مزه ی آب منی مردان

1397/04/11

طعم آب منی 🍺
آقایان آب شما چه مزه‌ای دارد؟

by Jon the nudist

طی چند هفته‌ی گذشته ترندی در سایتِ reddit شروع شده و از مردها پرسیده شده که منی آنها چه مزه‌ای دارد و آیا خودشان آن را مزه کرده‌اند یا خیر.

آب منی شما چه مزه ای میدهد؟
من [نگارنده میگه] منی خودم را مزه کرده‌ام و به نظرم مزه‌ی عجیبی دارد ولی خیلی غیر عادی نیست. چیزی که خیلی‌ها درموردش حرف میزنند این است که باید این کار را سریع و بدون فکر کردن انجام بدید. این حرف کاملاً درسته چون من چند بار میخواستم این کار را انجام بدم ولی بعد از انزال شدن دیگر تمایلی به این کار نداشتم و پشیمان میشدم.

همه‌ی ما بالغ هستیم و حقیقت این است که منی و مناطق جنسی هیچ موقع مزه شکلات و دونات نمیدهد که البته مشکلی هم نیست.
بو و مزه‌ی طبیعی زن‌ها و مردها قسمتی از تمایلات جنسی انسان‌هاست و تا موقعی که سالم هستید نباید هیچ مشکلی با آن طوری که خلق شده‌اید داشته باشید. ولی چیزهایی هست که خوردن یا نوشیدن آن‌ها باعث میشود بو و مزه‌ی بهتری بدهید.

طبق گفته موسسه‌ی “کینزی”:
میوه‌ها (به خصوص مرکبات، موز و آناناس)، ادویه‌جات (دارچین، جوزهندی و نعناع تند)، جعفری، جوانه‌ی گندم و کرفس باعث میشود منی طعم بهتری داشته باشد.
سیگار، کافئین، گوشت قرمز، پیاز و سیر مزه‌ی منی را بدتر میکند.

[توجه شود که این تاپیک صرفاً جهت آگاهی و اطلارسانی‌ست و درصورت تمایل، اشتراکِ تجربیاتِ خود کاربران درمورد این موضو. شایان ذکر است که از طرف ما هیچ‌گونه تشویق یا اصرار مبنی بر این‌که آب شومبول خود را میل نمایید یا در دهان خود جق بزنید وجود ندارد! لطفاً خوب دقت شود تا زیر تاپیک شاهد پستهای احساسی و حرفای رائفی‌پورطور که شما با درج این محتوا قصد دارید چنین و چنان کنید نباشیم.]

شما چطور برای اولین بار منی خودتان را مزه کردید؟

کاربرdirty_pillow: من اکثر اوقات خوابیده خودارضایی میکنم و آلتم به سمت بالاست و موقع انزال منی به اطراف پرتاب میشود که میتواند گاهی اوقات باعث غافلگیری و کثیف‌کاری شود. این کار باعث شده تا منی چند بار به صورتم بپاشد و یک دفعه که موقع انزال دهانم باز بود به طور ناخواسته وارد دهانم شد و بعدش شروع کردم به خندیدن به خودم ولی راستش یکم حالم از خودم به هم میخورد. خود منی مزه بدی نداشت ولی مزه کردنش خیلی کار ناخوشایندی بود. الان دیگر نمیتوانم دوست دخترم را به خاطر نخوردن آب منی سرزنش کنم!

کاربرmollweide23: من مثل همه‌ی مردهای دیگر بعد از انزال سریع خودم را میشورم، ولی مزه کردن منی خودم برای من وسوسه کننده است ولی هر موقع که موقعیتش پیش می‌آید پشیمان میشوم. فقط توانستم خودم را مجبور کنم تا به سختی مقدار کمی از منی خودم را مزه کنم، آنقدری که فقط طعمش را بفهمم. ولی هیچ موقع مقدار بیشتر منی را مزه نکرده‌ام. اگر شانس بیارم شاید بتوانم این کار را موقع لب‌گرفتن از کسی که دهانش پر از منیِ من است انجام دهم! ولی متاسفانه دوست دخترم هیچ موقع منی را در دهانش نگه نمیدارد و سریعاً یا آن را میخورد یا بیرون میریزد. به نظر میرسد تنها راه این است که خودم باید این کار را انجام دهم.

کاربرfirefighter39: ما همین الان سکس داشتیم. همسرم جزو کسانی‌ست که چند بار ارضا میشود و آبش هم با فشار به بیرون میپاشد. بعد از سکس موقعی که بغل هم بودیم من رفتم پایین و یکم از منی خودم که روی چوچولش بود را لیسیدم… این اولین بارم بود. مزه‌ی بدی نداشت و جالب است که موقع این کار پارتنرم دوباره ارضا شد! پارتنرم پرسید چرا این کار را کردم، منم گفتم میخواستم واکنش تو را ببینم. او هم سرم را به پایین فشار داد و گفت ادامه بده. پارتنرم عاشق این است که چوچولش را بخورم چون اندازه‌ی آلتم خیلی بزرگ نیست… البته تا حالا مشکلی ایجاد نکرده. راه ارگاسم شدن او چوچوله است که باعث میشه با فشار آبش به بیرون بپاشد و من هم حاضرم هر کاری برای خوشحالی او بکنم! کاری که من دوست دارم این است که بعد از انزال منی خودم را از روی واژنش بلیسم… عاشق این هستم که روی کمر بخوابم و او روی صورتم بنشیند تا منی خودم و او را از واژنش بلیسم. ما زندگی جنسی هیجان‌انگیزی داریم. حتی یکبار نقش بازی کردیم که او مرد باشد و من زن و من شورت زنانه پوشیدم و خودارضایی کردم و منی خودم را روی خودم ریختم و… او حتی منی من را روی ویبراتور ریخت و گذاشت داخل دهانم. من عاشق هرکاری که میکنیم هستم. هر دوی ما شغل استرس‌آوری داریم. او یک پرستار اورژانس است و من آتشنشان. این تابستان موقع عملیات به خاطر عملیات غش کردم و دوهفته از هم دور بودیم ولی به همدیگر پیامک‌های سکسی میدادیم و حتی یک بار به من گفت که خودارضایی کنم و منی خودم را بخورم!

کاربرinsanesex: من یک مرد دوجنسگرا هستم و موقعی که با یکی از دوستان مَردَم سکس داشتم، به این فکر کردم که مزه‌ی منی را امتحان کنم. چون منیِ او را نخوردم به این فکر افتادم که منی خودم را بخورم. من عاشق هرچیزی مرتبط با منی هستم. جدا از این‌که من دوجنسگرا هستم، اگر مردی میخواهد که پارتنرش منی او را بخورد اول خودش باید این کار را انجام دهد. سلامتی و رژیم غذایی تاثیر زیادی روی بافت و مزه‌ی منی دارد و تنها راه این‌که ببینیم منی چه مزه‌ای میدهد امتحان کردن آن است. باور کنید بعد از این‌که منی زخیم و شور و بدمزه‌ی خودتان را خوردید، خودتان به فکر تغییر رژیم غذایی می‌افتید تا پارتنرتان مجبور نباشد تجربه‌ی بد شما را داشته باشد. اسموتی میوه، عسل، آناناس و شیر سویا باعث میشود منی شما نرم و لطیف و مقداری کمی هم شیرین شود.

از چه روش های دیگری میشود منی خودتان را امتحان کنید؟
خب درباره‌ی این موضوع یک کتاب هم هست؛ “natural harvest” یک کتاب آشپزی‌ست که شبیه هیچ کتابی نیست!
نویسنده‌ی کتاب مینویسد: «منی نه تنها یک ماده‌ی مغذی است، بلکه بافت فوق‌العاده و خواص آشپزی شگفت انگیزی دارد. مثل شراب و پنیر خوب، مزه ی منی هم پیچیده و هم پویاست. منی یک ماده‌ی ارزان است و در هر خانه و رستورانی در دسترس است. جدا از این همه نکات مثبت، هنوز منی به چشم غذا در نظر گرفته نمیشود. هدف این کتاب تغییر این دیدگاه است. وقتی شما تردیدهای اولیه را کنار بگذارید از این‌که منی چقدر در آشپزی فوق‌العاده است شگفت‌زده خواهید شد. منی یک ماده‌ی اولیه‌ی هیجان‌انگیز است که میتواند به هر غذایی یک پیچش اضافه کند. اگر شما یه آشپز پرشور هستید و از امتحان کردن مواد اولیه جدید نمیترسید، قطعاً عاشق این کتاب خواهید شد.»

برگرفته از:

youonlywetter.co.uk/blog//2017/07/31/guys-cum-taste-like/#axzz5HOmODDRU

تاپیک شهوتناک از همین موضو: دهان لبریز از منی

25208 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-02 19:29:36 +0430 +0430
نقل از: salin منی آقامون مزه وایتکس میده.خخخخ

اگه اشتباه نکنم اقای شما تو شرکت وایتکس کیجا کار میکنه 🙄

1 ❤️

2018-07-02 19:42:52 +0430 +0430
نقل از: saniya_z20 عکس اولی ایقد خوبه ک دلم خواست خخخ

هدف همین بود که دلت بخواد! ?

1 ❤️

2018-07-02 19:54:25 +0430 +0430

هرکی اب منو خورده همه راضی بودن و جالبه که کسی اسم وایتکس رو راجبش نیاورده

1 ❤️

2018-07-02 19:57:43 +0430 +0430

عارضم خدمت مستدام عنور دوستان
یکی دوبار خواستم بررسی کنم ولی بویی که میده یه جوری تو مایه های همون وایتکسه یعنی شبیه به آقای سالین اینا. لذا منصرف شدم!

1 ❤️

2018-07-02 19:58:30 +0430 +0430

کس چرا میگی مومن اب کیر یا منی هیچ مزه یه خاصی نمیده مث ژلاتین میمونه وهیچ مزه ای نداره اینا همش دروغه اب کیر نه بو داره نه مزه مگ بخاطر عفونت بدن اونم فقط رنگش عوض بشه مایل به زرد میشه

0 ❤️

2018-07-02 20:01:58 +0430 +0430

کونی و بیغیرت واقعی میخام
کیرم منتظره

0 ❤️

2018-07-02 20:02:39 +0430 +0430
نقل از: zoj.ziba4
نقل از: fuck-Muslim کس چرا میگی مومن اب کیر یا منی هیچ مزه یه خاصی نمیده مث ژلاتین میمونه ک هیچ مزه ای نمیده اینا همش دروغه اب کیر یا منی نه بو داره نه مزه مگ بخاطر عفونت بدن رنگش عوض بشه مایل به زرد میشه

ولی من چندتا خوردم شور بود

نه بخاطر مزه دهنت بوده قبلش چیزی خوردی

0 ❤️

2018-07-02 20:03:34 +0430 +0430
نقل از: Amirrezacr007 من وقتی برای خودم ساک میزدم پرید تو دهنم و گلوم خوش مزه بود

خودتم ميتوني بکني؟

1 ❤️

2018-07-02 20:03:45 +0430 +0430
نقل از: fuck-Muslim

کس چرا میگی مومن اب کیر یا منی هیچ مزه یه خاصی نمیده مث ژلاتین میمونه وهیچ مزه ای نداره اینا همش دروغه اب کیر نه بو داره نه مزه مگ بخاطر عفونت بدن اونم فقط رنگش عوض بشه مایل به زرد میشه

احتمالا شما تا حالا دقت کافی نکردی! من به شخصه کاملا سلامت هستم و هیچ عفونتی هم ندارم! ولی وقتی انزال میشم مشخصا بویی شبیه وایتکس حس میکنم. دلیلش هم رایحه موادیه که در آب منی (مایعی که از غده پروستات، همون ترموستات) وجود داره که شامل مواد قندی و همچنین نمکی هست. شما تو آب آشامیدنی، مقادیر زیاد نمک و قند بریز و هم بزن، بعد بو کن. همون بو رو میده

1 ❤️

2018-07-02 20:06:41 +0430 +0430
نقل از: kamilover عارضم خدمت مستدام عنور دوستان یکی دوبار خواستم بررسی کنم ولی بویی که میده یه جوری تو مایه های همون وایتکسه یعنی شبیه به آقای سالین اینا. لذا منصرف شدم!

ميتوني بجا واکتکس ازش استفاده کني.
من شنيدم تو دمبل آباد کوسم ازش بجاي صابون هم استفاده ميکنن

0 ❤️

2018-07-02 20:09:28 +0430 +0430
نقل از: Amirrezacr007
نقل از: Berlinboy
نقل از: Amirrezacr007 من وقتی برای خودم ساک میزدم پرید تو دهنم و گلوم خوش مزه بود

خودتم ميتوني بکني؟

نه ولی سر کیرم میره تو دهنم

اگه يکم بيشتر تلاش کني بدنتو گرم کني و حرکات کششي بري تو کونت هم ميره

0 ❤️

2018-07-02 20:50:34 +0430 +0430
نقل از: salin منی آقامون مزه وایتکس میده.خخخخ

مجبوری مگه دروغ بگی؟؟؟؟؟ بوی وایتکس فقط یه شوخی مجازیه که مد شد ه میگن معلومه اصلا اقا نداری و اب کیر از نزدیک ندیدی پسر دخترنمای فیک (erection)

0 ❤️

2018-07-02 20:58:30 +0430 +0430

یه عزیزی یمدت پیش اب منو خورد
بعد چند روز گفت ابت مزه ویتامین سی جوشان میداد ? ?

0 ❤️

2018-07-02 21:03:49 +0430 +0430
نقل از: fuck-Muslim

ناراحت نشیا فقط کنجکاو شدم راستشو بگو داداش چند بار خوردی؟ (wanking)

1 ❤️

2018-07-02 21:04:35 +0430 +0430

مزه خاصی نداره فقط باید زود قورت داده باشه وگرنه سفت میشه از گلو به زحمت پایین میره میشه چیزی تو مایه های خمیر پیراشکی

1 ❤️

2018-07-02 22:44:53 +0430 +0430
نقل از: saniya_z20
نقل از: اسکلت حشری

نامرد ? ? ? با موخاممم ترین حالت ممکن چ کنم ?

شما بخواه یه کاریش میکنیم برات نگران نباش اصلا

0 ❤️

2018-07-02 22:57:06 +0430 +0430

به نتیجه نهایی رسیدین منم بی اطلاع نذارین مرسی???

0 ❤️

2018-07-02 23:09:51 +0430 +0430
نقل از: zoj.ziba4
نقل از: Doctor65 به نتیجه نهایی رسیدین منم بی اطلاع نذارین مرسی????????

من چند سال تجربه داشتم از اول راهنمایی تا آخر دانشگاهم و اکثراً شور هستن

یعنی‌میخوردی ؟؟؟

این مدت بیشتر برای کیو خوردی ؟؟؟

0 ❤️

2018-07-03 05:44:55 +0430 +0430

حسام پرفسفر راىفی میگه تو میخوای مخ ملتو بزنی تا تو غذاشون جق بزنن!:(

راست میگه یا هدف شوم تو و سازمان های پشت پردت یه چیز دیگس؟

1 ❤️

2018-07-03 06:00:40 +0430 +0430

من خوردم بد نیست فقط میچسبه ب گلو

0 ❤️

2018-07-03 06:03:17 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 حسام پرفسفر راىفی میگه تو میخوای مخ ملتو بزنی تا تو غذاشون جق بزنن!:(

پرفسر رائفی گوه زیاد میخوره. آب منی هم روش.

1 ❤️

2018-07-03 06:08:20 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 حسام پرفسفر راىفی میگه تو میخوای مخ ملتو بزنی تا تو غذاشون جق بزنن!:(

پرفسر رائفی گوه زیاد میخوره. آب منی هم روش.

من فک میکردم فراماسونرا گه میخوردن!راىفی هم از اوناس؟:(:(

نمیدونستم پرفسفر هم از این فتیشای عجیب و غریب داره!:(

الان که بیشتر فکر میکنم میبینم که از فحش خوردن هم خوشش میاد انگار!..عاغا بزارین منم بیام تو جبهه شما گمراهان کفیث،نور ایمان و منطقی که سردمدارانش اینا باشن مفت نمیرزه!:(

1 ❤️

2018-07-03 06:09:55 +0430 +0430

من خیلی آب کیرم رو مزه کردم البته قبل ارضا شدن نه بعدش،وقتی که خیلی تحریک میشی و آبت آروم آروم و قطره قطره میزنه بیرون. حسش رو دوست دارم و طعم عجیبی هم نداره

0 ❤️

2018-07-03 06:48:55 +0430 +0430

? ?

واقعا چطوری میتونید بخورید؟ اونم مال خودتون؟؟؟؟!!! :| ما که از نزدیک ندیدیم ولی این چیزی که از طریق پورن میبینیم بیشتر مثل اب خلط و عن دماغ میمونه ? (dash)

1 ❤️

2018-07-03 06:49:56 +0430 +0430

دلم بدجور ازت شکست :( :| اخه اینم هوس بود زد به سرت؟؟! (dash)

1 ❤️

2018-07-03 06:54:20 +0430 +0430
نقل از: milan083 هرکی اب منو خورده همه راضی بودن و جالبه که کسی اسم وایتکس رو راجبش نیاورده

بشتابید بشتابید یکی پیدا شده که ابش مزه وایتکس نمیده وای چقد خاص و غنیمت!!! زودی برید بهش پیشنهاد بدید تا از دستتون در نرفته :| یعنی این اعتماد به نفستون برا تبلیغ و آگهی منو مررررررررررررررررده (dash)

1 ❤️

2018-07-03 07:12:40 +0430 +0430

غیرقابل خوردنه.من واسه خودمو حدود 10باری خواستم بخورم.اولش گفتم میخورم ولی بعد اومدن نتونستم.بوی بدی داره و حالت چسبندگی به گلو.البته آب اولیه که قبل ارضا کم کم میاد خوبه و بوی بدی نداره.اونو خوردم ولی واسه بعد ارضائی رو نمیشه خورد

0 ❤️

2018-07-03 07:14:58 +0430 +0430
نقل از: deba69
نقل از: milan083 هرکی اب منو خورده همه راضی بودن و جالبه که کسی اسم وایتکس رو راجبش نیاورده

بشتابید بشتابید یکی پیدا شده که ابش مزه وایتکس نمیده وای چقد خاص و غنیمت!!! زودی برید بهش پیشنهاد بدید تا از دستتون در نرفته :| یعنی این اعتماد به نفستون برا تبلیغ و آگهی منو مررررررررررررررررده (dash)

یه سوال فنی :
مگه وایتکس رو میخورن که بعد بشه مزه ش رو مقایسه کرد ؟!

0 ❤️

2018-07-03 07:23:51 +0430 +0430

توی هلث لاین سرچ کنین نوشته نتونستم لینکش رو یفرستم سرچ کنین semen taste

0 ❤️

2018-07-03 07:37:56 +0430 +0430

ابمو تاحالا قسمت نشده کسی بخوره نظر بده!ولی یکم خودم سر انگشتم زبون زدم شور بوده!

0 ❤️

2018-07-03 08:59:53 +0430 +0430
نقل از: deba69

دلم بدجور ازت شکست :( :| اخه اینم هوس بود زد به سرت؟؟! (dash)

مزاح فرمودم ای دوست :( گفتم جو تاپیک از کاملا مردونه ب زنونه مردونه تغییر کنه ? (blush) ?

مزاح خییییییلی وخشتناکی بود ? ? ?

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «