نگران نباش خودم مادر.این بسیحی ها رو صیغه میکنم

ـــــــــــ

• 2

• حشرزاد  

• عضو از 1398/12/18

• 3845

چاقالایی مث تو و امثال بیناموسایی که بسیجی هستین و خون مردم و توو شیشه کردین ، میخوام یه چیز کلفت بدم دستت ، اولا که چاقالایی مث تو خانواده اتو ما صادر میکنیم کشورای افریقایی حسابی جر و واجرتون کنن ، دوما فک نکن سلطه دارین رو مردم که مث سگ از ما مردم میترسین ،اینو خودتونم میدونین مادر به خطا ها ، سوما فکر میکنی الان که ایرانو اشغال کردین دوران خوش اتونه؟ نه چاقی روزی میاد که خار مادرتون زیر دستو پای مردمه ، اون روز ، روز خوب ماس ، فعلا بخواب به زیر همون بسیجیای مادر به خطا که قرار بود طرف مردم باشن ، ولی دشمن مردمم ، زنا زاده های نو پوش.

همین کس.کش رو میبینی چندتا اکانت فیک داره الان برو تو تاپیکش یه اکانتking-xهم هست همشون یکی هستن خودش تاپیک میزاره خودشم جواب میده . بی ناموس.ترین قشر کثیف ایران همین حرامزادههای مثل این حیون هستن . ارزومه یه روزی مادر و نوامیس اینها رو جلوی چشمشون بکنم البته به سنت اسلامی صیغه کنم و بکنم .

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «